Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 14:12   #4651
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam primera pod minerały, ale formuła VV zaczęła mi płatać figle i brzydko wchodzić w pory i tak gdybam od kilku dni nad primerem. Myślicie, że dry-flo jest dobre do cery mieszanej? Zależy mi najbardziej na wygładzeniu i przedłużeniu trwałości minerałków (co chyba oznacza dla mnie zmatowienie, bo podkład lubi znikać z nosa i brody, gdzie skóra się świeci najszybciej). Na początku myślałam o pudrze jedwabnym lub perłowym. Sama już nie wiem

Mój podkład chyba się na mnie obraził. Nie dość, że te pory to i kolor przestał grać. Jesienią wszystko było super a teraz wydaje mi się za jasny i brakuje mi złotości. Nie wiem, czy zamawiać kolor o poziom wyższy i żółty (używam VV Light neutral, rozmyślam nad VV L.M.golden). I teraz jak myślicie: jeżeli L.M. golden okaże się zbyt ciemny to mieszanie go z light neutralem jest dobrym pomysłem? Czy może lepiej zamiast biga zamówić najpierw próbki z all?
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie tą chaotyczną wiadomość
Mi też VV włazi w pory, a położona na Dry - flo wygląda lepiej (większa gładkość i mocniejsze utrwalenie). Co do trwałości to nie jestem w pełni zadowolona, bo po 5 godzinach widać mi spod niego moją skórę... Sama gdybam nad bigiem, ale jeśli trwałość jest średnia to zamówienie stoi pod znakiem zapytania.

Wydaje mi się, że najlepiej domówić próbki i ocenić, zamawianie w ciemno biga może okazać się niewypałem.

p.s. mam cerę mieszaną w tłustym czołem i brodą a normalnymi (czasem lekko podsuszonymi, ale raczej normalnymi) policzkami.

Edytowane przez idalia_
Czas edycji: 2012-02-19 o 14:13 Powód: dopisałam
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:53   #4652
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Wieści z frontu
Jestem po testach FF i powiem Wam dziewczyny, że na mojej mieszanej cerze wygląda o wiele lepiej, ale... odcień kompletnie mi nie pasuje.. Fair Golden FF jest trochę za jasny (nie wyglądam na chorą, ale buzia jak u klauna trochę...), z kolei Light Golden FF jest cholernie żółto-oliwkowy (wyglądam w nim okropnie, jakbym miała żółtaczkę....). Idealny odcień dla mnie to chyba Light Golden ale z formuły VV. No i teraz mam problem. Pasuje mi formuła FF, ale odcień z VV...

A... i pod proch kładę odrobinkę Dry- flo z mazideł, minerałek wygląda na nim bardzo ładnie
No widzisz ) z mineralami to trzeba kombinowac kurcze z tymi odcieniami to faktycznie nie dobrze, a probowalas mieszac formuly ze soba?? ja w sumie tak jeszcze nigdy nie robilam ale moze pomieszanie VV i FF okazac sie fajne
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 06:15   #4653
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej, rozczarowanie polityką pixie przelało u mnie czarę goryczy no i postanowiłam poszukać sobie nowych, stabilnych sprzedażowo minerałów.

W Pixie używałam koloru Aubrey 3 lub 4, choć wcale nie jestem opalona. Czasem jestem wręcz bardzo blada, no ale na pewno nie aż taka biała jak widuję dziewczyny na ulicy. Nie mam też pewności że pixie było dobrane na 100%idealnie. Chcę wziąc formułę FF.

Boję się czy w Lumiere powinnam tak samo celować w dość ciemne odcienie ( myślę o medium deep, czy jednak nieco jaśniejsze (medium) ? Jest to jednak firma oferująca kosmetyki globalnie, więc ich najciemniejsze odcienie powinny być dedykowane mulatkom i osobom o ciemnych karnacjach.

