Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 11:00   #3271
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
(...)
a z tą ręką się tak nie zarzekaj bo tak naprawdę nie masz pojęcia co od kogo kupujesz. wystarczy że zamawiasz coś przez internet, możesz uzyskać druczek który wygląda identycznie jak paragon, a tak naprawdę to tylko przybite literki na kawałek światłoczułego papieru. sama mam podobne doświadczenie, wyszło przy zwrocie produktu niezgodnym z obietnicą producenta. tylko to akurat obróciło się przeciwko nieuczciwemu sprzedawcy. Polak potrafi
Akurat smialo sie zarzekac moge . Kupuje tylko w sprawdzonych sklepach. Allegro unikam jak ognia. Jesli kupuje cos od osoby prywatnej to dzieje sie to od swieta i przewaznie jest to wizazanka. Widze tez zreszta ile sprzedaje po komentarzach i potrafie wyliczyc czy ktos przekroczyl kwote wolna od podatku czy nie . Mam na tym punkcie fiola. Znalazlam jakis czas temu fajnego fryzjera, ale kasy fiskalnej nie mial, wiec juz do niego nie chodze . Obecnie szukam dobrego fryzjera z kasa fiskalna, ale nie idzie to za dobrze .

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja tam nigdy nawet przy mega zakupach reklamówki próbek nie dostałam, zawsze chyba źle trafiam
Ja tez. Kiedys Douglas "moj" lepiej wypadal w temacie probek. Teraz tez juz powoli schodza do poziomu Sephory.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:12   #3272
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46022593]A jak utrzymujesz ja w formie? Moja sie po latach lekko rozcapierzyla juz. Wiem, ze sa te dziwaczne siatki na pedzle, ale ich nie chce.[/QUOTE]
Z formą moich też nie jest już najlepiej . W sumie to moje zbiegi w celu uniknięcia rozczapierzania sprowadzają się do ograniczania mycia pędzli przy użyciu wody, którą mam w kranie taką, że z każdego włosia robi mi siano (również z tego na głowie ) . Dlatego zasadniczo do mycia używam głównie MACowego płynu, a po myciu wodą (od czasu do czasu wody jednak używam) i tak dodatkowo przecieram włosie tym płynem i nadaję mu kształt palcami, pozostawiając tak do wyschnięcia. Kapturków żadnych nie używam, bo nawet nie wiem, gdzie coś takiego można dostać.
Tak czy inaczej przymierzam się do zakupu nowych dwóch sztuk, bo moje stare już i wykruszone włosie mają.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić, dzisiaj rano (tzn 2h temu ) obudził mnie (tzn dobrze, że TŻ się szykował do pracy i usłyszał dzwonek bo ja spałam jak zabita, mam już świątecznie wolne) kurier z przesyłką-prezentem od Marionnaud i Sisley - dwie szminki Phyto-Lip Twist, kolory Baby i Berry + kosmetyczka i 7 mini produktów do pielęgnacji Sisley Nawet nie wiem jak mi się udało to dostać, nie pamiętam czy brałam udział w jakimś konkursie czy losowaniu, czy automatycznie będąc klientem Mario mnie wylosowali czy co Jak dostalam maila od Mario w zeszlym tygodniu to głupio mi się było zapytać z jakiej okazji mnie ten zaszczyt kopnął Te szminki-kredki mają piękne kolory, w sumie nieważne, że mam już kilka takich z Clinique i Revlon zawsze miło się testuje nowe. Na pewno sama bym ich nie kupiła, cena regularna to 155 zl , za taką kredkę to przesada. Te mini produkty są całkiem spore, ale wg. mojej guru kosmetycznej mają ocene niską lub co najwyżej przeciętną, ale darowanemu koniowi.... W ten oto miły sposób, zaczęła się moja tygodniowa laba
Super, miła niespodzianka, pozazdrościć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:41   #3273
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46024189]Akurat smialo sie zarzekac moge . Kupuje tylko w sprawdzonych sklepach. Allegro unikam jak ognia. Jesli kupuje cos od osoby prywatnej to dzieje sie to od swieta i przewaznie jest to wizazanka. Widze tez zreszta ile sprzedaje po komentarzach i potrafie wyliczyc czy ktos przekroczyl kwote wolna od podatku czy nie . Mam na tym punkcie fiola. Znalazlam jakis czas temu fajnego fryzjera, ale kasy fiskalnej nie mial, wiec juz do niego nie chodze . Obecnie szukam dobrego fryzjera z kasa fiskalna, ale nie idzie to za dobrze .
[/QUOTE]

