Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-13, 20:31   #3061
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Może u nas też tak będzie jak zagranicą
W Lushu wyglądało podobnie. Poza tym sklepem ani w Londynie ani w Paryżu nie natknęłam się na coś podobnego.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 20:35   #3062
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Przytachalam do domu zel aloesowy od Urtekram. Na lapce bardzo fajny. Dzis wieczorem testy nagebne ;-)
I jak?

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na którą? Mam Laid Bare i Żałuję jedynie, że tak długo zastanawiałam sie nad zakupem, bo cudna jest.
Koshatka słyszysz, słyszysz?? Zobacz jak mądrze prawi

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przyznać się, która ma peeling ten:
http://www.helfy.pl/twarz/hawajski-p...atyczny-ananas
albo ten:
http://triny.pl/peelingi-i-scruby/27...-migdalow.html
Nacomi mam teraz w promo za 17 zł i nie wiem, czy nie wypróbować.

Marzą mi się te mydełka <3
Ten peeling Alba jest enzymatyczny, jak Cię nie uczula bromelaina i papaina to może być naprawdę fajny.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Może u nas też tak będzie jak zagranicą
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 20:43   #3063
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Koshatka słyszysz, słyszysz?? Zobacz jak mądrze prawi
Ty chyba nie chcesz tego kodu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 20:55   #3064
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W Lushu wyglądało podobnie. Poza tym sklepem ani w Londynie ani w Paryżu nie natknęłam się na coś podobnego.
to sklep z USA - Whole Food

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ten peeling Alba jest enzymatyczny, jak Cię nie uczula bromelaina i papaina to może być naprawdę fajny.

no tak wydać 51 zl w ciemno trochę strach

oglądałam inne peelingi enzymatyczne i ceny powalają. Femi - 107 zł za 50 ml, Phenome - 125 zł za 125 ml, a Organique - 76 zł za 100 ml.
zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 21:19   #3065
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to sklep z USA - Whole Food

zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
Trzeba lecieć.

Savon noir.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 21:25   #3066
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to sklep z USA - Whole Food

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



no tak wydać 51 zl w ciemno trochę strach

oglądałam inne peelingi enzymatyczne i ceny powalają. Femi - 107 zł za 50 ml, Phenome - 125 zł za 125 ml, a Organique - 76 zł za 100 ml.
zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
Chyba piankę Saisona można nim nazwać. Dobra jest.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 21:29   #3067
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[QUOTE=beeets;58835851]Hosenka, litości z mydłami, bo naprawdę będą nam groby z mydeł robić [/QUOTE]
Tak tylko informacyjnie wrzuciłam
Ja na razie nie kupuję nic, zużywam co mam

Beeets czym Ci podpadły 4 szpaki?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 23:15   #3068
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Beets mialas ten: https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-...opikalnych/111 Moim zdaniem jest bardzo dobry, a mialam juz sporo enzymatycznych
Phenome tez jest warty rozwazenia. Cena zaporowa, ale ilosc ogromna. Moge Ci zrobic probke, bo mam go na stanie
Bardzo dobry jest tez z Andalou
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:21   #3069
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
Ja uzywam od Kneipp, ale ze ja ogolem takich rzeczy nie lubie trzymac to uzywam go jak myjadla( pieni sie jak peeling Kanebo) i tak go chyba zuzyje. Inaczej stal i stal a ja uzywalam bardzo zadko. Jak mam sie zeskrobac to wole pomyziac sie szczoteczka albo przemyc gebe scierka Liz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I jak?
Uzylam na noc. Zmylam gebe mleczkiem hauschki, sciegnelam je sciereczka z mikrofazy od Tchibo. Nawet nie uzylam wody rozanej, bo byma ciekawa jak sie zel sam sprawdzi. Czy jak bedzie sie wchlaniac to nie zacznie sciagac cery.
Nic nie sciegnelo, geba nawilzona jak trzeba. Pozniej jak szlam spac to umylam zeby i moglm sie obejrzec. Na nosie i czole nie bylo kropel sebum, nic sie nie blyszczalam, a cera nadal nie sciegnieta( pod oczy tylko uzylam wczesniej resztki kremu rozanego Hauschki tego tresciwego). najpieknieszy byl widok rano. Cera gladka, napieta, ale nie sciegnieta. Porow wogole nie mialam( jak ja lubie byc taka gladka i jedrna), geba w jednolitym kolorycie i strefa T nie byla tlusta. Bylo by super jak by ten zel sprawdzil sie w beztluszczowej nocnej pielegnacji przez caly rok( ewentualnie w zimie gdybym jednak potrzebowala cos wiecej to 2-3kr. olejku Pai domieszac i po krzyku). Moja skora jednak lubi gliceryne
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 16:36   #3070
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja używam, jak chce złuszczyć, oczyścić mocniej cerę mydła Erbe di Janas, to jest jedno z tych afrykańskich czarnych mydeł. Według mnie lepsze niż Dudu osun, choć to też wiele osób chwali. Od kiedy mam to mydło przestałam kupować peelingi.
Jeszcze mam resztę maski enzymatycznej Ava, też niezłą była.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 19:08   #3071
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ty chyba nie chcesz tego kodu.
Tak? To my tu stajemy na głowie, żeby pomóc Ci podjąć najsłuszniejszą z decyzji, nie możesz ignorować, jak ktoś pisze, że żałuje, bo się za długo zastanawiał. Człowiek chce dobrze doradzić i jeszcze po łbie dostaje

