Kosmetyki Benefit. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 15:41   #1351
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Miss prosze mi tutaj siedziec a nie uciekac!



zastanowmy sie co robimy z ta lista czy robimy taka ogolna o sprzedawcach podrob i przy ich nickach napiszemy, ze np. sprzedaje podrobki Benefitu, Lancome itd i to bedzie osobny watek czy tylko liste do benefitu i zostawimy ja tutaj?
Ja osobiscie mysle ze dobrym pomyslem jest zrobienie takiej ogolnej listy Jak czytam watki to widze ze w niektorych sa w pierwszym poscie listy polecanych sprzedawcow, a i tak padaja pytania u kogo na allegro mozna kupic orginal. Takie osoby nawet nie zadaja sobie trudu zeby przeczytac pierwszy post, moze jak powstanie taka ogolna lista wiekszosci marek to sie skoncza te pytania : "Czy to orginal" pojawiajace sie przynajmniej raz na jedna strone watku. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:45   #1352
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja osobiscie mysle ze dobrym pomyslem jest zrobienie takiej ogolnej listy Jak czytam watki to widze ze w niektorych sa w pierwszym poscie listy polecanych sprzedawcow, a i tak padaja pytania u kogo na allegro mozna kupic orginal. Takie osoby nawet nie zadaja sobie trudu zeby przeczytac pierwszy post, moze jak powstanie taka ogolna lista wiekszosci marek to sie skoncza te pytania : "Czy to orginal" pojawiajace sie przynajmniej raz na jedna strone watku. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie
True! tylko zastanawiam się, że jak stworzymy duży zbiór nicków, to czy jak taki fake'er wygoogla i odszuka się na niechlubnej liście, to szybko nie zmieni nick'a? Bo o liście z pewnością zrobi się głośno..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:49   #1353
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja osobiscie mysle ze dobrym pomyslem jest zrobienie takiej ogolnej listy Jak czytam watki to widze ze w niektorych sa w pierwszym poscie listy polecanych sprzedawcow, a i tak padaja pytania u kogo na allegro mozna kupic orginal. Takie osoby nawet nie zadaja sobie trudu zeby przeczytac pierwszy post, moze jak powstanie taka ogolna lista wiekszosci marek to sie skoncza te pytania : "Czy to orginal" pojawiajace sie przynajmniej raz na jedna strone watku. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie
no to super ja moge zalozyc taki watek tylko gdzie to zalozyc? tutaj na pytaniach do wizazystki?

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
True! tylko zastanawiam się, że jak stworzymy duży zbiór nicków, to czy jak taki fake'er wygoogla i odszuka się na niechlubnej liście, to szybko nie zmieni nick'a? Bo o liście z pewnością zrobi się głośno..
nie da sie nicka zmienic juz- musialby zakladac nowe konto na nowe dane bo na te same juz mu nie zalozy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:51   #1354
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Benefit.

prosze o rade ... kupilam dzis palete w sklepie debenhams ... pochwalilam sie komus ze tanio i tez chcial ... wyslalam zdjecia produktu i ta Pani napisala ze to podrobka i mam reklamowac, ale jak debenhams moze sprzedawac podrobki ? zalacze jakos zdjecia za chwilke.

http://img87.imageshack.us/i/93828306.jpg/

http://img155.imageshack.us/i/71434259.jpg/

http://img828.imageshack.us/i/41182032.jpg/

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

bardzo prosze o jakies wskazowki bo ja juz zglupialam, mam przed nosem paragn i rachunek z debenhams ... czy to mozliwe ze mam podrobke z takiej znanej drogerii ? przeciez ja moge ich za to pozwac ... mam nadzieje ze zdjecia sie otwieraja ...

Edytowane przez magdaszyneczka
Czas edycji: 2011-02-03 o 16:00
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:57   #1355
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez magdaszyneczka Pokaż wiadomość
prosze o rade ... kupilam dzis palete w sklepie debenhams ... pochwalilam sie komus ze tanio i tez chcial ... wyslalam zdjecia produktu i ta Pani napisala ze to podrobka i mam reklamowac, ale jak debenhams moze sprzedawac podrobki ? zalacze jakos zdjecia za chwilke.

