poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-04, 21:59   #1
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Talking

poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....


czesc wiazazanki! widze ze swietnie potraficie poradzic dziewczynom jak wygladac lepiej! chcialabym i ja poprosic Was o taka porade. tj o makijaz, wloski.... zreszta mysle ze swoimi fachowymi oczkami same zobaczycie co zmienic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 00111.jpg (96,4 KB, 1880 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 00222.jpg (83,9 KB, 1774 załadowań)
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:32   #2
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Hmm... co do włoskow to możesz je rozpuscic, teoszke wystopniowac, zaczesac na bok i bedzie gites nie musisz zmieniać koloru itp. a makijaz- puder brazujacy w kulkach np avon (oczywiscie nie koniecznie ale on bardzo ladnie rozswietla buzke) czarny pogrubiajacy tusz do rzes i jakis jasny cien do oczu albo kredka np bezowy albo jasny roz tez bedzie slicznie wygladac usta mozesz obrysowac delikatna konturowka i pomalowac blyszczykiem co Ty na to?
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 16:18   #3
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

ciekawe tylko boje sie uzyc czarnego tuszu... mam brazowe wloski ciemne oczka a ubieram sie w brazy i beze takze boje sie ze czarny tusz bedzie wygladal sztucznie... ale co do wloskow mowisz nie zmieniac kolorku?? wlasciwie to zastanawiam sie nad zmiana pod katem slubu... wychodze za maz 15 sierpnia i zastanawialam sie czy moze sobie rozjasnic wloski... a moze przyciemnic..... mimo wszystko dziekuje za porade
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:54   #4
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

przede wszystkim nie ubieraj się na brązowo!musisz wyglądac niesamowicie smutno z brazowymi włosami i ciuchami. Beże przy jasnej cerze to tez słaby pomysł. Powinno ci być ładnie w turkusie i większości wesołych kolorów. Tylko pilnuj by całość nie była kiczowata. W makijażu proponuje ci podkreślenie oczu maskarą i lekko kredką, tak jak moja poprzedniczka polecam puder brązujący. Masz ładną cerę więc nie musisz się mocno tapetowac
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 14:43   #5
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Przede wszystkim nie związuj włosów
Postaraj się zrobić jakiś na próbe makijaż - najlepiej delikatny - i możesz go Nam tu zaprezentować, a my doradzimy co zmienić
Co do brwi to troszkę z jednej strony te kłaczki wydepilować
Tak jak dziewczyny radzą - trochę uśmiechu i zywiej się ubierać

Pozdrawiam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 16:39   #6
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to:
* rozupszczenie i wycieniowanie włosów
* podkreślenie delikatnie piegowatej cery (bardzo ładnej!)
* regulacja brwi
Moim zdaniem tusz czarny odpada, lepszy będzie brązowy. Do tego lekki podkład, a nawet lepiej lekki krem koloryzujący i ew. puder brązujący, choć tego w kulkach z Avonu nie polecam, bo daje efekt pomarańczowej twarzy, nadaje się tylko do mocnej opalenizny...
Ciekawa jestem, jak byś wyglądała w zielenii albo turkusie (mam na myśli ubrania).
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 16:43   #7
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

A ja myslę, że czarny tusz zdecydowanie by Ci pasował A ładnie podkreślone oczy zawsze zwracaja uwagę Poza tym myślę, że nie musisz robić mocnego makijażu. Roż albo puder brązujący, błyszczyk i tusz w zupełności na co dzień wystarczą
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 19:12   #8
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Najlepiej, żebyś sama wypróbowała, jaki kolor tuszu Ci bardziej "leży"
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:34   #9
moniaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

a mnie od razu widzi sie pomaranczowy cien do powiek!! i jakis delikatny pomaranczowy blyszczyk. ladnie sie to komponuje z brązowymy wloskami.
moniaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:35   #10
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Moim zdaniem pomarańczowy cień do powiek jest bardzo niekorzystny dla jakiegokolwiek typu urody
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:56   #11
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pomarańczowy cień do powiek jest bardzo niekorzystny dla jakiegokolwiek typu urody
Mylisz się. Wystarczy umiejętnie i z wyczuciem łączyć kolory, a dla wiosen (choć nie tylko) pomarańcz na oczach będzie pasował.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 20:29   #12
Zeta Zeta
Przyczajenie
 
Avatar Zeta Zeta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Mylisz się. Wystarczy umiejętnie i z wyczuciem łączyć kolory, a dla wiosen (choć nie tylko) pomarańcz na oczach będzie pasował.
Z tej strony wiosna...

