Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 21:52   #3901
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Witajcie,
właśnie otworzyłam paczkę z zamówieniem i trochę zdziwił mnie wygląd Eye Kabuki. Myślałam, że to będzie okrągły pędzel o dość dużej średnicy (przynajmniej na zdjęciu tak wyglądał), a dostałam płaski, który wygląda zupełnie jak pędzelek do cienia do powiek. Z drugiej strony, ten do cienie na ich stronie nie wygląda jak ten mój, bo mój jest szary z białymi końcówkami, a nie cały biały (przynajmniej u mnie na stronie tak to widać).
Myślicie, że przysłali mi zły pędzelek? Czy może tylko zdjęcie wprowadziło mnie w błąd? Pisać do nich, jakby co?
To była paczka zamawiana przed świętami jeszcze, więc mogli się pomylić, chyba że ten Kabuki faktycznie jest taki płaski.
A może dostałaś ten do korektora
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:53   #3902
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kabuki nie jest plaski, jest taki jak u nich na zdjeciu, pisac do nich, laskie pedzelki do cieni i korektora maja biale wlosie, najlepiej zalacz im fotkę
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:58   #3903
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Rozwielitko musze Wam porobic swatche na mojej ciemnej lapce :P Wasze roze i podklady niezmienni mnie zadziwiają, a jak wspomnę lapke Nanomi z najjasniejszymi podkladami klasycznymi.....
oj bardzo chętnie, będzie to wgłębienie się w tajemniczy świat "pośrednich"

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Witajcie,
właśnie otworzyłam paczkę z zamówieniem i trochę zdziwił mnie wygląd Eye Kabuki. (...)
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A może dostałaś ten do korektora
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
kabuki nie jest plaski, jest taki jak u nich na zdjeciu, pisac do nich, laskie pedzelki do cieni i korektora maja biale wlosie, najlepiej zalacz im fotkę
Peter Griffin, sprawdź w zamówieniu czy na pewno kliknęłaś eye kabuki- żeby nie pisać niepotrzebnie. Potem napisz do edm koniecznie, bo wygląda na to, że zostalaś pędzelek do korektora/zwykły do cieni.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:01   #3904
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Z tym kliknięciem to masz rację, ja nie podejrzewalabym się o to, a jak przeciągnęlam do kit GIRL'S Day to wskoczyl poza i mam dwa... wiec najlepszym zdarzyc sie moze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:04   #3905
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki za szybką odpowiedź.
Kliknęłam na pewno kabuki, sprawdzałam nawet na tej kartce z zamówieniem, którą przysyłają w paczce, bo się sama zastanawiałam czy czegoś nie pokręciłam.

Jeszcze jakby to był do korektora, to bym tak bardzo nie rozpaczała, bo w sumie by mi się przydał. Napiszę do nich jutro i faktycznie spróbuję jakąś fotkę zrobić.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:08   #3906
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź.
Kliknęłam na pewno kabuki, sprawdzałam nawet na tej kartce z zamówieniem, którą przysyłają w paczce, bo się sama zastanawiałam czy czegoś nie pokręciłam.

