Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 21:56   #511
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie golfy duszą i zaraz mam odruch wymiotny, szaliki jakoś nie i je bardzo lubię, ale golfy no nie da rady
Mam tak samo! Nie mam nawet jednego golfa.

Wiecie co, ludzie nie przestają mnie zadziwiać. Wczoraj wieczorem utknęłam w ogromnym korku. Jeszcze nigdy nie widziałam tej ulicy tak zakorkowanej! Odbiłam w inną i też utknęłam. Paraliż komunikacyjny. Ni jak dostać się do domu. A dziś czytam, że to czerwony, świąteczny tir pewnego napoju gazowanego był w moim mieście! No kurcze Chyba całe miasto ruszyło go zobaczyć! W sumie dobrze, że nic się nie stało. No ale, żeby ciężarówkę zobaczyć???
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:57   #512
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak ja kupiłam mam tą Boudoir Eyes jestem z niej zadowolona cienie są fajnie napigmentowane i ładnie się trzymają na powiece. Nie używam zwykle bazy a spokojnie się trzymają cały dzień (ale w biurze nie na siłowni czy coś . Wg mnie dużo lepsza trwałość i napigmentowanie niż słynne Naked
EDIT: to co napisałam powyżej dotyczy tych perłowych cieni z tej. Matowe bardzo szybko znikają mi z oka Ale to chyba problem wszystkich matów

Generalnie: lepsza jest niż UD ale znacznie gorsza niż palety Marca Jacobsa które są moim numerem jeden
W takim razie zapisuję na chciejlistę

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w dzisiejszym okienku Locci byl szampon 5 essential oils, 35 ml
Kurcze, fajnie zapowiada się ten kalendarz i spore pojemności są

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czy są już jakieś przecieki kiedy będzie to -25% w S, bo kasa jest, lista zakupów rośnie a zniżki nie widać
Ojj tak, przydałaby się jakaś zniżka

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja też wzięłam do boxa Too Faced Natural Matte Na razie jestem zadowolona, używam z bazą pod cienie Smashbox i dobrze się trzymają. Odrobinę się osypują przy nakładaniu, zwłaszcza ciemniejsze kolory, ale nie jest jakoś tragicznie. Dzisiaj wytrzymały do wieczora, a to już u mnie niemały sukces bo w pracy często mi wszystko spływa Ogólnie jestem zadowolona Chociaż nie wiem czy to dobrze, bo będę chciała kolejne
Dzięki, kusisz strasznie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:04   #513
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no ja spróbowałam żeby się dowiedzieć czy aby nie purchawa jakaś czy coś
no wiadomo , też bym tak zrobiła
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:30   #514
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czy są już jakieś przecieki kiedy będzie to -25% w S, bo kasa jest, lista zakupów rośnie a zniżki nie widać
A co ciekawego masz na tej liście?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:33   #515
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Elizajka19 Pokaż wiadomość
Bardzo prosty konkurs, tylko rejestracja i już uczestniczymy dziewczyny do wygrania oczywiście kosmetyki, renomowana firma wiec i nie tanie.
nie klikajcie, spam
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:54   #516
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Mam tak samo! Nie mam nawet jednego golfa.

Wiecie co, ludzie nie przestają mnie zadziwiać. Wczoraj wieczorem utknęłam w ogromnym korku. Jeszcze nigdy nie widziałam tej ulicy tak zakorkowanej! Odbiłam w inną i też utknęłam. Paraliż komunikacyjny. Ni jak dostać się do domu. A dziś czytam, że to czerwony, świąteczny tir pewnego napoju gazowanego był w moim mieście! No kurcze Chyba całe miasto ruszyło go zobaczyć! W sumie dobrze, że nic się nie stało. No ale, żeby ciężarówkę zobaczyć???
Szczecin?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 23:08   #517
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A co ciekawego masz na tej liście?
A chcę kilka zestawów m.in. bossa scenta, estee, może to żelazko brandta, krem pod oczy jakiś, kredki naoczne z estee, pewnie capnę coś ustowego i może jakiegoś szanela
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 23:47   #518
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
laski, mówicie o tym kamuflażu catrice w płynie http://www.catrice.eu/pl/produkty/tw...flage-010.html czy tym w słoiczku, w kremie? http://www.catrice.eu/pl/produkty/tw...cream-010.html
mam jeden i drugi i baaardzo lubię ten w płynie rewelka
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja mam ten w pojemniczku i jak dla mnie rewelka, kupowałam na ezebrze i minti
ja zrozumiałam, że chwaliłyście wcześniej ten w słoiczku i taki zamówiłam, ale to dobrze bo preferuję taką postać korektora ale jak mi się spodoba, to nie wykluczam, że kupię też w płynie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzieki, szkoda ze o tym nie pomyslalam wczoraj
teraz coraz częściej robią w sklepach darmową dostawę, więc nic straconego a jeśli Ci się spieszy, to np. eKobieca ma odbiór zamówienia na poczcie za 3,99zł więc do przeżycia
eZebra kod -5% AHGTA0000
eKobieca kod -5% koniecwakacji