Też się nie zgadzam z tym, że pomarańcz wygląda na oczach źle... Używam na codzień color appeal platinum 155 l'oreala (raw copper) i uważam, że wygląda super, doskonale komponuje się zarówno z moja bladą cerą jak i piegami [do tego szminka GOSH kolor romantic (wydaje mi się, że będzie pasował memce... jeśli podkreśliłaby oczy jedynie odrobinę tuszem i nie rzucającym się za bardzo w oczy kolorem)] ale w tym konkretnym przypadku jakoś pomarańcz na oczy mi nie pasuje, sama mam dużo jaśniejsze włosy... Raczej coś bardziej konwencjonalnego, jak na przykład stare złoto...

pozdro


na fotkach moje propozycje - L'ORÉAL Color Appeal Platinum, 160 Antique Gold oraz Velvet Touch Lipstick GOSH, 77- romantic (w rzeczywistosci jest bardziej ciepłożółty)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg product_image.jpeg (1,6 KB, 3341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21yLDaFyiOL._AA160_.jpg (6,0 KB, 112 załadowań)
Zeta Zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 21:05   #13
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Wracając do rzęs- nie masz jasnej oprawy oczu, przynajmniej za bardzo jasnej, więc czarny tusz będzie dobrym moim zdaniem.
Włoski jakoś ładnie uczesz, żeby Ci troszkę opadało ich na twarz
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:58   #14
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Zeta jeśli dobrze dostrzegłam na KWC to tne kolorek color appeal platinum 155 l'oreala , to na moje oko raczej miedź czy stare złoto niż pomarańcz
Ja miałam na myśli taki pomarańcz, pomarańcz
I dalej się trzymam, że mi się nie podoba jak to wygląda (pomarańcz, nie takie stare złoto - bo takich to sama używam ) - wiaodmo rzecz gustu
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 20:47   #15
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

dziekuje bardzo narazie kupilam sobie cienie w kolorze brazu i bezu ale rozswietlajace... z pomaranczowym to nie jestem pewna.... wogule to nie wiem jaka pora roku jestem :/ a co do kolorku tuszu to chyba i braz i czarny mi pasuja dziekuje bardzo za porady!

a wloski narazie zapuszczam bo 15 sierpnia jest moj slub i musze miec dlugie bo chce kok... a potem to scinam (chociaz jeszcze nie wiem jak, wiem ze chce jakies wloski z przodu, moze cieniutka grzyweczka....)

ps. niestety nie moge wyslac zdjec bo nie mam naraziew aparatu....
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:14   #16
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Delikatne przyciemnienie włosów (ale pozostanie w ciepłej tonacji). Nie zmieniałabym brwi i nie zakrywała piegów - tworzą rozkoszną całość.
Fryzurka bez grzywki, dokładnie taka jaką ma Victoria Beckahm. Przepraszam - nie wkleję fotek, gdyż nie korzystam dzisiaj ze swojego komputera, ale na pewno wiesz o jaką chodzi.
Ps. Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:12   #17
WizezkaModnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

BARDZO ŁADNA JESTEŚ...
Jeśli wolisz nie kupywać tuszów, pomadek itd , wystarczy że włosy LEKKO podkrecisz i wycieniujesz.
Nie zakładaj ich za uszy...
NIE wyglądasz ładnie, kiedy masz tak ułożone.
Spinaj....
Jeśli chcesz spinać włosy to w kok albo w kucyka ( zostawiaj troche włosów przed uszami)
Nie musisz się sporo malować. Myślę że lekko czarny lub mocny brąz (TUSZ) i lekko czerwona szminka uzupełnią to...
KOLCZYKI!
Zrób sobie kolczyki! To nie boli (troche tak...) ......
Najlepiej Duże złote lub srebrne diamenciki albo koła.
tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1237329055.jpg (17,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mewka1.jpg (26,1 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mtg44336.jpg (15,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,9 KB, 67 załadowań)
WizezkaModnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:39   #18
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

