Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-21, 13:34   #1
Jatojaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21

Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!


Poznaliśmy się przez internet, piszemy już dość długo i za jakiś czas mamy się spotkać na żywo, pierwszy raz!

On pisze, że mu na mnie zależy, a ja i tak boję się odrzucenia, bo jednak na zdjęciach wygląda się trochę inaczej niż w rzeczywistości (no ja wyglądam dużo lepiej na zdjęciach, bo nie widać wielu moich wad), rozmowa też może inaczej wyglądać.

Tak się boję, że nie śpię po nocach, mało jem, brałam tabletki na uspokojenie.

Doradźcie coś moi drodzy, bo zwariuję, ten stres jest ogromny.
Jatojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 15:17   #2
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Jatojaxd Pokaż wiadomość
Poznaliśmy się przez internet, piszemy już dość długo i za jakiś czas mamy się spotkać na żywo, pierwszy raz!

On pisze, że mu na mnie zależy, a ja i tak boję się odrzucenia, bo jednak na zdjęciach wygląda się trochę inaczej niż w rzeczywistości (no ja wyglądam dużo lepiej na zdjęciach, bo nie widać wielu moich wad), rozmowa też może inaczej wyglądać.

Tak się boję, że nie śpię po nocach, mało jem, brałam tabletki na uspokojenie.

Doradźcie coś moi drodzy, bo zwariuję, ten stres jest ogromny.
Na przyszłość nie rób sobie zdjęć, na których wyglądasz mocno inaczej (korzystniej) niż na żywo. Po co Ci taki stres na własne życzenie?


Czym się tak denerwujesz? Spotkacie się, porozmawiacie. Na pewno jest życzliwie nastawiony
Jeśli taż przeżywasz randki, to chyba jakiś cięższy problem... . Zawsze tak masz?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 15:57   #3
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Na przyszłość nie rób sobie zdjęć, na których wyglądasz mocno inaczej (korzystniej) niż na żywo. Po co Ci taki stres na własne życzenie?

No, racja Bo potem się może skończyć tak:



https://www.youtube.com/watch?v=MDzbp7pfESc


Autorko, to tylko spotkanie z facetem. Zawsze temu towarzyszy stres ale to przez co ty przechodzisz jest dziwne. Może za wiele oczekujesz od tego spotkania? Nastaw się wewnętrznie na to spotkanie, jakby to miała być kawa z kumplem na luzaku. Albo coś wyjdzie, albo nie. Napij się melisy przed i bądź sobą, może być tak, że to właśnie on ci na żywo nie przypadnie do gustu.

Edytowane przez fralla
Czas edycji: 2018-09-21 o 16:08
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 16:01   #4
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

A nie możecie przed spotkaniem porozmawiać przez Skype, WhatsApp, FaceTime, Instagram wideo czat czy jedną z setek aplikacji, w których jest opcja wideo? Mamy rok 2018. Komunikacja nie musi się ograniczać na wysyłaniu fotek i stresowaniu, że na żywo wyjdziesz gorzej.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 16:23   #5
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Po co wysyłasz zdjęcia na których nie przypominasz siebie? Albo po mocnych przeróbkach? Jak widać to działa tylko na krótką metę.

Co do rozmowy wrzuć na luz, nie spinaj się, nie jest powiedziane, że na żywo on Tobie się spodoba.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 17:34   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Facet też jakiś desperat. Zależy mu na dziewczynie, której na oczy nie widział.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 17:39   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Sama widzisz, że kłamstwo ma krótkie nogi. Nie pozostaje Ci nic innego jak się spotkać i liczyć, że dla faceta wygląd nie jest najważniejszy. Idealnie byłoby, gdyby nie zauważył różnicy...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 21:21   #8
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

No cóż, trochę musisz po prostu wziąć się w garść i przyjąć konsekwencje własnych działań. Kiedyś i tak by Cię musiał zobaczyć, prawda? To zresztą nie jest rzadkie zjawisko, że ludzie poznani w internecie na żywo wyglądają inaczej niż na wyselekcjonowanych fotach, więc facet najpewniej się z tym liczy w pewnym stopniu.

