10 pan project, czyli projekt denko :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 09:05   #451
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a mnie ciekawi czy macie dużo kosmetyków czy poprostu nie chcecie kupować zanim nie zużyjecie jednego
ja też myslałam ze mam sporo do momentu aż was nie poznałam a tak serio to nie mam jakiejś ogromnej ilości kosmetyków, chce się raczej pozbyć takich nieużywanych rzeczy.. takich co miałam zapał przez pół opakowania po czym mój zapał zmalał do 0 i teraz tak leżą. Poza tym jest też kwestia oszczędnościowa.. po co mi w szafce 7 krem do twarzy skoro mam 3 napoczete i 4 jeszcze nieużywane strata pieniędzy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:33   #452
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

można się dołączyć?
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:36   #453
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
można się dołączyć?
hej pewnie, że mozna masz juz swoją liste kosmetyków które chcesz wykończyc ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:48   #454
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Dziewczyny, zabijcie mnie zgrzeszyłam

kupiłam nowy podkład do Twarzy Vichy Aerateint pure, mimo, że... mam w szufladce 3 inne podkłady (całe) i kilka próbek, jestem na siebie zła Najlepsze jest w tym wszystkim to, że podkładu używam "od wielkiego dzwonu" więc zużycie 4 opakowań zajmie mi ze 2 lata
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:10   #455
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

dziekuję za odpowiedzi
ja zgrzeszyłam bo kupiłam w tym miesiacu 3 balsamy garniera ale co jak były za poł ceny




Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
można się dołączyć?
oczywiście że można masz liste co bedziesz denkować

nie zapomnijcie o rwt dziś ja juz sie nie moge doczekac

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zabijcie mnie zgrzeszyłam

kupiłam nowy podkład do Twarzy Vichy Aerateint pure, mimo, że... mam w szufladce 3 inne podkłady (całe) i kilka próbek, jestem na siebie zła Najlepsze jest w tym wszystkim to, że podkładu używam "od wielkiego dzwonu" więc zużycie 4 opakowań zajmie mi ze 2 lata

ja Cie nie zabije bo sama grzesze a po co go kupiłas skoro nie używasz ja tak nie kupuje ,ja kupuje to co wiem ze bede uzywac,typu zele i balsamy

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

a tak wogóle to zostało 6 dni denkowania i chwalimy sie zużyciami
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:10   #456
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedzi
ja zgrzeszyłam bo kupiłam w tym miesiacu 3 balsamy garniera ale co jak były za poł ceny

nie zapomnijcie o rwt dziś ja juz sie nie moge doczekac
a opowiesz mi na wieczór w skrócie co się działo w RwT ? bo ja w tym czasie będę w pracy i nie będę miała jak obejżeć

jak byly za pół ceny to jest Ci wybaczone, przynajmniej kieszeń tak nie ucierpiała

ale alusiekmalutki89 nie wybaczam bo nie rozumiem po co kupiła coś czego nie bedzie uzywac ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:14   #457
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
d a po co go kupiłas skoro nie używasz ja tak nie kupuje ,ja kupuje to co wiem ze bede uzywac,typu zele i balsamy

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

a tak wogóle to zostało 6 dni denkowania i chwalimy sie zużyciami

Kupiłam bo był w dobrej promocji 77 zł a dodatkowo lusterko do torebki z Vichy + 30 ml produktu do demakijażu.Pozatym miałam już ten podkład ale w wersji do suchej skóry i byłam nim zachwycona
Teraz kupiłam do wersji mieszanej

Tak tak, zostało 6 dni do końca miesiąca- ja osobiście mam nadzieję, że uda mi się zdenkować chociaż te 4 produkty bo już ich mało zostało:
1. krem do rąk Eveline
2. Antyperspirant Garnier ( nie podszedł mi;/ )
3. Pianka do włosów
4. Mam jeszcze żel pod Prysznic Avon 500 ml Glamour Vinatge - zostało ok 3, 4 mycia- ale taka jest beznadziejna jego konsytencja(jak budyń), że wcale nie chce wyłazić z butelki
5. Krem do twarzy Ziaja oliwkowa- zostało na 3, 4 posmarowania buzi

__________________

Edytowane przez alusiekmalutki89
Czas edycji: 2012-02-24 o 10:16
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 10:21   #458
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

ja nie zdąrze zdenkować tego co sobie założyłam, do końca miesiąca chyba nawet w marcu tego nie zdenkuję
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:36   #459
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

mam, ale nie całą, poza tym niedługo wychodze, ale wieczorem zamieszczę. Kilka takich rzeczy jest
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:50   #460
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a opowiesz mi na wieczór w skrócie co się działo w RwT ? bo ja w tym czasie będę w pracy i nie będę miała jak obejżeć

jak byly za pół ceny to jest Ci wybaczone, przynajmniej kieszeń tak nie ucierpiała

ale alusiekmalutki89 nie wybaczam bo nie rozumiem po co kupiła coś czego nie bedzie uzywac ?

