Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 19:53   #631
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

zapłaciłam za 4 zabiegi ipl z góry ale sama zaczełam stosować neostratę na własna rękę gdyż po 1 razie ipl nie mam żadnych efektów.dlatego wystraszyłam sie i na ipl jutro już nie pójdę ale myślę że mikro mi nie zaszkodzi aby odzyskać kasę
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 08:38   #632
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

[QUOTE=lari2005;14929702]czy po miesiący widzisz już jakiś efekt rozjaśnienia......gdzie masz te przebarwienia?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Lewy policzek, była spora ciemna, po cos2 jakby się rozbiła na mniejsze, czasami sa niemal niewidoczne różowe, ale innym razem mam wrażenie ciemnieją... Tracę dystans do swoich plam...Poza tym na czole, dość jasne, kilka układa mi sie w zmarszczkę, co mnie najbardziej wkurza. I A nie wycgprawy policzek też. Ogólnie do plam mam niestety skłonność, wyłażą mi na dekolcie i przedramionach. A nie opalam się i kremu z filtrem używałam w lecie przez cały czas.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:52   #633
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

odświeżam temat, może ktoś się odezwie w te wakacje spaliłam sobie skórę na nogach, konkretnie tuż nad stopami na piszczelach, schodziła mi wtedy w tym miejscu skóra i niestety zostały nieestetyczne przebarwienia (a wizażanki radziły-używać filtrów ) dlatego chciałabym sięich pozbyć, bo każdy mówi że mam super zgrabne nogi ale co z tego jak będą w plamy możecie polecić jakiś krem lub maść?? to są delikatne przebarwienia więc mam nadzieję że zejdą...
I obiecuje sobie że w te wakacje opalanie tylko z filtrami
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:44   #634
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja też już mam dość swoich plam......zrezygnowałam z ipl i stawiam na neostratę oraz serum z wit c na dzień + filtr...teraz mam lirene 20 spf jak jestem w domu a jeśli wychodzę to 50 spf z bidermy....zobaczę jakie będą efekty...jeśli po 3 miesiącach nie będzie poprawy to stawiam na peeling glikolowy u lekarza.....głowa do góry przed nami wojna którą trzeba wygrać
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:07   #635
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
ja też już mam dość swoich plam......zrezygnowałam z ipl i stawiam na neostratę oraz serum z wit c na dzień + filtr...teraz mam lirene 20 spf jak jestem w domu a jeśli wychodzę to 50 spf z bidermy....zobaczę jakie będą efekty...jeśli po 3 miesiącach nie będzie poprawy to stawiam na peeling glikolowy u lekarza.....głowa do góry przed nami wojna którą trzeba wygrać
A serum jakie? To Aurigi polecane czy np.z Biochemii Urody? Też myślałam o jakimś głębokim pilingu u lekarza, ale dermatolog mi odradził, stwierdził, że pomoże na chwilę, ale za moment plamy i tak wrócą. Wtedy skończyło się na laserze i cos2.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:51   #636
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja używam flavo-c auriga 8%.......może wyjdą ale napewno po jakimś czasie.....zawsze warto spróbować ,najpierw będę smarować 3 miesiące neostratą a potem jeśli trzeba będzie to jakiś peeling migdałowy albo glikol......jeszcze kupię sobie Bio-Pycnogenol

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

myślę że twoje plamy po laserze i cosm 2 są już trochę słabsze i teraz może warto je potraktować czymś jeszcze tym bardziej że glikol wspomaga działanie neostraty....ja bym wypróbowała na twoim miejscu jakiś peeling
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 15:22   #637
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
j
---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

myślę że twoje plamy po laserze i cosm 2 są już trochę słabsze i teraz może warto je potraktować czymś jeszcze tym bardziej że glikol wspomaga działanie neostraty....ja bym wypróbowała na twoim miejscu jakiś peeling
Boję się, że jakieś mocniejsze pilingi zmasakruja mi naczynka...Nie chcę zapeszyć, ale cała twarz mi zjaśniała Neostrata na plamy, na twarz reti-ox roca na noc, raz w tygodniu serum z retinolem z Biochemii Urody na noc. I oczywiście filtry na dzień. Jest nieźlepod podkładem coraz mniej te plamiska widoczne...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 18:29   #638
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