Wysłane z TupTapTok
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 07:14   #9
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Nie przesadzasz aby? Jeszcze sie nawet nie znacie. Tak samo on moze ci sie nie spodobac jak ty jemu. Wieje troche desperacja :P
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 08:56   #10
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Nawet się na oczy nie widzieliście, a już takie deklaracje poleciały... Moim zdaniem za dużo było tej internetowej gadaniny, przez co zbyt dużo sobie wyobraziliście na temat drugiej osoby. Moim zdaniem lepiej się spotkać szybciej i ewentualnie oszczędzić czas, przez neta nikogo nie poznasz. I nie wysyłaj mu zdjęć, na których wyglądasz zupełnie inaczej, jeżeli nie chcesz się potem stresować, że facet Ciebie nie pozna Poza tym myślę, że jakiś Skype to bardzo fajna opcja jak pisała ruda.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 10:33   #11
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Trochę za szybko to wszystko poszło, wielkie słowa wyprzedziły poznanie się i porozmawianie na żywo. Myślę też, że przykładacie, a Ty już na pewno, zbyt duże nadzieje do tej znajomości. Trochę luzu .



fralla, rety... nie widziałam tego filmu wcześniej. Tak to się niestety kończy, kłamstwo ma krótkie nogi. Chociaż bohaterka odcinka idzie w zaparte, że to aktualne zdjęcie ;D.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-22, 13:30   #12
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Jatojaxd Pokaż wiadomość
(no ja wyglądam dużo lepiej na zdjęciach, bo nie widać wielu moich wad)
To znaczy jakich wad nie widać?
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 17:03   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Ten filmik mnie zniszczylXd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 19:25   #14
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez fralla Pokaż wiadomość
No, racja Bo potem się może skończyć tak:



https://www.youtube.com/watch?v=MDzbp7pfESc

Filmik mnie zmasakrował.
Dziewczyna przecież ładna (może ma nadwagę, ale z pewnością nie jest brzydka), ma w sobie wiele uroku, ładny uśmiech, fajne włosy a na zdjęciu wygląda jak zupełnie ktoś inny. To znaczy rozumiem, że do faceta wysyła się zdjęcia wybrane ale chyba trzeba choć trochę być do siebie podobnym. A tu kompletny fotoszop.

Jeśli Autorka wysłała facetowi swoje foty w kompletnym fotoszopie to różnie może być.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-09-22 o 19:27
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 20:45   #15
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Filmik mnie zmasakrował.
Dziewczyna przecież ładna (może ma nadwagę, ale z pewnością nie jest brzydka), ma w sobie wiele uroku, ładny uśmiech, fajne włosy a na zdjęciu wygląda jak zupełnie ktoś inny. To znaczy rozumiem, że do faceta wysyła się zdjęcia wybrane ale chyba trzeba choć trochę być do siebie podobnym. A tu kompletny fotoszop.

Jeśli Autorka wysłała facetowi swoje foty w kompletnym fotoszopie to różnie może być.
Mnie by odrzuciło kłamstwo, a nie mniej korzystny wygląd. Jestem zdania, że jak ktoś kłamie już na początku to nie jest to dobry znak i do tego wychodzi, że osoba dająca jakieś fotoszopowe zdjęcia musi mieć mega kompleksy.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 22:10   #16
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Uspokój się, wdech wydech.
Zaproponuj jakąś rozmowę video, żebyście mogli się zobaczyć, nie tylko na zdjęciach.
A na przyszłość nie wysyłaj ani nie wstawiaj na portale zdjęć, na których nie przypominasz siebie lub wyglądasz duużo korzystniej niż w realu. Wysyłaj fotki, które oddają Twój prawdziwy wygląd- wtedy będziesz miała pewność, że to Ty podobasz się facetom, z którymi nawiązujesz znajomość, a nie Twoja wyidealizowana podobizna
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 09:24   #17
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez fralla Pokaż wiadomość
No, racja Bo potem się może skończyć tak:



