bez podkładu.... - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 18:07   #511
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Pamelal Jak wrażenia po zastosowaniu Humektanu? Ja sie właśnie przymierzam do kupna. Najbardziej mi zal ze nie pachnie podobno ładnie, juz nie wspomne o slicznym zapachu Nivea Soft Ale pachniec to maja perfumy a nie krem
Widze, ze podczas mojej nieobecnosci troche sie na forum dzialo

Zapach nie jest taki zly. Oczywiscie jest duza roznica miedzy Nivea Soft a Humektanem, ale zdecydowanie mozna sie przyzwyczaic
Mnie bardzo odpowiada konsystencja i to 80 % wody, jak dla mnie swietnie ! Moja mieszana , sklonna do blyszczenia cera pokochala ten krem

Jednak mam pytanie odnosnie kupna Humektanu. Ja go dostalam od znajomej. Chcialabym kupic nastepna tubke, bo nie wiem jakim cudem, zblizam sie do konca opakowania No, ale to sa wlasnie skutki podrozowania bez zakretki

I tutaj sie pojawia pytanie , z jakiej strony, badz w jakim sklepie Wy kupujecie ten krem?
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:58   #512
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Można go kupic na allegro,jednak cena wyższa niz normalnie, ja zamówiłam sobie w aptece i mi sprowadzili z hurtowni. Uzywam od niedawna i jestem zadowolona, nawet zapach jest nie najgorszy.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:20   #513
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

ja bez podkladu nie wyobrazam sobie zycia
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:35   #514
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

ja sobie teraz nie wyobrazam zycia z podkładem
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 00:49   #515
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

mimo, ze nic mi sie nie swieci i nie luszczy, zadnych pryszczy nie mam to jednak wole miec moj creme puff
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:21   #516
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Można go kupic na allegro,jednak cena wyższa niz normalnie, ja zamówiłam sobie w aptece i mi sprowadzili z hurtowni. Uzywam od niedawna i jestem zadowolona, nawet zapach jest nie najgorszy.
Ja probowalam go dostac w kilku aptekach i w kazdej mi mowiono, ze nie znaja takiego kremu ...
Ale sprobuje, moze jak bede przychodzila codziennie, to w koncu w jednej z nich mi go zamowia?

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
mimo, ze nic mi sie nie swieci i nie luszczy, zadnych pryszczy nie mam to jednak wole miec moj creme puff
Twoj wybor
Moja cera dzieki temu, ze juz nie uzywam podkladu wydaje sie zdrowsza i ma lepszy koloryt . Wiec jestem bardzo zadowolona, ze postanowilam go odlozyc
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 18:56   #517
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: bez podkładu....

zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami postanowiłam zrezygnować z podkładu. Już wytrzymałam trzy dni Pierwszego dnia czułam się jakby "naga", drugiego dnia się przyzwyczaiłam. Mój obecny makijaż to: vichy lumienese, korektor, puder EL Lucidity oraz czarny tusz do rzęs. Dopiero teraz czuję, że moja skóra oddycha. Jak Wam idzie Wizażanki?
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 19:02   #518
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: bez podkładu....

Zawsze latem wychodziłam z domu bez podkładu, gorzej zimą. Teraz używam podobnie jak Ty kremu tonującego Vichy na zmianę z Clinique,korektora, pudru sypkiego, oczy pomalowane, do tego róż na policzki i rozświetlacz, a , no i oczywiście szminka+błyszczyk, ech, dużo tego...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:43   #519
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: bez podkładu....

Złapałam jakiegoś doła i już 3 dzień chodzę bez podkładu...w ogóle bez makijażu! Ja, która nie wyszłaby ze śmieciami bez podkladu i tuszu! To chyba starość...Ale stwierdziłam, że skoro na uczelni już wszyscy widzieli mnie saute, to może zrobię sobie odwyk i spróbuję, jak się będzie moja skóra zachwywać...A na rzęsy kupię jakąś odżywkę
PS. Nie poznaję siebie...nie wierzę, że tego posta wyżej ja napisałam...To chyba jakaś wewnętrzna przemiana u mnie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:11   #520
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: bez podkładu....

a prawie w ogole nie używam podkładu, w sumie to najchętniej chodziłam bez niczego na buzi, ale nie mam tak ładnej cery, więc ograniczam się do korektora i czasami pudru
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:19   #521
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: bez podkładu....

