Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 18:36   #1591
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, bardzo fajny jest ten pędzel, dlatego go często brakuje.

I jak tam Mariolu minerały EDM, trafiłaś z kolorami i formułami czy nie?
Dzisiaj wypróbowałam formułę semi-matte i podoba mi się Cienie też są fajowe, mocno napigmentowane. Jutro kolejne testy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Mariola, jak tam Twoje zamówienie? Zadowolona jesteś z kolorów, formuł? A gratisy się podobają? Ja szaleję za mistletoe, piękny kolor.
Jestem bardzo zadowolona Pędzle poezja Korektor bardzo fajny Jeszcze nie mogę ochłonąć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:27   #1592
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hexxano, dziękuję za informacje o Hauschce . W takim razie ja również zamówię w przyszłości Start to Finish Fair lub Sunlight, ale w wersji ryżowej. Najwyżej wzbogacę to jedwabiem z Mazideł.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:39   #1593
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
sunlight jest zoltawy i swietny do maskowania cieni pod oczami, i sie wpapia w skore, dla Ciebie intensive far na maskowanie innych zaczerwien itp polecam. Szkoda ze zrazygnowalas z perfect bo mnie sie wydaje ze by byl idealny jako Twoj kolor. Multi intensive bedzie za ciemny dla Ciebie na 100%
Co do pedzla to warto tam kupic, jest teraz jeszcze -17% wiec kolo 25 zł bedzie kosztowal np flat top. a jest naprawdę duzo lepszy od inglota.
mysle ze te far beda za jasne dla Ciebie


Mariola to szybko otrzymalas reakcja na pędzle jak u wszystkich u mnie poczta w soboty nieczynna :/
martagg, bo pastereczka pisze, że fair będą dla Ciebie za jasne, nie chcę żebyś przeze mnie zamówiła złe próbki...może nie rezygnuj z perfect?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:57   #1594
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cd.

Rany , ale boskie zakupy A pędzle cudo.Gdybym miała konto na Paypal i kumała angielski pewnie zaraz bym zakupiła
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:57   #1595
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Na forum EDM sa zdjecia dodatkow do obecnej promocji, calkiem przyjemne kolory
Ciekawa jestem tych kompkatow, czy tez beda dostepne we wszystkich kolorach i formulach? Podklad "bazowy" w wersji intensive mieszam z dwoch kolorow, wiec niestety kompaktu nie dobiore ale za to na wierzch lubie maznac odrobine original glo i mysle, ze taki kompakt w tej formule bylby dobry jako rozswietlajacy puder wykanczajacy Nie moge sie doczekac tych nowosci pod koniec stycznia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 20:04   #1596
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
z 6.12? ojej, mam nadzieję że niedługo dotrze.
Nanomi a co do Ciebie leci?
Pędzle
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 20:08   #1597
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Rany , ale boskie zakupy A pędzle cudo.Gdybym miała konto na Paypal i kumała angielski pewnie zaraz bym zakupiła
pędzle są niesamowicie miękkie, az mi się nie chciało wierzyć jak dziewczyna na youtubie mówiła, że czuć że są syntetyczne i zachwalała MAC'a. MAC 183(?) musi być nie z tej ziemi

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na forum EDM sa zdjecia dodatkow do obecnej promocji, calkiem przyjemne kolory
Ciekawa jestem tych kompkatow, czy tez beda dostepne we wszystkich kolorach i formulach? Podklad "bazowy" w wersji intensive mieszam z dwoch kolorow, wiec niestety kompaktu nie dobiore ale za to na wierzch lubie maznac odrobine original glo i mysle, ze taki kompakt w tej formule bylby dobry jako rozswietlajacy puder wykanczajacy Nie moge sie doczekac tych nowosci pod koniec stycznia
och ja też! szczególnie nowego pędzla, a kompakt na pewno wezmę dla mamy.

dorzucam link do postu na forum z gratisami, trzeba zjechać do ostatniego zdjecia na dole
https://www.everydayminerals.com/for...6915#msg116915
kolorki słodkie, takie lekko przydymione.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 20:25   #1598
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
w takim razie finishing dust wydaje się być bardziej transparentny. Co do ogólnego wykończenia wydają mi się bardzo zbliżone do siebie, jutro użyję start to finish a pojutrze silk dust i opowiem jak było
Znaczy się finishing dust. Super, czekam zatem cierpliwie na podsumowanie.