https://www.youtube.com/watch?v=MDzbp7pfESc


Autorko, to tylko spotkanie z facetem. Zawsze temu towarzyszy stres ale to przez co ty przechodzisz jest dziwne. Może za wiele oczekujesz od tego spotkania? Nastaw się wewnętrznie na to spotkanie, jakby to miała być kawa z kumplem na luzaku. Albo coś wyjdzie, albo nie. Napij się melisy przed i bądź sobą, może być tak, że to właśnie on ci na żywo nie przypadnie do gustu.
Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Filmik mnie zmasakrował.
Dziewczyna przecież ładna (może ma nadwagę, ale z pewnością nie jest brzydka), ma w sobie wiele uroku, ładny uśmiech, fajne włosy a na zdjęciu wygląda jak zupełnie ktoś inny. To znaczy rozumiem, że do faceta wysyła się zdjęcia wybrane ale chyba trzeba choć trochę być do siebie podobnym. A tu kompletny fotoszop.

Jeśli Autorka wysłała facetowi swoje foty w kompletnym fotoszopie to różnie może być.
Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Mnie by odrzuciło kłamstwo, a nie mniej korzystny wygląd. Jestem zdania, że jak ktoś kłamie już na początku to nie jest to dobry znak i do tego wychodzi, że osoba dająca jakieś fotoszopowe zdjęcia musi mieć mega kompleksy.
mnie zmasakrowało mega chamskie zachowanie tego faceta. I jak widać nie on jeden był na tyle niemądry żeby uznać że dziewczyna manipulowała buk wie jak.


Spotkałam się z żartobliwą opinią że ludzie robią sobie selfie z pozycji za przeproszeniem loda tj. dziewczyny preferują widok od góry by twarz wydawała się szczuplejsza (faceci od dołu by szczęka wydawała się bardziej mężna ).
Coś w tym jest.
Dziewczyna na tych zdjęciach przypomina jak najbardziej siebie.
Na pierwszym ujęcie od góry wyszczupla,na drugim widać już krąglości, buzia, szyja, ramiona sugerują że nie jest szczuplutka. Brakuje natomiast zdjęcia całej sylwetki.
Ogólnie to nie ona się wyfotoszopowała i nakłamała tylko wykorzystała ładne zdjecia; może jest fotogeniczna. Nie jest tajemnicą że różnie można wyjśc na fotkach, gość powinien wziąć poprawkę na to że każdy będzie wolał wysłać taką na której prezentuje się ładniej, i że wrażenie rzeczywiste może się rożnić. Nie wydaje mi się by laska udawała że jest o ileś sczuplejsza bo to by właśnie wyszło od razu przy spotkaniu. Mógł z tego wybrnąć bardziej grzcznie i dyplomatycznie skoro pani na żywi mu się nie spodobała a nie obwiniać ją za własną w moim przekonaniu głupotę. Tak jakby ona wysłała fotki kogoś innego, a on dziś się obudził że ludzie stosują sztuczki makijażem, czy ubiorem albo do zdjęć ustawiają się korzystnie (nazywa się to fachowo pozowaniem ). W ogóle powinien urządzać randki w basenie. I na rentgenie żeby go która sztucznym biustem, rzęsami czy powiększonymi ustami, nie oszukała.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-09-24 o 09:31
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 09:33   #18
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
mnie zmasakrowało mega chamskie zachowanie tego faceta. I jak widać nie on jeden był na tyle niemądry żeby uznać że dziewczyna manipulowała buk wie jak.
Spotkałam się z żartobliwą opinią że ludzie robią sobie selfie z pozycji loda tj. dziewczyny preferują widok od góry by twarz wydawała się szczuplejsza (faceci od dołu by szczęka wydawała się bardziej mężna ).
Coś w tym jest.
Dziewczyna na tych zdjęciach przypomina jak najbardziej siebie.
Na pierwszym ujęcie od góry wyszczupla,na drugim widać już krąglości, buzia, szyja, ramiona sugerują że nie jest szczuplutka. Brakuje natomiast zdjęcia całej sylwetki.
Ogólnie to nie ona się wyfotoszopowała i nakłamała tylko wykorzystała ładne zdjecia; może jest fotogeniczna. Nie jest tajemnicą że różnie można wyjśc na fotkach, gość powinien wziąć poprawkę na to że każdy będzie wolał wysłać taką na której prezentuje się ładniej, i że wrażenie rzeczywiste może się rożnić. Nie wydaje mi się by laska udawała że jest o ileś sczuplejsza bo to by właśnie wyszło od razu przy spotkaniu. Mógł z tego wybrnąć bardziej grzcznie i dyplomatycznie skoro pani na żywi mu się nie spodobała a nie obwiniać ją za własną w moim przekonaniu głupotę. Tak jakby ona wysłała fotki kogoś innego, a on dziś się obudził że ludzie stosują sztuczki makijażem, czy ubiorem. W ogóle powinien urządzać randki w basenie. I na rentgenie żeby go która sztucznym biustem albo rzęsami nie oszukała.
To ja zdecydowanie należę do tych niemądrych, bo moim zdaniem dziewczyna wygląda całkowicie inaczej na zdjęciach niż "na żywo". Przesyłając zdjęcie komuś, kogo nie znamy osobiście, robimy to po to, żeby ta osoba wiedziała jak wyglądamy naprawdę, a nie po to, jak bardzo fotogeniczne jesteśmy i jakie sztuczki w robieniu zdjęć znamy.
To, czy użyje się jakiegoś fotoszopa, czy zrobi się zdjęcie z odpowiedniego kąta jest dla mnie nieistotne -liczy się to, że świadomie wprowadzamy kogoś w błąd. Wybranie korzystnego światła jest ok, o ile dzięki temu nie tracimy 15 lat, tony zmarszczek i kilogramów.
Dla mnie dziewczyna z filmiku wygląda na zdjęciach całkowicie inaczej niż na żywo. Już nawet nie chodzi o to, że szczuplej, ale inaczej. Gdybym miała ją wskazać w tłumie ludzie na podstawie zdjęcia, na pewno bym jej nie odnalazła.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:09   #19
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Nie powiem nic odkrywczego. Uspokój się i nie denerwuj bo wyjdzie gorzej niż byś chciała.