jak mi tylko synek pozwoli to napisze mniej więcej ale z tego co wiem to na internecie mozna obejrzeć któras dziewczyna podawała strone

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość

Kupiłam bo był w dobrej promocji 77 zł a dodatkowo lusterko do torebki z Vichy + 30 ml produktu do demakijażu.Pozatym miałam już ten podkład ale w wersji do suchej skóry i byłam nim zachwycona
Teraz kupiłam do wersji mieszanej

Tak tak, zostało 6 dni do końca miesiąca- ja osobiście mam nadzieję, że uda mi się zdenkować chociaż te 4 produkty bo już ich mało zostało:
1. krem do rąk Eveline
2. Antyperspirant Garnier ( nie podszedł mi;/ )
3. Pianka do włosów
4. Mam jeszcze żel pod Prysznic Avon 500 ml Glamour Vinatge - zostało ok 3, 4 mycia- ale taka jest beznadziejna jego konsytencja(jak budyń), że wcale nie chce wyłazić z butelki
5. Krem do twarzy Ziaja oliwkowa- zostało na 3, 4 posmarowania buzi

omg.77 zł ? no nie
trzymam kciuki za szybkie denka

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja nie zdąrze zdenkować tego co sobie założyłam, do końca miesiąca chyba nawet w marcu tego nie zdenkuję
nie przejmuj się kiedys ujrzysz dno a co do konkursu garniera cały czas Ci klikam

Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
mam, ale nie całą, poza tym niedługo wychodze, ale wieczorem zamieszczę. Kilka takich rzeczy jest
czekamy na liste
__________________







Edytowane przez edyta29
Czas edycji: 2012-02-24 o 10:51
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:30   #461
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

co ja poradzę na to, że tak uwielbiam podkłady? lubie to uczucie jak nakładam podkład ukochanym pędzlem lancrone kabuki f54 i moja buźka jest tak pięknie ujednolicona tak, tak- wiem- choroba
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 13:22   #462
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

teraz mnie zabijcie wróciłam z 4 żelami pod prysznic była promocja na dove buy 1 get 1 free i wziełam dwa nowe zapachy wanilia z masłem shea i migdał z hibiscusem chyba,a w drugim sklepie palmolive za 1.50e i wziełam z różą i drugi jakiś zielony z tej samej serii
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:38   #463
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Edytko- a dopiero ja się żaliłam , że kupilam "niepotrzebny" podkładtak to już jest, chyba nie da się 100% nie kupować niczego
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:43   #464
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Edytko- a dopiero ja się żaliłam , że kupilam "niepotrzebny" podkładtak to już jest, chyba nie da się 100% nie kupować niczego
tak właśnie tylko że ja mam 17 żeli a teraz 21 a teraz zużycia mi stanął bo lece do polski na 1.5 miesiaca
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:53   #465
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a opowiesz mi na wieczór w skrócie co się działo w RwT ? bo ja w tym czasie będę w pracy i nie będę miała jak obejżeć

jak byly za pół ceny to jest Ci wybaczone, przynajmniej kieszeń tak nie ucierpiała

ale alusiekmalutki89 nie wybaczam bo nie rozumiem po co kupiła coś czego nie bedzie uzywac ?



już po rwt, w sumie nic konkretnego nie było, jedna mówiła że się kąpie ze swoimi kosmetykami, nalewa wody do wanny i wrzuca je tam wszystkie, balsamuje się 5-6 razy dziennie , druga ma 500kosmetyków , inna znowu ile czasu poświeca zabiegom kosmetycznym i ile razy dziennie....
a więc tak chyba powinnyśmy się kąpać 3 razy dziennie i balsamować , peelingować, tonikować , kremować , to szybciej byśmy denka zobaczyły
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:49   #466
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Kiedyś miałam tu swoją listę, ale o niej zapomniałam:
- mydło węglowe Tuli
- mydło dla alergików z Tuli
- tonik z koniczyną z Polleny Evy
- oliwka do ciała Babydream

Ach, jak malutko, jak przyjemnie
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 20:09   #467
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

mi się chyba nie uda zużyć jednego produktu z listy ale to nic bo zużyłam sporo spoza listy
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 22:56   #468
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
co ja poradzę na to, że tak uwielbiam podkłady? lubie to uczucie jak nakładam podkład ukochanym pędzlem lancrone kabuki f54 i moja buźka jest tak pięknie ujednolicona tak, tak- wiem- choroba


Skoro tak je uwielbiasz, to czemu tak rzadko używasz? Chyba, że coś źle zrozumiałam...