http://img87.imageshack.us/i/93828306.jpg/

http://img155.imageshack.us/i/71434259.jpg/

http://img828.imageshack.us/i/41182032.jpg/

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

bardzo prosze o jakies wskazowki bo ja juz zglupialam, mam przed nosem paragn i rachunek z debenhams ... czy to mozliwe ze mam podrobke z takiej znanej drogerii ? przeciez ja moge ich za to pozwac ... mam nadzieje ze zdjecia sie otwieraja ...
po pierwsze- powiedziala ci dlaczego uwaza, ze to jest podrobka? bo powiedziec to sobie kazdy moze, ale zeby powiedziala co jest nie tak z tym pudrem.
Po drugie potrzebuje lepszego zdjecia pudru z przodu- puderkow itd, z bliska...
po trzecie bardzo watpie, ze w takim sklepie moga byc podrobki poniewac sklep bierze kosmetyki od jednego dystrybutora wiec caly ich benefit musialby byc podrobka- a oni wszystkich swoich "dostawcow" sprawdzaja- to nie jest tak, ze ktos im cos sprzedaje- maja zgode benefitu na sprzedaz swoich rzeczy wiec i od benefitu to maja- nie ma szans na podrobe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:03   #1356
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Benefit.

wysle niedlugo wieksze zdjecie puderkow z przodu.
mowila ze pudry oryginalne roznia sie tym od mojego podrobionego, iz jak odklei sie naklejke peel to po obu stronach jest tekst ... a mnie teog nie ma, tylko tekst drukowany na 1 stronie. wyslala mi zdjecia od kogos innego z allegro, inny puder - powder pop i napisala ze to oryginal. wyslal mi rowniez zdjecia swojego pudru ktory kupila we francji hoola i tam tez sa napisy pod naklejka peel po obu stronach zaraz zalacze odpwiednia zdjecia.

moj puder

http://img810.imageshack.us/i/51620102.jpg/

z bliska

http://img844.imageshack.us/i/57684105.jpg/

zdjecie hoola od tej Pani z Francji z tekstem po obu stronach - moja paleta z debenhms ma tylko po 1 stronie teskt

http://img217.imageshack.us/i/hola2z.jpg/

zdjecie od kogos z allegro palety powder pop z tekstem po obu stronach

http://img94.imageshack.us/i/38967009.jpg/

i teraz zglupialam ... debenhams i podrobki ?

Edytowane przez magdaszyneczka
Czas edycji: 2011-02-03 o 17:18
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:08   #1357
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez magdaszyneczka Pokaż wiadomość
wysle niedlugo wieksze zdjecie puderkow z przodu.
mowila ze pudry oryginalne roznia sie tym od mojego podrobionego, iz jak odklei sie naklejke peel to po obu stronach jest tekst ... a mnie teog nie ma, tylko tekst drukowany na 1 stronie. wyslala mi zdjecia od kogos innego z allegro, inny puder - powder pop i napisala ze to oryginal. wyslal mi rowniez zdjecia swojego pudru ktory kupila we francji hoola i tam tez sa napisy pod naklejka peel po obu stronach zaraz zalacze odpwiednia zdjecia.

moj puder

http://img810.imageshack.us/i/51620102.jpg/
no niestety nie sprawdze jak jest z moim powder pop bo nie mam go przy sobie:/

nie no, dla mnie wyglada on ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 17:12   #1358
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez magdaszyneczka Pokaż wiadomość
wysle niedlugo wieksze zdjecie puderkow z przodu.
mowila ze pudry oryginalne roznia sie tym od mojego podrobionego, iz jak odklei sie naklejke peel to po obu stronach jest tekst ... a mnie teog nie ma, tylko tekst drukowany na 1 stronie. wyslala mi zdjecia od kogos innego z allegro, inny puder - powder pop i napisala ze to oryginal. wyslal mi rowniez zdjecia swojego pudru ktory kupila we francji hoola i tam tez sa napisy pod naklejka peel po obu stronach zaraz zalacze odpwiednia zdjecia.

moj puder

http://img810.imageshack.us/i/51620102.jpg/
Nie znam sie na podrobkach, z Benefitu mam tylko jeden pojedynczy cien, ale tak jak dimiti uwazam ze, jesli puder zostal zakupiony w Debenhamsie, to nie ma szans na podrobke
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:48   #1359
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Benefit.