Jeszcze jakby to był do korektora, to bym tak bardzo nie rozpaczała, bo w sumie by mi się przydał. Napiszę do nich jutro i faktycznie spróbuję jakąś fotkę zrobić.
do korektora i do cieni są bardzo podobne, spokojnie ten do cieni może zastąpić do korektora, który ma troszkę dłuższe włosie.
Edm to porządna firma, na pewno wyjaśnią sprawę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:44   #3907
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Właśnie napisałam. Jestem bardzo ciekawa co odpiszą. Niestety nie mogłam zrobić zdjęć, bo nie działa mi kamerka internetowa, a innego aparatu nie mam przy sobie. Najwyżej jak mi odpowiedzą, to im doślę.
Czytałam we wcześniejszych postach, że oni tak poważnie podchodzą do kontaktu z klientem, dlatego stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować napisać. To mi się podoba w tych firmach zagranicznych, że zawsze jakoś tak łatwo mi z nimi wszystko załatwić, chociaż mój angielski nie jest perfekcyjny.
No nic, jeszcze raz dzięki, lecę spać.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 22:50   #3908
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pewnie doślą kabuki a ten dadzą ci grats oby!
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:53   #3909
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
pewnie doślą kabuki a ten dadzą ci grats oby!
też tak myślę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 23:25   #3910
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
u mnie bez zmian.
a no to ja już nie wiem...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
avalonko a może zmiana pędzla by pomogła? Trochę się ostatnio powtarzam, ale pędzel typu duo fiber to pędzel cudo! Jestem bardzo jasna a nakładam nim tak ciemne róże, że kiedyś to było by nie do pomyślenia. Wychodzi piękna poświata, której intensywność dowolnie stopniuję i wygląda to naprawdę dobrze
No właśnie czekam na duo fiber z EDM w sensie czekam az sie pojawi. Bo ja jestem typem okrąglutkim i na twarzy i wszędzie i trudno mi ładnie nałożyć róż - tak żeby od razu wymodelować - a nie podkreślić pyzę
zazwyczaj jakoś mi wychodzi ale z tym marnie - bo jak rozetre to robi się brudna twarz. I niby patrzyłam na tutoriale ale z tym różem mam największy problem ale walczę i nie poddam sie.
Jeśli macie łopatologiczne pomysły na twarz pyzy zapraszam
to będzie mój av
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 00:22   #3911
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Właśnie napisałam. Jestem bardzo ciekawa co odpiszą. Niestety nie mogłam zrobić zdjęć, bo nie działa mi kamerka internetowa, a innego aparatu nie mam przy sobie. Najwyżej jak mi odpowiedzą, to im doślę.
Zrobiłam kilka zdjęć na szybko swojemu pędzlowi do korektora. Przy sztucznym świetle, więc idealnie nie jest, ale chyba widać dość wyraźnie. Jeśli ten, który dostałaś, wygląda podobnie, to możesz sobie zapisać to zdjęcie i im podesłać.

http://i390.photobucket.com/albums/o...aler_brush.jpg

Na 3 i 4 zdjęciu od góry jest ujęcie z boku (na płasko).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-06 o 00:23
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 07:58   #3912
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
kabuki nie jest plaski, jest taki jak u nich na zdjeciu, pisac do nich, laskie pedzelki do cieni i korektora maja biale wlosie, najlepiej zalacz im fotkę
Moj pedzel do korektora nie jest bialy Ma brazowe wlosie z bialymi koncowkami.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:21   #3913
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

oj, a mi bialy przyszedl w tym tygodniu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:30   #3914
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny musze przezna, że z każdym dniem coraz bardziej kocham minerały chyba cera sie do niech przyzwyczaja bo sie mniej świeci, pozatym daja takinaturalny ekekt, sample light martian mi sie powoli kończy ciekawe kiedy przyjda moje próbasy:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:36   #3915
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moj pedzel do korektora nie jest bialy Ma brazowe wlosie z bialymi koncowkami.
mój tez
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:37   #3916
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
oj, a mi bialy przyszedl w tym tygodniu
Albinos ci sie trafil
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:59   #3917
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Mój pędzelek wygląda prawie dokładnie tak jak ten Lorri, tylko wydaje mi się, że ma troszkę bardziej zaokrąglone włosie, nie taki spiczaste i jest odrobinkę krótszy. Wczoraj napisałam, że ma szare włosie. Sorki, było ciemno, teraz widzę, że jest brązowe.
Próbowałam zrobić mu fotki komórką, ale wychodzą bardzo słabe, a w dodatku nie mogę ich przesłać przez bluetooth.
Ok, jednak się udało. Tylko jakość super słaba.

