Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 19:28   #151
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria tzn. ja tylko dzisiaj nie miałam lekcji, a tak to bedę miała teraz ogrom zastępstw itp. Ale zawsze to jeden dzień laby
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 19:47   #152
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Daria tzn. ja tylko dzisiaj nie miałam lekcji, a tak to bedę miała teraz ogrom zastępstw itp. Ale zawsze to jeden dzień laby
w piątek mialas lecje?

dziewczyny ratunku coś mnie podkusiło żeby wycisnąć syfa na dekolcie i mam strupka i robi się blizna.. mogę to to traktować acne dermem czy muszę poczekać aż strupek zniknie? albo go zdrapać?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 19:50   #153
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie no, w piątek też nie

mnie się nie pytaj, ja się nie znam

Chyba musze sobie zrobić morfologię, bo jakoś tak gnębi mnie przeczucie, że mam anemię.Mam część objawów i jest jestem różowa, tylko biała na buzi hmmm
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:15   #154
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

widzialyście ten wybielajacy krem Kanebo

http://www.allegro.pl/item193337061_...ajacy_45g.html
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:51   #155
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziekuje za komplementy

Ilona- dzieki za rade Nie bede farbowac wlosow- lubie ich kolor, ktory w rzeczywistosci jest o 1-1,5 tonu jasniejszy, niz na tym zdjeciu (na ktorym uchwycilam wlosy, gdy byly jeszcze wilgotne, po myciu).

vril- uzywalam/uzywam 30 do twarzy i do ciala oraz 50 do twarzy. Oba kremy sa przyjemne w uzyciu- nie pozostawiaja b.tlustej warstwy i co wazniejsze: nie zapchaly mi porow.
Kiedy aplikuje je na T.Tournaround, do cery tlustej- wchlaniaja sie prawie do matu. Nie wiem, jak z ich ochronnym dzialaniem, poniewaz w ogole nie wolno mi eksponowac sie na dzialanie promieni slonecznych, z powodu alergii i lekow, ktore zazywam.

Maju- goraco polecam XL Lash Zanim go wyprobowalam, kupowalam tylko tusze pogrubiajace i zawsze mialam zapackane rzesy, a XL spisuje sie swietnie, a odkad dostalam do niego baze E.Lauder- makijaz oczu zajmuje mi 3 minuty.
Inna sprawa to to, ze chyba rzeczywiscie mam bujne rzesiska, z natury- niektore gorne maja prawie 2 cm
Jesli chcialabys obiektywnie ocenic dzialanie tego tuszu, chetnie wysle Ci zblizenia oczu bez makijazu i z jedna warstwa XL Lush- tylko podaj mi prosze Twoj adres@, bo na forum raczej ich nie pokaze

Pogoda- Dzieki Moze lepiej wyszlam na tej fotce, ale po zmniejszeniu jej, do rozmiarow ikonki wyglada nieciekawie

Daria- naprawde mi milo czytac, takie slowa napisane przez Ciebie, wielbicielke czerwonych wlosow
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 22:26   #156
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kattarina ale ja i tak nadal uwielbiam czerwony, żeby nie było to, że się w Tobie zakochałam tego nie zmienia
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 06:13   #157
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kupiłam sobie w Orsayu ostatnio czerwoną sukienkę
Nawet mi pasuje ten kolor, choć czytałam kiedyś, że czerwień pasuje bardziej do opalonego ciala a bo do jasnej cery też pasi

W październiku mam wesele i tak sobie wymyślilam, ze sukienkę uszyję w kolorze fuksji lub granatowo-niebieskim Tylko nie wiem czy mi takie kolory będą pasować, ale większośc dziewczyn idzie w czarnych albo brązowych sukienkach(wiem od samej panny mlodej takie informacje), wiec chcialabym sie jakos wyrózniac nie tylko kolorem jasnego ciala ale i kolorem sukienki
Myslalam jeszcze o turkusowym(jak moj avatarek), ale ten kolor niezbyt chyba pasuje do jasnej karnacji
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 09:08   #158
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje za komplementy