Ja mam cerę mieszaną.
Używałam punktowo podkładu, ale trwało to dosyć krótko.
Od roku, nie używam, stosuję tylko puder i jest mi z tym dobrze
Choć przyznam, nie mam cery bez niespodzianek.
Ale wolę nie nakładać na nią tonę tzw. "tapety", bo przecież skóra też musi oddychać, szczególnie chora, z trądzikiem itp.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 20:21   #522
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: bez podkładu....

ja nie używałam podkładu korektorów pudów dosłownie niczego do 24 roku życia i powiem że nijak nie wpłynęło to na stan mojej cery jak była brzydka tak była leczona zero poprawy

potem zaczęłam szukać czegoś dla siebie testowałam różne i powiem że może i miała jakieś wypryski po nich ale mniej czerwona byłam bo zwyczajnie dodały mi pewności siebie choć odcinają się od skóry i je widać troszkę czuję się lepiej

i większych szkód nie robi więc myślę że każdy inaczej reaguje
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 07:33   #523
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość
ja nie używałam podkładu korektorów pudów dosłownie niczego do 24 roku życia i powiem że nijak nie wpłynęło to na stan mojej cery jak była brzydka tak była leczona zero poprawy

potem zaczęłam szukać czegoś dla siebie testowałam różne i powiem że może i miała jakieś wypryski po nich ale mniej czerwona byłam bo zwyczajnie dodały mi pewności siebie choć odcinają się od skóry i je widać troszkę czuję się lepiej

i większych szkód nie robi więc myślę że każdy inaczej reaguje
Różne są rodzaje trądziku (bo rozumiem, że na trądzik się leczyłaś?). Np. trądzik różowaty ma zupełnie inne podłoże od trądziku zaskórnikowego. W przypadku tego pierwszego faktycznie nie używanie podkładów nie przyniesie poprawy, w przypadku zaskórnikowego (czyli tego łagodnego, który ma większość osób) przynosi natomiast znaczną poprawę...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:09   #524
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

mialam zyc bez podkladu, a przed wczoraj kupilam sobie panstika i mam 7 podklad w zapasie
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:00   #525
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: bez podkładu....

Obecnie używam kremu tonującego zamiast podkładu, na to sypki puder, inaczej nie wyjdę z domu. Jednak muszę wyrównać koloryt swojej niezbyt pięknej cery
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:02   #526
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: bez podkładu....

Ja próbuję od dwóch miesięcy życ bez podkładu. Zamiast niego używam pudru Lecidity Estee Lauder i na razie sie sprawdza
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:10   #527
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Różne są rodzaje trądziku (bo rozumiem, że na trądzik się leczyłaś?). Np. trądzik różowaty ma zupełnie inne podłoże od trądziku zaskórnikowego. W przypadku tego pierwszego faktycznie nie używanie podkładów nie przyniesie poprawy, w przypadku zaskórnikowego (czyli tego łagodnego, który ma większość osób) przynosi natomiast znaczną poprawę...
na młodzieńczy się leczyłam a teraz mam "grę naczynek" początek różowatego
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:37   #528
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
ja sobie teraz nie wyobrazam zycia z podkładem
ja już też .... nigdy więcej podkładu

Zakłądałam ten wątek jakiś czas temu i widzę, że ładnie się rozwija

Powodzenia w odwyku od podkładów - naprawdę warto
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:08   #529
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

a mi chodzi po glowie,zeby bez podkladu, a zainwestowac w jakis krem albo maseczke
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 11:24   #530
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: bez podkładu....

