Do osób, które zaczęły leczenie ortodontyczne po 30.Szybsze starzenie się?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-14, 10:42   #31
revontulet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 24
Dot.: Do osób, które zaczęły leczenie ortodontyczne po 30.Szybsze starzenie się?!

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Mnie bolało tylko 2-3 dni, ale tak, że po tabletce przeciwbólowej nic nie czułam. Ale odkąd mam aparat to zdecydowanie mniej jem - po prostu nie chce mi się myć zębów ciągle więc wolę czegoś nie zjeść. Nic nie podjadam, nie podgryzam, nie chodzę do fastfoodów jak jestem na mieście bo nie chce mi się potem w łazience czyścić resztek. :P A w dodatku w pierwsze dni zazwyczaj je się miękkie rzeczy więc najczęściej są lekkostrawne.
Dokładnie też to zauważyłam, że nie podjadam . Jak już zjem i potem to wszystko wyczyszczę,wypłuczę, zakleję woskiem zamek, który mnie wyjątkowo uraża to długo się zastanawiam zanim ponownie sięgnę po coś do jedzenia .
revontulet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:50   #32
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Do osób, które zaczęły leczenie ortodontyczne po 30.Szybsze starzenie się?!

Wydaje mi sie, ze to raczej fakt, iż po 30 skora szybciej sie starzeje i traci jedrnosc. 2- zmieniaja sie czasami nieco rysy twarzy i ktos moze dojsc do wniosku, ze wyglada powazniej/gorzej.
Ja u siebie nie zauwazylam niekorzystnych zmian, wrecz przeciwnie.
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 22:10   #33
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Do osób, które zaczęły leczenie ortodontyczne po 30.Szybsze starzenie się?!

Mam 28 lat i założę aparat, jak mi tylko fundusze pozwolą (mam nadzieję, że wyrobię się do 3 lat). Widzę po swojej twarzy, że z wiekiem "wypycha mi się" część górnej wargi, mam nadzieję że to chociaż trochę odwracalne, także właśnie jeśli bym nie założyła aparatu to mogłoby być gorzej. Ponoć im jest się starszym, tym noszenie aparatu, trwa dłużej, także wydaje mi się, że przez te dajmy na to 3 lata do zmian w wyglądzie twarzy tak czy siak by dochodziło.
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:08   #34
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Do osób, które zaczęły leczenie ortodontyczne po 30.Szybsze starzenie się?!

jestem po skończonym leczeniu ,mam 31 lat ,leczenie trwało1,5roku aparatem invisilign (niewidoczne nakładki),też mam nieodparte wrażenie,że się postarzałam zwłaszcza widzę, bardziej widoczne bruzdy wargowo-nosowe i jak szeroko się uśmiecham to po prawej stronie pod okiem robi mi się taki jakby fałd...ze zmarszczką a po lewej nie, cóż nie wiem czy to od aparatu ,czy po prostu wiek robi swoje i szczupła buzia...w każdym bądź razie ja nie żałuję ,bo mam w końcu proste zęby,a zmarszczki zamierzam wypełnić kwasem niebawem
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 09:49   #35
marq83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Do osób, które zaczęły leczenie ortodontyczne po 30.Szybsze starzenie się?!

Witam. Prowadzę bloga o swoich doświadczeniach z aparatem. Założyłem w wieku 36 lat. Dodaję zdjęcia postępów po każdej wizycie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam

https://aparatortodontycznypo30.blogspot.com/
marq83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 10:49:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.