moim zdaniem powinnas:
-wyregulowac brwii
-używac korektora pod oczy
-lekki podkład na wieksze wyjscia
-cienie w kolorach ziemi (brązy, zielenie, beże itp)
-brązowa kredka
-tusz do rzes
-róż na policzki aby ożywic buźke
-błyszczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pb5ba21a5608707a64477dc931205374e_64377069.jpg (70,3 KB, 489 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pb5ba21a5608707a64477dc931205374e_64377024.jpg (77,4 KB, 478 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pb5ba21a5608707a64477dc931205374e_64377015.jpg (75,9 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pb5ba21a5608707a64477dc931205374e_64377199.jpg (75,0 KB, 305 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:35   #19
Anna Es
Raczkowanie
 
Avatar Anna Es
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 120
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Co do makijazu to :
Puder w kremie : Nivea Visage Young ( jest fajny i nie wyglada jakbys miala 'tapete 'na twarzy tylko wyrownuje ładnie - sama uzywam, jestem zadowolona. +puder w kamieniu z maxfactora, nr tu podawała nie bede, to sama musisz sobie dobrac.
Korektor pod oczka.
Rzęsy ; co z tuszem? dobry jest a ASTORA, ale to tez taki jaki Ci odpowiada.
Róż/bronzer - róż może być z joko, dobre i tanie, a bronzer z rimmela.
__________________
"- A gdzie miłość?- z jej ust, razem z obłokiem dymu,wydostaje się pytanie(...)
-Znaczy, nie kochali się? - nie wierzy mu.
-Mogli. - Chwila zamyślenia. - Wiesz, bardzo. Nawet na deszczu mokli razem. Tak się kochali."

______

ulubione cos: trzymanie cie za reke, chociaz nie wiesz, ze to robie.
Anna Es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 22:43   #20
Kici Bum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

No wiec...to nie bedzie trudne!
1. Rozpusc sobie włosy! [mozesz zrobic sobie grzywke na bok)
2.Brwi. Udaj sie do kosmetyczki. Niech je ładnie wyreguluje. Lepiej nie rob tego pierwszy raz sama..
3.Bazbadz sie niedoskonalosci...(poleca m jakis tonik, zel do mycia i krem na noc)
4.Rzesy pomaluj czarnym tuszem
5.Aby uzyskac efekt powiekszenia oczu pomaluj wewnatrz oka czarna kredka kreske od zewnetrznego kacika oka do polowy teczowki.
6.Załoz ladne kolczyki, ktore beda Ci pasowac.
7. Ewentualnie usta pomaluj błyszczykiem.
Kici Bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:09   #21
Lolaaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Śląsk, Czelsi:D
Wiadomości: 1
GG do Lolaaa_ Send a message via Skype™ to Lolaaa_
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

według mnie masz piękne oczy i usta i warto je podkreślić możesz na usta użyć błyszczyka lub szminki czerwonej.. a na rzęsy czarny tusz... kredka do oczu...rozpuść włosy ale nie ulizuj ich tylko niech wyglądają lekko i swobodnie..możesz użyć lakieru do włosów co do brwi wydepiluj troche a co do kolorów ja Cię widzę w ciemnej zieleni, która podreśli kolor Twoich oczu
Lolaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:19   #22
sexyniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

mam identyczny kolor włosów i oczów również: )
też zastanawiałam się nad przefarbowaniem włosków, ale skończyło się na jednym małym jasnym pasemku.
nic więcej tu nie potrzeba : )
myślę, że ładnie by ci było tak jak mi z grzywką na prawo. : p
nie bierz włosów za uszy.
jeśli chodzi o makijaż to do takiej karnacji, oczu i włosków będą pasowały wszystkie zielone cienie.
rzęsy wytuszuj tylko górne, dolne zostaw bo mają piękny kolor : )
buzię rozjaśnij kremem, a później matującym pudrem.
usta muśnij jakimś jasnym lip glossem.
jeśli chodzi o ubiór, to brązowy kolor do Ciebie zupełnie niepasuje, ponieważ jest nudny i zasłania twoją urodę.
ubieraj się w niebieskie, czerwone i zielone kolory
do tego jakieś jasne dżinsy i gotowe. !! : )
sexyniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:39   #23
misssia222
Raczkowanie
 
Avatar misssia222
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
GG do misssia222
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pomarańczowy cień do powiek jest bardzo niekorzystny dla jakiegokolwiek typu urody
zgadzam sie z kolezanka dla mnie jestes albo typem jesieni albo lata *

Lato jest zróżnicowanym typem, ponieważ należą do niego i blondynki i szatynki. Lato jest w naszym kraju najbardziej popularnym typem urody.