Czy opłaca mi się zamówić próbki u nich, tylko po to żeby dostać zniżkę na biga 6$, czy lepiej zamówić próbki na allegro(wtedy mogę wziąc wiecej niż 5) ale big będzie w normalnej cenie. Czy jakaś polska drogeria/ sklep internetowy oferuje lumiere?
Pozdrawiam
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:55   #4654
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Hej, rozczarowanie polityką pixie przelało u mnie czarę goryczy no i postanowiłam poszukać sobie nowych, stabilnych sprzedażowo minerałów.

W Pixie używałam koloru Aubrey 3 lub 4, choć wcale nie jestem opalona. Czasem jestem wręcz bardzo blada, no ale na pewno nie aż taka biała jak widuję dziewczyny na ulicy. Nie mam też pewności że pixie było dobrane na 100%idealnie. Chcę wziąc formułę FF.

Boję się czy w Lumiere powinnam tak samo celować w dość ciemne odcienie ( myślę o medium deep, czy jednak nieco jaśniejsze (medium) ? Jest to jednak firma oferująca kosmetyki globalnie, więc ich najciemniejsze odcienie powinny być dedykowane mulatkom i osobom o ciemnych karnacjach.

Czy opłaca mi się zamówić próbki u nich, tylko po to żeby dostać zniżkę na biga 6$, czy lepiej zamówić próbki na allegro(wtedy mogę wziąc wiecej niż 5) ale big będzie w normalnej cenie. Czy jakaś polska drogeria/ sklep internetowy oferuje lumiere?
Pozdrawiam
Chyba tylko na All kupisz próbki Lumiere.
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:02   #4655
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

mam na wymianę
LUMIERE
sample jar 1,5g:
- Light Medium Golden FF
- Light Medium Golden Cashmere
- Light Golden Luminesse
sample w woreczkach strunowych
- Light Golden Cashmere
- Light Golden VV
- Light Medium Cool Cashmere

wymienię chętnie na słoiczki po 1,5g
w odcieniach: fair beige, light beige,light neutral, light medium neutral
we wszystkich formułach

piszcie w moim wątku na targowisku lub na pw

Edytowane przez Ryjek
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:45
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:36   #4656
nadia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej Dziewczyny, mam pytanie odnośnie odcieni. Testuję Medium Golden FF ale jest za mało żółty i troszkę za ciemny. Co polecacie? Light Medium Golden FF? Luminesse odpada, bo nie kryje wcale, Medium Golden Cashmere również odpada, bo nie kryje mi czerwoności (wnioskuję, że jest za mało żółty). Mogłybyście mi coś podpowiedzieć? Błądzę jak we mgle pomiędzy Lily a Lumiere i sama nie wiem...
nadia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:06   #4657
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mam pytanie odnośnie odcieni. Testuję Medium Golden FF ale jest za mało żółty i troszkę za ciemny. Co polecacie? Light Medium Golden FF? Luminesse odpada, bo nie kryje wcale, Medium Golden Cashmere również odpada, bo nie kryje mi czerwoności (wnioskuję, że jest za mało żółty). Mogłybyście mi coś podpowiedzieć? Błądzę jak we mgle pomiędzy Lily a Lumiere i sama nie wiem...
Ani w lily ani lumiere nie znajdziesz czegoś bardziej żółtego. Jeśli szukasz czystych żółtych tonów to polecam angorę z meow, tylko ta kończy się na naughty. Ewentualnie abyssinian ale on ma już domieszkę szarawych(pokusiłabym się o stwierdzenie, że nawet trochę pomarańczowych) tonów.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 19:37   #4658
nadia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ani w lily ani lumiere nie znajdziesz czegoś bardziej żółtego. Jeśli szukasz czystych żółtych tonów to polecam angorę z meow, tylko ta kończy się na naughty. Ewentualnie abyssinian ale on ma już domieszkę szarawych(pokusiłabym się o stwierdzenie, że nawet trochę pomarańczowych) tonów.
Ja pierdziu! ile tego tam jest Nie wiem, czy potrzebuję czystych żółtych... Do tej pory używałam Lucy Medium Olive, jeśli coś Ci to mówi. Myślisz, że w Lumiere nic lepszego (jaśniejszego) a chociażby równie zóltego, co Medium Golden FF nie znajdę?
nadia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:05   #4659
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Hej, rozczarowanie polityką pixie przelało u mnie czarę goryczy no i postanowiłam poszukać sobie nowych, stabilnych sprzedażowo minerałów.

