Tipsy metodą fiber glass - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-04, 13:17   #1
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27

Tipsy metodą fiber glass


Proszę pisać wiecej o paznokciach i o tipsach, np. o uzupełnianiu tipsów fiber glass.
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 10:57   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy metodą fiber glass

Gosiu, to nie jest metoda... tylko materiał z którego są wykonane... fiber glass = wata szklana. Jak to się robi.. niestety nie wiem... ale chętnie przeczytam jeśli ktoś wie i się podzieli
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 13:24   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy metodą fiber glass

ależ to jest metoda nakładania tipsów - byłam na kursie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 13:48   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tipsy metodą fiber glass

HALO, Gosia! to opowiedz... bo jestem ciekawa o co chodzi? i co ta metoda ma wspólnego z watą szklaną??? może jakiś sposób nakładania czy co?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 22:30   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Tipsy metodą fiber glass

Gosiu ! Jeśli byłaś na kursie to może podzielisz się z nami swoimi uwagami. Ciągle brakuje nam współpracownicy , która chciałaby pisać o pazurkach.
Fiber glass to włókno szklane służące przede wszystkim do naprawy paznokci , takze do ich przedłużania (ale tylko nieznacznie) , Na przygotowaną płytkę paznokcia nakłada się fiber glas , resinę oraz utrwala się te warstwy specjalnym aktywatorem. To nie jest tak trwała metoda jak akryl czy tipsy żelowe.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 00:22   #6
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Tipsy metodą fiber glass

Sam fiber glass, jak juz p. Beatka napisala, sluzy glownie do naprawy uszkodzonych paznokci lub utwardzania wlasnej plytki paznokciowej. Samego fiber glassu raczej nie stosuje sie do przedluzania paznokci, chyba ze na niewielka dlugosc (np. gdy zlamie nam sie paznokiec i chcemy jego dlugosc wyrownac z innymi).
Mozna rowniez fiber glass stosowac, jak Gosia pisala, w polaczeniu z tipsami. Sluzy on wtedy do wzmocnienia miejsca laczenia tipsow z nasza plytka paznokciowa oraz do wyprofilowania odpowiedniego ksztaltu paznokcia.

Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Anna
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 08:09   #7
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Re: Tipsy metodą fiber glass

Pani Beatko chętnie będę pisała o pazurkach, wracajac do fiber glass-u, to uwazam go za najzdrowszą metodę do stosowania zarówno przy przedłuzaniu paznokci z tipsem, jak i do utwardzania naturalnej płytki, nie wiem jednak jednej rzeczy, jak uzupełnia się coś takiego. Czy spiłowuje się wszystko i od nowa przykleja jedwab czy też nie. Do tej pory nie musiałam tego robić, ale cały czas mnie to nurtuje.
Chciałabym tak wzmocnić swoje własne paznokcie i nie wiem co robić potem jak odrosną.
Beata Krajnik napisał(a):
> Gosiu ! Jeśli byłaś na kursie to może podzielisz się z nami swoimi uwagami. Ciągle brakuje nam współpracownicy , która chciałaby pisać o pazurkach.
> Fiber glass to włókno szklane służące przede wszystkim do naprawy paznokci , takze do ich przedłużania (ale tylko nieznacznie) , Na przygotowaną płytkę paznokcia nakłada się fiber glas , resinę oraz utrwala się te warstwy specjalnym aktywatorem. To nie jest tak trwała metoda jak akryl czy tipsy żelowe.
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 14:55   #8
Marlenn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Witam dziewczyny widze ze macie problem z włóknem szlanym.jestem szkoleniowcem w systemach przedłużania paznokci co konkretnie chciałybyscie wiedziec na temat włókna szklanego i jedwabiu?
Marlenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 18:25   #9
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Marlenn!!! Mnie zainteresował ten jedwab, czy utwardzanie paznokci w ten sposob jest rzeczywiscie mniej szkodliwe, niż pozostałe metody.. mam na mysli akryle, żele itp.??
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 19:36   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Ja rozumiem chęć zarobku i reklamy ale odpowiadanie na post nieaktualny od 3 lat to juz trochę smieszne....
Buziaczku i w zadnej mierze nie można powiedzieć by któraś metoda była mniej lub bardziej szkodliwa... Zapewnaiem Cie, ze bardziej szkodliwe jest wdychanie powietrza w miescie w którym mieszkasz niż jakiekolwiek przedłużenie paznokci.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 19:52   #11
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Paula, może faktycznie źle się wyraziłam.. ale chodziło mi o to, czy do tej metody też jest niezbedne takie spiłowywanie płytki (złe doswiadczenie - lecze pazurki po akrylach od prawie 5 m-cy )

Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 20:11   #12
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Buziątko w ZADNEJ METODZIE NIE PILUJEMY PŁYTKI!!!!!!!! A to ,że trafiłas na rzezniczkę to naprawdę przykre...Ale nie jest to norma i tak być nie powinno!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 20:18   #13
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Do żadnej metody przedłużania paznokci NIE SPIŁOWUJE się paznokci, a tylko je matowi. Jest to konieczne (zmatowienie), ale z Twojego postu wynika, że zostałaś okaleczona przez jakąś pseudoprofesjonalistkę. Współczuję.
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:53   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Co by nie było - też się wypowiem miałam szkolenie również na włóknie szklanym. Należy ono do metod samoutwardzalnych, po odpowiednim i PRAWIDŁOWYM przygotowaniu pazurka polerujemy go zwykłą polerką do paznokci az zacznie się błyszczeć - to tak w skrócie

Ta metoda nie jest szkodliwa ani jakaś toksyczna
Należy się upewnić czy stylistka, która robi Ci pazurki jest z prawdziwego zdarzenia czy z allegro np

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 22:43   #15
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Dziękuje, za wyrazy współczucia... ale już sie prawie wykaraskałam.. chociaż trochę cięzko było żyć z pazurkami jak bibułka... intensywna terapia odżywcza i już sa w miare ok... kochane jesteście
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:05   #16
monikq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Witam, ja sie bardzo cieszę, ze ten wątek wrócił, ponieważ od kilku miesięcy zajmuję się przedłużaniem paznokci metodą akrylowa i fiber glass. A tu na forum bardzo niewiele sie pisze o fiber glass-ie . Szkoda, bo chętnie dowiedziałabym sie czy dużo Kobietek ta metodą przedłuża paznokcie. Mi osobiście takie pazurki bardzo sie podobają, sa delikatne, wygladają bardzo naturalnie. Co prawda poczatki miałam kiepskie (tzn jedna z pierwszystch klientek , której nałozyłam fiberglass była bardzo niezadowolona, z resztą słusznie, ale pozostałe panie, którym takie paznokietki robiłam sa bardzo zadowolone. Z resztą i ta Pani po naprawieniu przeze mnie mojego błędu nadal chce mieć na paznokciach fiber.Rzeczywiscie, moim zdaniem, nie jest to metoda którą można znaczaco przedłużyc paznokcie, nawet na tipsie, gdyż są one cieniutki i zbyt delikatne. Jeśli natomiast Pani chce przedłużyc niezbyt duzo, lub tylko wzmocnic swoje naturalne paznokcie , efekt jest super.
A jesli chodzi o uzupełnianie, to podobnie jak przy akrylu, opiłowujemy odpowiednio pazurek, i nakładamy reine i aktywator. Jesli odrost jest duzy należy na tę część naklić włókno jedwabne, w innym wypadku wystarczy zrobić to co 2 raz.
monikq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 13:29   #17
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Wydaje mi się, że fiber nie jest popularną metodą wśród klijenteko, ponieważ nie jest popularny wśród stylistek. Dziewczyny narzekają na uciążliwość "wycinanek". Efekt jest jednak cudny - dla wzmocnienia naturalnych paznokci! Ale i jak sądzę nudny - dla stylistek, które uwielbiają wtapianie ozdób, kolorowe żele itd. Jest wtedy więcej zabawy i kreatywności. Oczywiśćie to duża generalizacja - bo nie każda klijentka i stylistka myślą właśnie tak!
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:37   #18
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Re: Tipsy metodą fiber glass