Przeżyłam już kilkanaście spotkań z facetami poznanymi w internecie i też zawsze jakiś stresik był, zawsze to nowa osoba, obca dla nas. Nie wiemy do końca kogo się możemy spodziewać.

Dodatkowo jeśli z kimś się dobrze pisze/rozmawia dochodzi obawa czy tak samo będzie podczas kontaktu face to face.

Dlatego moja jedyna i podstawowa rada to: Nie nastawiać się na nie wiadomo jakie uniesienia, tylko podejść do tego jak do spotkania z kolegą. Dobrze jest także nie pisać długo ze sobą tylko zdecydować się na spotkanie w miarę szybko. Umysł płata figle, wyobrażamy sobie tą osobę po drugiej stronie, często idealizujemy a potem przychodzi rozczarowanie.


Także głowa do góry, ubierz coś w czym czujesz się wygodnie, bądź sobą i nie denerwuj się. Podejdź do tego zadaniowo. Chcesz go poznać, przedstawić siebie, a co z tego wyjdzie do się okaże. Nie nastawiaj się na nic konkretnego.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 11:42   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
To ja zdecydowanie należę do tych niemądrych, bo moim zdaniem dziewczyna wygląda całkowicie inaczej na zdjęciach niż "na żywo". Przesyłając zdjęcie komuś, kogo nie znamy osobiście, robimy to po to, żeby ta osoba wiedziała jak wyglądamy naprawdę, a nie po to, jak bardzo fotogeniczne jesteśmy i jakie sztuczki w robieniu zdjęć znamy.
To, czy użyje się jakiegoś fotoszopa, czy zrobi się zdjęcie z odpowiedniego kąta jest dla mnie nieistotne -liczy się to, że świadomie wprowadzamy kogoś w błąd. Wybranie korzystnego światła jest ok, o ile dzięki temu nie tracimy 15 lat, tony zmarszczek i kilogramów.
Dla mnie dziewczyna z filmiku wygląda na zdjęciach całkowicie inaczej niż na żywo. Już nawet nie chodzi o to, że szczuplej, ale inaczej. Gdybym miała ją wskazać w tłumie ludzie na podstawie zdjęcia, na pewno bym jej nie odnalazła.
dla mnie wygląda podobnie, jak ona, , jak oglądałam filmik to zastanawiałam się o co gościowi chodzi
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 12:50   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
(...)
Dla mnie dziewczyna z filmiku wygląda na zdjęciach całkowicie inaczej niż na żywo. Już nawet nie chodzi o to, że szczuplej, ale inaczej. Gdybym miała ją wskazać w tłumie ludzie na podstawie zdjęcia, na pewno bym jej nie odnalazła.
To samo. Wygląda sporo lżej, na mniej lat. Jak w najlepszym wypadku swoja młodsza i szczuplejsza siostra, czy może raczej kuzynka.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 13:17   #22
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dla mnie wygląda podobnie, jak ona, , jak oglądałam filmik to zastanawiałam się o co gościowi chodzi
Ty mówisz serio czy sobie jaja robisz? A gdybyś zamawiała taką oto sukienkę, a dostała takie coś:

https://qph.fs.quoracdn.net/main-qim...468e29c3fcb5-c

Gdybyś zamówiła Burgera jak po lewej, a dostała takiego jak po prawej:

http://lh4.ggpht.com/_9F9_RUESS2E/TH...burgerking.jpg

To byś się poczuła chyba lekko...rozczarowana? (tak wiem, człowiek to nie towar, on niczego nie zamawiał, żadnych prześwietleń ani wizyt na basenie, ale no ludzie szanujmy się - są pewne granice przyzwoitości)

Z twarzy ona nie jest brzydka, wręcz przeciwnie, ale byle jakie ujęcie z głównej kamery wyraźnie pokazuje, że do szczupłych to ona nie należy. Na focie po lewej to jest niemal kompletnie inna osoba, ma długie włosy (a nie krótkie jak okazuje się na żywo), no i z twarzy wygląda na normalną, zgrabną i atrakcyjną laskę. Zdjęcie po prawej mogłoby tam sugerować jakieś minimalne dodatkowe kg, ale w zestawieniu tuż obok tego po lewej, do tego w czarno-białym - raczej ciężko się spodziewać rozmiaru katastrofy.

Podsumowując: na fotach (szczególnie tej po lewej) wygląda niesamowicie, zrobiła sobie tzw. życiówkę pod odpowiednim kątem, roboczo przyjmując: zgrabna laska 52-62 kg przy przeciętnym wzroście. Na żywo zjawia się zaś ja wiem...100-110 kg? Chyba każdy by był w ciężkim szoku, bo nikt nie spodziewałby się aż takiej skali oszustwa. Jakby miała lekką nadwagę, to by się pewnie rozeszło po kościach. Ale to to jest już trochę nieporozumienie. To jest coś, o czym wypadało uczciwie powiedzieć przed spotkaniem.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 14:12   #23
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Facet cham, ale faktycznie pierwsze zdjęcie zupełnie tej dziewczyny nie przypomina. Drugie to po prostu bardzo korzystne ujęcie, ale widać podobieństwo. Za to pierwsze... niebo i ziemia.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 14:18   #24
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dla mnie wygląda podobnie, jak ona, , jak oglądałam filmik to zastanawiałam się o co gościowi chodzi
No widzisz, jak różnie można odebrać zdjęcie. Dla mnie to są dwie różne osoby, dlatego nie dziwię się temu facetowi, że poczuł się oszukany. Bo to jednak program, w którym wybiera się drugą osobą również ze względu na wygląd.
Gdybym miała wysłać swoje zdjęcie to na pewno wybrałabym te, na których wyszłam najfajniej, ale nie wysłałabym zdjęcia, na którym wyszłam wyjątkowo pięknie, jak nie ja -żeby oszczędzić sobie właśnie późniejszego stresu.


Autorka nam chyba zniknęła )
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 21:09   #25
ratunku261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 335
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Jatojaxd Pokaż wiadomość
Poznaliśmy się przez internet, piszemy już dość długo i za jakiś czas mamy się spotkać na żywo, pierwszy raz!

