Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 09:52   #2521
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zainteresował mnie sok z aloesu. Czy można nim przemywać buźkę (rozcieńczonym mineralką) czy nadaje się tylko do picia?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:02   #2522
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie sok z aloesu. Czy można nim przemywać buźkę (rozcieńczonym mineralką) czy nadaje się tylko do picia?
Oczywiście, ja sama używam aloesu jako toniku
Ja go nie rozcięczam, nakładam czysty- 100%.. jedynie muszę odcedzić miąższ
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:06   #2523
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Oczywiście, ja sama używam aloesu jako toniku
Ja go nie rozcięczam, nakładam czysty- 100%.. jedynie muszę odcedzić miąższ
A nie jest lepki solo? I jakie rezultaty zauważyłaś? No to szoruję dzisiaj do apteki
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:13   #2524
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Oczywiście, ja sama używam aloesu jako toniku
Ja go nie rozcięczam, nakładam czysty- 100%.. jedynie muszę odcedzić miąższ
W soku nie ma miąższu.
Używasz liści aloesu?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:33   #2525
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
W soku nie ma miąższu.
Używasz liści aloesu?
w moim był kupiłam sok z miąższem. Z oleopharmu.

paula nie, nie jest lepki. Nawilża i łagodzi podrażnienia
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:34   #2526
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

To super. Jaka pojemność i ile kosztuje?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:36   #2527
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
To super. Jaka pojemność i ile kosztuje?
1l za 30zł bodajże
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 14:13   #2528
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
wszystko fajnie,tylko nie za dużo tych suplementów? nie lepiej byloby zastąpić magnez np. gorzką czekoladą itd? tzn. jak wszystko jest okej to dobrze
Wszystkie suplementy konsultowałam z lekarzem pierwszego kontaku i ednokrynologiem który mnie prowadzi Magnez biorę na kurcze łudek (chyba kawa mi wypłukuje go z organizmu, ale w sumie pije jedną małą dziennie) Nie mogę w alternatywie zjeść czekoladę bo nawet gorzka zawiera glukozę która dla mnie jest nie do przyjęcia (jedna kostka= tyle cukru ile mogę zjeść dziennie)

paula-zla No pewnie że możesz. Ale do tego byłby lepszy taki bez miąższu no i wiedomo bez dodatków typu błonnik

Ogólnie sok z miąższem jest lepszy do picia bo bardziej wartościowy
__________________

Edytowane przez Amira_
Czas edycji: 2010-07-15 o 14:15
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 14:15   #2529
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
w moim był kupiłam sok z miąższem. Z oleopharmu.
O to super, muszę się zaopatrzyć.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 23:44   #2530
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Witam. Sok z aloesu kupuje w mały sklepie z żywnością specjaną ale wiem że w Polsce jest dostępny w większości aptek. Cena to około 30zł za 500ml. Ja aktualnie pije ten http://www.optivita.pl/sok-aloesowy-...ktylowego.html ale pijałam różne i też były świetne. Ten jest bardzo smaczny



Nie jest on raczej dostępny w Polsce bo ja swojej siostrze wysyłałam z Anglii. Ale popatrz na Ebayu. Ja przed chwilą znalazłam na ebay.pl 90 tabletek za około 50 złotch. Jest to pietnastodniowy detox. Choć na opakowaniu jest napisane że najlepsze efekty są po miesięcu to ja uważam że 15 dni całkowicie wystarcza



Kartynina to środek dostępny bez recepty (około 100zł za 250 tabletek ale można kupić mniejsze opakowanie) i jest często stosowany w walce z nadwagą. Z tego co wiem to wpełni zdrowi ludzie mogą ją przyjmować codziennie (w dawce odpowiedniej do płci, masy i rodzaju treningu). Powoduje ona szybsze spalanie tłuszczu (Mój znajomy wytłumaczył mi to tak (wersja bardzo uproszczona, wręcz łopatologiczna ): jeśli normalnie biegając godzinę spalasz 10gram tłuszczyku z kartyniną spalisz 15gram w godzine a na dodatek ona "zmobilizuje Cie" do przebiegnięcia dłuższej trasy niż zwykle. ALE nie pomoże w walce z nadwagą gdy nie ćwiczy). Ja ją kupiła z myślą o wspomaganiu odchidzania ale zmieniłam zdanie. Stosuje ją jako dopalacz a chudne (dość powoli ale bez większego wysiłki) od kiedy biorę "prawdziwe" leki (mam min niedoczynność tarczycy)
Jest wątek na wiażu o Kartyninie poczytaj sobie (ja się tam nie wypowiadałam) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=170618&page=6
Tu też można się dowiedzieć czegoś ciekawego (poczytaj z wypoiedziam ludzi którzy biorą) http://vitalia.pl/index.php/mid/3/fi.../513/offsetk/0