moje plamy po neostracie są strasznie czerwone tak naprawdę to nie widzę czy schodzą pod tą czerwienią...........smar uję dopiero dwa tygodnie.....czy twoje plamy się łuszczą?
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 08:09   #639
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
moje plamy po neostracie są strasznie czerwone tak naprawdę to nie widzę czy schodzą pod tą czerwienią...........smar uję dopiero dwa tygodnie.....czy twoje plamy się łuszczą?
Nic-ani się nie łuszczą, ani nie są czerwone...Czuję niepokój. Tzn. te plamy sa czasami mniej brązowe, a czasami jakieś czerwonawe, ale myślę, ze dlatego, że jaśnieją. Chyba. Smaruje raz dziennie, rano.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:04   #640
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja też smaruję raz dziennie zawsze wieczorem......nie wiem czy to dobrze że są czerwone te plamy....dobrze by było aby ktoś się wypowiedział kto skończył kurację neostratą
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:13   #641
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja smaruje pigmanorm i wszystko ładnie pięknie tylko skóra schodzi konkretnie w któryś dzień
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 14:32   #642
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

jak kupiłaś pigmanorm?nie pękają ci naczynka......mi pękło naczynko na mojej plamie po neostracie nie wiem czy dalej smarować czy dać jej odpocząć
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 08:28   #643
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
ja smaruje pigmanorm i wszystko ładnie pięknie tylko skóra schodzi konkretnie w któryś dzień

Jak kupiłaś pigmanorm?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 10:49   #644
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

jak już to jak KUPIŁEŚ :p, a kupiłem na allegro.
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:18   #645
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Od kilku mcy sprawdzam czy na allegro ktoś sprzedaje i nie widziałam żadnej osoby która miałaby to w sprzedaży.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:39   #646
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

No to zobacz w zakończonych aukcjach, nawet 1 sztuka została, więc może sprzedający nadal ją ma.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:07   #647
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

no byl dostepny, ale przeplacac podwojnie to raczej glupota skoro on kosztuje 18-20 euro
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:20   #648
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Ale rzecz tyczyła tego czy był na allegro, zresztą sprowadzenie i zdobycie też kosztuje... tak czy inaczej dla mnie to za drogi interes jak na razie
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:26   #649
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

wiem wiem, ale nie ma co ukrywac, ze takie przebicie to kradziez w bialy dzien, w wielu aptekach mozna to dostac bez recepty, a wysylka z Niemiec np. nie jest zbytnio kosztowna, wiadomo kazdy chce zarobic ale bez przesady. ja znalazlam apteke, ktora sprowadza inne kremy i zele z 4% stezeniem hydrochinonu, ale nie widzialam zeby ktos je stosowal.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 14:34   #650
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

No masz rację, ale ja nie znam niemieckiego, więc trudno mi szukać czegoś w tym języku... A może podasz nazwy tych kremów? Chociaż nie wiem czy coś, na tak stare przebarwienia jak moje, jest w stanie zadziałać. Nie chciałabym tyle kasy wywalać w błoto...
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:39   #651
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja tez mam stare przebarwienia, probuje zdobyc pigme od cioci z Niemiec wlasnie, napisala mi, ze jest jakis pl odpowiednik tego ale czekam na dokladna nazwe.

a inne leki z 4 %
to Despigmental 4% gel 30 g
Pigmentasa 4% crema 25 g
Licoforte 4% gel 30 g
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:15   #652
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Stosowłam pigmanorm zimą tego roku hmmmm po odstawieniu plamki wróciły....
masakrował naczynka i niesamowicie podrażnial skore mimo miejscowego stosowania.....
Od wakacji mam cosmelan 2 nie robilam pełnego zabiegu - zupełnie inna bajka - owszem burak był, złażąca skora ale to bez porównania przy masakrze po pigmanormie tu dodatkowo niesamowicie swędziała skora.........
A teraz raz, dwa razy (jak mi sie przypomni) w tygodniu cosmelanik i jest super plamy nie ma
buźka alabastrowa, porów nie ma, zmarchy wyprasowane
Z wydajnością podobnie - słoiczek starczy na długo.
Faktycznie cena w niemczech to 18-20 euro - czasami potrzebna recepta bo to lek na recptę.
Więc ja pigmonormowi mowie stanowcze nie.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:21   #653
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Stosowłam pigmanorm zimą tego roku hmmmm po odstawieniu plamki wróciły....
masakrował naczynka i niesamowicie podrażnial skore mimo miejscowego stosowania.....
Od wakacji mam cosmelan 2 nie robilam pełnego zabiegu - zupełnie inna bajka - owszem burak był, złażąca skora ale to bez porównania przy masakrze po pigmanormie tu dodatkowo niesamowicie swędziała skora.........
A teraz raz, dwa razy (jak mi sie przypomni) w tygodniu cosmelanik i jest super plamy nie ma
buźka alabastrowa, porów nie ma, zmarchy wyprasowane
Z wydajnością podobnie - słoiczek starczy na długo.
Faktycznie cena w niemczech to 18-20 euro - czasami potrzebna recepta bo to lek na recptę.
Więc ja pigmonormowi mowie stanowcze nie.
Stosujesz tylko krem Cosmelan na przebarwienia i działa ? On też zawiera ten szkodliwy chydrohinon czy nie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:39   #654
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Hej hej Mariola
TYLKO COSMELAN2 nie robilam maski bo po pigmanormie juz bym tego nie przezyła
On nie ma hydrochinionu

