niesforna klientka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 15:55   #1
pariiis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5

niesforna klientka


Witam dziewczynki, trochę się rozpiszę ale mam nadzieje że chociaż trochę naświetlę sprawę. od listopada mam nową klientkę. Taką trochę 'staroświecką' że tak o niej powiem. Paznokcie tylko i wyłącznie na tipsie i kwadratowe. Nie mogłam jej za nic przekonać do paznokci na formie, ale nie o to chodzi. Nie wiem co mam z nią zrobić bo zaraz tydzień po założeniu dzwoni i mówi że kilka paznokci jej odpadło. Pognałam do niej i co widzę? Że nie ma ani jednego. Wszystkie widać chamsko zerwane. Cóż zrobiłam jej te paznokcie. I tak historia powtarzała się kilka razy. Później starałam się wykręcić mówić że nie mam kiedy, że tu inne klientki i tak dalej, ale ostatnio pojechałam zrobić znów paznokcie, po niecałych dwóch tygodniach znów dostałam telefon żeby przyjechać jej zrobić uzupełnienie. u tej pani uzupełnienie polega na tym że zrywa sama w domu paznokcie, i ja muszę zakładać je całe od nowa. założyłam jej nowe pazurki, zrobiłam nawet delikatnie grubsze żeby nie mogła ich zerwać i tyle co dojechałam do domu, dostaje telefon żebym jutro przyjechała i jej zrobiła dwa paznokcie bo właśnie je obgryzła. No wtedy już się wkurzyłam, jak można tak nie szanować kogoś pracy. Oczywiście nie pojechałam, po paru dniach dostałam wiadomość czy przyjadę jej zrobić paznokcie bo ona przysięga że reszta sama jej odpadła na drugi dzień. Nie wiem już co mam zrobić. Jak delikatnie pozbyć się tej klientki?
pariiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:06   #2
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: niesforna klientka

Może powiedz, że niestety, ale najbliższy termin masz dopiero za miesiąc?
Za to bardzo polecasz salon taki a taki Tu podajesz nr telefonu do salonu konkurencji.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:33   #3
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: niesforna klientka

ja bym jej powiedziała szczerze, że nie szanuje mojej pracy i włożonego trudu itd i w związku z tym kończę współpracę. Może jakieś wnioski na przyszłość wyciągnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:46   #4
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: niesforna klientka

Szczerze należy powiedzieć, że wiecej jej paznokci nie zrobisz i tyle. Nie ma się co czaić i modlić, że wiecej nie wróci. Bo wróci.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:31   #5
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: niesforna klientka

A płaci za każdą wizytę? Ciesz się ze stałej klientki

A tak na poważnie naucz się odmawiać. Powiedz,że masz odlegle terminy.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 09:54   #6
Magdalenx
Przyczajenie
 
Avatar Magdalenx
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: niesforna klientka

Powinnaś objaśnić jej jak należy postępować i dbać o paznokcie by cieszyła się nimi jak najdłużej. Koniecznie jej powiedz, by nie dłubała przy nich, bo to właśnie przez to, trzymają się tak krótko, lub namów ją na inną metodę stylizacji paznokci.
__________________
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga, znajdziecie tam makijaże, mani hybrydowe, recenzje kosmetyków kolorowych itp.
-> www.makeupmagdalena.blogspot.com <-
Magdalenx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 11:13   #7
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: niesforna klientka

ja bym postraszyła że jak będzie dalej z nimi tak postępować to sobie je zniszczy, nabawi się onycholizy i będzie wyglądała jak głupia
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 11:24   #8
koloriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: niesforna klientka

Poinformuj ją, na czym polega uzupełnianie, powiedz jak wygląda sprawa z tipsami - jak się z nimi obchodzić, w jaki sposób prawidłowo je ściągnąć. Skoro sama je ściągnęła/zdrpała/obgryzła i nie jest to wina Twojej pracy lub materiałów na których pracujesz, to jej to powiedz. Niech nie myśli że trafiła na jakąś niekumatą osobę i walcz o swoje. Traci tylko Twój czas i nerwy.
koloriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 20:12   #9
pariiis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: niesforna klientka

już jej mówiłam po drugiej wizycie, na czym polega uzupełnianie, jednak do tej pani nie dociera. mówiłam też że paznokci nie można podważać, podgryzać, skrobać nożyczkami - JA TO WSZYSTKO WIEM - odpowiadała. nakładając żel strasznie ją piekło i wtedy znów zwróciłam uwagę że to przez to że płytka jest strasznie zniszczona. obecnie jest na mnie obrażona bo ona jako klientka czuje się urażona że nie mam czasu dla niej. ja nie prowadzę salonu kosmetycznego, tylko działalność zarejestrowana na mobilne usługi i jak mogę nie mieć czasu przyjechać, przecież 21 to nie tak późno, ona ma czas żeby posiedzieć jak jej będę robić - mam się nie martwic hehe
pariiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 22:44   #10
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 630
Dot.: niesforna klientka

Powiedz jej, że kiedyś przy zrywaniu tipsa i swoje paznokcie zerwie
Jeśli słowa nie działają, to znajdź zdjęcia na necie, do czego może doprowadzić takie zrywanie i jej pokaż... Chociaż z drugiej strony... kurde no, szkoda czasu na takiego jamochłona.
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 10:22   #11
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: niesforna klientka

Cytat:
Napisane przez pariiis Pokaż wiadomość
już jej mówiłam po drugiej wizycie, na czym polega uzupełnianie, jednak do tej pani nie dociera. mówiłam też że paznokci nie można podważać, podgryzać, skrobać nożyczkami - JA TO WSZYSTKO WIEM - odpowiadała. nakładając żel strasznie ją piekło i wtedy znów zwróciłam uwagę że to przez to że płytka jest strasznie zniszczona. obecnie jest na mnie obrażona bo ona jako klientka czuje się urażona że nie mam czasu dla niej. ja nie prowadzę salonu kosmetycznego, tylko działalność zarejestrowana na mobilne usługi i jak mogę nie mieć czasu przyjechać, przecież 21 to nie tak późno, ona ma czas żeby posiedzieć jak jej będę robić - mam się nie martwic hehe
Po prostu jej odmów, mówiąc że niestety nie założysz jej tipsów na tak zniszczoną płytką paznokciową i ewentualnie żeby zadzwoniła za miesiąc jak sobie ją podleczy. Wszelkie namawiania - grzeczne, że niestety nie jest to obecnie możliwe i w czym jeszcze możesz jej pomóc? Ostatnio wyjątkową namolną Panią telemarketerkę (po którymś z kolei moim uprzejmym "nie"), zapytałam czy w czymś mogę jej pomóc, zaniemówiła i miałam spokój.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 10:22:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.