Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 10:27   #2131
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski Siem wyrobiłam..Mam pasztecik kopiec barszcz białyroladkis ałatkii mnie krzyz boli chodze masciami wysmarowana...o buuuuu Madzia a Ty gdzie?daj całusa na święta..wystawił am te moje kosmetyki na allegro ..zrobil sie nie zly zestawik nazwałam go eksluzywnym..a coWinni jak dzieci?trzymaj sie kochana...jak juz jajeczka poswiecicie to zapraszam na kawę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:46   #2132
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzień dobry Plamki
Życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych - smacznego jajka, mokrego dyngusa i przede wszystkim odpoczynku od zwariowanej codzienności
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:57   #2133
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry Plamki
Życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych - smacznego jajka, mokrego dyngusa i przede wszystkim odpoczynku od zwariowanej codzienności
Hej Maluś kawa??? pytałas o pigmanorm..ja narazie efektu az takiego nie widze jak Nuska,tyle tylko ,ze smarowałam nie co noc..ale jest niezle i licze na pozytyw tej mascia Twoj thiospot?smarujesz?sa mniejsze?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:01   #2134
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Maluś kawa??? pytałas o pigmanorm..ja narazie efektu az takiego nie widze jak Nuska,tyle tylko ,ze smarowałam nie co noc..ale jest niezle i licze na pozytyw tej mascia Twoj thiospot?smarujesz?sa mniejsze?
Hej Miszelko. Ja nadal smaruję thiospotem, ale chyba zmiany wyhamowały, poza tym nie wiem czy to chora psychika, ale w słoneczny dzień są one bardziej widoczne, choć może to dlatego, że słońce pada na twarz, bo wieczorem nie widzę żeby zrobiły się ciemniejsze. A jak święta?z koszyczkiem już byłas?
Ja chyba zakupię znowu te thiospoty, bo powoli się kończą, szkoda, że pigmanormu nie mogę... A - jeszcze iwostin się kończy, masz propozycję na jakiś inny?ten ogólnie był niezły

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-11 o 11:02
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:33   #2135
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Miszelko. Ja nadal smaruję thiospotem, ale chyba zmiany wyhamowały, poza tym nie wiem czy to chora psychika, ale w słoneczny dzień są one bardziej widoczne, choć może to dlatego, że słońce pada na twarz, bo wieczorem nie widzę żeby zrobiły się ciemniejsze. A jak święta?z koszyczkiem już byłas?
Ja chyba zakupię znowu te thiospoty, bo powoli się kończą, szkoda, że pigmanormu nie mogę... A - jeszcze iwostin się kończy, masz propozycję na jakiś inny?ten ogólnie był niezły
Mnie ten roc pasi..tylko drogi paskud..Córka z TZ pojechali wlasnie ze świeconką i do apteki po plasterek rozgrzewajacy dla mnie..no widac widac,bardziej w słoncu i napewno te małpy wyłaża ciemniejsze pod wplywem gorąca...z folia aluminiowa najlepiej na twarzy i tanio i skutecznie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 13:13   #2136
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej pracusie
się też wyrobiłam
mam sałatki, żur, karkówkę i schabik upieczony a teraz babka ziemniaczana się piecze
pasztet upiekła babcia
ale za to ja pieke UWAGA - kaczkę z jabłkami
a co jak szaleć to na całego
jeszcze tylko ogarnę mieszkanko i świętujemy
wesołych i rodzinnych Świąt życze plameczki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:27   #2137
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam jesli ktoras z was uzywala jakiegos kremu 50+ barwiacego to prosze pochwalcie sie jakiej firmy ???? mysle ,zeby zakupic ale kompletnie nie wiem ktory , oprocz wyslawionego juz Roca oczywiscie ...jakies inne opcje ? La Roche Poay , SVR , Bioderma ? ktoras probowala tych ? co sadzicie ? pozdrowionka

a VICHY ? co z filtrami tej firmy , jest stabilny czy nie bo jakos o Vichy nic nie piszecie ?