black-bubuBy dodać sobie energii spróbuj może wzięć kompleks witamin B (zwróć uwagę czy zawiera witaminę B12, często nie ma jej w kompleksach witamin) i żeń-szeń (podnosi serotonine jak czekolada ). Warto też wykonać podstawowe badania krwi (np. niedobór żelaza = osłabienie). U mnie długotrwały stan ciagłego zmęczenia, senność (spałam po 20 godzin na dobę), depresyjność i rozkojarzenie okazały się symptomami chorobowymi

Pozdrawiam
ogromne dzięki za taką wyczerpującą odpowiedź zapopatrzę się i w kompleks witamin B i w sok z aloesu, o Karnityne też w aptece popytam
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 00:22   #2531
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ogromne dzięki za taką wyczerpującą odpowiedź zapopatrzę się i w kompleks witamin B i w sok z aloesu, o Karnityne też w aptece popytam

Nie ma za co
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 18:43   #2532
grunge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 50
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

pamietam, ze tez przemywalam twarz sokiem z aloesu (laboratoria natury) i cos tam leczylo te moje krostki, bez wysuszania skory. ale bralam naprawde duzo, az sciekal
__________________
niemożność wyrażenia myśli.
Żyje się raz, dla zabawy.
grunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:34   #2533
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Mam do was ogromną prośbę.. mianowicie potrzebuję biały, mocno kryjący, matowy (bez zadnych połyskiwaczy) lakier do paznokci. No i żeby nie był drogi (tak do 20zł ).
Znacie jakiś?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:38   #2534
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A polecicie jakiś korektor? Tylko nie pod oczy, a na jakieś przebarwienia/wypryski/inne takie niespodzianki ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:45   #2535
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A polecicie jakiś korektor? Tylko nie pod oczy, a na jakieś przebarwienia/wypryski/inne takie niespodzianki ...
ja kupiłam paletkę 3kolorów z essence, ale masakra- nie polecam.
Za to nieźle kryje dermacol Mozesz użyc jako podkłau lub korektora, tyle ze na takie upaly się nie sprawdza- jest ciężki.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 21:08   #2536
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć ?

Dla mnie NAJ to nie tylko światny wygląd ale i dobre samopoczucie.

Moje patenty żywieniowo-nawykowe (innym razem kosmetyczne)

