Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 11:56   #3541
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość




różowe drobinki są fuj
I to bardzo FUJ !
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 12:34   #3542
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

[quote=majade;9253355]nie wiadomo, we Włoszech jest wciąż do kupienia. Mam go z tru i jest bardzo OK. Natomiast "lifting" w jego wykonaniu to okreslenie nieco na wyrost

A można wiedzieć jaki kolor posiadasz? Ja, waham się między 000 a 020.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:06   #3543
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Byłam w sephorze aaaaa!!!! i kupiłam strivectin pod oczy za tyle ile jest na truskawce no wiecie co - przegięcie....cenowe oczywiście
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:15   #3544
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zdaj relacje co i jak, czy dziala tez sie przymierzalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:17   #3545
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Byłam w sephorze aaaaa!!!! i kupiłam strivectin pod oczy za tyle ile jest na truskawce no wiecie co - przegięcie....cenowe oczywiście

OOoo jestem ciekawa, jak sie spisze. Daj znac
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:17   #3546
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Byłam w sephorze aaaaa!!!! i kupiłam strivectin pod oczy za tyle ile jest na truskawce no wiecie co - przegięcie....cenowe oczywiście
a co to jest
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:18   #3547
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zdaj relacje co i jak, czy dziala tez sie przymierzalam
czy ci chodzi o strivectin...bo na buźkę stosuję też ale truskawkowy
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 13:19   #3548
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a co to jest
tak samo niewiem co to
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:21   #3549
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

chodzi mi o strivectin pod oczka

a z tego na buzke jestes zadowolona?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:26   #3550
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chodzi mi o strivectin pod oczka

a z tego na buzke jestes zadowolona?
Bardzo bardzo bo ja cierpię głownie na przebarwienia i o dziwo ruszło coś z kopyta naprawdę a uzywam od dwóch tygodni. Ale generalnie bardzo fajny i wyyyyydajny krem, sama z dużym oporem go kupiłam po opinie podzielone bardzo. Ale buźka ja aksamit nie wiem czy zmarszczki mimiczne ruszy ale to chyba za krótko go mam. Ceny sephorowej na pewno bym nie dała 700 zł za 150 ml, a tu mnie kosztował 310 za 177 ml. To prawie 4 kremy i moim zdaniem warto. Ten pod oczy kosztował 155 przeceniony z 310 na tru 154, jest go 40 ml.
Chcecie patent na naczynka???? bo też cierpię w trzeciej kolejności, na drugim są pory wrrr
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:28   #3551
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Chcecie patent na naczynka???? bo też cierpię w trzeciej kolejności, na drugim są pory wrrr
Chcemy
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 13:32   #3552
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja bym kciala ten pod oczy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:33   #3553
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bym kciala ten pod oczy
Ja tez, ale bieda mi nie pozwala
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:36   #3554
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Chcemy
Już podaję bratowa to farmaceutka i wczesnym latem przyniosła mi cos na pajączki na nogach poczytałam, zapytałam a ona stwierdziła czemu nie na twarz. To jest taki krem 2% Pelethrokrem z firmy Help, kosztuje kilkanaście zł w aptece. Ja używam go raz dziennie na nos i trochę pod nos na noc a efekty jak po IPL. Nic mnie nie podrażniło ani nic takiego zapach do przyjęcia. A jak ktoś kupi i stwierdzi, że jednak nie to na pajączki na nogach można zużyć. Ale to najlepsze co miałam do tej pory i pieniądze żadne. A miałam na poliku pajączka i to znikneło zupełnie. POLECAM . żaden kremik a używałm ich sporo nie dał nawet w jednej 10 takich efektówm a po IPL to zaraz otwierały się nowe.
To ja chcę patent na pory, idealista już miałam cos skuteczniejszego bym chiała, chociaz po strivectinie tak źle nie wyglądają
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:41   #3555
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Słuchajcie, pierwsza wiadomość jest taka, że pojawił się jakiś nowy cudarobiący podkład Guerlain Parure w płynie. Czy ktoś to widział i czy jest w perf.? Na wizażu został oceniony na same 6-tki.

Druga jest taka, że mają mi oddać 160 zł VAT-u i odpisali, że osobną wiadomością potwierdzą, że kasę zwrócą i nastąpi to w ciągu 2 tygodni. Oby..

I trzecia, kto niuchał Euphorię CK i czy śmierdziuch toto, czy brać?