za to własnie lubię "moją" panią stomatolog. nie dość, że bardzo ładnie naprawia zęby, wydaje paragony po każdej wizycie to poruszyłyśmy kiedyś temat patriotyzmu lokalnego i ona własnie powiedziała, że ma świadomość, że kupuje drożej, ale woli kupować w mniejszych sklepikach, tak aby okoliczni przedsiębiorcy również mogli zarobić.
jest też jeden pan od którego kupuje buty, nie dość, że ma tylko skórzane w ofercie to też tylko i wyłącznie polskich producentów. cokolwiek nie działoby się z nimi, można przyjść nawet i po upływie 2 lat, a on wysyła je do naprawy u producenta, nieodpłatnej oczywiście
no ale różnie to w życiu bywa, nie zawsze da się kupować tylko i wyłącznie polskie produkty, i one też czasami są fatalnej jakości.

swoją drogą, ostatnio np. nie robię zakupów w biedronce, ale to już dlatego, że się żebracze mafie panów żuli ustawiają pod nią. i przyznam, że mnie przerażają, kiedy zbiera się ich 5-8 naraz pod wejściem. dziwi mnie, że kierownictwo nic z tym nie robi. a nawet jeśli robi to nieskutecznie..

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kapturków żadnych nie używam, bo nawet nie wiem, gdzie coś takiego można dostać.
również wczoraj kupiłam te osłonki na pędzle na stoisku Maestro. będę sprawdzała czy są skuteczne, zwłaszcza, że mam jeden pędzel do odratowania.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:51   #3274
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wiekszość usług medycznych, w tych stomatologicznych jest zwolniona z vat. Pani moze stokac te paragony od rana do nocy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:57   #3275
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wiekszość usług medycznych, w tych stomatologicznych jest zwolniona z vat. Pani moze stokac te paragony od rana do nocy
Oczywiscie, ze nie. Dentysta podlega ogolnym zasadom ewidencjonowania sprzedazy. Poza tym nawet, gdy rozlicza sie w formie karty podatkowej to paragon fiskalny ulatwia pacjentom dochodzenie roszczen. Paragon jest dowodem wykonanej uslugi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:58   #3276
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić, dzisiaj rano (tzn 2h temu ) obudził mnie (tzn dobrze, że TŻ się szykował do pracy i usłyszał dzwonek bo ja spałam jak zabita, mam już świątecznie wolne) kurier z przesyłką-prezentem od Marionnaud i Sisley - dwie szminki Phyto-Lip Twist, kolory Baby i Berry + kosmetyczka i 7 mini produktów do pielęgnacji Sisley Nawet nie wiem jak mi się udało to dostać, nie pamiętam czy brałam udział w jakimś konkursie czy losowaniu, czy automatycznie będąc klientem Mario mnie wylosowali czy co Jak dostalam maila od Mario w zeszlym tygodniu to głupio mi się było zapytać z jakiej okazji mnie ten zaszczyt kopnął Te szminki-kredki mają piękne kolory, w sumie nieważne, że mam już kilka takich z Clinique i Revlon zawsze miło się testuje nowe. Na pewno sama bym ich nie kupiła, cena regularna to 155 zl , za taką kredkę to przesada. Te mini produkty są całkiem spore, ale wg. mojej guru kosmetycznej mają ocene niską lub co najwyżej przeciętną, ale darowanemu koniowi.... W ten oto miły sposób, zaczęła się moja tygodniowa laba
Super ja mam tą kredkę w odcieniu nude


Co do próbek zauważyłam, że u mnie to zależy od pani sprzedającej. Niektóre są miłe i dadzą nawet jakieś miniprodukty. A inne naburmuszone dają próbkę podkładu w ogóle niedopasowanego do cery, krem na zmarszczki albo nic

A co do paragonów u mnie teraz daje się wszędzie, u fryzjera i stomatologa rownież. Mało gdzie teraz nie ma kasy fiskalnej.