- detoksykacja (raz na pół roku) Ja niemogę pozwolić sobie na niejedze niczego cały dzień (przyjmuje leki i mam wachania cukru) więc na okres detoxu zmieniam dietę na całkowicie "liściastą" i wspomagam się preparatami. Polecam BioFirm Danish Detox Plan . Po detoksie sińce pod oczami zmniejszył się o 70%, zaczęłam codziennie chodzić do toalety (i trwa to już pół roku a bywało z tym bardzo żle), głowa mnie już tak często nie boili, poprawił mi się stan skóry i czuje lekka w środku.
- Sok z aloesu na lepsze trawienie i nawodnienie skóry. Polecam ogromnie. 40ml dziennie codziennie i skóra wam podziękuje. Mój TZ też pije i jest bardzo zadowolony
- Suplementacja na lepszy seks. Nie wiem jak Was dziewczyny ale mnie suchość TAM potrafiła skutecznie zniechęcić do współżycia. Od kilku miesięcy biorę len i olej z wiesiołka i jest o niebo lepiej Nie pęka mi skóra w tych wrażliwych okolicach (a pękała okropnie i długo się gioła mimo stosowania żelów typu Durex i długiej gry wstępnej) a zdoznania daja się być intensywniejsze
- L-karnityna. Jesl masz w sobie małego leniwca (tak jak ja ) może Ci pomóc. Ja miewam często tak że psychicznie "czuje moc" ale fizyczność wysiada. Wtedy łykam tableteczkę i jest mi łatwiej np po karnitynie jestem w stanie przejechać rowerem 8 km pod stromą górkę bez zatrzymywanie, bez niej nie jestem w stanie się do tego zmusić. Gdy wezmę K potrafie po pracy wypucować mieszkanko na cacy (z myciem okien i trzepaniem dywanów) a bez niej opadam na fotel bez sił do życia. Przed kupieniem karnityny pytałam lekarza czy mogę (jak pisałam przyjmuje leki) i mi pozwolił ale nie częściej niż dwa razy w tygodniu.
- Zamiast chipsów zarodki fasoliki. Kiedyś podczas oglądania filmów zajadałam ciastka, chipsy, paluszki i inne tego typu świństwa. W pażdzierniku 2009 powiedziałam koniec z tym. Teraz podczas seansów wcinam zarodki fasoli, kiełki rzodkiewki, ogórka w talarkach i piję wodę
- Suplementacja. Oprócz wyżej wymienionech lnu i oleju z wiesiołka zazywam: magnez, probiotyk, witamine E, witamine C, kompleks witamin B, zieloną herbatę (nie jestem w stanie zmusić się aby ją wypić ale wiem jaka jest zdrowa), cynamon i kwas foliowy. (wit.C na zmianę z E)
- Naturalny antypersirant. Mój TZ i ja mieliśmy swego czasu problem z nadmierną potliwością stóp (we wszystkich sandałkach się slizgałam) Teściowa poleciła moczenie stóp w naparze z szałwi i pokrzywy. Warto też jest pić te zioła. Ja mam przetłuszczające się włosy i płukanki z szałwi sprawiały cuda.
- Nie jem w ogóle lub ograniczam do minimum - wieprzowina, wołowina, ziemniaki, makaron, pieczywo zawierające gluten, słodycze kupne, danie gotowe (w tym puszkowane warzywa i owoce), cukier, słodzik i mleko krowie
- Jem dość często - ryby w kazdej postaci, gotowana pierś z kurczaka, mleko sojowe, warzywa na surowo, niesłodkie owoce (dużo suszonych śliwek), ciecierzyce, soje i dużo wody mineralnej. Pijam dość często herbatę z lukrecji. Kiedy mam ochotę na słodkie sama robie racuszki z dodatkim otrąb lub bułki słodkie. Mam mocne postanowienie by nie kupywać pieczywa ale piec samemu, od tygodnia mi się udaje
Super informacje sama rozglądam się za sokiem z aloesu do picia i rozcieczonym chce przemywac cere
Czekam na twoje patenty kosmetyczne
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 21:43   #2537
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć ?

Dla mnie NAJ to nie tylko światny wygląd ale i dobre samopoczucie.

Moje patenty żywieniowo-nawykowe (innym razem kosmetyczne)

- Suplementacja na lepszy seks. Nie wiem jak Was dziewczyny ale mnie suchość TAM potrafiła skutecznie zniechęcić do współżycia. Od kilku miesięcy biorę len i olej z wiesiołka i jest o niebo lepiej Nie pęka mi skóra w tych wrażliwych okolicach (a pękała okropnie i długo się gioła mimo stosowania żelów typu Durex i długiej gry wstępnej) a zdoznania daja się być intensywniejsze .
kobieto spadłaś mi z nieba.też mam z tym problem i wykorzystam Twój sposób, mam nadzieje ze mi tez pomoze tylko mam pytanie gdzie kupujesz len i olej z wiesiołka? w aptece?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 21:52   #2538
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ja kupiłam paletkę 3kolorów z essence, ale masakra- nie polecam.
Za to nieźle kryje dermacol Mozesz użyc jako podkłau lub korektora, tyle ze na takie upaly się nie sprawdza- jest ciężki.
Oj,tak,też polecam dermacol ,zakryje wszystko i świetnie się trzyma,ale najlepiej używać go punktowo,na całą twarz ja bym się nie odważyła.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:30   #2539
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Super informacje sama rozglądam się za sokiem z aloesu do picia i rozcieczonym chce przemywac cere
Czekam na twoje patenty kosmetyczne
Dziękuje Napisze niebawem. Pewnie też wyjdzie spory pościk