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
już po rwt, w sumie nic konkretnego nie było, jedna mówiła że się kąpie ze swoimi kosmetykami, nalewa wody do wanny i wrzuca je tam wszystkie, balsamuje się 5-6 razy dziennie , druga ma 500kosmetyków , inna znowu ile czasu poświeca zabiegom kosmetycznym i ile razy dziennie....
a więc tak chyba powinnyśmy się kąpać 3 razy dziennie i balsamować , peelingować, tonikować , kremować , to szybciej byśmy denka zobaczyły
Wybuchnęłam dzikim śmiechem, jak zobaczyłam tą z dziesięcioma warstwami tapety. A po tym ponownym makijażu... no, nie powiem, że mi się bardziej podobała.
Ale i tak ta, która kąpie się z kosmetykami i wykrzyczała się na kosmetyczkę, że jej krem zrobiła rozwala system, hahaha.
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:17   #469
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość


Skoro tak je uwielbiasz, to czemu tak rzadko używasz? Chyba, że coś źle zrozumiałam...



Wybuchnęłam dzikim śmiechem, jak zobaczyłam tą z dziesięcioma warstwami tapety. A po tym ponownym makijażu... no, nie powiem, że mi się bardziej podobała.
Ale i tak ta, która kąpie się z kosmetykami i wykrzyczała się na kosmetyczkę, że jej krem zrobiła rozwala system, hahaha.

właśnie jak zapowiadała ze wejdzie ta z 10 warstwami tapety i jak długo go wykonuje to sobie pomyślałam jaki ten makijaz musi być cudny a tu co..... taki makijaz to ja robie w 5 min a widziałas jak jej zmywała twarz i jaka straszna cere miała ta dziewczyna masakra.

no najśmieszniejsze było jak powiedziała ona se woli utrzeć krem a ja se wole isc do drogerii haha


bede musiała dokładnie poogladac w internecie bo mój synek spał i tv nie za głośno chodził i musiałam uszy napinać

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

a tak w temacie moje denko szlag trafił .....zużyłam 22 kosmetyki a kupiłam 14 dojda 2 z avonu i tata wiezie mi 3 kosmetyki wiec zrówna sie ,,,,ale zła jestem
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 09:51   #470
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

a ja wczoraj zdenkowałam ten nieszczęsny żel z Avonu Vintage Glamour- spokojnie mogłabym się nim umyć jeszcze ze 3 razy, ale... wczoraj sobie nie żałowałam i... puste opakowanie wyrzuciłam do kosza
Dzisiaj zdenkuje krem do twarzy Ziaja ( smaruje buzie nim może 3 razy dziennie, hahaha i zostało na 1 użycie, bedzie jak znalazł na wieczór) i zdenuje piankę do włosów
ufff...
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:04   #471
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zdenkowałam ten nieszczęsny żel z Avonu Vintage Glamour- spokojnie mogłabym się nim umyć jeszcze ze 3 razy, ale... wczoraj sobie nie żałowałam i... puste opakowanie wyrzuciłam do kosza
Dzisiaj zdenkuje krem do twarzy Ziaja ( smaruje buzie nim może 3 razy dziennie, hahaha i zostało na 1 użycie, bedzie jak znalazł na wieczór) i zdenuje piankę do włosów
ufff...

no widzisz koniec miesiąca a ile zużyć się posypie mi jeszcze uda się zużyć mgiełke do ciała i tyle, a sprawdziłam liste i niestety nie 1 ale 2 produktów nie zużyje z listy
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:09   #472
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
no widzisz koniec miesiąca a ile zużyć się posypie mi jeszcze uda się zużyć mgiełke do ciała i tyle, a sprawdziłam liste i niestety nie 1 ale 2 produktów nie zużyje z listy
W następnym miesiącu odrobisz Ja wczoraj zużyłam deo w kulce kolejne denko, szykuje się również żel pod prysznic no i ostatnio też nie żałowałam sobie peelingu do ciała Isany i również jest skończony
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:30   #473
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
W następnym miesiącu odrobisz Ja wczoraj zużyłam deo w kulce kolejne denko, szykuje się również żel pod prysznic no i ostatnio też nie żałowałam sobie peelingu do ciała Isany i również jest skończony
no właśnie niebardzo odrobie bo w następnym tyg lece do PL i nie biore kosmetyków bo mam ograniczenia bagażowe a poza tym jak nie zdąże czegoś zużyć przed powrotem to co zostawie? a poza tym w Polsce mam na oku kilka rzeczy więc jak kupię to je chce od razu używać.