Cytat:
Napisane przez guest
Gosiu, to nie jest metoda... tylko materiał z którego są wykonane... fiber glass = wata szklana. Jak to się robi.. niestety nie wiem... ale chętnie przeczytam jeśli ktoś wie i się podzieli
fiber glass - to nie jest żadna wata szkana - to jest włókno szklane- a to jest ogromna różnica!
jest bardzo cienkie - metode ta nazywa się też nakładaniem jedwabiu - myślę że z jedwabiem czy też lnem (niektóre frmy też tak to opisują ) nie ma to wiele wspólnego. Zaletą fiberglasu jest fakt najmniejszej ingerencji w płytkę paznokciową w porównaniu z akrylem czy żelem. Warstwa jest niezwykle cienka i niezwykle twarda. Po pokryciu reziną jesti wybłyszczeniu wygląda fantastycznie. Na pewno nie jest tak trwała jak akyl czy żel- ale powoduje że paznokć pod warstwą włókna może spokojnie rosnąć do imponujących długości. Praktycznie nie można dostrzec że jest tam warstwa sztucznego czegokolwiek - może to jest właśnie ta zaleta??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 11:43   #19
StarShine
Przyczajenie
 
Avatar StarShine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Witam wszystkich ... Padlo pytanie czy popularna jest metoda fiber glass, uwazam ze nie... Dopiero nasza Polska spolecznosc przyzwyczaila sie do tipsow zelowych mysle ze inne metoty sa mniej znane. Zgadzam sie ze nie wolno opilowywac plytki paznokcia chodzi o zmatowienie... Generalnie jestem za pieknymi paznokciami, kobieta powinna dbac o dlonie. Jeszcze co do metody fiber glass jest chyba lepsza od tipsow, paznokcie pozostaja naturalne i sa wzmocnione a przeciez o naturalnosc sie teraz "rozchodzi" pozdrawiam
StarShine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 12:50   #20
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Bestiago,powiem Ci ,ze ja na kursie mialam tę metode i wiem a nawet jestm pewna ,ze mozna laczyc jedwab z zelem i wtapiac ozdobki,pod warunkiem ,ze nalozymy tylko 2 warstwy resiny a potem cienka warstwe zelu(no chyba ,ze klientka ma b.plaska plytke paznokcia ,wtedy mozna "zaszalec z zelem".Robilam jedwab z zelem klientce ,ktora miala pęknietego paznokcia na kciuku i jest bardzo zachwycona.Acha i ozdoby hologramy tez wtapialam.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 18:43   #21
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Bestiago,powiem Ci ,ze ja na kursie mialam tę metode i wiem a nawet jestm pewna ,ze mozna laczyc jedwab z zelem i wtapiac ozdobki,pod warunkiem ,ze nalozymy tylko 2 warstwy resiny a potem cienka warstwe zelu(no chyba ,ze klientka ma b.plaska plytke paznokcia ,wtedy mozna "zaszalec z zelem".Robilam jedwab z zelem klientce ,ktora miala pęknietego paznokcia na kciuku i jest bardzo zachwycona.Acha i ozdoby hologramy tez wtapialam.
Myślę, że Bestiaga nie przeczyta już Twojej odp Bo ma bana od dawna, ale sama też coś dopowiem możliwe, że nie wymyśliłam nic nowego, ale lubię kombinować i zrobiłam tak:
Pękł mi pazurek na lini stresu (naturalny). Przykleiłam tylko w miejscu pęknięcia łatkę z jedwabiu, zalałam ją klejem do paznokci, nie używałam resiny, zmatowiłam, wyrównałam i potraktowałam tak jak utwardzanie naturalnego pazurka. Bonder, 2x clear i intense Pazurek się trzyma super Tyle razy nim przygrzmociłam, że sam żel by dawno poszedł, a z łatką trzyma się super
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 18:50   #22
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Cytat:
Napisane przez StarShine Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ... Padlo pytanie czy popularna jest metoda fiber glass, uwazam ze nie... Dopiero nasza Polska spolecznosc przyzwyczaila sie do tipsow zelowych mysle ze inne metoty sa mniej znane. Zgadzam sie ze nie wolno opilowywac plytki paznokcia chodzi o zmatowienie... Generalnie jestem za pieknymi paznokciami, kobieta powinna dbac o dlonie. Jeszcze co do metody fiber glass jest chyba lepsza od tipsow, paznokcie pozostaja naturalne i sa wzmocnione a przeciez o naturalnosc sie teraz "rozchodzi" pozdrawiam
Co do metody Fiberglass, jest lubiana tylko przez nieliczne stylistki (kwestia gustu, wygody i dostępności produktów) Niektóre osoby robą tylko fiberki, i niektóre klientki decydują się również tylko na nie. Co do stwierdzenia, że "Jeszcze co do metody fiber glass jest chyba lepsza od tipsow, paznokcie pozostaja naturalne " , to podpowiem Ci tylko tyle, że paznokcie zrobione KAŻDĄ metodą, jeżeli są wykonane prawidłowo, to mogą wyglądać naturalnie. Widiziałam wiele razy fibergassy, które wyglądały o wiele bardziej sztucznie niż żele/akryle, a fiberglassy można robić też na tipsie, a z kolei żele i akryle niekoniecznie trzeba na tipsie (w zasadzie to stosunkowo niewiele osób ma paznokcie, które nadają się to przyklejania tipsów. Większość moich klientek ma przykładowo paznokcie płaskie jak deska i formy są najlepszym rozwiązaniem
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:02   #23
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