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
oglądałam inne peelingi enzymatyczne i ceny powalają. Femi - 107 zł za 50 ml, Phenome - 125 zł za 125 ml, a Organique - 76 zł za 100 ml.
zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
Kojarzę, ale nie miałam, że jest maska enzymatyczna Ava Eco linea, kosztuje ok. 20 zł. Poza tym ja już mam ulubieńca, żel Phytemy, którego mi przysłałaś, bo Ciebie podrażnił, więc nie polecam

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Beets mialas ten: https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-...opikalnych/111 Moim zdaniem jest bardzo dobry, a mialam juz sporo enzymatycznych
Phenome tez jest warty rozwazenia. Cena zaporowa, ale ilosc ogromna. Moge Ci zrobic probke, bo mam go na stanie
Bardzo dobry jest tez z Andalou
A który wg. Ciebie lepszy, Phenome czy ten tropikalny

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Uzylam na noc. Zmylam gebe mleczkiem hauschki, sciegnelam je sciereczka z mikrofazy od Tchibo. Nawet nie uzylam wody rozanej, bo byma ciekawa jak sie zel sam sprawdzi. Czy jak bedzie sie wchlaniac to nie zacznie sciagac cery.
Nic nie sciegnelo, geba nawilzona jak trzeba. Pozniej jak szlam spac to umylam zeby i moglm sie obejrzec. Na nosie i czole nie bylo kropel sebum, nic sie nie blyszczalam, a cera nadal nie sciegnieta( pod oczy tylko uzylam wczesniej resztki kremu rozanego Hauschki tego tresciwego). najpieknieszy byl widok rano. Cera gladka, napieta, ale nie sciegnieta. Porow wogole nie mialam( jak ja lubie byc taka gladka i jedrna), geba w jednolitym kolorycie i strefa T nie byla tlusta. Bylo by super jak by ten zel sprawdzil sie w beztluszczowej nocnej pielegnacji przez caly rok( ewentualnie w zimie gdybym jednak potrzebowala cos wiecej to 2-3kr. olejku Pai domieszac i po krzyku). Moja skora jednak lubi gliceryne
Mogę prosić link do składu? Bo coś nie mogę znaleźć tego żelu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 20:45   #3072
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mogę prosić link do składu? Bo coś nie mogę znaleźć tego żelu.
tutaj masz po niemiecku i klasycznie
http://www.bio-naturel.de/urtekram/u...aloe-vera-gel/
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 22:07   #3073
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
tutaj masz po niemiecku i klasycznie
http://www.bio-naturel.de/urtekram/u...aloe-vera-gel/


Fajnie wygląda i kusisz opisem, ale coś go chyba nie ma w polskich sklepach, nigdy o nim nie słyszałam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 10:03   #3074
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