Najlepsze kolory dla lata:

- biały, może być bardziej zgaszony, czy złamany,

- brązy, przykładowo: orzech włoski, mleczny brąz

- beże (bardziej popielate,

- jeśli żółty to raczej waniliowy odcień,

- pudrowy róż,

- z fioletów polecam śliwkę, bez, jeżynę, czy lawendę,

- z zieleni natomiast mięta, pistacja, lub morska zieleń,

- z niebieskich odcieni wybieraj przede wszystkim bardziej stalowy, metaliczny, gołębi, złamany szarym, lub niebiesko - zielony,

- z czerwieni zaś te złamane różem: malina, arbuz, wiśnia, burgund, wino, fuksja. Nie jest jednak powiedziane, że czysty czerwony będzie wyglądał źle. Czerwona szminka bowiem rządzi się swoimi prawami!

- dobrze prezentuje się również kolor szary.

Osobiście polecam grafitowy, czy granatowy, który gasi zbyt różowy kolor skóry.

Często odradza się mocne i wyraziste barwy. Jest to jednak moim zdaniem sprawa bardzo indywidualna. Niektórzy świetnie się z nich czują.

Ponieważ lato zalicza się do zimnego typu polecam zachować ostrożność z ciepłymi, ostrymi kolorami. Z doświadczenia wiem, że lato nie będzie w nich dobrze wyglądać. Nie musisz rezygnować z kolorowych ubrań, ale wybieraj raczej przygaszone, pastelowe odcienie.

W makijażu:

Kieruj się podobna zasadą - pastelowo. Kolory cieni to na przykład: szaro niebieski, szaro - zielony, dobrze będzie wyglądał też liliowy, czy pastelowy róż. Wszystko zależy oczywiście od koloru i oprawy oczu, oraz karnacji. Nie ma tu złotych zasad, które będą pasowały absolutnie do każdego.

Jeśli masz jasne brwi, podkreślaj je raczej beżowo - popielatym odcieniem. Nie za mocno!

Jeśli chodzi o usta, na co dzień świetnie będą sprawdzały się jasne pastelowe błyszczyki, beżowe, lub delikatnie różowe. Na wieczór czerwień, lub mocna fuksja.

Jeśli chodzi o róże - wybieraj te w kolorach różu. Brzoskwiniowy nie zawsze będzie się dobrze komponował z twoim odcieniem skóry.

Na koniec raz jeszcze podkreślę, że indywidualizm liczy się przede wszystkim. I każdy może wybierać te kolory, w których czuje się zwyczajnie najlepiej! a tu masz o jesienym typie urody



Ziemiste, zgaszone kolory, z domieszką żółci, niczym jesienna przyroda. Zielenie, brązy, beże- wszystkie barwy, które Matka Natura zsyła w okresie po lecie. Podczas jesieni dominują kolory ciemne i ciepłe, czasem jakby przeplatane złotą lub rdzawą nitką. W palecie jesieni brakuje natomiast szarości, czerni, niebieskości i różów.


Pani jesień jest typem ciepłym. Zdecydowanie dobrze pasuje do niej określenie "złota polska jesień". Idealne kolory to przydymione, zgaszone, głębokie i oczywiście ciepłe barwy. Uroku dodają Pani jesieni także wszelakiej maści wzory, cieniowania, czy melanże. Najlepszy dla jesieni jest styl rustykalny, folklorystyczny, ewentualnie sportowa elegancja.

Idealne materiały dla tego typu kolorystycznego to sztruks, angora, brokat, atłas, sukno, len, wełna, czy mohair. Tkaniny te oddają charakter jesieni, uwydatniają jej urodę. Dodatki powinny być ciepłe np. bursztyn, drewno, złoto, miedź, czy brąz. Jesień powinna z pewnością unikać plastyku oraz srebra.