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Oba są super. Ja je właśnie kupuję na promo -49% w Rossmannach.
Poza tym podczas tej edycji można było wykorzystać kody TICTAC, czyli już supertaniocha.
Z tego co wiem, szafa Catrice jest tylko nielicznych Rossmannach, m.in. w Manufakturze, a że marka nieznana, to na promocjach są pełniutkie.
dobrze wiedzieć, że bywają w Rośku, choć ja jakoś nigdy nie widziałam tam Catrice...
w ogóle to lubię paletki cieni Catrice kiedyś kupiłam Absolute Bright i tak mi się spodobała, że dokupiłam jeszcze A. Rose i A. Nude

kupony allegro:
Zrób zakupy za łączną kwotę 200 zł w aplikacji mobilnej między 1 a 14 grudnia i odbierz kupon o wartości 20 zł
https://kupony.allegro.pl/mobile/

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2015-12-03 o 00:24
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 02:21   #519
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ja zrozumiałam, że chwaliłyście wcześniej ten w słoiczku i taki zamówiłam, ale to dobrze bo preferuję taką postać korektora ale jak mi się spodoba, to nie wykluczam, że kupię też w płynie



teraz coraz częściej robią w sklepach darmową dostawę, więc nic straconego a jeśli Ci się spieszy, to np. eKobieca ma odbiór zamówienia na poczcie za 3,99zł więc do przeżycia
eZebra kod -5% AHGTA0000
eKobieca kod -5% koniecwakacji



dobrze wiedzieć, że bywają w Rośku, choć ja jakoś nigdy nie widziałam tam Catrice...
w ogóle to lubię paletki cieni Catrice kiedyś kupiłam Absolute Bright i tak mi się spodobała, że dokupiłam jeszcze A. Rose i A. Nude

kupony allegro:
Zrób zakupy za łączną kwotę 200 zł w aplikacji mobilnej między 1 a 14 grudnia i odbierz kupon o wartości 20 zł
https://kupony.allegro.pl/mobile/
Ten w sloiczku nie jest zły, tylko ciezszy no i lubi zapychac. Ale nie jest zły ma dużo plusów
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:13   #520
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A to Ty góralka Moja babcia pochodziła z Gródka pod Nowym Sączem, ale ze strony mamy
oooo Gródek to jakieś 8 km ode mnie jest więc szansa że mamy jakiegoś wspólnego przodka

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość



Dobrych snów dla cyców
dzięki

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

witam się z rana
dziś czwartek - do weekendu coraz bliżej

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

promo dnia w D:


znowu nic odkrywczego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:22   #521
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam z rana
Dostałam wczoraj tołpę- jako gratis dostałam mini żel pod prysznic


Byłam odebrać cienie w S niestety nic nie kupiłam, bo jakoś nic mi w oko nie wpadło, a że byłam zła to szybko pojechałam do domku


Miałyście kiedyś te szminki z Nyx? Dosyć ładne kolorki mają
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=TmjeRb5ZG
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 06:33   #522
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że w mini zestawie lancome znajduje się 7 ml serum i 15 ml kremu.
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Dzien/P1801014

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Serum/P1920018
Dzięki fajny zestawik

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj chcąc dorobić sie golda udałam sie do s. Oczywiście panie od wszystkich firm skakaly i szukały okazji byle mi wcisnąć cos z ich firmy. Ale ja chciałam pomocy wiec ten jeden raz dałam sie wykazać. Najbardziej przekonał mnie facet i ostatecznie wybrałam dwie niedrogie rzeczy (prezenty). Przy kasie mówię o karcie podarunkowej a pani nagle zmienia sie w uśmiechniętą i wiecie co? Dostałam gratisy 4 próbki zapachow, bransoletkę i etui na tablet. Wszystko mi opanowała w torebeczki prezentowe tak jak chciałam i była baaardzo miła. Dostałam zapachy bo powiedziałam że nie chce pielęgnacji.