Zaczełam wczesnym latem czy późna wiosna jak tylko twarz po pigmanormie doszła do siebie wrrrr ze 2,5 mies to trwało

I DZIAŁA DZIAŁA - serio nic a nic nie wraca żadna plama
Robilam początkowo systemem 3 razy dziennie przez kilka dni, 2 razy dziennie przez około tygodnia, potem z miesiąc 1 raz dziennie
a teraz jak mi się przypomni
Owszem na początku był burak na buzi i mega łuszczenie - ale jak mam porównanie do pigmanormu..... to naprawdę idzie przezyć

i nic a nic nie wraca, nic nowego się nie robi - mimo urlopu bez cosmelana w cieplych krajach - tylko avenak i Roc - jestem zachwycona normalnie alabastrowa skora się zrobila

Nawet pod oczy i na powieki daje i ....efekt oszałamiajacy
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:23   #655
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej hej Mariola
TYLKO COSMELAN2 nie robilam maski bo po pigmanormie juz bym tego nie przezyła
On nie ma hydrochinionu

Zaczełam wczesnym latem czy późna wiosna jak tylko twarz po pigmanormie doszła do siebie wrrrr ze 2,5 mies to trwało

I DZIAŁA DZIAŁA - serio nic a nic nie wraca żadna plama
Robilam początkowo systemem 3 razy dziennie przez kilka dni, 2 razy dziennie przez około tygodnia, potem z miesiąc 1 raz dziennie
a teraz jak mi się przypomni
Owszem na początku był burak na buzi i mega łuszczenie - ale jak mam porównanie do pigmanormu..... to naprawdę idzie przezyć

i nic a nic nie wraca, nic nowego się nie robi - mimo urlopu bez cosmelana w cieplych krajach - tylko avenak i Roc - jestem zachwycona normalnie alabastrowa skora się zrobila

Nawet pod oczy i na powieki daje i ....efekt oszałamiajacy
Dajesz pod oczy i na powieki ? Piszesz, że był burak, to co z oczami ?
Napisz mi gdzie i za ile kupiłaś ten krem. Szybko zauwazyłaś po nim efekty ? Może też bym się na niego skusiła Jesteś przy pierwszym opakowaniu ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:07   #656
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dajesz pod oczy i na powieki ? Piszesz, że był burak, to co z oczami ?
Napisz mi gdzie i za ile kupiłaś ten krem. Szybko zauwazyłaś po nim efekty ? Może też bym się na niego skusiła Jesteś przy pierwszym opakowaniu ?
Ja tez dawałam cos2 pod oczy, na powieki nie. I o ile na twarzy miałam buraka koszmarnego, pod oczami nie. Ale dawałam rzadko, ze dwa trzy razy. Może i trochę wygładził, ale bez szaleństwA po odstawieniu-plamy wracają, niestety...Zazdroszcze tym, u których to nie występuje. Teraz zmagam się z neostratą.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
ja też smaruję raz dziennie zawsze wieczorem......nie wiem czy to dobrze że są czerwone te plamy....dobrze by było aby ktoś się wypowiedział kto skończył kurację neostratą
Jak długo można stosować neostratę? Coś kojarzą mi się 3 miesiące, ale może to chodzi o pigmanorm, o którym czytałam? Bo jeśli też tylko 3 miesiace, to czarno widzę efekty... Faktycznie sprzedawał ktoś maść na Allegro, jakoś to przegapiłam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:13   #657
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Właśnie z oczami to najdziwniejsze hmmmmm niby skora najdelikatniejsza a tu nic zero łuszczenia i buraka - bardzo dziwne ale tak jest z powieki pod łukiem brwiowym czasami sie skorka zrolowała.... ale mnie efekt powalił
Piegi i plama łezka (kącik oka) zeszły błyskawicznie ze dwa tyg. i po plamie, natomiast pohormonalna "wąs" to juz dłużej ale prawie nie ma tylko w jednym miejscu gdzie krwawa dermabrazja cos spartolona była to lekki cień ale to mm są

Mariola to jest najwydajniejszy krem na swiecie cieniutko dajesz i starczy chyba na 8 mies tak mi się wydaje..... bo go wcale nie ubywa