Jesień jest dość charakterystycznym typem, choć oczywiście zdarzają się pomyłki- zwłaszcza przy diagnozie typu mieszanego. Jesień może niestety zostać sklasyfikowana jako zima o południowym typie urody lub jako intensywna wiosna. Co zrobić, aby uniknąć tych wszystkich pomyłek? Na co zwrócić szczególną uwagę diagnozując Panią jesień?

Typowa jesień występuje w dwóch odmianach. Najczęściej Pani jesień jest typem o jasnym, ale ciepłym odcieniu skóry, zwykle w kolorze kości słoniowej. Jej blada cera efektownie kontrastuje z wyrazistym kolorem zwykle rudych włosów. Często zdarza się jednak Pani jesień o bardzo intensywnej barwie skóry, złocisto-beżowej lub nawet brzoskwiniowej. Cera jesieni jest zawsze dużo intensywniejsza od cery wiosny. Pani jesień zwykle nie posiada także charakterystycznych dla wiosny rumieńców. Oprawa twarzy typowej jesieni jest dość mdła, zwykle brwi niewiele różnią się od koloru włosów. Bywają jednak także jesienie o bardzo jasnych rzęsach i brwiach.


Osoby w typie jesieni, zwykle bardzo ciężko się opalają. Zazwyczaj po opalaniu skóra zostaje jedynie pokryta dodatkowymi znamionami lub piegami. Rzadko kiedy jesień może zatrzymać na dłużej opaleniznę, która najczęściej jest czerwona. To cecha wyraźnie odróżniająca Panią jesień od typu wiosennego.

Pani jesień najczęściej charakteryzuje się ciepłym- zielonym, piwnym, lub tzw. cętkowanym kolorem tęczówki oka. Kolor oczu natomiast pięknie harmonizuje z kolorem cery oraz rudawym zazwyczaj połyskiem włosów.

Pani jesień doskonale czuje się w rudozłotych odcieniach włosów, ale także i w ciemnych, kasztanowych. Ważne jest, aby kolor włosów jesieni był ciepły, z rudawym połyskiem. Zdecydowanie odradzałabym wszelakie odcienie popielate oraz blond.


Makijaż idealny dla Pani jesieni jest niezwykle delikatny, niemal transparentny. Idealne podkłady powinny być płynne w ciepłej tonacji beżowej. Pani jesień powinna unikać także kryjących fluidów, ze względu na piękny odcień cery oraz skłonność do znamion i piegów. Podkład, bowiem nigdy nie przykryje złocistych piegów, może stworzyć natomiast nieestetyczne wrażenie szarych plam na twarzy. Podkłady w odcieniach różu są dla tego typu kolorystycznego zdecydowanie nieodpowiednie, dotyczy to także pudru.

Bardzo często Pani jesień może swobodnie zrezygnować z makijażu. Ma tak oryginalną i ciekawą urodę, że wystarczy jedynie podkreślić ją odpowiednią kolorystyką stroju. Dlatego dla osób będących jesienią, istotne jest, aby wybierać właściwe kolory, przede wszystkim nie za jasne.


Makijaż oka powinien być wykonany zdecydowanie w ciepłej tonacji. Najkorzystniej powieka będzie podkreślona zielenią, brązem, beżem, kolorem ciemnej oliwki, złotym brązem, czy brzoskwinią. Zdecydowanie Pani jesień powinna unikać wszelakich odcieni różowych, szaro- niebieskich, śliwkowych, czy malinowych. Niekorzystnie jesień wygląda także w jasnych ostrych kolorach, charakterystycznych dla typu wiosny.

Makijaż ust również powinien być utrzymany w ciepłej tonacji. Najlepsze będą odcienie koralowe, rdzawe, pomarańczowej czerwieni, czy cegły. Także róż na policzkach powinien współgrać z ciepłym odcieniem karnacji. Pani jesień powinna unikać także różowych odcieni różu.