Za to w d. Była masakra. Nudziło sie im wiec weszłam (mialam te nieszczęsne 40zł bonu). Nie wiedziałam co chce a nikt do mnie nie podszedł wiec patrzę sa rangle teezery (te do czesania na mokro) - takiego jeszcze nie mam. Jaki by tu kolor? Niebieski (na samym dnie)



Tak, powinnam dostać oklaski
super próbki i gratisy

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam w S. zakupy na 539,20 i dostałam 3 próbki męskiej wody (atomizery), 1 męska karteczka, 1 męska próbka ale otwierana jak krem, 3 próbki serum Lancome, 2 próbki serum Clinique, 2 damskie próbki zapachów (atomizery), 1 podkład YSL i chyba tyle. Szkoda, że był ze mną chłopak, bo wyszło na to, ze połowę próbek dostał on


---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie ogarnelam ze to w euraskach cena i stwierdzialam ze biere, z Luny jestem mega zadowolona


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tangle teezera... żeby sobie zrekompensować ich planie mnie kazałam wyciągnąć z samego dołu (bo niebieski)

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Będę się chwalić proszę wybaczyć

Moje próbki (2 wizyta w s.)

Mini zapach burberry (wygląda cudnie)
mini lady milion
mini 1 million
mini Hugo boss

50ml zapachowy balsam hugo boss
Kosmetyczka Jimmy choo

Plus zapakowane karty prezentowe dodatkowo w papier i folię
plus miła obsługa i uśmiech

Czy Sephora mnie czyta? Tak to powinno być za każdym razem

(Za ewentualne błędy w pisowni winien jest tablet oczywiście a nie ja )

Z tej okazji życzę Wam wszystkim zakupoholiczkom jak najwspanialszych próbek i mini zamówień w całym miesiącu


---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
ten masażer już jedna blogerka recenzowała, "podobno" wart ceny, bo m.in. zmniejsza opuchlizne pod oczami, mi by się to przydało na moje wory.
To będzie kusić

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Byłam w S., wydałam ponad 700 zł- próbki to jakiś eris i saszetka podkładu clinique, czyli kaszana. Ale za to brakuje mi niecałe 300 zł do golda.

Ale masz malutko do uzbierania
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:37   #523
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


witam się z rana
dziś czwartek - do weekendu coraz bliżej

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

promo dnia w D:


znowu nic odkrywczego
Hejooo dziś mini piąteczek

Ale promo D. w ogóle nie wyciąga wniosków z komentarzy na fejsie

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana
Dostałam wczoraj tołpę- jako gratis dostałam mini żel pod prysznic


Byłam odebrać cienie w S niestety nic nie kupiłam, bo jakoś nic mi w oko nie wpadło, a że byłam zła to szybko pojechałam do domku


Miałyście kiedyś te szminki z Nyx? Dosyć ładne kolorki mają
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=TmjeRb5ZG
Też dostałam ten żel z tołpy i domyślam się, dlaczego jest ważny do stycznia 2016.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:40   #524
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Byłam wczoraj z Tż w S. kupił mi zestaw Aliena na Mikołajki dostaliśmy 4 próbki zapachowe: nowy Tresor, Aura w saszetce , męski YSL Nuit i Givenchy Gentlemen Only w saszetce .
Jest jeszcze dużo zestawów z maskami GG więc kupię ze zniżką 25% lub na wyprz. za to został tylko 1 zestaw z czarnym Opium i teraz się waham, czy go nie kupić, bo pewnie do większej zniżki nie doczeka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:42   #525
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj z Tż w S. kupił mi zestaw Aliena na Mikołajki dostaliśmy 4 próbki zapachowe: nowy Tresor, Aura w saszetce , męski YSL Nuit i Givenchy Gentlemen Only w saszetce .
Jest jeszcze dużo zestawów z maskami GG więc kupię ze zniżką 25% lub na wyprz. za to został tylko 1 zestaw z czarnym Opium i teraz się waham, czy go nie kupić, bo pewnie do większej zniżki nie doczeka
klask i: dla TŻ nowy Tresor to moja nowa miłość
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:48   #526
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: dla TŻ nowy Tresor to moja nowa miłość

Też polubiłam ten zapach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:48   #527
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dzień dobry.