pielegnacja zawsze powinna byc podstawa.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:30   #531
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

musze kupic sobie dobry piling do twarzy
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:39   #532
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość


i większych szkód nie robi więc myślę że każdy inaczej reaguje
Dokładnie, nie demonizowałabym tak tych podkładów
Ja zaczęłam używać bardzo wcześnie - już w gimnazjum, może dlatego , że zawsze puder wydawał mi się tym co bardziej zapycha.
Cerę mam ładną, kiedyś podkładu używałam codziennie co prawda dobrych, pielęgnacyjnych podkładów, więc jak byłam chora i przez tydzień nie używałam to natychmiastowo mi się skóra trochę psuła- kilka krostek się pojawiało itp
Teraz nie używam codziennie, spokojnie mogę wyjść z domu bez makijażu , ale z podkładów na dobre nie zrezygnuję. Mi to większych szkód nie wyrządza.
Wiele osób rezygnuje z podkładu i używa samego pudru-dla mnie to nie miałoby większego sensu jak już rezygnować to rezygnować ze wszystkiego...
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:40   #533
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: bez podkładu....

polecam z avonu ten z serii antybakteryjnej (biale opakowania, peeling niebieski) - mocno sciera
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:56   #534
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

kiedys mialam jakis avonik i mnie strasznie uczulil
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:55   #535
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: bez podkładu....

Ten z avonu jest super. Faktycznie mocny, dobry peeling. Jestem z niego zadowolona, mimo, że zaprzestałam nabywać innych kosmetyków z tej firmy...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:02   #536
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: bez podkładu....

dokładnie - to mój jedyny must have z avonu, za kórym nie przepadam.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:42   #537
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: bez podkładu....

mialam tylko kiedys chyba brzoskwiniowy zel do twarzy z serii naturals i byl fajny
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:59   #538
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: bez podkładu....