Ja polecam Toma horna i sklep estetyka na allegro oni to jedna firma jest juz za 370 pare mozna kupic.... ja coś stówę wiecej dawałam :/

ale cosmelan i przy nim zostaje

tylko trzeba nawilżać nawilżać nawilżać- dlatego polecam ci tą maseczke payota ze specjalsów

Beata jak źle reagowałas na cosmelana to pigmanorm czarno widze nawet bardzo.......
Ale cena zbójecka była tego pigma...... nie mówiąc ze to chyba nielegalne trochę...
Neostratę uzywałam ja przynajmnie kiedyś całą zime tak od listopada.... ze skutkiem no.....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-11-08 o 19:17
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:29   #658
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Właśnie z oczami to najdziwniejsze hmmmmm niby skora najdelikatniejsza a tu nic zero łuszczenia i buraka - bardzo dziwne ale tak jest z powieki pod łukiem brwiowym czasami sie skorka zrolowała.... ale mnie efekt powalił
Piegi i plama łezka (kącik oka) zeszły błyskawicznie ze dwa tyg. i po plamie, natomiast pohormonalna "wąs" to juz dłużej ale prawie nie ma tylko w jednym miejscu gdzie krwawa dermabrazja cos spartolona była to lekki cień ale to mm są

Mariola to jest najwydajniejszy krem na swiecie cieniutko dajesz i starczy chyba na 8 mies tak mi się wydaje..... bo go wcale nie ubywa

Ja polecam Toma horna i sklep estetyka na allegro oni to jedna firma jest juz za 370 pare mozna kupic.... ja coś stówę wiecej dawałam :/

ale cosmelan i przy nim zostaje

tylko trzeba nawilżać nawilżać nawilżać- dlatego polecam ci tą maseczke payota ze specjalsów

Beata jak źle reagowałas na cosmelana to pigmanorm czarno widze nawet bardzo.......
Ale cena zbójecka była tego pigma...... nie mówiąc ze to chyba nielegalne trochę...
Neostratę uzywałam ja przynajmnie kiedyś całą zime tak od listopada.... ze skutkiem no.....
Ale chyba jak plamy Ci zupełnie zejdą to chyba nie będziesz stosować prawda, bo po co ? A-ha i używasz go tylko na plamy tak ?
Madziu kochana jakbyś mogła mi jakiegoś linka podac do kremu to bym Ci była wdzięczna, bo wrzuciłam w google hasło Tom Horn i jakieś głupoty mi wyskoczyły
Będę Ci wdzięczna
Ja tam myślę, że jak zlikwiduję te wyblakłe już plamy to nie wrócą, bo nie mam skłonności i nigdy nie miałam Jakieś zaburzenie powstało, a może sama je sobie zafunfowałam serum z kwasami na wiosnę i brakiem ochrony UV, więc myślę, że to jednorazowy wyskok te przebarwienia u mnie
Czy ten burak to tak cały czas czy tylko na początku ?

A-ha to jest krem Cosmelan, Cosmelan 2 i Dermamelan ? Czy Dermamelan to inaczej Cosmelan 2 ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-11-08 o 21:11
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 06:07   #659
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

tu masz linka http://allegro.pl/item807395401_meso...m_gratisy.html oni tez maja sklep poza allegro ale drozej sprzedaja.
Dermelan jes silniejszy.
Początkowo chciałam dawać na same plamy ale ten efek gładzi na buzi mnie się tak podoba że jak pigów się pozbyła to kładę na całą twarz
Może kup z kims na spółe słoiczek na początek..

Oby to były jednorazowe plamki - ja nie wiem - mnie w 2005 Ewra załatwiła więc pohormonalne taka plama wąs mi wyskoczyła
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:41   #660
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
tu masz linka http://allegro.pl/item807395401_meso...m_gratisy.html oni tez maja sklep poza allegro ale drozej sprzedaja.
Dermelan jes silniejszy.
Początkowo chciałam dawać na same plamy ale ten efek gładzi na buzi mnie się tak podoba że jak pigów się pozbyła to kładę na całą twarz
Może kup z kims na spółe słoiczek na początek..

Oby to były jednorazowe plamki - ja nie wiem - mnie w 2005 Ewra załatwiła więc pohormonalne taka plama wąs mi wyskoczyła
Niee, nikogo nie mam do spółki W końcu tyle kasy zostawiam na truskawie, że ten Cosmelan nie aż taki drogi Wczoraj już kliknęłam sobie na tru polecana przez Ciebie maseczkę nawilżającą Payot w ilości 2 szt. i maseczkę wulkaniczną Borghese
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.