W Pixie używałam koloru Aubrey 3 lub 4, choć wcale nie jestem opalona. Czasem jestem wręcz bardzo blada, no ale na pewno nie aż taka biała jak widuję dziewczyny na ulicy. Nie mam też pewności że pixie było dobrane na 100%idealnie. Chcę wziąc formułę FF.

Boję się czy w Lumiere powinnam tak samo celować w dość ciemne odcienie ( myślę o medium deep, czy jednak nieco jaśniejsze (medium) ? Jest to jednak firma oferująca kosmetyki globalnie, więc ich najciemniejsze odcienie powinny być dedykowane mulatkom i osobom o ciemnych karnacjach.
Oj nie, deep na pewno nie! Ja mam z Pixie poziom 3 (choć to zależy od odcienia, bo zdarza się i 2 i 4) i też myślałam, że Medium Deep Neutral będzie ok, ale to naprawdę ciemny odcień - kojarzę dwie dziewczyny z naszego forum o zdecydowanie ciemniejszych niż moja karnacjach używajacych deep.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
Ja pierdziu! ile tego tam jest Nie wiem, czy potrzebuję czystych żółtych... Do tej pory używałam Lucy Medium Olive, jeśli coś Ci to mówi. Myślisz, że w Lumiere nic lepszego (jaśniejszego) a chociażby równie zóltego, co Medium Golden FF nie znajdę?
Juz kiedyś to pisałam, ale przypomnę się - ja nie znalazłam w Lumiere odpowiednika dla Medium Olive z Lucy, kóre dla mnie jest najbardziej super idealnym odcieniem ze wszystkich minerałów. Z tego też powodu zrezygnowałam z Lumiere, bo formuły mi pasowały, ale nie znalazłam dla siebie koloru.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:20   #4660
nadia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość


Juz kiedyś to pisałam, ale przypomnę się - ja nie znalazłam w Lumiere odpowiednika dla Medium Olive z Lucy, kóre dla mnie jest najbardziej super idealnym odcieniem ze wszystkich minerałów. Z tego też powodu zrezygnowałam z Lumiere, bo formuły mi pasowały, ale nie znalazłam dla siebie koloru.
Joasia, pamiętam , jednakże Lucy mnie zapycha (tak, tak, po czasie wiem, skąd te bolące gule na żuchwie) i rozpaczliwie staram się znaleźć coś, co będę mogła bez większego strachu nakładać na twarz. Lily chyba też jest nieodpowiednie (znowu te gule!!), więc może zdzierżę niedoskonałe kolory Lumiere Przypomnij mi, czego teraz używasz?
nadia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:40   #4661
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Oj nie, deep na pewno nie! Ja mam z Pixie poziom 3 (choć to zależy od odcienia, bo zdarza się i 2 i 4) i też myślałam, że Medium Deep Neutral będzie ok, ale to naprawdę ciemny odcień - kojarzę dwie dziewczyny z naszego forum o zdecydowanie ciemniejszych niż moja karnacjach używajacych deep.


Juz kiedyś to pisałam, ale przypomnę się - ja nie znalazłam w Lumiere odpowiednika dla Medium Olive z Lucy, kóre dla mnie jest najbardziej super idealnym odcieniem ze wszystkich minerałów. Z tego też powodu zrezygnowałam z Lumiere, bo formuły mi pasowały, ale nie znalazłam dla siebie koloru.
Ja mialam kiedys probe Pixie Shaylee 3 i byla dobra na takie zimne dni jak teraz kiedy jestem nie opalona, w Lumiere mam medium golden teraz a na lato medium deep, mam probke deep golden i jest to normalnie czekolada ehhe to juz chyba tylko dla murzynki ) medium olive z lucy tez byl moim odcieniem najlepszym ale niestety formula lucy jakos mi nie pasuje, szybko sie swiece i jakos tak dziwnie, ale i tak mam biga tan olive i czasem w lecie uzywam
Nie ma co patrzec ze w tym sie mialo ktorys tam z kolei to i w innej firmie wezme ten sam poziom bo kazde mineraly sa inne i maja inne odcienie
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 08:11   #4662
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej dziewczyny