Maju- goraco polecam XL Lash Zanim go wyprobowalam, kupowalam tylko tusze pogrubiajace i zawsze mialam zapackane rzesy, a XL spisuje sie swietnie, a odkad dostalam do niego baze E.Lauder- makijaz oczu zajmuje mi 3 minuty.
Inna sprawa to to, ze chyba rzeczywiscie mam bujne rzesiska, z natury- niektore gorne maja prawie 2 cm
Jesli chcialabys obiektywnie ocenic dzialanie tego tuszu, chetnie wysle Ci zblizenia oczu bez makijazu i z jedna warstwa XL Lush- tylko podaj mi prosze Twoj adres@, bo na forum raczej ich nie pokaze
Chętnie zobaczę efekt z tuszem i bez. Bo jesli masz piekne rzesy z natury, to każdy tusz będzie na nich wyglądał zjawiskowo. Wysłałam do Ciebie PW adresem@.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w Orsayu ostatnio czerwoną sukienkę
Nawet mi pasuje ten kolor, choć czytałam kiedyś, że czerwień pasuje bardziej do opalonego ciala a bo do jasnej cery też pasi

W październiku mam wesele i tak sobie wymyślilam, ze sukienkę uszyję w kolorze fuksji lub granatowo-niebieskim Tylko nie wiem czy mi takie kolory będą pasować, ale większośc dziewczyn idzie w czarnych albo brązowych sukienkach(wiem od samej panny mlodej takie informacje), wiec chcialabym sie jakos wyrózniac nie tylko kolorem jasnego ciala ale i kolorem sukienki
Myslalam jeszcze o turkusowym(jak moj avatarek), ale ten kolor niezbyt chyba pasuje do jasnej karnacji
Czerwień pieknie podreśla jasną skórę. Wiele zależy od odcienia, ale ja na sobie widzę, że ciemne odcienie czystej, krwistej czerwieni, albo lekko malinowej cudownie podkreślają jasną skóre i sprawiają, że bardzo ładnie się prezentuje, nie ma mowy o sinej skórze ipt.
Granat tez ładnie podkresla jasny odcień skóry.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 18:33   #159
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Myslalam jeszcze o turkusowym(jak moj avatarek), ale ten kolor niezbyt chyba pasuje do jasnej karnacji
Moim zdaniem wręcz przeciwnie, pasuje idealnie. Sama najlepiej się czuję w turkusie.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:51   #160
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a dzisiaj koleżanka z pracy zapytała mnie dlaczego tak na biało się maluję
wydawało mi się, że moja twarz nie odbiega kolorem od reszty ciała - a właściwie mam ciągle obsesję, że twarz jest za ciemna... a tu takie pytanie
...chyba w takim razie jestem gotką
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:33   #161
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

chyba udało mi się skompletować "mieszankę" naśladującą naturalny kolor mojej skóry wrzucam 2 zdjęcia, na obu na twarzy mam - korektor Bell A1, podkład MF LP 100Fair i pudry sypkie wymieszane - Kryolan TP 03 (żółtawy - kupiłam jak nie mieli akurat białego) plus Constance Carrol Ivory (z kolei za różowy dla mnie!). jak ja Wam zazdroszczę - tym, Które mają cerę bez problemów ;( mam wrażenie, że u mnie widać tylko te koszmarne krostki

poza tym na pierwszym- zero tuszu, zero cieni, sama kredka Avon, czarna, i szminka Joko; na drugim - srebrny cień Bell Mousse, eye liner Avonu, tusz Yves Rocher i błyszczyk Wibo
zdjęcia robiłam sobie sama

http://ic1.deviantart.com/fs18/i/200...ragadvesha.jpg

http://ic1.deviantart.com/files/f/20...ragadvesha.jpg
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 20:39   #162
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kattarina dziekuje Zastanowie sie powazniej nad 50-tka.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 22:22   #163
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dolaczam sie do watku, bo lubie Was czytac, bladolice. A teraz moglam sobie Was obejrzec i jestem pod wrazeniem Opalanie twarzy niech spada na drzewo!
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 06:32   #164
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Sytuacja wczoraj w pracy: wchodzę do pomieszczenia, gdzie siedzi TŻ i jego kolega a oni oboje jednym głosem:
- Aleś ty blada!
Ja na to: Przecież ja zawsze byłam blada

TŻ wymyślił, że mi karnet do solarium załatwi, bo nie może na moją bladość patrzeć Ech... Ja i tak się nie dam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 08:54   #165
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