On pisze, że mu na mnie zależy, a ja i tak boję się odrzucenia, bo jednak na zdjęciach wygląda się trochę inaczej niż w rzeczywistości (no ja wyglądam dużo lepiej na zdjęciach, bo nie widać wielu moich wad), rozmowa też może inaczej wyglądać.

Tak się boję, że nie śpię po nocach, mało jem, brałam tabletki na uspokojenie.

Doradźcie coś moi drodzy, bo zwariuję, ten stres jest ogromny.
Chyba uzalezniasz swoja samoocene od wygladu i tego jak widza Cie inni. To nie jest normalne. POmysl ze Ty to nie tylko wyglad...i jesli on na to patrzy tylko to po co CI>?masz być jego modelka?
Kto wie, moze wlasnie lepiej mu sie spodobasz w oryginale.
Luz usmiech i pewnosc siebie daje wiecej efektu niz dobry make up.
__________________
ratunku261 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 21:21   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Facet cham, ale faktycznie pierwsze zdjęcie zupełnie tej dziewczyny nie przypomina. Drugie to po prostu bardzo korzystne ujęcie, ale widać podobieństwo. Za to pierwsze... niebo i ziemia.
Tak, to pierwsze jak inna osoba. W życiu bym nie rozpoznała, że to ta sama dziewczyna.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:19   #27
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Mi się właśnie przypomniało jak mój TŻ zaprowadził mnie do swojej przyjaciółki. Chciał, żebyśmy się poznały. Na fejsie ją trochę "stalkowałam", laseczka 12/10, szuplutka, ładna z twarzy Na żywo.. nie mogłam uwierzyć, że to ona, serio O.O Dlatego dla mnie jasne jest to, że w Internecie pokazujemy siebie od tej lepszej strony. Ale no jeśli chodzi o jakieś randki to lepiej wysłać zdjęcie zbliżone do rzeczywistości. Ne to, że wygląd jest najważniejszy! Wcale nie! Po prostu ta osoba może poczuć się oszukana, a my byśmy nie wstydziły się, że zaraz "prawda wyjdzie na jaw".
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:48   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Mi się właśnie przypomniało jak mój TŻ zaprowadził mnie do swojej przyjaciółki. Chciał, żebyśmy się poznały. Na fejsie ją trochę "stalkowałam", laseczka 12/10, szuplutka, ładna z twarzy Na żywo.. nie mogłam uwierzyć, że to ona, serio O.O Dlatego dla mnie jasne jest to, że w Internecie pokazujemy siebie od tej lepszej strony. Ale no jeśli chodzi o jakieś randki to lepiej wysłać zdjęcie zbliżone do rzeczywistości. Ne to, że wygląd jest najważniejszy! Wcale nie! Po prostu ta osoba może poczuć się oszukana, a my byśmy nie wstydziły się, że zaraz "prawda wyjdzie na jaw".
Zdjęcia korzystne (też bez sensu z siebie robić potwora z bagien i cykać fotki pod najmniej korzystnym kątem), ale też nieprzekłamujące wyglądu. Dobre są też filmiki - taki filmik z głupim "hej, pozdrawiam przed naszym pierwszym spotkaniem" jest lepszy, niż 20 fotek - widzi się mimikę, twarz w ruchu, słyszy głos. I tu już się w razie czego tak nie oszuka, jeżeli chodzi o wybór najlepszego kąta i profilu.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:51   #29
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Filmik rozbawił mnie do łez.
Widać, że dziewczynie było przykro, ale sama doprowadziła do tej sytuacji.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:54   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wariuję ze stresu przed spotkaniem z mężczyzną!

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Filmik rozbawił mnie do łez.
Widać, że dziewczynie było przykro, ale sama doprowadziła do tej sytuacji.
Ale facet mógł też nie zachowywać się jakby połknął żabę z rtęcią. Miał inne kandydatki. Natomiast dziewczyna no mega przesadziła i nie wierzę, że jej się "przytyło" w miesiąc, czy dwa. Wystarczyło spojrzeć na jej nogi.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-25 18:13:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.