Czy któraś z was zamawiała w promocji walentynkowej?
Bo ja zamawiałam 10/02 i nadal nie mam paczki
zawsza dochodziła w góra tydzień do mnie
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:35   #4663
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Czy któraś z was zamawiała w promocji walentynkowej?
Bo ja zamawiałam 10/02 i nadal nie mam paczki
zawsza dochodziła w góra tydzień do mnie
A kiedy dostałaś zawiadomienie o wysyłce? Tam zwykle jest link do śledzenia losów paczki w stanach. Później trop się urywa po przekroczeniu oceanu i po paru dniach należy oczekiwać paczki u siebie.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:59   #4664
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
A kiedy dostałaś zawiadomienie o wysyłce? Tam zwykle jest link do śledzenia losów paczki w stanach. Później trop się urywa po przekroczeniu oceanu i po paru dniach należy oczekiwać paczki u siebie.
według tracking number trop się urywa 18 lutego- czyli jeszcze poczekać cierpliwie
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:15   #4665
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
według tracking number trop się urywa 18 lutego- czyli jeszcze poczekać cierpliwie
Poniedziałek- wtorek już może być. Zadzwoń może do siebie na pocztę we wtorek i zapytaj. Jeśli nawet jej nie będzie to wiadomo, że ktoś takiej paczki oczekuje i może się będą bali nawalić w urzędzie. Niestety po pp wszystkiego można się spodziewać i w ten sposób nie masz żadnego wpływu na sortownię
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-02-25 o 10:18
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:18   #4666
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Poniedziałek- wtorek już może być. Zadzwoń może do siebie na pocztę we wtorek i zapytaj. Jeśli nawet jej nie będzie to wiadomo, że ktoś takiej paczki oczekuje i może się będą bali nawalić. Niestety po pp wszystkiego można się spodziewać.
dzięki - tak też zrobię
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:26   #4667
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Czy któraś z was zamawiała w promocji walentynkowej?
Bo ja zamawiałam 10/02 i nadal nie mam paczki
zawsze dochodziła w góra tydzień do mnie
Moja przesyłkę wysłali 31stycznia i doszła dopiero 22 lutego , na poprzednią czekałam 2 tygodnie. Już myślałam ze ja straciłam ale uff doszła
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:38   #4668
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czy do polski kosmetyki z lumiere dochodzą jako list polecony?
Chcę zamówić sobie tylko próbki, ale jeśli ma to zaginąc, co u mnie jest normą przy zwykłych listach to wolę allegro.

Czy może jest jakaś dziewczyna która chciałaby złożyc się ze mną na pół przy zakupie dwóch bigów, wtedy wychodzi 14$ za sztukę, plus połowa za wysyłkę? Narazie chcę wziąć próbki ale w ciągu 2-3tygodni będe kupować te bigi, więc jak cos to PW.
Ewentualnie ja mogę się złożyc na biga z kims.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:07   #4669
Marikaso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam Dziewczyny
Dzisiaj przeprowadziłam test kolorystyczny podkładów Lumiere. Efekty w załączeniu- bądźcie tak dobre i podpowiedzcie, który kolor najlepiej pasuje, ew. w jakim kierunku kolorystycznym iść. Wszystkie cztery kolory to formuła FF. Pierwsze zdjecie - zrobione zaraz po nałozeniu, drugie po kilku godzinach.
1-Medium Neutral FF
2-Light Medium Cool
3-Light Medium Beige
4-Medium Beige
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0266.jpg (54,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0267.jpg (41,3 KB, 20 załadowań)
Marikaso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 20:23   #4670
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy do polski kosmetyki z lumiere dochodzą jako list polecony?
Chcę zamówić sobie tylko próbki, ale jeśli ma to zaginąc, co u mnie jest normą przy zwykłych listach to wolę allegro.
Przesyłka za 6$ jest traktowana przez pocztę jako zwykly list, wrzucany do skrzynki bez zadnych podpisow. Nie ma tez opcji śledzenia jak wyjdzie juz poza USA. Jesli chcesz tylko probki i masz niepewna poczte to lepiej allegro.
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 07:47   #4671
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Lumiere szaleje xD