Oj, chyba coś namieszałam. Jednak dodawanie załączników przekracza moje możliwości. Najpierw nie dałam załaduj w zarządzaniu załącznikami, a teraz się okazało, że rozmiar mojego pliku jest stanowczo za duży i nie umiem go zmniejszyć. Ależ ze mnie ciemnota techniczna. Może powalczę jeszcze z tym później.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-06 o 09:31 Powód: post pod postem
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:31   #3918
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Peter Griffin nie pisz proszę postu pod postem.
Jeżeli chcesz coś dopisać skorzystaj z opcji EDYTUJ, którą znajdziesz przy każdej swojej wiadomości.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:52   #3919
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

U mnie kolejny dzień testów z minerałami. Zdaje się, że Fair Neutral jest w sam raz, ale kusi mnie jeszcze spróbować najjaśniejszej oliwki. Wezmę sampla przy najbliższym zamówieniu, tylko niech ten dolar wreszcie spadnie. Krycie, jak na nakładanie na sucho i sephorowym kabuki całkiem niezłe. Nie wiem, czemu nie potrafię nałożyć podkładu na mokro. Nawet jak daję jeden psik na pędzel, to i tak mam wrażenie, iż jest zbyt wilgotny, a na twarz sobie psikać nie będę

Co do pędzli- mam do korektora, ale jest tak mięciuchny, że mój pędzel do różu to przy nim drapaczka. Nie wiem, jak ja mogłam sobie czymś takim jeździć po twarzy

I na koniec- cienie. Niesamowicie napigmentowane, bardziej nawet niż moje ulubione burżuje. Zdecydowanie jestem na tak.

Podsumowując- minerały są super, ale potrzebuje przyzwoitych pędzli. Aha, mnie semi- matte nie kryje w ogóle, nawet nie widać, że coś położyłam na twarz. Za to intensive jeat akurat. To na razie tyle, odnośnie wyznań nowicjuszki
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 10:00   #3920
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
U mnie kolejny dzień testów z minerałami. Zdaje się, że Fair Neutral jest w sam raz, ale kusi mnie jeszcze spróbować najjaśniejszej oliwki. Wezmę sampla przy najbliższym zamówieniu, tylko niech ten dolar wreszcie spadnie. Krycie, jak na nakładanie na sucho i sephorowym kabuki całkiem niezłe. Nie wiem, czemu nie potrafię nałożyć podkładu na mokro. Nawet jak daję jeden psik na pędzel, to i tak mam wrażenie, iż jest zbyt wilgotny, a na twarz sobie psikać nie będę

Co do pędzli- mam do korektora, ale jest tak mięciuchny, że mój pędzel do różu to przy nim drapaczka. Nie wiem, jak ja mogłam sobie czymś takim jeździć po twarzy

I na koniec- cienie. Niesamowicie napigmentowane, bardziej nawet niż moje ulubione burżuje. Zdecydowanie jestem na tak.

Podsumowując- minerały są super, ale potrzebuje przyzwoitych pędzli. Aha, mnie semi- matte nie kryje w ogóle, nawet nie widać, że coś położyłam na twarz. Za to intensive jeat akurat. To na razie tyle, odnośnie wyznań nowicjuszki
ja znowu nie potrafie akładacna sucho, wychodzi mi plac i zasychamusze na mokro wtedy kolistymi ruchami rozcieram

co do cieni mam 1 ipo nałożeniu jest piekny,ale potem jakoś mi znika nawet na bazie

pędzle polecam EDMu są cudowne
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:17   #3921
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Mój pędzelek wygląda prawie dokładnie tak jak ten Lorri, tylko wydaje mi się, że ma troszkę bardziej zaokrąglone włosie, nie taki spiczaste i jest odrobinkę krótszy.
Czyli masz najprawdopodobniej pędzel do cieni .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:30   #3922
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Peter Griffin nie pisz proszę postu pod postem.
Jeżeli chcesz coś dopisać skorzystaj z opcji EDYTUJ, którą znajdziesz przy każdej swojej wiadomości.
Sorki, nie wpadłam na to.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 12:07   #3923
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja znowu nie potrafie akładacna sucho, wychodzi mi plac i zasychamusze na mokro wtedy kolistymi ruchami rozcieram

co do cieni mam 1 ipo nałożeniu jest piekny,ale potem jakoś mi znika nawet na bazie

pędzle polecam EDMu są cudowne
Ja muszę popróbować psikanie na pędzel z daleka

Cienie na bazie i na sucho mi się świetnie trzymają, za to znika mi róż.