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
kobieto spadłaś mi z nieba.też mam z tym problem i wykorzystam Twój sposób, mam nadzieje ze mi tez pomoze tylko mam pytanie gdzie kupujesz len i olej z wiesiołka? w aptece?
Tak w aptece ale można je pewnie też kupić w sklepie zielarskim.
Len można kupić w pastylkach do żucia lub tak zwane siemie lniane do zalania wodą i wypicia. Ten drugi ma podobno lepsze dzałanie ale ja niejestem w stanie przełknąć tego kiślu o nieokreślonym smaku. Tak więc polecam tabletki do żucia. Dodatkowym plusem są jego właściwośći ochronne żołądka. Jeśli przyjmujesz tabletkie antykoncepcyjne lub inne leki to polecam go podwójnie
Ja obecnie wcinam ten http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-20-tabl-.html
Olej z pestki wiesiołka jest za zwyczaj w elastycznych kapsułkach. Ja jem ten z firmy LIFEPLAN.http://www.thinknatural.com/products...-Vitamin-E.htm Na początku brałam dwie kapsułki dziennie (jedną rano a drugą wieczorem) bo tak doradziła mi znajoma farmaceutka.

Wyprzedzając swoje patenty kosmetyczne polece Ci jeszcze płyn do higieny intymnej Lactacyd. Jest dość drogi (przynajmniej w Anglii) ale naprawdę światny. Wg mnie najlepsza profilaktyka przeciwgrzybiczna. Wiadomym jest że gdy TAM sucho to dużo łatwiej podłapać coś na basenie czy innych tego typu przybytkach.

Pozdrawiam
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 22:38   #2540
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Dziękuje Napisze niebawem. Pewnie też wyjdzie spory pościk



Tak w aptece ale można je pewnie też kupić w sklepie zielarskim.
Len można kupić w pastylkach do żucia lub tak zwane siemie lniane do zalania wodą i wypicia. Ten drugi ma podobno lepsze dzałanie ale ja niejestem w stanie przełknąć tego kiślu o nieokreślonym smaku. Tak więc polecam tabletki do żucia. Dodatkowym plusem są jego właściwośći ochronne żołądka. Jeśli przyjmujesz tabletkie antykoncepcyjne lub inne leki to polecam go podwójnie
Ja obecnie wcinam ten http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-20-tabl-.html
Olej z pestki wiesiołka jest za zwyczaj w elastycznych kapsułkach. Ja jem ten z firmy LIFEPLAN.http://www.thinknatural.com/products...-Vitamin-E.htm Na początku brałam dwie kapsułki dziennie (jedną rano a drugą wieczorem) bo tak doradziła mi znajoma farmaceutka.

Wyprzedzając swoje patenty kosmetyczne polece Ci jeszcze płyn do higieny intymnej Lactacyd. Jest dość drogi (przynajmniej w Anglii) ale naprawdę światny. Wg mnie najlepsza profilaktyka przeciwgrzybiczna. Wiadomym jest że gdy TAM sucho to dużo łatwiej podłapać coś na basenie czy innych tego typu przybytkach.

Pozdrawiam
jejku jak ja jestem Tobie wdzieczna za te porady mam nadzieje ze na mnie podzialaja jutro lece do apteki, cos mi sie zdaje ze z lenem moze byc problem ale najwyzej zostanie mi siemie lniane:P a lactacyd juz uzywam, odkad go mam infekcje zniknely

Edytowane przez sylvi_86
Czas edycji: 2010-07-16 o 22:41
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:53   #2541
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
jejku jak ja jestem Tobie wdzieczna za te porady mam nadzieje ze na mnie podzialaja jutro lece do apteki, cos mi sie zdaje ze z lenem moze byc problem ale najwyzej zostanie mi siemie lniane:P a lactacyd juz uzywam, odkad go mam infekcje zniknely
Dlaczego z lnem (tymi tabletkami) miałby być problem? Mi wysłała go z szwagierka. Mieszka w małym mieście i nie było problemu ze znalezieniem.
Cieszę się że mogłam pomóc