[quote=...::blabobla:::. ..; sama też coś dopowiem możliwe, że nie wymyśliłam nic nowego, ale lubię kombinować i zrobiłam tak:
Pękł mi pazurek na lini stresu (naturalny). Przykleiłam tylko w miejscu pęknięcia łatkę z jedwabiu, zalałam ją klejem do paznokci, nie używałam resiny, zmatowiłam, wyrównałam i potraktowałam tak jak utwardzanie naturalnego pazurka. Bonder, 2x clear i intense Pazurek się trzyma super Tyle razy nim przygrzmociłam, że sam żel by dawno poszedł, a z łatką trzyma się super[/quote]

Potwierdzam, rewelacyjne trzymanie takiego kompozytu.
Pisałem na ten temat ponad rok temu w wersji hipotetycznej.
Później miałem okazję sprawdzić jak się zachowuje taki kompozyt w praktyce.. Wyszło tak, że pazurki musiały zrosnąć, gdyż nie było możliwości spiłowania takiego zestawu. Jak się piłuje akryl wszystkie wiecie, fiberglass większość też. Ale kompozyt piłuje się fatalnie gdyż twardy fiberglas pod powłoką akrylową jest niewyczuwalny (choć pilnik po nim się ślizga) i łatwo jest uszkodzić płytkę przepiłowaniem.
Metodę kompozytową fiberglas-akryl można polecić tym którym niewiadomoczemu odpadają akryle. Oczywiście znacie właściwości świetnie leżącego długo lakieru na jakimkolwiek żelu czy akrylu. Podobnie ma się sprawa z kompozytem fiberglas-akryl . Można nazwać tą metodę fikryl
Pozdrowienia dla wizażanek
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:13   #24
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Hmm Obla to dobry sposób Trzeba ratować co się da
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:15   #25
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

albo FIBER-AKRYL, FIBER-ŻEL
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:32   #26
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

jaś lubię słowo kompozyt Pozdrowioka dla Ciebie
Obla a może założywmy wątek "wynalazki wizazanek" Jakos tak mi się nasunęła myśl Pomysł pierwsza klasa !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 09:22   #27
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Smile

Kompozyt jest prawidłową techniczną nazwą tego co kleicie klientkom na pazurkach.
Słowotwórstwem lubię się zabawiać.
Fiber i akryl mogą nazywać się - fak-ryl . Angole pewnie będą pisali fuck-ryl - to by się nawet zgadzało - bo pierwsze jest fuck - jak się coś łamie a potem dorostek 'ryl" będzie oznaczał ulgę )
Żel+ fiberglas może być żelfixem
No ale to chyba już powinien byc kompletnie inny wątek.
Jeśli chodzi o nowy wątek w zakresie wynalazków - pomysł dobry - tylko czy profesjonalistki będą chciały zdradzić swoje sekrety??
Ja profesjonalistką nei jestem i chętnie powiem o ciekawych spostrzeżeniach kogoś spoza branży.
pzdr

z fiberglasem i żelem jeszcze nie kombinowałem, ale efekt również może być zadziwiający ..
Gdyby tak np. na szablonie położyć fiberglas o takiej długości jak się marzy klientce, utwardzić a potem na to założyć żelka to mógłby wyjść ultracienki żelek z supermocną podstawą...
jeszcze tylko znaleźć ochotniczkę na takowe experimento
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 09:36   #28
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Jasiu sto lat Cię nie było edycja!
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 10:50   #29
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

Agoosia - jak to miło że mnie jeszcze ktoś pamięta
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:00   #30
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy metodą fiber glass

A pamiętam, ale szczerze mówiąc nie pamiętam, na jaki temat toczyła się dyskusja. Jedynie, że był to temat intrygujący

edit: już znalazłam
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.