Acha, mam ten podkład Chanel matlumiere i powiem, że u mnie spisuje się rewelacja. Ale pragnę już tego "Gerlena"

Acha, nie kupujcie nowego Collagenista HR, bo jest gęsty jak pasta do butów. Chyba troszki przegięłam z tym przeciwzmarszczkowaniem, bo to naprawdę dziwaczny krem. Moja mama nie ma tak gęstych kremów, jak ten.
Krem Bio-perf. Shiseido pod oczy ma właściwości identyczne, jak świeży krem z perf., mimo że wycięli kody. Collagenist - miesiąc temu kupiłam za 190 zł, dziś jest za 240 zł. Skandal!

Acha, czy warto wziąć hypnose onyx, czy dziadostwo toto? czytałam też recenzje najnowszej maskary HR i ponoć ekstra jest - ktoś testował tego podkręcacza rzęs? Jestem bardzo ciekawa

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
oglądałam dziś błyszczyki chanela levres scintillantes http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=1962#1962
o matko! jakie to śliczne. Wiem, że niektóre z Was je mają. Czy faktycznie są takie cudowne? jak z trwałością? Bo ja stałam przed regałem i gapiłam się na nie dobre kilka minut...
najbardziej popularny jest 104- astral, na ustach przezroczysty plus różowe drobinki, czad! popularny jest też iris. Lepkie, długo się trzymają, nie spływają z ust. Ale najnowsze aqualumiery ponoć jeszcze lepsze. Jak nikt nie będzie chciał mojego pudru za błyszczyk, to będę musiała sama sobie kupić

Cytat:
Napisane przez Kareczka Pokaż wiadomość
A ja dostalam w Sephorze probke podkladu Kenebo ma numer 202, tylko, ze na Truskawie sa inne oznaczenia i co teraz?
Dolar w tej chwili masakrycznie drogi 2,53
jak różne oznaczenia, to może na Tru jest starsza wersja tego podkładu? dobra, ja teraz muszę wyniuchać ten nowy podkład Guerlain, bo się napaliłam, jak Zbyszek na radio
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:50   #3556
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Już podaję bratowa to farmaceutka i wczesnym latem przyniosła mi cos na pajączki na nogach poczytałam, zapytałam a ona stwierdziła czemu nie na twarz. To jest taki krem 2% Pelethrokrem z firmy Help, kosztuje kilkanaście zł w aptece. J:
Kupujeeeeeee a uzywalas kiedys Auridermu?

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Acha, czy warto wziąć hypnose onyx, czy dziadostwo toto? czytałam też recenzje najnowszej maskary HR i ponoć ekstra jest - ktoś testował tego podkręcacza rzęs? Jestem bardzo ciekawa
Ja testowalam Glorious i na kolana mnie nie powalil I nie chodzi mi o brak podkrecenia ( wedlug mnie bez zalotki podkrecenie idealne nie jest mozliwe ). Jest po prostu zwykla. Za to Surrealista kocham
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:52   #3557
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Już podaję bratowa to farmaceutka i wczesnym latem przyniosła mi cos na pajączki na nogach poczytałam, zapytałam a ona stwierdziła czemu nie na twarz. To jest taki krem 2% Pelethrokrem z firmy Help, kosztuje kilkanaście zł w aptece. Ja używam go raz dziennie na nos i trochę pod nos na noc a efekty jak po IPL. Nic mnie nie podrażniło ani nic takiego zapach do przyjęcia. A jak ktoś kupi i stwierdzi, że jednak nie to na pajączki na nogach można zużyć. Ale to najlepsze co miałam do tej pory i pieniądze żadne. A miałam na poliku pajączka i to znikneło zupełnie. POLECAM . żaden kremik a używałm ich sporo nie dał nawet w jednej 10 takich efektówm a po IPL to zaraz otwierały się nowe.
To ja chcę patent na pory, idealista już miałam cos skuteczniejszego bym chiała, chociaz po strivectinie tak źle nie wyglądają
A używasz tego pod jakiś swój normalny krem?
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:53   #3558
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość

A można wiedzieć jaki kolor posiadasz? Ja, waham się między 000 a 020.
mam o20,żółtka.