Jest promocja z 29% zniżki (kod leap) i:
wliczają się pędzle
wliczają się kity podkładowe

czy tojest flat z lucy?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-02-27 o 07:48
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:07   #4672
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
czy tojest flat z lucy?
możliwe, sprawdzę wieczorem;
różnice są bardzo niewielkie: napis: na tym z lucy mam "Long Flat Top", na tym z linka - "Long Flat Buffer"; szersze "obręcze" skuwki na zalinkowanym i być może lekka różnica w kształcie skuwki - nie do stwierdzenia na tak małym zdjęciu
__________________
avatar





Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:32
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:56   #4673
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

czy tojest flat z lucy?
Wygląda identycznie.


Do kiedy obowiązuje ta promocja?
Ja nie dostałam od nich takiego niusa :s
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-02-27 o 09:07
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:52   #4674
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

serio to ten z lucy?? i naniego tez jest znizka?? jak tak to zamawiam Is a do kiedy to obowiazuje?
a i z pedzlem trzeba brac ta wysylke za 8,35 $ ?? czy można za 6$ ?
__________________
Poczatki mego bloga

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2012-02-27 o 10:01
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:02   #4675
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
serio to ten z lucy?? i naniego tez jest znizka?? jak tak to zamawiam Is a do kiedy to obowiazuje?
a i z pedzlem trzeba brac ta wysylke za 8,35 $ ?? czy można za 6$ ?
8,35$

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Lumiere szaleje xD

Jest promocja z 29% zniżki (kod leap) i:
wliczają się pędzle
wliczają się kity podkładowe

czy tojest flat z lucy?
Wydaje się, że to od tego samego producenta.
Czyżby Lumiere wracało do tendencji dużych zniżek?
Jeszcze przesyłka od niech do mnie nie doszła, a tu taka zniżka...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:08   #4676
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A dziewczyny warto zakupic tego flata do mineralkow?? chyba duzo dziewczyn jest z niego zadowolona? bo kurde nie wiem czy go sobie zamowic czy nie...
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:40   #4677
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość

Jeszcze przesyłka od niech do mnie nie doszła, a tu taka zniżka...
No właśnie, teraz czekam na paczkę z niecierpliwością bo może uda mi się przetestować zanim skończy się promocja

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A dziewczyny warto zakupic tego flata do mineralkow?? chyba duzo dziewczyn jest z niego zadowolona? bo kurde nie wiem czy go sobie zamowic czy nie...
Mam flat z lucy i lubię. Jest dość mały ale jakoś to nie przeszkadza. Dodatkowo jest bardzo sztywny i gęsty. Jeśli ktoś jest zwolennikiem dość rzadkich ft jak hakuro h50 czy edm to może się rozczarować bo ten jest bardziej podobny do h51 choć o jeszcze większym zbiciu na mniejszej powierzchni. Za tę promocyjną cenę zdecydowanie warto, za cenę lucy? Mam wątpliwości.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:21   #4678
Anka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A dziewczyny warto zakupic tego flata do mineralkow?? chyba duzo dziewczyn jest z niego zadowolona? bo kurde nie wiem czy go sobie zamowic czy nie...
Też chciałabym się dowiedzieć o pędzle z ostatniej serii, myślę o FT albo kabuki. Nie mogę się zdecydować czy wziąć Hakuro czy z Lumiere, promocja przemawia ze Lumiere. Które lepiej sprawdzają się u Was?
Anka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:32   #4679
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a czy to normalne ze tak wychodza wlosy? :/ po pomalowaniu sie mam pelno wlosow z pedzla na twarzy..

i co jest dla Was najlepsze pod te mineralki? krem, sam tonik/hydrolat, moze jakis olej?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:45   #4680
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Is , to moze by zrobic lumiere ??bo pedzle dosc tanio sa a zaje sie na ten http://www.lumierecosmetics.com/prod...h-836-153.html ??
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.