IWOSTIN TO WIEM , STABIL I MOZNA MALOWAC SIEM , TO SAMO ROC

Napiszcie mi co nieco bo juz tak sie stracham tego slonka ,ze szok ....nie chce znow plamkow miec ...

i jeszcze jedno, te z was co kremuja sie cosmelanem 2 - co oprocz tego kremu uzywacie ? moze korzystam z podpowiedzi takze dziekuje z gory za wszystkie odpisy na moje pytania

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-11 o 16:52 Powód: pyt
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 19:03   #2138
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Witam


i jeszcze jedno, te z was co kremuja sie cosmelanem 2 - co oprocz tego kremu uzywacie ? moze korzystam z podpowiedzi takze dziekuje z gory za wszystkie odpisy na moje pytania
Eris Incentive - na dzień i na noc, seria dla 40-tek Do tego po zmyciu cosmelanu nawilżający Pharmaceris dla bardzo suchej i luszczącej sie skóry. Plus Iwostin na wyjście. I puder sypki, bo się łuszczę i fluid odpada.

Wszyskiego najlepszego, dziewczyny. Też już wyrobiona i nawet niezbyt zarobiona świątecznie. Tylko tęsknie spoglądam na szarlotkę i mazurka z górą bakaliiŻurkowi się nie oparlam - wyszedł fantastyczny Jeszcze raz - radosnych Świąt i małej ilosści wody w poniedziałek
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:21   #2139
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej laseczki Miszelko dostałam krem od koleżanki - celerit?
Buczuś wiesz coś o nim?
nie wim nawetjak się go używa ani nic, koleżanka mi tylko powiedziala ze ma podobny skład do pigmanormu
jak spotkam się z nią na spokojnie to mi powie dokładnie co i jak
no, to teraz Wesołych

napisane- celerit Bleichcreme bei pigmentflecken

hmm szukam w necie, chyba szału nie będzie
ale co mi szkodzi, posmaruje się dziś na noc, zobaczymy
pa plameczki, zdam relacje, wyczytałam tylko ze efekty widać po 4 tyg regularnego stosowania

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-11 o 21:33 Powód: krem
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:24   #2140
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hej laseczki Miszelko dostałam krem od koleżanki - celerit?
Buczuś wiesz coś o nim?
nie wim nawetjak się go używa ani nic, koleżanka mi tylko powiedziala ze ma podobny skład do pigmanormu
jak spotkam się z nią na spokojnie to mi powie dokładnie co i jak
no, to teraz Wesołych

napisane- celerit Bleichcreme bei pigmentflecken

hmm szukam w necie, chyba szału nie będzie
ale co mi szkodzi, posmaruje się dziś na noc, zobaczymy
pa plameczki, zdam relacje, wyczytałam tylko ze efekty widać po 4 tyg regularnego stosowania
Zaraz poczytam o nim..moze lepiej narazie nim nie maziaj,jak pigmanorm działa jak tam zurek?dokupilas knora?daje glowe za to połączenie..gdzies w tv podawali przepis,skorzystałam i bingoBeata wiem co czujesz hi hi z tym spogladaniem:rolley es: pokus wiele ach co tamLapi nie pomoge bo nie uzywam kolorówki..Pewnie wiele filtrow chroni,ale jak nie pomaziasz po nich podkladem..Z vichy jakis krem nawilzajacy ma spv 20 i musze go jutro wziąsc pod lupę Dzisiaj zachorowałam na podklad HR ale cena mnie troche uzdrowiłaHelena Rubinstein, Prodigy Foundation (Podkład liftingujący SPF 20) i drugi, Spectacular Foundation SPF10..Ide spiuchnac.Miłej nocki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:37   #2141
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ale laski poświętowały, pustki tu straszne
ja pękam w szwach
Miszelko nie wytrzymałam, od razu posmarowalam się tym kremem, narazie nic nie czuje oprócz tego że ten krem śmierdzi
Takie fajne święta i już koniec do pracy trzeba iść
ide na filmik do rana dziewczynki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 06:51   #2142
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Plamki witam o 2 kg cięższa - że też człowiek nie potrafi się opanować, tak jakby tylko w święta dawali jeść
A jak poniedziałek?mokro było?
Dziewczynki - tak krótko i zwięźle mi powiedzcie - jaki krem z filtrem kupić ?bo kończy mi się iwostin i zastanawiam się czy szukać czegoś innego czy pozostać przy nim. Ostatnio wyciągnęłam jakieś próbki Vichy, ale świeciłam się jak diabli i biała jak ściana byłam. Tyle, że nie wiem jak skutecznośćiwostinu - czy któraś przeszła lato z nim?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:23   #2143
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Plamki witam o 2 kg cięższa - że też człowiek nie potrafi się opanować, tak jakby tylko w święta dawali jeść
A jak poniedziałek?mokro było?
Dziewczynki - tak krótko i zwięźle mi powiedzcie - jaki krem z filtrem kupić ?bo kończy mi się iwostin i zastanawiam się czy szukać czegoś innego czy pozostać przy nim. Ostatnio wyciągnęłam jakieś próbki Vichy, ale świeciłam się jak diabli i biała jak ściana byłam. Tyle, że nie wiem jak skutecznośćiwostinu - czy któraś przeszła lato z nim?
hej Maallaa
ja równiez pękam w szwach, ale to przejściowe - spalam baaaaardzo szybko szczegółnie w stresie a to mnie teraz czeka w pracy - cały maj będzie szalony
ostatnie lato przechodziłam z svr, tłusty i bielił, iwostin mi pasuje i przy nim napewno zostane, ale dokupie sobie jeszcze tego roca co dziewczyny chwalą
vichy miałam - nie polecam
Maallaa dzis spotkam się z koleżanką od której mam krem na plamki - przetłumaczy mi skład bo jest po okupancku - moze można go w ciązy używać?
śmieerdzi wstrętnie ale kto wie moze pomaga - jak można w ciąży to Ci przesle
Plamki halo leniuszki juz po Świętach
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:28   #2144
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczny

jak się macie poświętach?
ja torche pojadłam
, dzieci juz lepiej
bylismy nad morzem
piekna pogoda

ten niemiecki krem ktośrozpracowal juz?
Miszelka a ten podlkład hr to raczej cięzki jest
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:02   #2145
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No duzie buzi po świetachmnie one z leksza pokrecily..jak nic lumbago hi hi..Winni nad morzem..jak fajnie,pogoda dopisywala,jodu powciagaliscie,dzieci skorzystaja Nuśka jak kaczka? w sumie czy to z gory wiadomo,ze to kaczka? a moze kaczorek to był?wybaczcie..wciągam makowcastad ten ang humor he he..Malus co ty szukasz kochana?kremu pod filtr?bo zastapic iwostinu vichy chyba nie chcesz nie???mnie pod roca jakiegos lekkiego kremiku sie chce,nawilzajacego..ale w sumie mam czym jeszcze pape smarowc,takze stop pokusomNusiek czoło mi sie łuszczy i mam zaczerwienione..sumiennie sie pigmanormilam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:18   #2146
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hej Maallaa
ja równiez pękam w szwach, ale to przejściowe - spalam baaaaardzo szybko szczegółnie w stresie a to mnie teraz czeka w pracy - cały maj będzie szalony
ostatnie lato przechodziłam z svr, tłusty i bielił, iwostin mi pasuje i przy nim napewno zostane, ale dokupie sobie jeszcze tego roca co dziewczyny chwalą
vichy miałam - nie polecam
Maallaa dzis spotkam się z koleżanką od której mam krem na plamki - przetłumaczy mi skład bo jest po okupancku - moze można go w ciązy używać?
śmieerdzi wstrętnie ale kto wie moze pomaga - jak można w ciąży to Ci przesle
Plamki halo leniuszki juz po Świętach
Wiesz Nuśka - od smrodu jeszcze nikt nie umarł więc może warto się przemęczyć. A co do Roca - jaki to konkretnie krem?znasz dokładną nazwę?
Miszelko - ja nie chcę nic pod filtr - wystarczy tych specyfików na buźce - chodzi mi o to czy któraś stosowała iwostin latem, bo fajny jest, ale też tani co budzi moje obawy co do jego skuteczności, myślałam, że może polecicie coś inszego
Winiiii - ale Ci zazdrościmy, ja też chcę nad morze Ale może na majówkę gdzieś wyskoczę
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:47   #2147
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam mile panie ....Michellko - z Heleny R . jak juz chcesz sie "rzucic" to swietny jest FACE SCULPTOR MAKE -UP ,ma filtr 18 , to podklad liftingujacy , leciutki, srednio kryjacy , buzka po nim ladniutka i swieza ...poprostu best jak dla mnie, moze wez sobie probke w SEPHORZE i wyprobuj rowniez . Ja kupie go znow napewno ,poki co postanowilam ,ze sie podkladowac nie bede bo mam tak ladna buzke po cosmelanie ,ze tylko filtr 50+ i baza rozwietlajaco-brazujaca i nic wiecej mi nie trzeba , musze sie ta buzka nacieszyc ......po to sie w koncu znow cosmelanilam

a filtra koloryzujacego zadna z was nie uzywa ? nic mi nie pomozecie ?hmm bede musiala metoda prob i bledow w takim razie testowac po kolei , najpierw kupie chyba LRP barwiacy , mam dosc ciemna karnacje a on podobno ma ladny brazowy odcien ( tak na wizazu w opiniach wyczytalam )