Layla, o nowych Parurach gdzies juz była mowa...chyba na watku Guerlaina
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:57   #3559
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
A używasz tego pod jakiś swój normalny krem?
Ja go używałam pierwszego do zaczęcia strivectinu, bo ten str ma być pierwszy. Nic absolutnie się nie działo, a pod nosem mam jeszcze przebarwienie to czasami nachodziły na to preparaty w tym kierunku i nic się nie gryzło. Polika nie smaruję bo zeszło w 100% i nie pękło znowu
Auderim też miałam i tam jest wit, K dobry drogi ale ten pelethrokrem moim zdaniem duzo lepszy widać efekt oooooo
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 13:59   #3560
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Już podaję bratowa to farmaceutka i wczesnym latem przyniosła mi cos na pajączki na nogach poczytałam, zapytałam a ona stwierdziła czemu nie na twarz. To jest taki krem 2% Pelethrokrem z firmy Help, kosztuje kilkanaście zł w aptece. Ja używam go raz dziennie na nos i trochę pod nos na noc a efekty jak po IPL. Nic mnie nie podrażniło ani nic takiego zapach do przyjęcia. A jak ktoś kupi i stwierdzi, że jednak nie to na pajączki na nogach można zużyć. Ale to najlepsze co miałam do tej pory i pieniądze żadne. A miałam na poliku pajączka i to znikneło zupełnie. POLECAM . żaden kremik a używałm ich sporo nie dał nawet w jednej 10 takich efektówm a po IPL to zaraz otwierały się nowe.
To ja chcę patent na pory, idealista już miałam cos skuteczniejszego bym chiała, chociaz po strivectinie tak źle nie wyglądają
Super, ja się wybieram dzisiaj do apteki to od razu sobie kupię ten krem.
Oto co znalazłam na jego temat

Skład

Aqua, paraffinum liquidum, propylene glycol, polysorbate 60, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, stearic acid, sorbitan stearate, micronised diosmine, benzyl alcohol, micronised hesperidin, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, alpha-isomethyl ionone.

Wskazania i działanie

PELETHROKREM - krem do pielęgnacji skóry - zawiera flawonoidy (diosminę i hesperydynę) w formie zmikronizowanej, lepiej przyswajalnej przez organizm. Oba te bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie żylne i przepływ chłonki, a poprzez to korzystnie oddziaływują na skórę z problemami naczyniowymi, z kruchymi naczynkami krwionośnymi i ze skłonnościami do wylewów podskórnych.

Składniki PELETHROKREM-u wzmacniają i obkurczają ścianki naczyń krwionośnych, przyspieszają wchłanianie wylewów podskórnych oraz chronią naczynia przed czynnikami szkodliwymi. Bioflawonoidy są zalecane w przypadkach uczucia ciężkich nóg, opuchnięć, rozszerzonych naczynek oraz innych defektów kosmetycznych, często towarzyszących żylakom oraz zaburzeniom krążenia krwi w skórze kończyn dolnych.


Dawkowanie

W przypadku defektów kosmetycznych takich jak pajączki naczyniowe, wybroczyny, siniaki stosować dwa razy dziennie delikatnie wcierając krem w skórę. W innych przypadkach oraz profilaktycznie u osób z tendencjami do wybroczyn, wylewów podskórnych, rozszerzonych naczynek, zaczerwienienia skóry - stosować raz dziennie w okolice zwykle podatne na występowanie zmian. Unikać kontaktu kremu z oczami i ustami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w razie uczulenia na którykolwiek ze składników. Testowany mikrobiologicznie. Krem należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia opakowania.



Co sądzicie o jego składzie?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:59   #3561
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Druga jest taka, że mają mi oddać 160 zł VAT-u i odpisali, że osobną wiadomością potwierdzą, że kasę zwrócą i nastąpi to w ciągu 2 tygodni. Oby..

I trzecia, kto niuchał Euphorię CK i czy śmierdziuch toto, czy brać?
mi też tak napisali Maja oddać 103zł

Ja bardzo lubie Euphorie CK, bardzo bardzo
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:03   #3562
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Kupujeeeeeee a uzywalas kiedys Auridermu?



Ja testowalam Glorious i na kolana mnie nie powalil I nie chodzi mi o brak podkrecenia ( wedlug mnie bez zalotki podkrecenie idealne nie jest mozliwe ). Jest po prostu zwykla. Za to Surrealista kocham
ja tez go kocham a na tru ceny jak w superfarm wogole nie opłaca się kupować
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:07   #3563
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Super, ja się wybieram dzisiaj do apteki to od razu sobie kupię ten krem.
Oto co znalazłam na jego temat

Skład

Aqua, paraffinum liquidum, propylene glycol, polysorbate 60, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, stearic acid, sorbitan stearate, micronised diosmine, benzyl alcohol, micronised hesperidin, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, alpha-isomethyl ionone.

