Odpowiuedni make-up :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 11:41   #1
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268

Odpowiuedni make-up :)


Witajcie! Ostatnio zaczęłam próbować się lekko malować, ale mi to nie idzie Nie mam pojęcia jakie kolorki są dla mnie odpowiednie, a już najbardziej kolor błyszczyka. Jestem zimą i do tego typu urody najlepsze są podobno ciemne. Ale na mnie nie wyglądają za dobrze! Kusi mnie jakiś kolor łososiowy, ale nie wiem czy byłby odpowiedni. Bardzo proszę podpowiedzcie mi jaki make-up (taki na dzień i na okazję) jest dla mnie dobry.
Może jeszcze byście mi powiedziały, do jakiej znanej osoby jestem podobna? Chciałabym się na kimś wzorować w makijażu. Bardzo proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bla.jpg (23,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bla1.jpg (27,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bla11.jpg (16,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bla111.jpg (22,0 KB, 52 załadowań)
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:20   #2
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Odpowiuedni make-up :)

tak patrząc na Twoją chustę uważam, że bardzo dobrze Ci by było w fioletach, różach (jasnych i tych ciemnych), czerwieniach. unikałabym zieleni i szarości.
czy w łososiowym by Ci było dobrze? pod warunkiem żeby nie wpadał w pomarańcze, ani żółcie tylko w róże, to sądzę że by dobrze to na Tobie wyglądało.
jeżeli jesteś pomalowana na tych zdjęciach to zmień tusz na pogrubiający (może niekoniecznie by pogrubiał, ale by zagęszczał, raczej o taki efekt mi chodzi). masz duże śliczne oćka, więc możesz sobie pozwolić na bardzo minimalistyczny (i łatwy w zrobieniu) make-up, czyli położenie pojędyńczego cienia na powieke i ew. jakaś kredka, ale na górną powiekę. to tak na codzień.
na wieczór smoky w fiolecikach z brokatem, może być ciekawie.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.