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:12   #2148
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

to kup roca Maluś Lapi kolorowka z Roca własnie jest godna uwagi..pamietam jak ktoras stara cosmelanka ja własnie chwaliła..nie uzywam wiec nic wiecej Ci nie pomoge ale ten z HR sprawdzę.. jam biadolica za to jutro z rana zapraszam na kawe i dam po jak nikogo nie bedzie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:21   #2149
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
to kup roca Maluś Lapi kolorowka z Roca własnie jest godna uwagi..pamietam jak ktoras stara cosmelanka ja własnie chwaliła..nie uzywam wiec nic wiecej Ci nie pomoge ale ten z HR sprawdzę.. jam biadolica za to jutro z rana zapraszam na kawe i dam po jak nikogo nie bedzie
Hello Miszelko gdzie kawusia?
ja juz jestem i czekam
smaruje się od soboty tylko tym kremem od koleżanki i jak narazie nic się nie dzieje - tzn zero buraka, zero łuszczenia - nic
Buczuś Ty znaju ten krem?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 08:51   #2150
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Nusiaale mi sie spałojuz kawa..juz..jej nietomna jestem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 09:49   #2151
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim po Swiętach !

Lapielko ładny kolor ma również filtr z Biodermy 50+ ja osobiscie uzywałam go przez kilka lat, ogólnie byłam zadowolona z koloru, jednak mam pozostałosci po plamach na twarzy a ten filtr z kolorem mało kryje i nie mogłam na niego prószyc pudrem bo z kolorowymi kosmetykami staje się niestabilny !!! Chciałam kupic tego Roca z kolorem ale nigdzie nie mogłam go dostac, kupiłam Roca bez koloru i na to fajny podkład i jestem zadowolona
Co do LRP miałam próbkę on bardzo tłusci !!!, Avenka ma ładny zapach i ok sie wchłania ale to z koloru indianka, pasi tylko dla bardzo jasnej skóry. Co do filtra Iwostinu to osobiscie bym się bała bo to produkt polski, dziewczyny używają i podobno jest ok, osobiscie nie wiem miałam z tej firmy wodę termalną i kremy nawilżające, to było ok.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 09:56   #2152
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Nusiaale mi sie spałojuz kawa..juz..jej nietomna jestem
elaborat napisałam i mi zeżarło

no juz mogę pisać, wywalało mnie
Miszelko lej kawkę, trzecia się przyda
Maallaa kusisz tą majówką - gdzie się wybierasz?
ja chce nad morze - uwielbiam Bałtyk
nawet plam się nie boje, najwyżej będe się cosmelanić ale zeby juz byl lipiec i urlop

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-15 o 09:59 Powód: w końcu
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 11:22   #2153
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć lejdis
moje dzieci dalej chore młodszy bardziej
augumentin nie pomógł
ma duzo flegmy
macie jakies pomysły?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-04-15 o 11:23 Powód: literówki
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 11:32   #2154
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
elaborat napisałam i mi zeżarło

no juz mogę pisać, wywalało mnie
Miszelko lej kawkę, trzecia się przyda
Maallaa kusisz tą majówką - gdzie się wybierasz?
ja chce nad morze - uwielbiam Bałtyk
nawet plam się nie boje, najwyżej będe się cosmelanić ale zeby juz byl lipiec i urlop
ja chce elaborat tak malo piszecie jak nie świeta,to praca Madzia znikneła na amen Buczusia nie ma,powedrowała na inny kontynent niech no wraca kobieta szybciutko a wiesz Buczka mi napisała,ze latem to tylko cosmelanem mozna,reszta jest światloczula czyli pigma,neostrada do szuflady i czekamy do jesienicholera no Nuska jak kaczka?pochwal sieTinerfenia dowiedz sie o nazwe pełna tej kolorowki z Roca to postaramy sie posprawdzac gdzie to dostac mozna..poruszymy znajomosciami z netu...a na truskawxe patrzylas?albo tam gdzie buczka linka dała na allegro,o Roca..zadaj pytanie tej dziewczynie czy kolorowke ma..z roca..Jade do szkoly corki,na matczyną inspekcję.. ominełam wywiadowke,musze nadrobic dzis..Ktora ma sephore kolo nosa bo mi sie probasków chce...