TŻ wymyślił, że mi karnet do solarium załatwi, bo nie może na moją bladość patrzeć Ech... Ja i tak się nie dam
to ja przynajmniej z TŻ nie mam problemów
on mi ciągle powtarza, że gdyby nie ta moja "jasność" to by mnie pewnie nie zauważył wśród tych wszystkich prażynek - poznaliśmy się nad morzem
a jak dopada mnie zwątpienie to mi ciągle powtarza, że nie wyobraża sobie mnie ciemniejszej i że kocha tą moją mleczną skórkę
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:42   #166
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
to ja przynajmniej z TŻ nie mam problemów
on mi ciągle powtarza, że gdyby nie ta moja "jasność" to by mnie pewnie nie zauważył wśród tych wszystkich prażynek - poznaliśmy się nad morzem
a jak dopada mnie zwątpienie to mi ciągle powtarza, że nie wyobraża sobie mnie ciemniejszej i że kocha tą moją mleczną skórkę
Oklaski dla Twojego TZ-a Ja tymczasowo nie posiadam takowego, ale w wytrwalej bladosci wspiera mnie moj wspollokator. Tyle tylko, ze on pojmuje moja bladosc w kontekscie gotycko-metalowym i ciagle mi powtarza, ze "jeszcze zrobi ze mnie prawdziwa metal-chick"
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:45   #167
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Oklaski dla Twojego TZ-a Ja tymczasowo nie posiadam takowego, ale w wytrwalej bladosci wspiera mnie moj wspollokator. Tyle tylko, ze on pojmuje moja bladosc w kontekscie gotycko-metalowym i ciagle mi powtarza, ze "jeszcze zrobi ze mnie prawdziwa metal-chick"
tez chce takiego wspollokatora
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:18   #168
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dostałam Dermacol 211 Kto powiedział, że on jest jasny? Jest strasznie ciemny i taki różowo-pomarańczowy, nie wyobrażam sobie nikogo o takim kolorze skóry Coś czuje, że bardzo się nameszam, tylko, że mojego Vollare ciągle nie ma Co jest o tyle dziwne, że w piątek dostałam maila z rockmetalshopu, że już wysłali priorytetem, a mój dermacol wysłany wczoraj już jest u mnie A ja Vollara potrzebuje do niedzieli
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 22:35   #169
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja powiedzialam. I podtrzymuje to. Dermacol 211 jest jednym z najjasniejszych podkladow na polskim rynku. I nie dostrzegam w nim odcienia pomaranczowego.


Kiedys wpomnialam tu o kremie Vitella Ictamo, po dluzszym stosowaniu chce wycofac swoje poprzednie stanowisko. Ictamo nie podkresla jasnej karnacji, on robi z twarzy trupia maske dlatego nie moge go polecic jako specyfik upiekszajacy, bo chyba nikt nie chcialaby wygladac jak ofiara prosto z wody. Jako do kosmetyku pielegnacyjnego nie mam zastrzezen.

Niniejszym tez, chce odszczekac swoje nakrecanie siebie oraz innych na co raz jasniejsze specyfiki i wybielanie sie na sile (zaznaczam "na sile"). Mam jasna karnacje ale przestaje ja traktowac jak produkt do przetworzenia w porcelanowa lalke. Nadal oczywiscie bede ja pielegnowac i delikatnie podkreslac, tak jak tego wymaga jej odcien ale przestaje robic z siebie polska gejsze, bo jak wreszcie zauwazylo moje lustro, wcale mi z tym nie po drodze (czyt. nie do twarzy). Pozwole wreszcie dojsc naturze do glosu.