EDIT:
Widzę, że zdrożały przesyłki. Np. biorąc sam zestaw próbek za przesyłkę trzeba teraz zapłacić 6,20$, wcześniej tylko 4,50$.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-27 o 20:49
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 21:05   #1599
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

O kurcze ale wam fajnie A mojej paczki z 13tego jeszcze nie widać Zamówiłam same pędzle i próbki.Już się doczekać nie mogę.Wzięłam też próbkę finishing dust i start to finish ryżowy.
Frantic przesyłki faktycznie zdrożały Teraz zamawiałam mini zestaw za 18$ i wyszło mi więcej za przesyłkę.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 21:06   #1600
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jest ktoś kto mógłby mi zamówić zestaw 6 rzeczy? Bo ja bez paypala. Albo 12 na pół (do uzgodnienia?). Zestaw próbek dla zamawiającej.

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2008-12-27 o 21:07
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 21:32   #1601
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja za wysyłkę 6 pędzli (w tym 4 kabuki, zwykłe i flat topy) oraz zestawu próbek zapłaciłam tylko 8,60 $ .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 21:56   #1602
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Rany , ale boskie zakupy A pędzle cudo.Gdybym miała konto na Paypal i kumała angielski pewnie zaraz bym zakupiła
Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jest ktoś kto mógłby mi zamówić zestaw 6 rzeczy? Bo ja bez paypala. Albo 12 na pół (do uzgodnienia?). Zestaw próbek dla zamawiającej.
dziewczyny zapraszam na paypal.pl
tam nie gryzą i wsio jest po polsku
założenie konta jest banalnie proste i karty kredytowej nie trzeba mieć
ja tak zrobiłam i już do mnie lecą emdki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:03   #1603
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Znaczy się finishing dust. Super, czekam zatem cierpliwie na podsumowanie.

EDIT:
Widzę, że zdrożały przesyłki. Np. biorąc sam zestaw próbek za przesyłkę trzeba teraz zapłacić 6,20$, wcześniej tylko 4,50$.
tak, tak- finishing dust
przedwczoraj za dwa pędzle, próbki i dwa cienie dałam 6,20$ za przesyłkę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:12   #1604
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny wcale nie trzeba miec paypala, albo karty kredytowej zeby zrobic zamowienie na edm. Ja placilam za probki zwykla karta visa electron inteligo. Poszlo zupelnie bezproblemowo praktycznie od razu przyszedl sms z obciazeniem konta wiec wiedzialam ile zaplacilam i nie musialam sie bawic w przelewanie kasy na paypala.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:55   #1605
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Was wszystkie! Przeczytalam cały ten wątek i chcę zamowic sobie próbki. Bylam juz przy trzecim kroku platnosci gdy pomyslalam o jednej rzeczy. Mam kartę w Pekao, na której są znaczki Visy i MasterCard, więc wydaje mi się, że możnaby nią zapłacic, co mi szkodzi spróbowac? Niepokoi mnie tylko jedna rzecz - co z prowizją? Boję się, że może ona wynosic sporo. Myslalam tez o koncie PayPal ale czy tam też przy przelewach nie pobierają prowizji?
Przepraszam, jeśli moje pytania są banalne, ale zakupy przez internet to dla mnie czarna magia dzięki z góry za pomoc

Jestem pewna, że gdybym poprosiła którąś z Was, na pewno by mi to zamówiła, ale myślę, że na jednym zamówieniu się nie skończy i nie chcę Wam zawracac ciągle głowy
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:56   #1606
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Dziewczyny wcale nie trzeba miec paypala, albo karty kredytowej zeby zrobic zamowienie na edm. Ja placilam za probki zwykla karta visa electron inteligo. Poszlo zupelnie bezproblemowo praktycznie od razu przyszedl sms z obciazeniem konta wiec wiedzialam ile zaplacilam i nie musialam sie bawic w przelewanie kasy na paypala.
Problem w tym, że nie każdą "zwykłą" kartą można płacić. Karty debetowe Inteligo czy mBanku (wydane po 03.08) dają taką możliwość, inne nie. Ja chcę mieć mBankowego "delfinka", ale póki co nie mam jeszcze nawet konta, czekam na kuriera, umowa leży od ponad tygodnia w magazynie Siódemki kilkadziesiąt kilometrów ode mnie. To jest jakaś parodia. Kolejny tydzień zajmie kurierowi dostarczenie papierów do banku. A potem powtórka z rozrywki z kartą debetową i może za miesiąc, dwa mogłabym nią płacić, a Edm-ki przyszłyby w marcu. Tak więc na razie jestem skazana na PayPal.