W kontaktach służbowych Pani jesień powinna jednak unikać folklorystycznych i rustykalnych wzorów oraz czerwono- pomarańczowych łączeń, w których czuje się najlepiej. Takie zestawienia prezentują się, bowiem mało profesjonalnie. W kontaktach biznesowych Pani jesień powinna, zatem wybierać bardziej stonowane kolory, ciemniejsze- eleganckie barwy, które korzystnie podkreślą jej urodę w pracy.
sama musisz stwierdzic w czym czujesz sie najepiej ,ja bym Cie zobaczyla w rozpuszczonych wlosach i grzyweczce wycieniowanej lub typu skos
misssia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:58   #24
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

jesteś ładna i w każdych włosach będzie ci dobrze .. nie rób sobie grzywki bo masz śliczny kształt twarzy .. myślę że włosy długie będą pasować jak również każde upięcia włosów naucz się różnie jest spinać bo naprawdę wyglądasz bardzo korzystnie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:47   #25
wakawaka88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 229
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Cytat:
Napisane przez memka87 Pokaż wiadomość
ciekawe tylko boje sie uzyc czarnego tuszu... mam brazowe wloski ciemne oczka a ubieram sie w brazy i beze takze boje sie ze czarny tusz bedzie wygladal sztucznie... ale co do wloskow mowisz nie zmieniac kolorku?? wlasciwie to zastanawiam sie nad zmiana pod katem slubu... wychodze za maz 15 sierpnia i zastanawialam sie czy moze sobie rozjasnic wloski... a moze przyciemnic..... mimo wszystko dziekuje za porade

mam bardzo jasny blond- miałam i czarne N IGDY nie uzywałam innego tuszu niz czarny! on naprawde wyglada super a ty powinnas zdecydowanie na niego postawic

2 wlosy nie wiem dałas 2 zdjecia i na 2 zdjeciach masz spiete wiec jesli ciagle je masz to rozpusc, zrob kucyka. Zmieniaj fryzurki codziennie
wakawaka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:42   #26
Biaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 22
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

witaj mam ten sam problem , ale mnie już nic nie pomoże , a Ty bardzo ładnie wygladasz, ale fatycznie rozpuśc włoski
Biaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:30   #27
helina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
GG do helina
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

Masz piękny kolor oczu. Do makijażu polecam fiolet, bo zieleń z fioletem to mój ulubiony zestaw I stanowczo brązowy tusz do rzęs.
Fryzurę na załączonej metamorfozie pożyczyłam od Jessiki Alby. Kolczyki też są od niej
Jeżeli chodzi o ubrania, to też polecam zielenie. Jeżeli lubisz brązowy i większość ubrań masz w takim właśnie kolorze, to postaraj się ożywić taki brązowy zestaw jakimś kolorowym akcentem (szalikiem, koralami, paskiem)- czerwienią, pomarańczem fioletem, musztardowym żółtym...
helina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 23:28   #28
zanecinaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

ładna z Ciebie dziewczyna poprostu nieoszlifowany diament.

Radziłabym Ci wyrwac brwi u kosmetyczki za nie całe 10 zł a buzia całkiem inna. Co do włosów nie związuj ich.Najlepiej przefarbuj na kolor ciepłego brązu czy cos takiego coś koło jasnego brązu.Maasz piękne oczy,które trzeba podkreslic.Wytuszowane mocno rzęsy podkład w tonacji Twojej skóry i błyszczyk.Koniecznie jeżeli masz problemy skórne tzn. pryszcze,zaczerwienienia itp. użyj korektora ,a także dla polepszenia efektu daj korektor tez pod oczy.

Hmmmm no chyba tyle
mam nadzieję,że troszeczke pomogłam
Pozdrawiam gorąco i całuje;*
zanecinaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:57   #29
Alexi38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

żeby ładnie wyglądać nie trzeba wiele przynajmniej w twoim przypadku...

Powiem ci szczerze że nie warto farbować włosów gdyż wtedy wypadają i są żadkie...najlepiej pocieniuj je na całości bardzo ładnie się prezentuje i ślicznie wyglądaa poza tym jeśli chodzi o makijaż czasem wystarczy zwykły sypki puder ale może to być też podkłd w kremie lub w sztyfcieusta najpierw możesz pomalować brązową szminką a później bezbarwnym błyszczykiemoczy możesz podkreślić kontórówkom...koniecznie trzeba uzyć maskary..ale jeśli nie chcesz czarnej może być niebieska też jest śliczna...cień do powiek powinien być delikatny.np. różowy lekko brązowy czy złoty lub srebrny...możesz także je łączyć...
Alexi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:39   #30
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: poradzcie mi prosze jak ladnie wygladac....

idealna fryzurka dla ciebie:https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1239014327
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.