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
cześć lejdis
moje dzieci dalej chore młodszy bardziej
augumentin nie pomógł
ma duzo flegmy
macie jakies pomysły?
oj niunia Ty to masz..ja moze zapisza im klacid?silny i powinien rozprawic sie z chorobskiem..moj maly dobrze toleruje jak juz..nystatyna w plynie do tego,lakcid..i moje kropelki nr 1 na katar Olbas oil..uwazaj zeby nie bral za duzo wykrztusnych bo bedzie zwracał..diphergam mu daj..Trzymaj sie Winus
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:20   #2155
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michellko,

Roc Minesol 50+
Creme Teintee Fluide lub
Tinted Fluid Cream

Na truskawce tego nie kupisz i nie sądzę aby gdzie kolwiek był do kupienia, pytałam w zagranicznych aptekach internetowych i wszedzie mówili, ze w tym roku nie wszedł na rynek ten z kolorem, jesli znajdziesz na allegro to są to jakieś pozostałości z wczesniejszych lat. W tym roku wyszła nowa wersja nawet tego bez koloru i tę własnie kupiłam, na opakowaniu pisze troche inaczej bo
ROC MINESOL TRIPLE DEFENSE

tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:06   #2156
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzieki piekne Tinerfeniusiu
powiedz mi jeszcze czy Ty masz ciemna karnacje czy jasna bo zainteresowalas mnie ta Bioderma koloryzujaca tylko nie wiem jaki ona ma odcien , tzn do jakiej cery ?

ja mam Bioderme zwykla i nie jestem zadowolona ,mam sucha skore a on nic nie nawilza, i do tego bieli Iwostin tez mam ,to samo- bieli a do tego tlusty jest - dla mnie be ....ale uzywam obu na zmiane z braku laku az cos nowego zakupie

...gdzie kupilas Roc-a ? ja lece do paryza pod koniec mies i pomyslalam ,ze moze tam zakupie zwykly i ten koloryzujacy bez problemu , w koncu to francuska firma , Roc powinien byc w kazdej aptece ....ale jak mozna i u nas zdobyc to po co mam czekac ...tylko gdzie go kupic ?????
aaai jaki on ma zapach ? apteczny ? ....kiedys mialam probke jakiegos kremu roca i takie toto smierdzidlo bylo ...fajnie na lato miec kremik o milym zapachu i zeby nawilzal a nie tluscil i bielil ...

a Chanele precision UV spf 45+++ lub spf 50 +++( podobno sa dwa ) ktosik probowal ????? podobno fajny, miejski ,nawilzajacy i w ogole inny niz te wszystkie mazidla z filtrami ...tak mysle na lotnisku na strefire bezclowej wyczaic i kupic
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:04   #2157
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapielko,

Jesli masz ciemna karnacje a pisałas, ze tak to Bioderma z kolorem bedzie dla ciebie ok. Jednak pamietaj, ze na nią nie mozesz się puderkowac bo zostanie zdestabilizowana !
Chyba, ze kupisz sobie puderek mineralny to w tedy tak ale takie puderaski ciezko kupic.
Odcien Biodermy to taka złota opalenizna, nie wiem jak będzie ci pasował w konsystencji mnie nawilżał i był fajny. Najlepiej popros o próbke !

Roca kupiłam na stronie hiszpańskiej ale na allegro także jest lecz ten w starej wersji, natomiast Roca koloryzujacego w Polsce nie kupisz
Ten który kupiłam nie bieli, dobrze sie wchłania, zapach taki troszke apteczny ale tylko troszeczke, raczej bez zapachu. Ogólnie jestem zadowolona.
Nie wiem czy w Paryzu dostaniesz tego Roca z kolorem bo podobno go w tym roku wycofali, tak mnie poinformowano w zagranicznych aptekach internetowych
Tych drogich filterków nie próbowałam takze nic ci na ten temat nie podpowiem.
Napisz jak tam twoja buzie wyglada to mnie bardzo interesuje !