zakupilam jeszcze w debenhams zestaw perumy + balsam Laug with me Lee Lee ... 2 dni temu podarowalam przyjaciolce w prezenecie i teraz sie martwie tym co ta Pani sugeruje ... bo ja tamten zestaw byl tez podroba to okaze sie ze podarowalam komus cos podrobionego ... ale w glowie mi sie nie miesci ze debenhams moglby mi cos podrobionego sprzedac.
Ta Pani wkleja mi non stp linki do you tube itp. jak poznac podrobke itp. i wciaz swoje ze moje pudry nie maja tego podwojnego tekstu - tylko druk na 1 stronie.
Mam nadzieje ze ktos ma oryginaly i bedzie mogl sprawdzic jak to z tym jest ...
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:13   #1360
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Efelka, dimiti, dzięki !
Zasłynę tu jako ta co "odchodziła, ale odejść nie mogła "

Magdaszyneczka, jak masz paragony i znasz historię zakupu to powinnas być spokojna
Ale ja się nie spotkałam z tym, zeby oryginalne pudry ( mówię o Coraliście ) miały nadruk tylko z jednej strony
__________________
" Paris is always a good idea "
- Audrey Hepburn


Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:23   #1361
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Benefit.

to mi wlasnie nie daje spokoju, mam cicha nadzieje ze jakas wizazanka ma taka paletke i sie wypowie ... bo glupio mi isc do denebhams i zasugerowac ze mi podrobke sprzedali ... paragon zatrzymam i bede czekala ... a jak wyjscia nie bedzie wybiore sie do debenhams.
Dziekuje.
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 18:34   #1362
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Miss!
yyyy... Ja ani razu nie starałam Ci się udowodnić ,że masz podróbkę. Nawet raz Ci pogratulowałam i się ucieszyłam,że Ci się trafił oryginał. O czym Ty gluptoku piszesz? Hehhee Oj , oj

Ja zawsze pisze o podróbce swojej koleżanki i do dziewczyn kieruję wypowiedzi jakie są podróbki na all- po czym je poznać. Wszytskie podróbki biorą się zazwyczaj z tego samego źródła więc różnią się tyłem i naklejką. Jeżeli mowa o rio to dziś koleżanka sprawdziła i... podróbka też ma napis RIO pod naklejka - niestety.

A jeżeli chodzi o to,że jest Ci przykro to przepraszam ale ja nie celowałam w żdanym wypadku tego do Ciebie.
To na mnie napadały dziewczyny, że uważam się za najmądrzejszą bo niby tylko ja umiem czytać tył opakowań.
Hmm..No i właśnie tu (jak okropny baran) staram się Wam powiedzieć ,że większość podróbek pochodzi z all z tego samego źródła i są tak samo kopiowane.
Lemon w poprzednim wątku mial napis made in IONDON, a Coralista SAN IRISCO. I od początki staram się Wam przekazać,że 90% produktów na all ma właśnie tego typu "znaczniki". Tylko tyle ode mnie bo resztę pokazałaś Ty Miss na róznych blogach- i fajnie. Są podróbki mniej i gorzej udane.

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-02-03 o 18:39
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:43   #1363
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Karo_lka, lapka na zgodę
Ale co by nie mówić, bardzo cenię Twoją dociekliwość i zdecydowanie !
Może spróbuj looknąć , nie miałaś kontaktu z tym powder pop, o ktorym pisze magdaszyneczka ?
Bo nawet mnie, laikowi wydaje się, ze to dziwne, ze naklejka peel off jest zadrukowana tylko z jednej strony

A co do Allegro, ja juz na pewno nie zgrzeszę kupując tam benefit, ale czy można tutaj podlinkowac uzytkownika, którego aukcje i okazyjne ceny wydają mi się podejrzane ?
Bo natrafiłam na jego aukcje, szukając mojej Coralisty i "coś mi nie grało", a wystawia sporo .
__________________
" Paris is always a good idea "
- Audrey Hepburn


Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:47   #1364
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez magdaszyneczka Pokaż wiadomość
to mi wlasnie nie daje spokoju, mam cicha nadzieje ze jakas wizazanka ma taka paletke i sie wypowie ... bo glupio mi isc do denebhams i zasugerowac ze mi podrobke sprzedali ... paragon zatrzymam i bede czekala ... a jak wyjscia nie bedzie wybiore sie do debenhams.
Dziekuje.
Wlasnie weszalam na strone irlandzka Debenhamsa i widze ten Twoj puderek w promocyjnej cenie. Moim zdaniem nie powinnas isc do Debenhamsa z informacja ze sprzedali Ci podrobke. To jest niemozliwe zeby tak wielka perfumeria ktora ma autoryzowane stoisko Benefita pozwolila sobie na sprzedarz podrobki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:54   #1365
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Miss Pewnie,że zgoda chociaż ja się tam na nic nie gniewam )