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2014-04-14 o 12:04
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:06   #3277
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Super ja mam tą kredkę w odcieniu nude
ja wlasnie mialam nadzieje na odcien Nude albo Peach , bo takowych kolorów w kredkach ani szminkach raczej nie mam, a Baby czy Berry dupe sie znajda
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 12:14   #3278
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
james trzymam kciuki za Twoj niedoszly lupiez. Oby szybko sie zmyl
Moja mama przez cale wieki zmagala sie z lupiezem, lojotokiem i innymi chorobami skory. Jak sie domyslasz przeszla rzesze lekarzy. lyknela tone antybiotykow i sterydow. Przetestowala wszystkie dostepne szampony i wcierki. Az w koncu trafila na swoj szampon, czyli Vichy zielony na lupiez. Szukajcie a znajdziecie
Też kilka lat temu pomógł mi w walce z łupieżem zielony Vichy. Żaden inny szampon Vichy mi nie przypadł mi do gustu, ale ten przeciwłupieżowy bardzo

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić, dzisiaj rano (tzn 2h temu ) obudził mnie (tzn dobrze, że TŻ się szykował do pracy i usłyszał dzwonek bo ja spałam jak zabita, mam już świątecznie wolne) kurier z przesyłką-prezentem od Marionnaud i Sisley - dwie szminki Phyto-Lip Twist, kolory Baby i Berry + kosmetyczka i 7 mini produktów do pielęgnacji Sisley Nawet nie wiem jak mi się udało to dostać, nie pamiętam czy brałam udział w jakimś konkursie czy losowaniu, czy automatycznie będąc klientem Mario mnie wylosowali czy co Jak dostalam maila od Mario w zeszlym tygodniu to głupio mi się było zapytać z jakiej okazji mnie ten zaszczyt kopnął Te szminki-kredki mają piękne kolory, w sumie nieważne, że mam już kilka takich z Clinique i Revlon zawsze miło się testuje nowe. Na pewno sama bym ich nie kupiła, cena regularna to 155 zl , za taką kredkę to przesada. Te mini produkty są całkiem spore, ale wg. mojej guru kosmetycznej mają ocene niską lub co najwyżej przeciętną, ale darowanemu koniowi.... W ten oto miły sposób, zaczęła się moja tygodniowa laba
Fajny początek tygodnia . Uwielbiam szminki i błyszczyki Sisleya , dla mnie nie ma lepszych, zarówno pod względem trwałości, jak i pielęgnacji. Trochę marnie jest z kolorystyką, bo nie mają tak szerokiej gamy kolorów, jak inne firmy.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:35   #3279
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja tez staram się byc patriotką zakupową. Cieszy mnie jak moge kupic cos polskiego i dobrej jakosci.
I tez mnie wkurza jak jak ktos paragonu nie daje i staram sie takich unikac.
Rozumiem, ze ludzie sie moga umowic na brak rachunku, ale wtedy robia to swiadomie i kupujący placi mniej o stawke vat. Niestety sporu ludzi sie na takie rozwiązanie decyduje, bo zwyczajnie nie maja pieniedzy.
A nie maja, bo zatrudniaja ich tacy cwaniacy co placa im minimalna stawke, placa w ratach albo wcale, a potem jeszcze nie nie daja nam paragonów
Uogólniam i upraszczam oczywiscie, ale taki life, chociaż na wizażu tego nie widac ale przynajmniej napędzamy koniunkture
Moja dentystka i lekarze do ktorych chadzam prywatnie zawsze dają paragon, fzryjerka i kosmetyczka też
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:54   #3280
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