Wskazania i działanie

PELETHROKREM - krem do pielęgnacji skóry - zawiera flawonoidy (diosminę i hesperydynę) w formie zmikronizowanej, lepiej przyswajalnej przez organizm. Oba te bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie żylne i przepływ chłonki, a poprzez to korzystnie oddziaływują na skórę z problemami naczyniowymi, z kruchymi naczynkami krwionośnymi i ze skłonnościami do wylewów podskórnych.

Składniki PELETHROKREM-u wzmacniają i obkurczają ścianki naczyń krwionośnych, przyspieszają wchłanianie wylewów podskórnych oraz chronią naczynia przed czynnikami szkodliwymi. Bioflawonoidy są zalecane w przypadkach uczucia ciężkich nóg, opuchnięć, rozszerzonych naczynek oraz innych defektów kosmetycznych, często towarzyszących żylakom oraz zaburzeniom krążenia krwi w skórze kończyn dolnych.


Dawkowanie

W przypadku defektów kosmetycznych takich jak pajączki naczyniowe, wybroczyny, siniaki stosować dwa razy dziennie delikatnie wcierając krem w skórę. W innych przypadkach oraz profilaktycznie u osób z tendencjami do wybroczyn, wylewów podskórnych, rozszerzonych naczynek, zaczerwienienia skóry - stosować raz dziennie w okolice zwykle podatne na występowanie zmian. Unikać kontaktu kremu z oczami i ustami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w razie uczulenia na którykolwiek ze składników. Testowany mikrobiologicznie. Krem należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia opakowania.


Co sądzicie o jego składzie?
Zapytam wieczorkiem bratową???? Ja się nie znam ale wiem że działa. I nie boli jak laserowe zamykanie:ehe m:
Ja mam wrażliwe oczy i nic nie piekło ani nie szczypało a nos smaruję, bo to co widać na skórze to właśnie mikrowylewik spróbujcie, cena to chyba 18 zł a wrazie co mozna zuzyć na nogi. I to co miałam na poliku to prawie pod okiem i też nic sie nie działo. A konsystencja kremowa tłustawa, szybko sie wchłania tylko ja troszkę dłużej wsmarowywuję niż normalny kremik.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:12   #3564
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja testowalam Glorious i na kolana mnie nie powalil I nie chodzi mi o brak podkrecenia ( wedlug mnie bez zalotki podkrecenie idealne nie jest mozliwe ). Jest po prostu zwykla. Za to Surrealista kocham
ale surrealist to mi się wydaje, że od dawna jest, nie?
ja mam teraz lash queen, wydajność.. nieziemska, zużyłam dwa tusze EL i HR od maja do paź, czyli na jeden przypada 2,5 m-ca to w porzo EL to był kupa ten magnascopic, lash też słaby.. tęskno do ysl faux cils.. ale na Tru nie ma, więc będę musiała zakupić HR. Mówisz, że słaba? hm.. to co ja mam kupić?

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
mam o20,żółtka.

Layla, o nowych Parurach gdzies juz była mowa...chyba na watku Guerlaina
sprawdzę bo mam chrapidłaka!

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
mi też tak napisali Maja oddać 103zł

Ja bardzo lubie Euphorie CK, bardzo bardzo
właśnie, niech oddają będzie na nowe zakupki
a mogłabyś z czymś porównać euphorię? nie mam kiedy przetestować, a już chciałabym wymienić tego mojego chanelka i tak się zastanawiam czy pod względem nasycenia zapachu, to takie midnight poison, w sensie mocny, czy raczej słaby, rozmyty? słodki jest? bo czytałam, że na początku marmolada, a potem kadzidła kurczaki..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:13   #3565
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja go używałam pierwszego do zaczęcia strivectinu, bo ten str ma być pierwszy. Nic absolutnie się nie działo, a pod nosem mam jeszcze przebarwienie to czasami nachodziły na to preparaty w tym kierunku i nic się nie gryzło. Polika nie smaruję bo zeszło w 100% i nie pękło znowu
Auderim też miałam i tam jest wit, K dobry drogi ale ten pelethrokrem moim zdaniem duzo lepszy widać efekt oooooo
Napaliłam sie

Wracając na sek. do tematu bankowego, to zapłaciłam po raz pierwszy za dwie paczki przez PP, kwotę wpisałam ręcznie dokładnie taką jak na OC, nie wpisywałam nic kompletnie, żadnych numerów bo zapomniałam , i własnie sprawdzałam, paczuszki na drugi dzień do mnie wywędrowały
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:15   #3566
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no widzita paypal dziala jakzem mowila

Layla Euphoria jest cudna, nie jest tak intensywna jak Midnight Poison, ale nie wiem do czego ja przyrownac.