Puenty niet.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 23:34   #170
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A czy C1 Loreala jest rzeczywiście tak jasny? Bo właśnie mam go na oku, tylko nie chce mi się później bawić w wymianę na targowisku... Jak wypada w porównaniu z Dermacolem 211?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 06:26   #171
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny, znalazlam ostatnio sklep internetowy z oferta b. jasnych podkladow, tzn. podklady sa l'oreala, maybelline ale odcienie sa z USA, gdzie mozna znalezc duzo jasniejsze niz te dostepne w naszym kraju. np. tutaj: http://www.twojekosmetyki.com.pl/pro...oducts_id=3576 classis ivory wyglada mega jasno zawsze chcialam wyprobowac cashmere perfect ale wiadomo..te odcienie.. chyba w najblizszym czasie cos sobie stamtad zamowie macie doswiadczenie z kolorami tych podkladow dostepnych tylko w USA?
patii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 10:52   #172
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vril nic na siłę nie jest dobre. Ważne, żeby nie przesadzić w żadną stronę Ja tam wybielać cery nie będę, ale też opalać się 'na maksa' też nie. Zaczynam dążyć do równowagi
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 11:02   #173
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Dostałam Dermacol 211 Kto powiedział, że on jest jasny? Jest strasznie ciemny i taki różowo-pomarańczowy, nie wyobrażam sobie nikogo o takim kolorze skóry Coś czuje, że bardzo się nameszam, tylko, że mojego Vollare ciągle nie ma Co jest o tyle dziwne, że w piątek dostałam maila z rockmetalshopu, że już wysłali priorytetem, a mój dermacol wysłany wczoraj już jest u mnie A ja Vollara potrzebuje do niedzieli
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja powiedzialam. I podtrzymuje to. Dermacol 211 jest jednym z najjasniejszych podkladow na polskim rynku. I nie dostrzegam w nim odcienia pomaranczowego.
Pogoda ja tam ani odrobiny pomarańczowego odcienia nie znalazłam jedynie róż i naprawde Dermacol 211 jest jednym z najjaśniejszych, niestety. A poza tym ja miałam w identycznym kolorze twarz jeszcze jesienią, więc bez takich mi tu, ze Ty sobie nie wyobrażasz nikogo o takim kolorze skóry
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:06   #174
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez patii Pokaż wiadomość
dziewczyny, znalazlam ostatnio sklep internetowy z oferta b. jasnych podkladow, tzn. podklady sa l'oreala, maybelline ale odcienie sa z USA, gdzie mozna znalezc duzo jasniejsze niz te dostepne w naszym kraju. np. tutaj: http://www.twojekosmetyki.com.pl/pro...oducts_id=3576 classis ivory wyglada mega jasno zawsze chcialam wyprobowac cashmere perfect ale wiadomo..te odcienie.. chyba w najblizszym czasie cos sobie stamtad zamowie macie doswiadczenie z kolorami tych podkladow dostepnych tylko w USA?
LP nie ma hamerykańskich odcieni na stronie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:17   #175
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Znowu maziałam się wszystkimi najjaśniejszymi testerami podkładów w perfumerii. Popularny w tym wątku LP 100 jest jasny, C1 l'Oreala (był sam tester, a nabrałam na niego ochoty, wszystkie odcienie od 3,4 wzwyż ) i lasting finish Rimmela są jasne. Nowy Revlon o kilka tonów ciemniejszy, najjaśniejsze odcienie Astora też.
Nawet nie wiedziałam że w Sarze mają stoisko Max Factor, Astor i Artdeco. Kolorówkowe zaopatrzenie dużo lepsze niż w Naturze. Nawet drugą otwarli, ale było mi nie po drodze i się śpieszyłam. Jeszcze tam wrócę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 14:57   #176
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Pogoda ja tam ani odrobiny pomarańczowego odcienia nie znalazłam jedynie róż i naprawde Dermacol 211 jest jednym z najjaśniejszych, niestety. A poza tym ja miałam w identycznym kolorze twarz jeszcze jesienią, więc bez takich mi tu, ze Ty sobie nie wyobrażasz nikogo o takim kolorze skóry

niestety ale na mojej skórze 211 wygląda na żółty i o zgrozo jest za ciemny
pod podkład moge go używać i jest ok, ale pod sam puder nie da rady - robią sie żółte plamy
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:09   #177
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
niestety ale na mojej skórze 211 wygląda na żółty i o zgrozo jest za ciemny
pod podkład moge go używać i jest ok, ale pod sam puder nie da rady - robią sie żółte plamy
fakt, teraz, gdy już jest dla mnie za ciemny, wygląda na mojej skórze żółto - dziwne zjawisko
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:15   #178
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
tez chce takiego wspollokatora
Jak lubisz rudych dlugowlosych mistrzow przeklinania potrafiacych robic balagan z predkoscia swiatla to zapraszam na studia do Warszawy;p
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:29   #179
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Jak lubisz rudych dlugowlosych mistrzow przeklinania potrafiacych robic balagan z predkoscia swiatla to zapraszam na studia do Warszawy;p
Hehe, słodkie

Vril, ja też nie staram się robić z siebie gejszy
Ale w taką pogodę, w tym oświetleniu moja cera wygląda fatalnie... Całe ciało jakieś takie sine, przezroczyste... A przecież mam karnację ciepłą (żółty odcień skóry), więc słońce powinno ładnie na mnie wyglądać?
Nie mam pomysłu, co ze sobą zrobić. Przemykać pośród ludzi czy zainwestować w przyciemniacze?
Coś kiepsko ostatnio się prezentuję
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:37   #180
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Jak lubisz rudych dlugowlosych mistrzow przeklinania potrafiacych robic balagan z predkoscia swiatla to zapraszam na studia do Warszawy;p
i tak wybieram sie na studia do Warszawy i sama jestem ruda i długowłosa (choć ta rudość niestety nie z natury ) i umiem robić bałagan równie szybko chcesz mi go odstąpić?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.