A pędzle są super, od samego patrzenie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:09   #3924
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, albo mi się wydawało, albo gdzieś przeczytałam, że korektor Light Intensive ma wrócic, nie wiecie czy to prawda i ewentualnie kiedy ma wrócic? Intensive Fair jest dla mnie trochę za bardzo różowy, może do następnego zestawu próbek po prostu dodac Multitasking C. i je razem wymieszac? Już sama nie wiem...
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:35   #3925
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, albo mi się wydawało, albo gdzieś przeczytałam, że korektor Light Intensive ma wrócic, nie wiecie czy to prawda i ewentualnie kiedy ma wrócic? Intensive Fair jest dla mnie trochę za bardzo różowy, może do następnego zestawu próbek po prostu dodac Multitasking C. i je razem wymieszac? Już sama nie wiem...
ja też to gdzieś czytałam - chyba na forum EDM...
Może spróbuj Sunlight Color Corector (w pudełeczku ma kolor jak Intensive light) albo Multi intensive (neutralny w kolorystyce jest bledszy niż multitasking który wg mnie ma takie brzoskiwiniowe nuty).
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:00   #3926
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja muszę popróbować psikanie na pędzel z daleka

Cienie na bazie i na sucho mi się świetnie trzymają, za to znika mi róż.

A pędzle są super, od samego patrzenie
spróbuj i psikaj odrobinkę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:02   #3927
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

U mnie dziwny efekt, chyba nieumiejetnie nakladam albo za duzo/za malo.

Nalozylam dzis podklad Peach intensive + na to finishing dust no i fakt, ze nie blyszczalam sie po godzinie tylko po 4.. ale p otych 4 godzinach podklad sie strasznie zwarzyl i powchodzil w pory POD NOSEM !!! i na brodzie.. na nosie o dziwo sie nie zwarzylo ale zauwazylam ze chyba podklad wyparował bo kolor nosa mialam inny niz reszty twarzy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:18   #3928
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
U mnie dziwny efekt, chyba nieumiejetnie nakladam albo za duzo/za malo.

Nalozylam dzis podklad Peach intensive + na to finishing dust no i fakt, ze nie blyszczalam sie po godzinie tylko po 4.. ale p otych 4 godzinach podklad sie strasznie zwarzyl i powchodzil w pory POD NOSEM !!! i na brodzie.. na nosie o dziwo sie nie zwarzylo ale zauwazylam ze chyba podklad wyparował bo kolor nosa mialam inny niz reszty twarzy
mysle że to w duzej mierze zalezy od tego czy przebywa sie w gorących pomieszczeniach i wogole jest gorąco
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:50   #3929
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mysle że to w duzej mierze zalezy od tego czy przebywa sie w gorących pomieszczeniach i wogole jest gorąco
Mam dosc duze biuro, ze 3 x wieksze niz moj pokoj ktory tez wcale maly nie jest.. aczkolwiek kaloryfery grzeja mocno a okien sie nie otwiera, tyle ze ja jestem w krotkim rekawku wiec nie odczuwam mega ciepła jak inni..

No nie wiem a w domu jak siedze przed komputerem i obok mam wlaczony elektryczny grzejnik, to nie warzy mi sie nic..

Jutro bede na spokojnie probowac
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:52   #3930
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja też to gdzieś czytałam - chyba na forum EDM...
Może spróbuj Sunlight Color Corector (w pudełeczku ma kolor jak Intensive light) albo Multi intensive (neutralny w kolorystyce jest bledszy niż multitasking który wg mnie ma takie brzoskiwiniowe nuty).
Ten Sunlight jest chyba rozświetlający? Nie potrzebuję korektora pod oczy, chodzi mi o taki, który zatuszowałby niedoskonałości typu wypryski lub blizny potrądzikowe. I tutaj Intensive Fair radzi sobie bardzo dobrze, jedyne co mam mu do zarzucenia to właśnie ta różowośc. Wydaje mi się, że ten wycofany Intensive Light byłby idealny.
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.