gratuluje denek a peeling isany to ten biała czekolada?
też go będę mieć jeden tata mi jutro przywiezie a drugi bedzie czekał w PL
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:34   #474
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
no właśnie niebardzo odrobie bo w następnym tyg lece do PL i nie biore kosmetyków bo mam ograniczenia bagażowe a poza tym jak nie zdąże czegoś zużyć przed powrotem to co zostawie? a poza tym w Polsce mam na oku kilka rzeczy więc jak kupię to je chce od razu używać.

gratuluje denek a peeling isany to ten biała czekolada?
też go będę mieć jeden tata mi jutro przywiezie a drugi bedzie czekał w PL
Tak, to ten Ale powiem Ci, że nie jest warty nawet tych 5zł
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:43   #475
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak, to ten Ale powiem Ci, że nie jest warty nawet tych 5zł
ja prosiłam siostre zeby kupiła mi dwa bo na innym watku dziewczyny się zachwycały i chodziły po rossmanach żeby kupić na zapas więc myślałam że peeling super.
ja się teraz czaje na to masełko z isana z orzechem włoskim czy coś takiego też limitka
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:51   #476
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
ja prosiłam siostre zeby kupiła mi dwa bo na innym watku dziewczyny się zachwycały i chodziły po rossmanach żeby kupić na zapas więc myślałam że peeling super.
ja się teraz czaje na to masełko z isana z orzechem włoskim czy coś takiego też limitka
Wiem które Ja musze wykończyć moje kilka smarowideł i dopiero wtedy może kupię, ale jakoś zapach do mnie nie przemawia
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:56   #477
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wiem które Ja musze wykończyć moje kilka smarowideł i dopiero wtedy może kupię, ale jakoś zapach do mnie nie przemawia
Ty tak a ja jak teraz nie kupie to juz nie kupie. a wąchałaś je? bo na blogu jakimś czytałam że niby pachnie waniliowo-budyniowo a znowu ktoś inny czuje w nim kokos
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:00   #478
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
Ty tak a ja jak teraz nie kupie to juz nie kupie. a wąchałaś je? bo na blogu jakimś czytałam że niby pachnie waniliowo-budyniowo a znowu ktoś inny czuje w nim kokos
Niestety nie wąchałam, to nie otwieram opakowań w sklepie (jak niestety wiele osób), ale jakoś wolę owocowe zapachy typu truskawka, malina itp. A jeśli piszesz, że czuć w nim kokos, to nie kupię już na pewno, bo kokosu nie cierpię
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:09   #479
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Niestety nie wąchałam, to nie otwieram opakowań w sklepie (jak niestety wiele osób), ale jakoś wolę owocowe zapachy typu truskawka, malina itp. A jeśli piszesz, że czuć w nim kokos, to nie kupię już na pewno, bo kokosu nie cierpię

miałam na myśli że może u kogoś znajomego wąchałaś. też nie lubie otwierać w sklepie i wąchać ale co raz widziałam to już przeszło moje oczekiwania, byłam w tesco i na dziale z kosmetykami stała dziewczyna może ok25-30 lat i grzebała w kremach do twarzy i nagle patrze a ona otwiera jeden wkłada do środka palucha wyjmuje troche kremu i smaruje na ręce po czym zakręca krem i odkłada spowrotem na półke masakra normalnie miałam jej uwage zwrócić ale miała ogromne słuchawki na uszach więc i tak by pewnie nie słyszala
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:13   #480
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
miałam na myśli że może u kogoś znajomego wąchałaś. też nie lubie otwierać w sklepie i wąchać ale co raz widziałam to już przeszło moje oczekiwania, byłam w tesco i na dziale z kosmetykami stała dziewczyna może ok25-30 lat i grzebała w kremach do twarzy i nagle patrze a ona otwiera jeden wkłada do środka palucha wyjmuje troche kremu i smaruje na ręce po czym zakręca krem i odkłada spowrotem na półke masakra normalnie miałam jej uwage zwrócić ale miała ogromne słuchawki na uszach więc i tak by pewnie nie słyszala
wychodzi na to, że do wszystkiego powinny być testery... Nawet tamponów, bo słyszałam też o otwieranych opakowaniach w Rossmannach Przyznam się, że ja otwieram opakowania maseł itp, ale jak już jestem zdecydowana na zakup. 2 razy zdarzyło mi się kupić masło do ciała, otwieram w domu a tam odbite paluchy Raz na szczęście ocknęłam się przy kasie i gdybym nie sprawdziła środka, to kupiłabym zmacane
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.