również wczoraj kupiłam te osłonki na pędzle na stoisku Maestro. będę sprawdzała czy są skuteczne, zwłaszcza, że mam jeden pędzel do odratowania.
To czekam na wieści . Jak się sprawdzą, to może kliknę na ich stronie, o ile będą pasować do MACowych pędzli
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:51   #3281
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wiekszość usług medycznych, w tych stomatologicznych jest zwolniona z vat. Pani moze stokac te paragony od rana do nocy
No nie zupełnie. Stomatolog zawsze powinien wydać paragon. Dawniej była określona kwota minimalnego dochodu rocznego która zwalniała z posiadania kasy fiskalnej ale od niedawna kasa jest wszędzie. Przynajmniej powinna.

Nikt raczej nie traktuje paragonu jako gwarancji u stomatologa. Wszystkie zabiegi są opisane w karcie leczenia i na jej podstawie oceniamy co podchodzi pod gwarancję. Rachunek to po prostu potwierdzenie Twojej wpłaty. Część zagranicznych pacjentów bierze rachunki lub faktury w celu rozliczenia z pracodawcą i refundacji części kosztów leczenia.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 15:53   #3282
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wpadły mi w oko te nowe pachnące lakiery revlon, a akurat rozpoczynam odwyk



---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
No nie zupełnie. Stomatolog zawsze powinien wydać paragon. Dawniej była określona kwota minimalnego dochodu rocznego która zwalniała z posiadania kasy fiskalnej ale od niedawna kasa jest wszędzie. Przynajmniej powinna.

Nikt raczej nie traktuje paragonu jako gwarancji u stomatologa. Wszystkie zabiegi są opisane w karcie leczenia i na jej podstawie oceniamy co podchodzi pod gwarancję. Rachunek to po prostu potwierdzenie Twojej wpłaty. Część zagranicznych pacjentów bierze rachunki lub faktury w celu rozliczenia z pracodawcą i refundacji części kosztów leczenia.
Moja stomatolog powiedziała, że tych paragonów nie trzeba trzymać i przenosić ze sobą w razie "reklamacji" bo wszystko jest u niej odnotowane w mojej karcie.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:09   #3283
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No, wczoraj wieczorem i dzisiaj ranp umyłam buzię szczoteczką zwykłą z Rossmanna za 10 zł.. i ani jednej nowej krostki
Też ją mam, to moja szczota do zadań specjalnych. Bardzo ją lubię, niestety nie znalazłam godnego następcy.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:31   #3284
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
No nie zupełnie. Stomatolog zawsze powinien wydać paragon. Dawniej była określona kwota minimalnego dochodu rocznego która zwalniała z posiadania kasy fiskalnej ale od niedawna kasa jest wszędzie. Przynajmniej powinna.

Nikt raczej nie traktuje paragonu jako gwarancji u stomatologa. Wszystkie zabiegi są opisane w karcie leczenia i na jej podstawie oceniamy co podchodzi pod gwarancję. Rachunek to po prostu potwierdzenie Twojej wpłaty. Część zagranicznych pacjentów bierze rachunki lub faktury w celu rozliczenia z pracodawcą i refundacji części kosztów leczenia.
Dalej jest taka kwota - 20 tys, zł przychodu, po przekroczeniu, której wchodzi się w kasę. Dawniej było to 40 tys. zł dla już prowadzących działalność i 20 tys. dla nowopowstałych firm. Teraz dla każdego po równo 20 tys. w skali roku.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:53   #3285
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Też ją mam, to moja szczota do zadań specjalnych. Bardzo ją lubię, niestety nie znalazłam godnego następcy.