Ozanno, jeśli masz tak zwaną kartę "wypukłą" (ma wytłoczone wyraźne wypukłe napisy, oznaczenia cyfrowe) to możesz nią bez problemu płacić.
PayPal pobiera prowizję tylko za przeliczenie waluty (2,5%).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2008-12-27 o 23:01
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:57   #1607
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
przedwczoraj za dwa pędzle, próbki i dwa cienie dałam 6,20$ za przesyłkę.
Zrobiłam symulację z samym zestawem próbek - przesyłka 6,20$. Dodałam tylko jeden balsam w sztyfcie - przesyłka 7,00$. Przecież taki balsam waży znacznie mniej niż dwa pędzle i dwa cienie. Jak oni to liczą dziwnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 23:08   #1608
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Ozanno, jeśli masz tak zwaną kartę "wypukłą" (ma wytłoczone wyraźne wypukłe napisy, oznaczenia cyfrowe) to możesz nią bez problemu płacić.
PayPal pobiera prowizję tylko za przeliczenie waluty (2,5%).

Lorri, dziękuję bardzo za błyskawiczną pomoc . I myślisz, że obejdzie się bez prowizji?
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 23:13   #1609
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zrobiłam symulację z samym zestawem próbek - przesyłka 6,20$. Dodałam tylko jeden balsam w sztyfcie - przesyłka 7,00$. Przecież taki balsam waży znacznie mniej niż dwa pędzle i dwa cienie. Jak oni to liczą dziwnie.
nie mam pojęcia...rzeczywiście bardzo dziwne.
jak sprawdzałam sytuację z zestawem cieni przesyłka wyniosła 5,40$. 10 cieni już na pewno waży więcej niż 5 próbek. W kulki sobie lecą, nie ma co.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 23:21   #1610
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Lorri, dziękuję bardzo za błyskawiczną pomoc . I myślisz, że obejdzie się bez prowizji?
Poczytaj sobie najlepiej informacje na stronie PP w dziale Pomoc, wszystkiego się dowiesz. Jeśli będziesz zasilać konto PayPala z rachunku bankowego, to najlepiej przelać z zapasem. A, i trzeba pamiętać, że pieniądze pojawiają się na koncie PP dopiero po 2-4 dniach.

Rzeczywiście, dziwna sprawa z tymi przesyłkami
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 23:28   #1611
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ojej... troszkę niejasno sięwyraziłam (to bardzo w moim stylu) . Miałam na myśli taką sytuację: olewam PayPala i próbuję płacic po prostu tą kartą z Pekao (mam taką, o której mówiłaś), będą chcieli prowizję? Mam nadzieję że nie zamotałam i będziesz wiedziała, o co mi chodzi
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 23:37   #1612
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Ojej... troszkę niejasno sięwyraziłam (to bardzo w moim stylu) . Miałam na myśli taką sytuację: olewam PayPala i próbuję płacic po prostu tą kartą z Pekao (mam taką, o której mówiłaś), będą chcieli prowizję? Mam nadzieję że nie zamotałam i będziesz wiedziała, o co mi chodzi
na 99% nie, nikt nie odpowie I na 100% bo co bank i nawet limit karty nie mowiac o rodzaju MC VE to inne oplaty, niemniej jednak sprawy groszowe przy tego rzędu zamówieniach jeśli juz są

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-27 o 23:47
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 23:43   #1613
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko i Lorri, bardzo dziękuję Wam za pomoc!
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 00:17   #1614
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
martagg, bo pastereczka pisze, że fair będą dla Ciebie za jasne, nie chcę żebyś przeze mnie zamówiła złe próbki...może nie rezygnuj z perfect?
Dziękuję Rozwielitko, Wasza pomoc jest wspaniała i bardzo ją doceniam. Wiem jednak, że zdjęcia i twarzy i kosmetyków na skórze przekłamują kolory w aparacie, a potem na naszych monitorach.

Co do minerałów to jeszcze myślę, nie złożyłam zamówienia, bo mi paypal się ładuje . ten prefect mnie nadal kusi... przeanalizuje na spokojnie w poniedziałek wszystkie kolory raz jeszcze i coś wybiorę. bo w sumie jestem jasna, ale nie jakoś dramatycznie. Revlon colorstay ivory na twarzy był za jasny, ale przy szyi wyglądał dobrze- suma sumarum makijaż po roztarciu wyglądał na dopasowany. dlaczego ja mam ciemniejszą skórę na twarzy, niż na szyi :/. Dobranoc Minerało-maniaczki
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-28 o 00:18
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 00:47   #1615
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Dziękuję Rozwielitko, Wasza pomoc jest wspaniała i bardzo ją doceniam. Wiem jednak, że zdjęcia i twarzy i kosmetyków na skórze przekłamują kolory w aparacie, a potem na naszych monitorach.