U mnie trzy naturalne nowości :
Vianek znalazłam w drogerii Laboo, cała szafa (mają też Biolaven i Sylveco i ruskie kosmetyki), myślałam że tam dostanę euforii, ale wyszłam tylko z szamponem, bo muszę zużywać to co mam w domu
Druga rzecz to: krem pod oczy Femi z nowej linii Citisime . Nie mogę się napatrzeć na to cudowne pudełeczko
Trzecia: potrzebowałam lżejszego balsamu do ciała i skusiłam się na włoskie Mleczko nawilżająco-ujędrniające Konopia i Aloes Verdesativa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12530869_1707993659456147_2106138665_n.jpg (93,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12905098_469986746539315_598740179_n.jpg (79,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12930842_963317607098188_1981348259_n.jpg (86,1 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-15 o 10:09
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:33   #3075
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
U mnie trzy naturalne nowości :
Vianek znalazłam w drogerii Laboo, cała szafa (mają też Biolaven i Sylveco i ruskie kosmetyki), myślałam że tam dostanę euforii, ale wyszłam tylko z szamponem, bo muszę zużywać to co mam w domu
Druga rzecz to: krem pod oczy Femi z nowej linii Citisime . Nie mogę się napatrzeć na to cudowne pudełeczko
Trzecia: potrzebowałam lżejszego balsamu do ciała i skusiłam się na włoskie Mleczko nawilżająco-ujędrniające Konopia i Aloes Verdesativa.
mam u siebie te drogerie, ale nigdy nie wchodziłam, bo i nie miałam po co (nie wiedziałam, że mam po co ). ciągle rossmann i rossmann jeszcze dziś zajrzę!
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:00   #3076
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
U mnie trzy naturalne nowości :
Vianek znalazłam w drogerii Laboo, cała szafa (mają też Biolaven i Sylveco i ruskie kosmetyki), myślałam że tam dostanę euforii, ale wyszłam tylko z szamponem, bo muszę zużywać to co mam w domu
Druga rzecz to: krem pod oczy Femi z nowej linii Citisime . Nie mogę się napatrzeć na to cudowne pudełeczko
Trzecia: potrzebowałam lżejszego balsamu do ciała i skusiłam się na włoskie Mleczko nawilżająco-ujędrniające Konopia i Aloes Verdesativa.
Ciekawe jak ten szampon Vianek Ci się sprawdzi, daj znać czy warto i czy jest lepszy czy gorszy od Sylveco.
Do mnie tez dotarła paczuszka ze Smyka z m.in. kosmetykami, niedługo się pochwalę.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:28   #3077
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Fajnie wygląda i kusisz opisem, ale coś go chyba nie ma w polskich sklepach, nigdy o nim nie słyszałam.
Ja u siebie ze sklepu wzielam, ostatnia tubke i stoi ostatni balsam z tej samej serii. I mysle ze jak szef zamowil pare rzeczy tak na tym sie skonczy, wiec albo beda dla mnie ekstra sprowadzac po jedej sztuce(a jak do tej pory cos chcialam to sie doczekac nie moglam i na koncu zamawialam online) albo wlasnie bede zamawiac online.

Dzis rano mialam powtorke po tym zelu. Wszystko gladkie, dobrze nawilzone, nieprzetluszczone, w jednolitym kolorze, wrazenie pare latek mniej w metryce