Zerknełam sobie ile kosztuje Lactacyd w Polsce 20 zł. A ja tu 8Ł oststnio płaciłam
__________________

Edytowane przez Amira_
Czas edycji: 2010-07-16 o 22:54
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 13:50   #2542
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Mam do was ogromną prośbę.. mianowicie potrzebuję biały, mocno kryjący, matowy (bez zadnych połyskiwaczy) lakier do paznokci. No i żeby nie był drogi (tak do 20zł ).
Znacie jakiś?
Wibo Lovely - taka odżywka z jedwabiem - polecam Zużyłam tego już chyba ponad 10 opakowań, po prostu go uwielbiam Malujesz 2 razy i jest kryjąca biel. Jednak nie jest matowy.. w ogóle są matowe lakiery do paznokci..? Chyba, że chodzi Ci o to, żeby nie miał żadnych drobinek połyskujących - ten nie ma.
No i tani jest Za 20 zł to kupisz ze 4

Właśnie wyszukałam go na KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-jedwabiem.htm
Widzę, że ma kiepskie recenzje.. Ale mi się podoba, może Tobie też przypadnie do gustu.
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2010-07-17 o 13:54 Powód: dodanie linka do KWC;)
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:12   #2543
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Wibo Lovely - taka odżywka z jedwabiem - polecam Zużyłam tego już chyba ponad 10 opakowań, po prostu go uwielbiam Malujesz 2 razy i jest kryjąca biel. Jednak nie jest matowy.. w ogóle są matowe lakiery do paznokci..? Chyba, że chodzi Ci o to, żeby nie miał żadnych drobinek połyskujących - ten nie ma.
No i tani jest Za 20 zł to kupisz ze 4

Właśnie wyszukałam go na KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-jedwabiem.htm
Widzę, że ma kiepskie recenzje.. Ale mi się podoba, może Tobie też przypadnie do gustu.
Inglot ma
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 15:38   #2544
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

jesl chodzi o to zeby lakier na paznokciach byl matowy to mozna kupic specjalny utwardzacz ktory zamiast nablyszcza to matuje lakier np firmy China Glaze
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:03   #2545
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Wibo Lovely - taka odżywka z jedwabiem - polecam Zużyłam tego już chyba ponad 10 opakowań, po prostu go uwielbiam Malujesz 2 razy i jest kryjąca biel. Jednak nie jest matowy.. w ogóle są matowe lakiery do paznokci..? Chyba, że chodzi Ci o to, żeby nie miał żadnych drobinek połyskujących - ten nie ma.
No i tani jest Za 20 zł to kupisz ze 4

Właśnie wyszukałam go na KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-jedwabiem.htm
Widzę, że ma kiepskie recenzje.. Ale mi się podoba, może Tobie też przypadnie do gustu.
On nie jest matowy, ale też polecam, bo daje ładną mleczną biel. Jako, że mam naturalnie dosyć mocno białe końcówki paznokci (ma to jakąś nazwę? ) to większość koleżanek myślała, że mam french, a ciapnęłam od biedy tylko tym lakierem
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:41   #2546
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Mam do was ogromną prośbę.. mianowicie potrzebuję biały, mocno kryjący, matowy (bez zadnych połyskiwaczy) lakier do paznokci. No i żeby nie był drogi (tak do 20zł ).
Znacie jakiś?
Inglot nr 38. Wiem że nie najtańszy, ale kosztuje do 20 zł
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:42   #2547
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

chyba 18 zl
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 22:35   #2548
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziękuję bardzo za odp W sklepie przyjrze się blizej wibo i inglotowi
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 23:39   #2549
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

są matowe lakiery do paznokci - wyglądają pięknie ale są też top coat mat - no cudo, na razie na allegro sie spotkałam ale sa dosyć drogie
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:13   #2550
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Zerknełam sobie ile kosztuje Lactacyd w Polsce 20 zł. A ja tu 8Ł oststnio płaciłam
Lactacyd w PL kosztuje w okolicach 10zł (zależy od sklepu, ja kupuje za jakieś 8). Droższy jest płyn (ale niewiele) i ostatnio nowo wypuszczony Lactacyd fresh (13zł) - właśnie go testuję, może na takie upały okaże się ideałem?
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.