Witam Wizazanki!
przeczytałam ten watek ponieważ wkurzyłam się na podkłady-od 10 lat poszukuję ideału i znaleźć nie mogę, zawsze zapychają, spływają z twarzy, świecką się, albo przesuszają-zawsze cos jest nie tak! ostatnio niby znalazłam ideał i pojechałam z nim na weekend ze znajomymi i takie pryszcze mi tam wyskoczyły że się podłamałam moim "ideałem" - może to nie jego wina była ale juz nie miałam siły dochodzić czy to wina jego, czy hormonów, czy kremów czy stresu no bo skąd to niby wiedzieć? niestety moja cera nigdy nie była super-nie miałam może jakiegos mego tradziku ale wągry, małe pryszczyki co i rusz nowy, blizenki po wyciskaniu, szara cera (pewnie od palenia), nierówny koloryt, przetłuszczanie, no i oczywiście wysyp przed okresem w zeszłym roku podczas wakacji (2 tygodnie) duzo pływałam na windsurfingu i żaglach i nie malowałam się wcale-tylko filtr kilka razy dziennie a pod niego humektan (bioderma 50+ do cery mieszanej) oraz humektan na noc. nie bardzo zastanawiałam się nad swoim wyglądem, nie miałam czasu gapic sie w lustro, były wakacje i najważniejsze dla mnie było stosowanie filtra i dobra zabawa poza tym TŻ chyba umarłby ze smiechu gdyby mnie rano zobaczył malująca się gdy wiadomo że pół dnia spędzę w wodzie skóra mimo używania filtra trochę się opaliła i zyskała zdrowy koloryt. gdy wróciłam po wakacjach do domu to oczom nie wierzyłam-skóra gładka jak dupcia niemowlaka, lekki glow, opalenizna lekka tez, krostek zero, szary kolory zniknął. więc idac za ciosem nie malowałam się też jak wróciłam do pracy a koleżanki chwaliły wygląd cery, tylko kilka razy dziennie kremowałam się humektanem i jakiś puderek żeby nie było że taka nieumalowana jestem (chociaż wyglądałm 100 razy lepiej niż normalnie z podkładem). no i niestety kupiłam sobie jakiś nowy krem (już nie pamiętam jaki) i zsypało mnie strasznie, więc zaczęłam się malować od nowa by to zatuszować, po 2 tygodniach skóra wyglądała jak przed wakacjami teraz tak sobie myślę ze tamten efekt ładnej cery po wakacjach był efektem: słońca-koloryt i lekkie wysuszenie krostek, filtru niezapychającego-lekka, złocista opalenizna a nie rak-burak, częstego nawilżania skóry kremem niezapychajacym -humektan na noc i kilka razy dziennie, no i oczywiście odpoczynek, oraz nieużywanie nic z pielęgnacji co konieczne no i zero make-upu! wywnioskowałam więc że trzeba buzię mocno nawilżać kilka razy dziennie sprawdzonym kremem niezapychającym, stosować filtr na dzień a by buźka nie była taka blada, stosować coś brazującego-ale nie krem brązujący ani samoopalacz bo one mogą tez zapchać. ogólnie minimalizm na maxa. teraz właśnie postanowiłam zrezygnować z podkładu i moje przemyślenia wprowadzić w życie. a więc nie stosują pokładu od soboty, tylko filtr na dzień (Antek do cery tłustej, jak się skończy to kupię sobie Avene nową do cery mieszanej fluid 50+) ) jeżeli to konieczne to tylko antybakteryjny korektor flos lek na blizenki i małe pryszczyki (nic malującego poza tym, według mnie niestosowanie podkładu a stosowanie pudru trochę niweczy nasze starania-można przecież użyc bibułek matujących) a jak wracam z pracy to Antka zmywam i stosuję Humektana albo Flos lek żel nawilżający szałwiowy i na noc też coby się troszkę nawilżyć (ma prosty skład-nie zapycha nie ma grama tłuszczu ale nawilża) pozostaje jeszcze problem mega bladości, nie chciałam maziac buzi niczym co nie jest konieczne i co wiadomo na 100% ze mnie nie zapycha więc tak szukałam i znalazłam Lancastera tonik do twarzy który się stosuje normalnie jak tonik tylko że on nadaje od razu efekt wyzłoconej opalenizny! stopniuje się ten efekt jak się komu podoba i podobno jest super! muszę go zakupić koniecznie i dam znać jak działa. poza tym łykam od 5 dni belissa hydra coś tam (takie tabletki co to nawilżają skórę od wewnątrz) i zestaw witamin na zanieczyszczoną cerę -Face ok, generalnie po 5 dniach niestosowania nic poza Antkiem i humektanem i flos lekiem jest lepiej-cera gładsza w dotyku, nowych pryszczy brak, grudek mniej, stare pryszcze się leczą ładnie, cera co prawda jasna ale już nie ziemista! zobaczymy jak mi pójdzie dalej i dam znaka pozdrawiam serdecznie.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

aha nie wiem jeszcze jak się pozbyć wągrów bo taka pielegnacja raczej ich nie zlikwidduje ale pozyjemy, zobaczymy , najwyżej na jesieni kwasik się jakiś zastosuje (lubie GlicoA 12% kwasu glikolowego)
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:10   #539
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: bez podkładu....

Ja odstawiam podkład każdego lata, mam jednak nadzieję, że tym razem uda mi się z niego zrezygnować na stałe. Mam potwornie przetłuszczającą się skórę i zatkane pory (. Od momentu kiedy przestałam używać podkładu (niecałe 3 tygodnie) cera się poprawiła, ale błyszcząca się strefa T ciągle mnie nęka (
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:19   #540
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Ja odstawiam podkład każdego lata, mam jednak nadzieję, że tym razem uda mi się z niego zrezygnować na stałe. Mam potwornie przetłuszczającą się skórę i zatkane pory (. Od momentu kiedy przestałam używać podkładu (niecałe 3 tygodnie) cera się poprawiła, ale błyszcząca się strefa T ciągle mnie nęka (
I chyba nie przestanie aż się trochę zestarzejemy i cera samoczynnie przestanie sie az tak przetłuszczać Taka już uroda naszej skóry, mam podobny problem do Ciebie. Dla mnie rozwiązaniem są bibułki matujące
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.