Przyszla moja paczka testowa od NIvea, a wsrodku jako bonus jeszcze ten nowy krem na noc, ktorego nie musze testowac.
Dzis zaczynam zmywac makijaz tym ichnim mleczkiem( mam jeszcze chusteczki i moze je wyprobuje, ale ogolem wiem ze mi taki sposob zmywania makijazu odpowiadac nie bedzie, ja potrzebuje cos co potem moge woda zmyc czyli jakis zel /emulsja/mleczko) i smarne sie tez tym kremem. Zobaczymy czy mi za duzo nie bedzie( mogli te testy w zimie robic jak bylam wysuszona to pewnie z kremu bylabym bardzo zadowolona, teraz tluszcz w pielegnacji nocnej mi nie potrzebny, najwyzej odrobinka pod oczy), czy obudze sie z tlusta strefa T. Ale mysle ze krem docelowo pojdzie w inne rece, choc jego zapach mi pasuje, nie jest idealny jak Nivea Creme, ale idze w tym kierunku, odpreza mnie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 17:58   #3078
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe jak ten szampon Vianek Ci się sprawdzi, daj znać czy warto i czy jest lepszy czy gorszy od Sylveco.
Do mnie tez dotarła paczuszka ze Smyka z m.in. kosmetykami, niedługo się pochwalę.
Jak tylko wykończę Szampon Weleda (mam na 2-3 razy jeszcze) to zabieram się za Vianek.
Tak się zastanawiałam w drogerii czy brać Biolaven czy Vianek.
Pokaż, a co to za sklep Smyk ? dasz link?

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
mam u siebie te drogerie, ale nigdy nie wchodziłam, bo i nie miałam po co (nie wiedziałam, że mam po co ). ciągle rossmann i rossmann jeszcze dziś zajrzę!
Nie wiem, czy we wszystkich Laboo mają te kosmetyki. U mnie jest dobrze zaopatrzone, lepiej niż Rossmann, gdzie takie nędzne resztki wszystkiego i z eko mało jest.
W Laboo mają pasty bez fluoru : Ziaja , to chyba z sls , a Parodontax jeden rodzaj jest bez fluoru, oglądałam i przyzwoicie całkiem skład wygląda. Oprócz tego biały jeleń, niektóre kosmetyki też całkiem ok, bez sls są, odżywki hipoalergiczne do włosów. Dermaglin w dobrej cenie, lepszej niż w rossku. Generalnie ciekawie jest w tej drogerii i warto zaglądać.

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-15 o 18:03
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:35   #3079
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Jak tylko wykończę Szampon Weleda (mam na 2-3 razy jeszcze) to zabieram się za Vianek.
Tak się zastanawiałam w drogerii czy brać Biolaven czy Vianek.
Pokaż, a co to za sklep Smyk ? dasz link?
Smyk.com, ten dziecięcy, zarejestruj się, często są promocje. Ja kupiłam teraz sobie 3 kosmetyki naturalne, a synowi ubrania i rolki. Dziś wszystko przyszło w komplecie. Chyba teraz jest promo na ciuszki dla najmłodszych, o ile się już nie skończyło. Ten sklep jest też stacjonarnie w wielu miejscach, to sieć.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 22:25   #3080
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

U mnie też trochę nowości.
Wczoraj przyszedł kremik 100% pure Pine Bark (super tłuścioch na noc), a dzisiaj Innisfree: lotion i micel. Lotion kupiłam dzięki próbce od Susabee , dobrze się u mnie wgrał w pielęgnację warstwową, fajnie nawilża i jest leciutki.
Krem pod oczy Nacomi (od Korah ) wskakuje teraz na dzień, a Latoille czeka na swoją kolej.
Deo MooGoo kupiłam stacjonarnie. Kończę już balsam z siarką od nich i zapewne wypróbuję też inne kosmetyki (już kusi serum do twarzy i mydła).
Krem i serum Lavera używam od pewnego czasu i niestety za wiele dobrego nie mogę o nich napisać. Jeśli chodzi o stosowanie na noc to jeszcze ujdzie, ale próba nałożenia na nie makijażu kończy się za każdym razem fiaskiem.
Czekam jeszcze na przesyłkę z lovelula z dezodorantem i mydłem Madara (promo -40%) i peelingiem do stóp Phb Ethical Beauty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160415_006.jpg (93,2 KB, 36 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 07:50   #3081
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
U mnie też trochę nowości.
Wczoraj przyszedł kremik 100% pure Pine Bark (super tłuścioch na noc), a dzisiaj Innisfree: lotion i micel. Lotion kupiłam dzięki próbce od Susabee , dobrze się u mnie wgrał w pielęgnację warstwową, fajnie nawilża i jest leciutki.
Krem pod oczy Nacomi (od Korah ) wskakuje teraz na dzień, a Latoille czeka na swoją kolej.
Deo MooGoo kupiłam stacjonarnie. Kończę już balsam z siarką od nich i zapewne wypróbuję też inne kosmetyki (już kusi serum do twarzy i mydła).
Krem i serum Lavera używam od pewnego czasu i niestety za wiele dobrego nie mogę o nich napisać. Jeśli chodzi o stosowanie na noc to jeszcze ujdzie, ale próba nałożenia na nie makijażu kończy się za każdym razem fiaskiem.
Czekam jeszcze na przesyłkę z lovelula z dezodorantem i mydłem Madara (promo -40%) i peelingiem do stóp Phb Ethical Beauty.