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:48   #2158
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzieki , dzieki tinerfeniu ,to sobie Biodermke kolor wyprobujem ....a buzka moja - coz minely dokladnie 2 tyg od nalozenia maski cos 1 i juz jakos to jest ...dzioba nadal mi sie luszczy , zwlazcza broda i przy ustach oraz pod nosem , co doprowadza mnie do szalu , zwlazcza wieczorem . Cos 2 smaruje tylko raz dziennie popoludniami i wytrzymuje jakies 2,gora 3 godz z nim , no mimo wiedzy i checi nie jestem w stanie smarowac poki co 2 razy dziennie albo zostawiac kremu na cala noc na twarzy ale bede probowala az sie uda ....twarz wysuszona , wrazliwa , juz niby nie czerwona ale jak potre a zdaza mi sie czesto to robic ,to siem czerwona robi , zwlaszcza wieczorkiem ...smaruje sie kremem lipidowym z Iwostinu na przemian z kremami dla skor wrazliwych i nawilzam czym sie da ....zamowilam teraz maseczke dla skory wrazliwej z Biodermy i krem Pchysiogel , moze to mi lepiej zrobi ....caly czas czuje sciagnieta i przesuszona skore a kremuje sie 100 razy dziennie conajmniej , co chwila ......mleczko i tonik z LRP fizjologiczne , plym micelarny Sensibio Biodermy , woda termalan Avene ....i sucha skora ....no juz nie wiem co jeszcze mozna ?????.....jakies pomysly to prosze ????

ale ale plamkow brak !!!! takze teraz zamiast palm i tony make upa mam b.sucha ,b. wrazliwa cere , duzo kremow mnie piecze jak probuje sie smarnac takze tylko najlagodniejsze dla wrazliwcow bo i te czasami mnie pieka ale za to buzia ladna , gladka i wcale sie nie maluje ,( no nawet z tym luszczeniem to nie ma jak ) tylko filterek i baza rozsw-brazujaca i w miasto ....cos za cos takze ogolnie warto sie nameczyc ....no mnie zaden krem na przebarwienia czy inny cudowny specyfik lub zabieg plamek nie pozbawi - albo cosmalan albo plamiska - probowalam tego i owego zanim sie ponownie na cosmalan zdecydowalam , kasa w blotko wyrzucona jak to sie mowi

a ty juz robilas cosmelan czy masz zamiar moze i dlatego pytasz ??????

jak cosik to pytaj smialo - 2 razy robilam zabieg ( pierwszy rok temu dokladnie ) to cos niecos wiem

milego popoludnia , pozdr
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:54   #2159
katrinas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: police
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny niedawno znalazłam ten pamiętnik i nie ukrywam ze bardzo mnie zainteresował ))))))))))))) ponieważ bardzo bym chciała się pozbyć piegów robiłam juz trzy zabiegi laserem i nic zero mam dość tuszowania ich ciągle marzeniem moim było by wyjśćie bez makijażu mało kto to rozumie dlatego odwarzyłam sie napisac mam pytanie czy ktoś mógłby mi troche opowiedziec o cosmelanie troche czytałam wasze posty ale niektóre rzeczy to dla mnie magia znalazłam nawet cały zestaw na alegro za 1239zł ale nie wiem czy można i czy wogóle dała bym rade sama w domu ta maske nałożyć była bym bardzo wdzieczna zgóry dziekuje naprawde ważne to dla mnie
katrinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:58   #2160
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapielko,

Ja miałam laser i po zabiegu cos 2, przez kilka miesiecy plam nie było widac ale jak tylko wyszło słonko to znowu sie pojawiły, niby nie sa tak mocne ale je widac. Chce sobie zrobic sama ten cały zestaw cos 1+2 ale nie mam kaski , zbieram cały czas !!!
Jak tyko pieniązki bedą to zaraz zaczynam

Nie wiem czy dobrze robisz nawilzajac buzię kremikami , dziewczyny pisały , ze nie wolno ale nie wiem jak długo po masce. Osobiscie chyba bym nie wytrzymała bez nawilzania.
Podobno tym które nawilzały to plamy powróciły.

Pozdrawiam

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-04-15 o 17:00
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.