Powódż!!!Co teraz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 19:41   #1
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101

Powódż!!!Co teraz?


Od niedzieli mam zamówione noclegi mialam zamiar wyjechać w Pieniny i gorce i na chwilke wpaść do Zakopanego a tu powodz nikt nie jest w stanie okreslić co ze szlakami,zamkami w Niedzicy i Czorsztynie kiedy sie to ustabilizuje. Odwolać rezerwacje czy ryzykować. Niby pogoda od niedzieli ma byc dobra ale kto wie kiedy to wszystko wróci do normy a mieszkać bede w Szczawnicy. Ktoś z tych okolic ? Jakieś rady już sama nie wiem co robic wszystko pozalatwiane a tu cos takiego I do tego urlop nademna jakies fatum chyba wisi. Naprawde nie wiem co robić chcielismy wspinac sie po górach nawet nie wiem czy dojade z Poznania do Nowego targu i stamtad do Szczawnicy. Jak ktoś ma JAKIEKOLWIEK informacje proszę pisać!Bardzo dziękuje za pomoc
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:03   #2
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Powódż!!!Co teraz?

Cytat:
Napisane przez women101 Pokaż wiadomość
Od niedzieli mam zamówione noclegi mialam zamiar wyjechać w Pieniny i gorce i na chwilke wpaść do Zakopanego a tu powodz nikt nie jest w stanie okreslić co ze szlakami,zamkami w Niedzicy i Czorsztynie kiedy sie to ustabilizuje. Odwolać rezerwacje czy ryzykować. Niby pogoda od niedzieli ma byc dobra ale kto wie kiedy to wszystko wróci do normy a mieszkać bede w Szczawnicy. Ktoś z tych okolic ? Jakieś rady już sama nie wiem co robic wszystko pozalatwiane a tu cos takiego I do tego urlop nademna jakies fatum chyba wisi. Naprawde nie wiem co robić chcielismy wspinac sie po górach nawet nie wiem czy dojade z Poznania do Nowego targu i stamtad do Szczawnicy. Jak ktoś ma JAKIEKOLWIEK informacje proszę pisać!Bardzo dziękuje za pomoc

Rodzice mieli jechac drugiego do Zakopanego, ale też zrezygnowali. Jeżeli ktos ma jakieś informacje na ten temat mogłby się podzielic. Jak długo może taki stan trwac?
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:48   #3
bbiankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Powódż!!!Co teraz?

hmmm... Jesli chodzi o to czy wody przybywa czy ubywa to tu mozna znalezc stan wod aktualizowany codziennie raczej popoludniu (pomiar robia codziennie o szostej rano):
http://www.pogodynka.pl/hydrobiuletyn.php
Jak widac na razie niezbyt optymistycznie , bo w gorze Dunajca w ciagu doby przybyl 1m wody... Ale to sie moze szybko zmieniac, wiec warto popatrzec.

No i zawsze mozna zagadac na gg do kogos ze Szczawnicy czy Niedzicy, jak tam wyglada ta sytuacja u nich
bbiankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 07:42   #4
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Powódż!!!Co teraz?

Spokojnie. Podhale jest podtopione, ale na szczęście nie tak, jak 7 lat temu. Poza tym jedziecie do Szczawnicy, a tam dzięki zaporze w Niedzicy, jest już bezpieczniej. Co do drogi z Nowego Targu do Szczawnicy nic nie słyszałam, by była zamknięta. Jedynym problemem mogą być błotniste szlaki. Moi rodzice też jadą w te rejony, tylko że za dwa tygodnie. Miejmy nadzieję, że przestanie padać i wyjdzie słońce, to szybko wszystko wysuszy.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:37   #5
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Powódż!!!Co teraz?

jednak zdecydowalam sie na wyjazd jak wróce dam znać co do warunków tam panujących .
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.