mam ekstrakt z jabłka od paru miesięcy
do czego planujesz go używać?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 08:08   #3082
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Zastanawiam się nad szaponem do włosów. Włosy tłuste i z lupiezem. Zauważyłam ciekawy z eubiony przeciwlupiezowy z liściem z oliwy https://biorganic24.pl/pl/p/EUBIONA-...IWNY-200ml/269 lub są dwa z lavery: do przetluszczacych i przeciwlupiezowy https://biorganic24.pl/pl/p/LAVERA-S...owy-200-ml/627. Mialyscie jakiś z nich?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:00   #3083
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Smyk.com, ten dziecięcy, zarejestruj się, często są promocje. Ja kupiłam teraz sobie 3 kosmetyki naturalne, a synowi ubrania i rolki. Dziś wszystko przyszło w komplecie. Chyba teraz jest promo na ciuszki dla najmłodszych, o ile się już nie skończyło. Ten sklep jest też stacjonarnie w wielu miejscach, to sieć.
Dzięki, widziałam ten sklep stacjonarnie, ale nigdy nie wstąpiłam bo nie wiedziałam , że tam tyle rzeczy mają ciekawych.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
U mnie też trochę nowości.
Wczoraj przyszedł kremik 100% pure Pine Bark (super tłuścioch na noc), a dzisiaj Innisfree: lotion i micel. Lotion kupiłam dzięki próbce od Susabee , dobrze się u mnie wgrał w pielęgnację warstwową, fajnie nawilża i jest leciutki.
Krem pod oczy Nacomi (od Korah ) wskakuje teraz na dzień, a Latoille czeka na swoją kolej.
Deo MooGoo kupiłam stacjonarnie. Kończę już balsam z siarką od nich i zapewne wypróbuję też inne kosmetyki (już kusi serum do twarzy i mydła).
Krem i serum Lavera używam od pewnego czasu i niestety za wiele dobrego nie mogę o nich napisać. Jeśli chodzi o stosowanie na noc to jeszcze ujdzie, ale próba nałożenia na nie makijażu kończy się za każdym razem fiaskiem.
Czekam jeszcze na przesyłkę z lovelula z dezodorantem i mydłem Madara (promo -40%) i peelingiem do stóp Phb Ethical Beauty.
Myślałam, że Lavera lepiej wypadnie. Krem pod oczy Nacomi ogromnie mnie ciekawi, niedawno widziałam go w Hebe i nawet miałam brać, ale coś mnie powstrzymało.
Super zakupy.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad szaponem do włosów. Włosy tłuste i z lupiezem. Zauważyłam ciekawy z eubiony przeciwlupiezowy z liściem z oliwy https://biorganic24.pl/pl/p/EUBIONA-...IWNY-200ml/269 lub są dwa z lavery: do przetluszczacych i przeciwlupiezowy https://biorganic24.pl/pl/p/LAVERA-S...owy-200-ml/627. Mialyscie jakiś z nich?
Szampon z Eubiony miałam i polecam, dosyć wydajny, dobrze się pienił, zmywał nawet oleje.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 11:44   #3084
Rap_unzel
Przyczajenie
 
Avatar Rap_unzel
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
witaj Rozkręcasz się