Jeżeli chodzi o zdjęcia magdaszyneczka to są bardzo nieostre, sa zrobione pod złym kątem i nie mogę nic powiedzieć na ten temat. Można liczyc na lepszą jakość? W szczególności tył i przód. ale też jestem zdania ,że podróbki w takim sklepie raczej nie uświadczysz.
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:06   #1366
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Benefit.

zrobie jutro przy lepszym swietle i nie telefonem tylko cyfrowka, bedzie lepsza jakos kupilam moj puderek za pol ceny - 12.5 funta i mialam koy na darmowa wysylke. pochwalilam sie, chcialam komus zrobic przysluge i zakupilam drugi dla kogos, puderki dzis dotarly i teraz ta afera ... bo pudry na allegro maja kurcze te napisy z dwoch stron w kazdym razie beda nowe fotki jutro
Jestem tu nowa a Wy cudowne Tyle dziewczyn chetnch do pomocy az milo dziekuje
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:09   #1367
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Magdaszyneczka skopiuje to co odpisałam Ci w innym watku chociaz widze że tutaj dziewczyny tez maja takie samo zdanie jak ja/

Cytat:
Napisane przez dennyrose
Według mnie masz oryginał
Taki sklep jak Debenhams z pewnoscia bierze kosmetyki bezposrednio od oficjalnego dystrybutora, na pewno nie jest tak ze przyjdzie do nich ktos kto im wcisnie podróbki z Chin a oni to kupią bo tanio.
Duze renomowane sklepy (m.in. Debenhams ) dbaja o oryginalność produktów, tam nie ma miejsca na podróbki.
A tej madrej Pani co to jest takim wielkim znawca podróbek to ja bym nic nie ząłatwiała, domyślam sie że miałas jej kupic taki zestaw i wysłać?
Ja bym ją olała z góry na dół, wpłaciłaby Cio pieniadze, Ty byś jej zrobiła grzeczność- kupiła i wysłała kosmetyk a potem byś jeszcze miała nieprzyjemności z tego powodu
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:10   #1368
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziękujemy
Czekamy na fotki
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:19   #1369
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Tak, dokladnie, kupilam ten zestaw sobie i specjalnie dla niej rowniez, nie zamierzalam na tym nawet zarobic, za 12.5 funta miala go ode mnie odkupic + pokryc koszt przesylki z uk do pl i tyle.
Ten zestaw sie napewno nie zmarnuje, ktos go napewno kupi, tylko ja sie boje o siebie bo na podrobki jakos mam 'alergie' - buzia jak pupa niemowlaka ... Dziekuje dziewczyny poza poder lover w debenhams jest zestaw laugh with me lee lee i jeszcze inny - czarny ale nie pamietam teraz nazwy tez za pol ceny - niecale 18 funtow, moze ktos bedzie zainteresowany sie komus przyda ta informacja
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 19:22   #1370
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczynki
mam z wymianki BENEFIT LEMON aid
i moje pytanko
czy jest oryginalny?
to moj pierwszy kosmetyk benefita wiec niemam pojecia
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja mam troche inna wersje Lemon Aid, niemniej chyba Benefit nie napisalby IONDON
A zapach, hmm... jak sztyft kredki.
Mucia jak dla mnie to niestety masz podróbkę.
Nie wiem czy to wiarygodny wyznacznik ale podróbki nie mają wybitych kodów produkcji, przynajmniej te ktore widziałam do tej pory.
Nie mówiąc juz że opakowanie jest całkowicie inne.

Co do allegro to nie generalizowałbym ze cały benefit to podróbki.
Są oryginały ale sa to pojedyncze egzemplarze.

Jeżeli chodzi o podróbki to powiedziałabym ze jezeli ktoś sprzedaje hurtowe ilosci i w dodatku w niskiej cenie (1/4 ceny sklepowej) to raczej na 100% są to podróbki
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:23   #1371
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Miss Hepburn Pokaż wiadomość
Efelka, dimiti, dzięki !
Zasłynę tu jako ta co "odchodziła, ale odejść nie mogła "