Ja zamówiłam maskę z S. Ich firmowa - Błotna maseczka oczyszczająco-matująca . Nie mam możliwości zalinkowac. Nie mam też porównania z GG, ale właśnie aby nie utopić kasy najpierw wzięłam tę. Mam skórę tłustą. Po pierwszej próbie okazała się bardzo fajna. Twarz jest odświeżona i taka przyjemna. I może trochę oczyszczona?

W trosce o moje zdrowie psychiczne po stracie psa, sprezentowano mi małego hultaja
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:51   #528
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

nowe promo w Estee:






---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ja zamówiłam maskę z S. Ich firmowa - Błotna maseczka oczyszczająco-matująca . Nie mam możliwości zalinkowac. Nie mam też porównania z GG, ale właśnie aby nie utopić kasy najpierw wzięłam tę. Mam skórę tłustą. Po pierwszej próbie okazała się bardzo fajna. Twarz jest odświeżona i taka przyjemna. I może trochę oczyszczona?

W trosce o moje zdrowie psychiczne po stracie psa, sprezentowano mi małego hultaja
to super takie male szczeniaczki sa słodkie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 06:53   #529
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj z Tż w S. kupił mi zestaw Aliena na Mikołajki dostaliśmy 4 próbki zapachowe: nowy Tresor, Aura w saszetce , męski YSL Nuit i Givenchy Gentlemen Only w saszetce .
Jest jeszcze dużo zestawów z maskami GG więc kupię ze zniżką 25% lub na wyprz. za to został tylko 1 zestaw z czarnym Opium i teraz się waham, czy go nie kupić, bo pewnie do większej zniżki nie doczeka
brawo Tż. Bardzo fajny prezent. Jestem bardzo ciekawa nowego Tresora. Klasyczny jak będę w jakimś stacjonarnym to koniecznie chcę sprawdzić go.A co do Opium to sobie przelicz czy warto brać teraz bez zniżki zestaw czy że zniżką zapach solo.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 06:55   #530
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

ucieło mi zdjęcie paletki nie wiem czemu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:01   #531
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ja zamówiłam maskę z S. Ich firmowa - Błotna maseczka oczyszczająco-matująca . Nie mam możliwości zalinkowac. Nie mam też porównania z GG, ale właśnie aby nie utopić kasy najpierw wzięłam tę. Mam skórę tłustą. Po pierwszej próbie okazała się bardzo fajna. Twarz jest odświeżona i taka przyjemna. I może trochę oczyszczona?

W trosce o moje zdrowie psychiczne po stracie psa, sprezentowano mi małego hultaja
Szkoda, że ja suchelec, to też bym sobie sprawiła ta maskę
A jakiego psiulka dostałaś?

Nie odpisali mi z S. ws. próbek w Twoim zamówieniu, ale się rano przypomniałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nowe promo w Estee:






---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------



to super takie male szczeniaczki sa słodkie
Całkiem, całkiem ta paletka ale i tak nie mam kasy

Szczeniaki są boskie szkoda, ze rosną

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
brawo Tż. Bardzo fajny prezent. Jestem bardzo ciekawa nowego Tresora. Klasyczny jak będę w jakimś stacjonarnym to koniecznie chcę sprawdzić go.A co do Opium to sobie przelicz czy warto brać teraz bez zniżki zestaw czy że zniżką zapach solo.