Aktualnie moja buzia jest pielęgnowana tylko 3 kosmetykami:
ALVA RHASSOUL Tonic bez alkoholu
http://www.beautemediterranea.com/es...o-serum-detail
http://sklep.florame.com.pl/nawilzan...617023109.html
I to jeszcze jak! Do tej pory doszedł jeszcze zestaw do pielęgnacji twarzy be organic i masło EOO Labolatorie <3 zakochana ja
Rap_unzel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 13:16   #3085
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

mam ekstrakt z jabłka od paru miesięcy
do czego planujesz go używać?
Wlałam trochę do hydrolatu, a pózniej dodam do żyworódki w płynie.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość

Myślałam, że Lavera lepiej wypadnie. Krem pod oczy Nacomi ogromnie mnie ciekawi, niedawno widziałam go w Hebe i nawet miałam brać, ale coś mnie powstrzymało.
Super zakupy.
.
Nacomi bardzo fajny, według mnie warto kupić.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 14:09   #3086
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
U mnie też trochę nowości.
Wczoraj przyszedł kremik 100% pure Pine Bark (super tłuścioch na noc), a dzisiaj Innisfree: lotion i micel. Lotion kupiłam dzięki próbce od Susabee , dobrze się u mnie wgrał w pielęgnację warstwową, fajnie nawilża i jest leciutki.
Jestem ciekawa tego micela Innisfree, bo mam teraz serum, lotion i krem, tyle że z serii Fresh dla tłustych cer. Micel jest chyba "ogólny" dla wszystkich rodzajów?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 14:48   #3087
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wlałam trochę do hydrolatu, a pózniej dodam do żyworódki w płynie.



Nacomi bardzo fajny, według mnie warto kupić.
ja do szamponu trochę dodaję, do kremów do twarzy i do maseczek glinkowych.
żyworódkę też mam w sprayu
dobrze, że mi o niej przypomniałaś, bo gdzieś ją wsadziłam i od jakiegoś czasu nie widziałam.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 15:05   #3088
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak? To my tu stajemy na głowie, żeby pomóc Ci podjąć najsłuszniejszą z decyzji, nie możesz ignorować, jak ktoś pisze, że żałuje, bo się za długo zastanawiał. Człowiek chce dobrze doradzić i jeszcze po łbie dostaje
Staram się pozostać rozsądna a Wy mi tego nie ułatwiacie.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Korah ten puder o którym pisałaś to ten http://iwos.pl/makijaz/976-mineralny...ily-lolo.html?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 21:53   #3089
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dzięki, widziałam ten sklep stacjonarnie, ale nigdy nie wstąpiłam bo nie wiedziałam , że tam tyle rzeczy mają ciekawych.



Myślałam, że Lavera lepiej wypadnie. Krem pod oczy Nacomi ogromnie mnie ciekawi, niedawno widziałam go w Hebe i nawet miałam brać, ale coś mnie powstrzymało.
Super zakupy.



Szampon z Eubiony miałam i polecam, dosyć wydajny, dobrze się pienił, zmywał nawet oleje.
Nie wiem ale właśnie jakoś Lavera do mnie jej przemawia. Dobrze słyszeć ze eubiony jest warta wydania pieniędzy
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 23:02   #3090
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa tego micela Innisfree, bo mam teraz serum, lotion i krem, tyle że z serii Fresh dla tłustych cer. Micel jest chyba "ogólny" dla wszystkich rodzajów?
Tak, ale nie jestem z niego zadowolona. Zmywa wszystko, ale zostawia tak niewygodną warstwę, że muszę od razu twarz umyć. Micel służy mi tylko do wstępnego oczyszczenia twarzy, ale i tak spodziewałam się czegoś lepszego.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja do szamponu trochę dodaję, do kremów do twarzy i do maseczek glinkowych.
żyworódkę też mam w sprayu
dobrze, że mi o niej przypomniałaś, bo gdzieś ją wsadziłam i od jakiegoś czasu nie widziałam.....
nie wpadłam na to, żeby do szamponu dodawać - wypróbuję


Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

[/COLOR]Korah ten puder o którym pisałaś to ten http://iwos.pl/makijaz/976-mineralny...ily-lolo.html?
wczoraj przygotowałam dla Ciebie próbkę pudru Lily Lolo Translucent Silk, którą dołożę do paczki, też cuda wyczynia z twarzą
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.