Ja tez nie znalazłam!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:29   #3286
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
kurde, że ja na to nie wpadłam, teraz też pojemniczki będę zabierać. Wczoraj w Złotych Tarasach kupiłam krem za 300 zł i poprosiłam o próbkę podkładu, ale oczywiście uprzejma pani powiedziała mi, że nie mają pojemniczków. W zamian za to dołączyła gotową próbkę innego podkładu, o kilka tonów za ciemnego. Kiedy powiedziałam jej, że niestety ale dla mnie będzie za ciemny odpowiedziała, że się dostosuje do skóry
Uwielbiam to mnie pani kiedyś powiedziała, że się latem opalę i będzie akurat


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
U mnie w Sephorze za bardzo prosić się nie muszę o próbki, dziewczyny mnie znają więc próbek nie żałują, często dostaję jakieś miniatury jak mają to dorzucą, ostatnio dostałam pełnowymiarowy dezodorant Loewe i mnóstwo jakiś gadżetów które porozdawałam siostrze zdarza się że nie mają gotowych próbek to wtedy proponują, że coś odleją itp, a w Douglasie to jest kiepściutko ... no ale tam staram się nie chodzić
No, ale to jest mocno niesprawiedliwe, ten argument: że Cię znają. Ja to rozumiem, doceniam i miłe to, ale każda klientka powinna być jednak podobnie traktowana, a nie dostawać próbki dlatego, że często tam kupuje. Oni przecież dostają je dla klientów


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46024189]Akurat smialo sie zarzekac moge . Kupuje tylko w sprawdzonych sklepach. Allegro unikam jak ognia. Jesli kupuje cos od osoby prywatnej to dzieje sie to od swieta i przewaznie jest to wizazanka. Widze tez zreszta ile sprzedaje po komentarzach i potrafie wyliczyc czy ktos przekroczyl kwote wolna od podatku czy nie . Mam na tym punkcie fiola. Znalazlam jakis czas temu fajnego fryzjera, ale kasy fiskalnej nie mial, wiec juz do niego nie chodze . Obecnie szukam dobrego fryzjera z kasa fiskalna, ale nie idzie to za dobrze .[/QUOTE]

Ja się Ciebie boję


Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Co do próbek zauważyłam, że u mnie to zależy od pani sprzedającej. Niektóre są miłe i dadzą nawet jakieś miniprodukty. A inne naburmuszone dają próbkę podkładu w ogóle niedopasowanego do cery, krem na zmarszczki albo nic
Ja też tak zauważyłam i też zauważyłam, że od mojego stroju to zależy, ale akurat ten aspekt zakupów poruszany był wiele razy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:40   #3287
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ja się Ciebie boję
Jestem urocza przeciez .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:59   #3288
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No, ale to jest mocno niesprawiedliwe, ten argument: że Cię znają. Ja to rozumiem, doceniam i miłe to, ale każda klientka powinna być jednak podobnie traktowana, a nie dostawać próbki dlatego, że często tam kupuje. Oni przecież dostają je dla klientów
masz rację każda klientka powinna dostawać produkty do przetestowania, uważam że takie próbki należą nam się jak psu buda .. to nie był żaden argument opisałam sytuację, nie bronię przecież konsultantek ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:54   #3289
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Hej dziewczyny, przepraszam ze sie tak wtrace w dyskusje, ale jako ekspertki moze polecicie mi jakis super tusz do rzes wodoodporny. Wodoodporny dlatego bo krece je na zalotke, moje rzesy sa dlugie ale przez to bardzo ciezkie, wiec jezeli nie jest wodoodporny to opadaja, o podkreceniu ich tuszem nie wspominam! Bylam dzisiaj w sephorze i wcisneli mi HR Lash Queen, niewodoodporny, poniewaz pani miala 'dokladnie taki sam problem jak ja' i na nia podzialal, a ja naiwna go wzielam , no nic ten komus oddam, ale potrzebuje go na juz teraz, dodam ze lubie male precyzyjne szczoteczki, moze przyjdzie Wam cos do glowy ?
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 19:59   #3290
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46031870]Jestem urocza przeciez .[/QUOTE]