Klasyczny jest najlepszy ale ten nowy też niczego sobie
Teraz jest -20% na zestawy, dlatego mnie kusi

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ucieło mi zdjęcie paletki nie wiem czemu
Te ich zdjęcia są jakoś podzielone

Ale paletka superaśna, moje kolorki

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:02   #532
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Super! Dzielnie się trzymasz, że otwierasz po jednym okienku! Nie kusi Cię, żeby zajrzeć dalej?
Ja miałam jechać do niemieckiego D po kalendarz ale zaniemogłam, a teraz pewnie i tak nic nie ma
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie

No właśnie też mnie to ciekawi ja tam bym od razu wszystkie otworzyła, zbyt niecierpliwa jestem
No właśnie nie nie czuje pokusy bo wiem ze otwiersnie4 jednego codzinnie da wieksza radość
Witam sie z rana
Dzis w Locci byly swiateczne karteczki ktore przyczepia sie na prezenty i pisze dla kogo sa, nie pamietam jak sie to nazywalo czyli jeden z gadżetów w kalendarzu
Dzis dotrze moja paczka z EL ale wyslali mi linka ze śledzeniem w poniedzialek, i tracking mial byc dostepny na drugi dzien max do 22 a byl dopiero wczoraj wieczore. Chyba dlatego ze przesylka darmowa to tak dlugo idzie..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:02   #533
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nowe promo w Estee:




---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------



to super takie male szczeniaczki sa słodkie



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda, że ja suchelec, to też bym sobie sprawiła ta maskę
A jakiego psiulka dostałaś?

Nie odpisali mi z S. ws. próbek w Twoim zamówieniu, ale się rano przypomniałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------



Całkiem, całkiem ta paletka ale i tak nie mam kasy

Szczeniaki są boskie szkoda, ze rosną
Czarny Labrador. 10 tygodniowy aferzysta. Jak da sobie jakieś zdjęcie normalne zrobić to Wam go pokażę. Szczeniaki są fajne, ale ja bardzo lubię dorosłe psy. I już nie mogę się doczekać aż podrosnie
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:05   #534
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Całkiem, całkiem ta paletka ale i tak nie mam kasy


Ale paletka superaśna, moje kolorki
no fajna właśnie jest ale po co mi kolejna paletka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:05   #535
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czarny Labrador. 10 tygodniowy aferzysta. Jak da sobie jakieś zdjęcie normalne zrobić to Wam go pokażę. Szczeniaki są fajne, ale ja bardzo lubię dorosłe psy. I już nie mogę się doczekać aż podrosnie
Labradory są piękne i mądre też bym chciała
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:05   #536
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj z Tż w S. kupił mi zestaw Aliena na Mikołajki dostaliśmy 4 próbki zapachowe: nowy Tresor, Aura w saszetce , męski YSL Nuit i Givenchy Gentlemen Only w saszetce .
Jest jeszcze dużo zestawów z maskami GG więc kupię ze zniżką 25% lub na wyprz. za to został tylko 1 zestaw z czarnym Opium i teraz się waham, czy go nie kupić, bo pewnie do większej zniżki nie doczeka
Super zakupy, oj czuję golda w powietrzu dajesz czadu ostatnio
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:06   #537
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no fajna właśnie jest ale po co mi kolejna paletka
Dobre pytanie

Masz już paletkę Estee z wymianki?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:06   #538
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czarny Labrador. 10 tygodniowy aferzysta. Jak da sobie jakieś zdjęcie normalne zrobić to Wam go pokażę. Szczeniaki są fajne, ale ja bardzo lubię dorosłe psy. I już nie mogę się doczekać aż podrosnie
oooo to musi być słodki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:07   #539
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czarny Labrador. 10 tygodniowy aferzysta. Jak da sobie jakieś zdjęcie normalne zrobić to Wam go pokażę. Szczeniaki są fajne, ale ja bardzo lubię dorosłe psy. I już nie mogę się doczekać aż podrosnie
O matko jak cudnie wczoraj do pracy wpadla moja klientka ktora ma maltanczyka malutkiego, slodziak taki ze az chce sie wysciskac, i ciagle chce sie bawic
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:11   #540
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super zakupy, oj czuję golda w powietrzu dajesz czadu ostatnio
oj, do golda jeszcze daleko

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
O matko jak cudnie wczoraj do pracy wpadla moja klientka ktora ma maltanczyka malutkiego, slodziak taki ze az chce sie wysciskac, i ciagle chce sie bawic
Ja to wszystkie szczeniaki bym wyściskała a szczególnie małe cziłałki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.