Co do minerałów to jeszcze myślę, nie złożyłam zamówienia, bo mi paypal się ładuje . ten prefect mnie nadal kusi... przeanalizuje na spokojnie w poniedziałek wszystkie kolory raz jeszcze i coś wybiorę. bo w sumie jestem jasna, ale nie jakoś dramatycznie. Revlon colorstay ivory na twarzy był za jasny, ale przy szyi wyglądał dobrze- suma sumarum makijaż po roztarciu wyglądał na dopasowany. dlaczego ja mam ciemniejszą skórę na twarzy, niż na szyi :/. Dobranoc Minerało-maniaczki
Wszystkie Fair są jasniejsze niż colorstay ivory.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 01:46   #1616
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przepraszam, że znowu OT, ale właśnie mnie oświeciło .

Odkryłam, że do płacenia w sieci nadają się nie tylko karty debetowe mBanku, Inteligo, MultiBanku, ale również BZ WBK, czyli moja poczciwa Visa Electron . Właśnie zapłaciłam nią za próbki Buff'd (przesyłka za darmo , 15 zł za 4 próbki podkładów), za pośrednictwem PayPal, ale bez logowania się na konto (nie trzeba mieć konta PP). W ten sam sposób będę mogła płacić za EDM.

Ech, najciemniej pod latarnią. Teraz to mi to konto i karta mBanku do niczego nie potrzebne.
-------------------------------------------------------------------------------------------

A wracając do tematu, długo się zastanawiałam, czy odcienie Fair nie będą dla mnie za jasne. Ostatecznie zdecydowałam się zamówić próbki Golden Fair (w formule matte i intensive) po obejrzeniu zdjęć dziewczyny, która ma bardzo podobną do mnie karnację. Golden Fair (po prawej) "leży" na niej doskonale:

https://www.everydayminerals.com/for...sg2049#msg2049

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2008-12-28 o 02:27
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 10:37   #1617
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Dziękuję Rozwielitko, Wasza pomoc jest wspaniała i bardzo ją doceniam. Wiem jednak, że zdjęcia i twarzy i kosmetyków na skórze przekłamują kolory w aparacie, a potem na naszych monitorach.

Co do minerałów to jeszcze myślę, nie złożyłam zamówienia, bo mi paypal się ładuje . ten prefect mnie nadal kusi... przeanalizuje na spokojnie w poniedziałek wszystkie kolory raz jeszcze i coś wybiorę. bo w sumie jestem jasna, ale nie jakoś dramatycznie. Revlon colorstay ivory na twarzy był za jasny, ale przy szyi wyglądał dobrze- suma sumarum makijaż po roztarciu wyglądał na dopasowany. dlaczego ja mam ciemniejszą skórę na twarzy, niż na szyi :/. Dobranoc Minerało-maniaczki
no to przesądza sprawę, dla mnie ivory colorstay jest za ciemny a noszę sandy fair i fair neutral. Zamawiaj perfect! Pastereczka ma nosa

frantic, nałożyłam start to finish fair jako bazę, potem podkład i jeszcze przypruszyłam stf fair na koniec. Na razie efekt to zdecydowanie lepsze krycie i wyjątkowo matowa skóra. Rzeczywiście jest prawie przezroczyty.

Lorri, bardzo lubię ich zdjęcia przed i po, naprawdę wygląda jakby miały taką piękną skórę- naturalnie. Rzezczywiście na tej dziewczynie podkład dopasował się świetnie.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-28 o 10:39
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 11:16   #1618
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Was Jeśli chodzi o płatności w necie ja polecam kartę walutową (e-karta) w mBanku. Wyrobienie takiej kosztuje 25zł i potem płacicie "od ręki" podając jej numer. A zasilacie ją z waszego rachunku złotówkowego-mBank przelicza kasę na dolary albo euro (zależności jaką kartę wybierzecie) i pobiera pieniądze. To co dobre to to że ta karta działa wyłącznie w necie, wiec nikt was nie oskubie. Dobrze też działa z paypalem ale przestaje być on potrzebny, skoro można podać numer karty. Ja robie czasem zakupy w USA i te 25zł bardzo szybko mi się zwróciło. Pozdrawiam i czekam na moje pierwsze zamówienie z EDM
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 11:26   #1619
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czym różni się pędzel kabuki od tego do podkładu? Którym lepiej się nakłada minerały?

Do której godziny jest ten rabat dzisiaj -17%?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 11:38   #1620
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Czym różni się pędzel kabuki od tego do podkładu? Którym lepiej się nakłada minerały?

Do której godziny jest ten rabat dzisiaj -17%?
Do polnocy,ich czasu
Uwazam ze najlepszy jest flat top, ścięty łatwo nim nakładać minerały, kabuki bardzo dobry i do wielu innych kosmetyków ię nadaje
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.