Jedno nie wyklucza drugiego


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
masz rację każda klientka powinna dostawać produkty do przetestowania, uważam że takie próbki należą nam się jak psu buda .. to nie był żaden argument opisałam sytuację, nie bronię przecież konsultantek ...
Ja wiem chodziło mi tylko o schemat, że próbki powinny być dla każdego klienta, bo w końcu nie są to produkty za małe pieniądze, poza tym często mogą uczulać itd. więc powinno się wypróbować zanim się kupi, a tu wielkie trudności z ich zdobyciem, klient proszący o nie czuje się, jak jakiś żebrak, że wręcz ma fanaberie prosząc o cokolwiek, bo powinien brać garściami i nie patrzeć czy pasuje a potem na allegro setki bezpłatnych mini produktów za kasę

A gdy koleżanka mi powiedziała, że dowiedziała się od pani z D., że bywają testery mikrodermabrazji dr.brandta, no, ale w ciągu kilku godzin ich już nie ma to mnie to bardzo osłabiło. Ja mam ten produkt, używany co drugi dzień, od jesieni i mam jeszcze prawie pół tubki, bo wystarczy go mało, więc jak rozumiem te panie sobie biorą go do domu i ich znajomi i ich znajomi chyba? Bo mogę się założyć, że gdybym stała przez tydzień przed D. i pytała się każdej osoby wchodzącej tam czy kiedykolwiek otrzymała próbkę tego produktu to nie spotkam żadnej Może to na wyrost ocena, ale tak mi podpowiada intuicja I nie, że te panie nie mogą sobie brać próbek, ale nie powinny myśleć tylko o sobie
O! Wylało mi się chyba, sorki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:02   #3291
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez annakarenina123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przepraszam ze sie tak wtrace w dyskusje, ale jako ekspertki moze polecicie mi jakis super tusz do rzes wodoodporny. Wodoodporny dlatego bo krece je na zalotke, moje rzesy sa dlugie ale przez to bardzo ciezkie, wiec jezeli nie jest wodoodporny to opadaja, o podkreceniu ich tuszem nie wspominam! Bylam dzisiaj w sephorze i wcisneli mi HR Lash Queen, niewodoodporny, poniewaz pani miala 'dokladnie taki sam problem jak ja' i na nia podzialal, a ja naiwna go wzielam , no nic ten komus oddam, ale potrzebuje go na juz teraz, dodam ze lubie male precyzyjne szczoteczki, moze przyjdzie Wam cos do glowy ?
Wodoodporny tusz na co dzien to fatalny pomysl. Dobrym pomyslem bylby wodoodporny top coat, ale one sa trudno dostepne.
Polecam baze Jane Iredale. Jest na KWC. Mam rzesy proste jak druty i nawet jak sie podkreca na chwile to zaraz sie prostuja. Ta baza po uzyciu zalotki nieco utrwala podkrecenie. Jak Ci jeszcze bedzie malo to kup polecanego przez pania Pytona Helenki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:15   #3292
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja juz nie kupuje bez probek, no chyba, ze w super cenie i wiem, ze psezedam bez straty. Moja skora sie ekspresowo zapycha. Po jednym uzyciu juz wiem czy bedzie ok czy mnie wysypie. Wczoraj testowalysmy z mama mineraly z Annabells i niestety i ja i mnie przypchalo Obudzilam sie rano z kilkoma nieprzyjacielami
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:29   #3293
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja juz nie kupuje bez probek, no chyba, ze w super cenie i wiem, ze psezedam bez straty. Moja skora sie ekspresowo zapycha. Po jednym uzyciu juz wiem czy bedzie ok czy mnie wysypie. Wczoraj testowalysmy z mama mineraly z Annabells i niestety i ja i mnie przypchalo Obudzilam sie rano z kilkoma nieprzyjacielami
To jest moje rozczarowanie roku-że minerały też mogą zapychać. A już widziałam siebie z idealnie dobranym kolorem i cerą piękniejącą z dnia na dzień...
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:31   #3294
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
To jest moje rozczarowanie roku-że minerały też mogą zapychać. A już widziałam siebie z idealnie dobranym kolorem i cerą piękniejącą z dnia na dzień...
taaa... mialysmy ten sam sen
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 05:49   #3295
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Oooo ja nawet nie wiedziałam, ze minerały mogą zapychać, ja mam z nimi problem taki, że mi dosłownie każdą skórkę której nie ma podkreślają;/