Magdaszyneczka, jak masz paragony i znasz historię zakupu to powinnas być spokojna
Ale ja się nie spotkałam z tym, zeby oryginalne pudry ( mówię o Coraliście ) miały nadruk tylko z jednej strony
ee eno przestan jak pojdziesz to bede cie scigala po innych watkach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:17   #1372
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, liczę na waszą radę - szukam uniwersalnego różu do polików, takiego którego spokojnie mogłabym używać na co dzień byłam już niesamowicie nastawiona na kupno coralisty, ale skończyło się zakupem hoola nie żaluję bo brazer jest naprawdę fantastyczny (ktoś wcześniej w wątku pytał o swatche - jak znajdę chwilkę to zrobię zdjęcia i wstawię). No i się cały czas zastanawiam nad ta coralistą ale mam wątpliwości - jestem takim typowym "żółtkiem" - moja cera ma zdecydowanie żółtawy odcień i czy przypadkiem coralista nie będzie mnie jakoś "upomarańczawiać"? Myślałam też nad sugarbomb i bella bamba i sama nie wiem co będzie lepsze. Doradźcie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:40   #1373
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziewczyny, liczę na waszą radę - szukam uniwersalnego różu do polików, takiego którego spokojnie mogłabym używać na co dzień byłam już niesamowicie nastawiona na kupno coralisty, ale skończyło się zakupem hoola nie żaluję bo brazer jest naprawdę fantastyczny (ktoś wcześniej w wątku pytał o swatche - jak znajdę chwilkę to zrobię zdjęcia i wstawię). No i się cały czas zastanawiam nad ta coralistą ale mam wątpliwości - jestem takim typowym "żółtkiem" - moja cera ma zdecydowanie żółtawy odcień i czy przypadkiem coralista nie będzie mnie jakoś "upomarańczawiać"? Myślałam też nad sugarbomb i bella bamba i sama nie wiem co będzie lepsze. Doradźcie
Wiesz, ze mnei zaden znawca, ale mam Coralistę i jestem zółtkiem Ona na mnie nie wyglada ani trochę pomarańczowo, tylko koralowo z poswiatą cudną . Sugarbomb macałam w Sephorze i ona jest o wiele słabiej napigmentowana, a bella bamba ( ale to po fotkach mowię ) wydaje mi się baaardzo róziowa.
Zobacz na jaki kolor naturalnie rózowią Ci się policzki, bo mnie na taki ciepły i Coralista bardzo naturalnie wygląda. Jestem niesamowicie zadowolona, jak chyba wiekszość posiadaczek

dimiti, być ściganą przez Ciebie to sama przyjemność
__________________
" Paris is always a good idea "
- Audrey Hepburn


Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:31   #1374
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja też uważam ,że coralista świetnie się sprawdzi na zimowe dnie )
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:47   #1375
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Miss Hepburn Pokaż wiadomość
Wiesz, ze mnei zaden znawca, ale mam Coralistę i jestem zółtkiem Ona na mnie nie wyglada ani trochę pomarańczowo, tylko koralowo z poswiatą cudną . Sugarbomb macałam w Sephorze i ona jest o wiele słabiej napigmentowana, a bella bamba ( ale to po fotkach mowię ) wydaje mi się baaardzo róziowa.
Zobacz na jaki kolor naturalnie rózowią Ci się policzki, bo mnie na taki ciepły i Coralista bardzo naturalnie wygląda. Jestem niesamowicie zadowolona, jak chyba wiekszość posiadaczek

dimiti, być ściganą przez Ciebie to sama przyjemność
oh dziekuje!

Bella jest bardziej malinowa- taka mocna
tez piekna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:03   #1376
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Zazdroszcze wam beenfit hoola ,jutro jade do galerii i może się na niego skusze.... mam obecnie jego resztke zakupiona kilka miesiecy na allegro (nie wiem czy oryginal czy podrobka) ale zadowolona bylam z niego.
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:53   #1377
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oh dziekuje!

Bella jest bardziej malinowa- taka mocna
tez piekna
Nie kuś

Póki co, czekam na dwa skromne róże Bourjois, ale jak się wybiorę do Krk, nie wykluczam wizyty w S.
__________________
" Paris is always a good idea "
- Audrey Hepburn


Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 15:03   #1378
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny dziś jest -20% w S. na kosmetyki Benefit!


Bella Bamba jest cudowny!!!!!!!! Chodziłam dziś kolo niego i wyszłam ! Musiałam się oprzeć ale chyba wróce!!!!!
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 16:27   #1379
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś jest -20% w S. na kosmetyki Benefit!


Bella Bamba jest cudowny!!!!!!!! Chodziłam dziś kolo niego i wyszłam ! Musiałam się oprzeć ale chyba wróce!!!!!
Ta zniżka to TYLKO dziś?!
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:00   #1380
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Nie pytałam Pani ale chyba tak. Pełno baloników było i Pani mnie namawiała na promocję
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.