Moze sprawiac wrazenie szybko ulatniajacej sie ale to nieprawda bo otoczenie ja zauwaza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:23   #3567
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

No ja zaraz zmykam do domu jakaś paczuszka powinna czekać.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:30   #3568
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no widzita paypal dziala jakzem mowila

Layla Euphoria jest cudna, nie jest tak intensywna jak Midnight Poison, ale nie wiem do czego ja przyrownac.

Moze sprawiac wrazenie szybko ulatniajacej sie ale to nieprawda bo otoczenie ja zauwaza
Smaka mam teraz na Euphorię mam dwie propozycje euphorii, tylko obie butelki to testery bez korka. no i ja nie wiem, czy chcę bez korka chyba, że sobie z modeliny ukręcę
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:32   #3569
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a po co ci korek

ja mam Burberry bez korka - chyba nie traci na tym zapach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:34   #3570
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, pierwsza wiadomość jest taka, że pojawił się jakiś nowy cudarobiący podkład Guerlain Parure w płynie. Czy ktoś to widział i czy jest w perf.? Na wizażu został oceniony na same 6-tki.

Druga jest taka, że mają mi oddać 160 zł VAT-u i odpisali, że osobną wiadomością potwierdzą, że kasę zwrócą i nastąpi to w ciągu 2 tygodni. Oby..

I trzecia, kto niuchał Euphorię CK i czy śmierdziuch toto, czy brać?

Acha, mam ten podkład Chanel matlumiere i powiem, że u mnie spisuje się rewelacja. Ale pragnę już tego "Gerlena"

Acha, nie kupujcie nowego Collagenista HR, bo jest gęsty jak pasta do butów. Chyba troszki przegięłam z tym przeciwzmarszczkowaniem, bo to naprawdę dziwaczny krem. Moja mama nie ma tak gęstych kremów, jak ten.
Krem Bio-perf. Shiseido pod oczy ma właściwości identyczne, jak świeży krem z perf., mimo że wycięli kody. Collagenist - miesiąc temu kupiłam za 190 zł, dziś jest za 240 zł. Skandal!

Acha, czy warto wziąć hypnose onyx, czy dziadostwo toto? czytałam też recenzje najnowszej maskary HR i ponoć ekstra jest - ktoś testował tego podkręcacza rzęs? Jestem bardzo ciekawa


najbardziej popularny jest 104- astral, na ustach przezroczysty plus różowe drobinki, czad! popularny jest też iris. Lepkie, długo się trzymają, nie spływają z ust. Ale najnowsze aqualumiery ponoć jeszcze lepsze. Jak nikt nie będzie chciał mojego pudru za błyszczyk, to będę musiała sama sobie kupić


jak różne oznaczenia, to może na Tru jest starsza wersja tego podkładu? dobra, ja teraz muszę wyniuchać ten nowy podkład Guerlain, bo się napaliłam, jak Zbyszek na radio
a masz astrala?? z aqualumierow lookalam na bonbona ale mi sie nie podoba, chociaz i tak jestem ciekawa jak wyglada vanilla mi euphoria ck sie nie podoba ale meskie ladne hypnose onyxa bralam dla siostry i jakis czas uzywalam ale tez nie dla mnie bo efekt za delikatny, lubie miec rzesy pogrubione i dosc wydluzone, a on tylko lekko podkrecal i wydluzal, ale sa tez zachwyty nad nim z baza jednak u mnie tez nic nei zdzialal
z tyszt HR chcialam spectacular ale jednak wybralam ysl

Oj chyba błyszczyk MAC-a pobiłby swoją kleistością

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=L#DETAIL

Jest jest jest Tylko czemu tak drogo? Wczesniej bylo taniej
teraz to bym sie nie skusila

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam sobie na tru jeszce jeden nr 19 Blizzard. Na tru wygląda jakoś wpadający w fiolet, a na żywo w perfumerii to piękny beż z kropelką burgunda
Te błyszczyki są świetne i ładnie nawilżają usta, zaraz po Superbalmach CLinique

oOOO to jak dostaniesz to ja recenzje poprosze bo u mnie go w marrionaud nie ma (chyba ze on jakis bardzo ciemny jest) a bylam ciekawa jaki jest ale podobno piekny jest w swietle drogerii lub w sloncu, bo normalnie wyglada jak bazarkowa pomadka, wiec dopoki go nie przetestuje i nie zobacze, albo dopoki mi ktos nie napisze ze jest cudny to sie z nim wstrzymuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.