Kusum
a sprzedałaś serum z Clinique? powiem Ci, ze mi tam pare rzeczy się nie chce sprzedać mimo że wystawiam po cenie zakupu plus tą prowizje co miałabym na all zapłacić a to rzeczy właśnie z wyprzedaży w M. bo nie wszystko mi podpasowało.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 06:13   #3296
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46024189]Akurat smialo sie zarzekac moge . Kupuje tylko w sprawdzonych sklepach. Allegro unikam jak ognia. Jesli kupuje cos od osoby prywatnej to dzieje sie to od swieta i przewaznie jest to wizazanka. Widze tez zreszta ile sprzedaje po komentarzach i potrafie wyliczyc czy ktos przekroczyl kwote wolna od podatku czy nie . Mam na tym punkcie fiola. Znalazlam jakis czas temu fajnego fryzjera, ale kasy fiskalnej nie mial, wiec juz do niego nie chodze . Obecnie szukam dobrego fryzjera z kasa fiskalna, ale nie idzie to za dobrze .

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

żartujesz? Chodzisz tylko do fryzjera, który daje paragon? jak nie daje to chociaż jest dobry nie pójdziesz? niestety, to państwo "okrada" swoich obywateli jak może, więc nie dziwię się,że ludzie kombinują. sama też nie dopominam się o paragon wolę dać zarobić przedsiębiorcy niż państwu.
__________________

Edytowane przez OnaZakupoholik
Czas edycji: 2014-04-15 o 06:35
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 06:20   #3297
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość


żartujesz? Chodzisz tylko do fryzjera, który daje paragon? jak nie daje to chociaż jest dobry nie pójdziesz? niestety, to państwo "okrada" swoich obywateli jak może nie dziwię się,że ludzie kombinują. sama też nie dopominam się o pragon wolę dać zarobić przedsiębiorcy niż państwu.
nie oszukujmy się pieniadze z budżetu państwa w małym stopniu idą faktycznie na państwo, w większości idą na wydatki służbowe typu paliwo do samolotu Tuska.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 06:34   #3298
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie oszukujmy się pieniadze z budżetu państwa w małym stopniu idą faktycznie na państwo, w większości idą na wydatki służbowe typu paliwo do samolotu Tuska.
Dla mnie świadomy konsument - obywatel to taki, który wie, że płacąc 100zł fryzjerowi, nie idzie to do jego kieszeni. Odprowadza podatek, płaci czynsz za lokal, media. Zarobi kokosy nie ma co Tak kraj jest zarządzany jak sobie ludzie wybrali, oby wrócił rozum co niektórym. Przepraszam, za off nie o tym jest ten wątek
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 07:27   #3299
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Oooo ja nawet nie wiedziałam, ze minerały mogą zapychać, ja mam z nimi problem taki, że mi dosłownie każdą skórkę której nie ma podkreślają;/
Tyle się mówi o minerałach że są naturalne, że nie szkodzą, a wręcz leczą , ale to mimo wszystko są podkłady, więc niektórym cerom mogą nie służyć. Niektórych podrażnia np. mika która bardzo często (o ile nie zawsze) jest w składzie. Z tym podkreślaniem skórek to akurat różnie bywa, bo są formuły ktore są pod tym względem fatalne i uwidaczniają też najdrobniejsze zmarszczki o których nawet nie wiedziałyśmy, że je mamy Ale generalnie peeling i nawilżanie przy mineralach to wg. mnie absolutny mus. Lubię też połączenie: filtr + minerały.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 07:30   #3300
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.