Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 11:39   #1
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Exclamation

Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna


Witam wszystkie piękne Panie na tym forum poukrywane

Pytanie jak w temacie - poszukiwana jest tak zwana "klinika stomatologiczna" najlepiej w Gdansku ale tez Gdyni lub Sopocie ( byle nigdzie poza tym obszarem)
-dobra
-rzetelna
-z szerokim zapleczem personelowym (tj.lek.stomatolog,lek.st om.chirurg itp.. poniewaz potrzeba cos wiecej niz zwyklgoe leczenia zapobiegawczego )
- z mozliwoscia leczenia w narkozie lub czyms do niej podobnym
-nie za droga
i co bardzo ważne w tym przypadku przede wszystkim przyjazna dla ludzi z tak zwana DENTOFOBIA .

Wszystkich ktorzy posiadaja jakies informacje czy opinie o tego typu placowkach w 3miescie bardzo prosze o inofo

edit->
i oczywiscie z gory,dolu iboku baardzo dziekuje za pomoc
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66


Edytowane przez Toxi
Czas edycji: 2009-02-21 o 11:40
Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 00:05   #2
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Ja korzystam z usług i bardzo polecam Cadent - W Gdyni na osiedlu Cadena Park. Jest zarówno lekarz stomatolog, jak i chirurg szczękowy. Bardzo ładne i przyjazne wnętrze, świetnie wyposażona placówka, mają nowoczesny pantomograf. Do stomatologa nie czeka się długo, natomiast do chirurga mniej więcej 2 miesiące. Osobiście bardzo polecam, a generalnie miałam duuużą niechęć do dentystów (przez niekompetencję dwóch innych straciłam szóstkę ) Co do cen to przystępne - ostatnio robiłam zdjęcie całej żuchwy i zapłaciłam 60 zł (w cenie pani dr sprawdziła mi żywotność zębów).
Kiedyś też leczyłam zęby w Spółdzielni lekarskiej we Wrzeszczu przy al. Grunwaldzkiej - ale to było z 10 lat temu i nie pamiętam nazwiska pani stomatolog, ale z ich usług również byłam zadowolona.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 12:17   #3
maganr1
Raczkowanie
 
Avatar maganr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: zimna północ
Wiadomości: 105
GG do maganr1 Wyślij wiadomość przez Yahoo do maganr1 Send a message via Skype™ to maganr1
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Cytat:
Napisane przez Toxi Pokaż wiadomość
Witam wszystkie piękne Panie na tym forum poukrywane

Pytanie jak w temacie - poszukiwana jest tak zwana "klinika stomatologiczna" najlepiej w Gdansku ale tez Gdyni lub Sopocie ( byle nigdzie poza tym obszarem)
-dobra
-rzetelna
-z szerokim zapleczem personelowym (tj.lek.stomatolog,lek.st om.chirurg itp.. poniewaz potrzeba cos wiecej niz zwyklgoe leczenia zapobiegawczego )
- z mozliwoscia leczenia w narkozie lub czyms do niej podobnym
-nie za droga
i co bardzo ważne w tym przypadku przede wszystkim przyjazna dla ludzi z tak zwana DENTOFOBIA .

Wszystkich ktorzy posiadaja jakies informacje czy opinie o tego typu placowkach w 3miescie bardzo prosze o inofo

edit->
i oczywiscie z gory,dolu iboku baardzo dziekuje za pomoc
Witaj !

Niestety dopiero teraz trafiłam na Twoje zapytanie.

Powiem tak: mam ...ści lat i wiele wizyt dentystycznych za sobą.
Stomatologa bałam się zawsze jak ognia ponieważ większość doświadczeń z nim związanych była co najmniej przykra.
Zwykłe znieczulenia z lignokainy (szeroko stosowane przez większość dentystów), nawet w zwiększonych dawkach nigdy nie działały tak, żeby nie bolało.
Oczywiście nikt w to nie wierzył i twierdzono, że panikuję i muszę się wziąć w garść. Efektem było usuwanie kilku zębów na żywca prawie, o borowaniu nie wspomnę.
Mam poważne problemy z tarczycą (choroba Hashimoto + dawniej nadczynność a dziś niedoczynność tarczycy) i złe wchłanianie, prawdopodobnie z tego powodu mam ciągłe braki wapnia. Dlatego zęby strasznie słabe, mała dziura wewnątrz zęba a następnie ukruszenie i pół zęba nie ma.Co najgorsze ubytki przyszyjkowe, których nikt nigdy nie chciał się podjąć, a jeśli nawet to zrobił i tak plomba się nie trzymała. Dodam jeszcze niejedno kanałowe leczenie zakończone cementowaniem kanału, który bolał (a więc niedoczyszczonego) - w efekcie po paru latach ząb i tak do usunięcia.

Teraz sedno:
Ostatnia wizyta w normalnym gabinecie (z którego, pod względem podejścia do pacjenta byłam bardzo zadowolona i nie zaznałam tam żadnego bólu) - ubytek przyszyjkowy w jedynce. Pani dr oczyściła,założyła leki i głośno wyśmiała wszystkich poprzednich dentystów, którzy nie chcieli się podjąć leczenia takich ubytków. Następna wizyta - wypełnienie (oczywiście światłoutwardzalne). Po 4 dniach plomba odpadła. Kolejna wizyta - wypełnienie ponownie i pani dr stwierdza, że więcej takich ubytków mi naprawiać nie będzie, bo ja coś tam mam ze śliną. Po 3 dniach plomba wypadła. Znów wizyta - pani dr proponuje, że (nadal w ramach gwarancji oczywiście) może rozwiercić mi ten ubytek o wiele bardziej, zrobić zaczepy i być może wtdy się uda, ale gwarancji już nie da !!!!!
Więc myślę - a co jeśli znów wypadnie, kto mi potem taką ogromną dziurę w jedynce załata?

Znalazłam klinikę http://www.eurodent.gda.pl/ i okazało się, że stomatologia naprawdę poszła do przodu, tylko jeszcze większość lekarzy się o tym nie dowiedziała!

1/ Jakość wyposażenia gabinetów bije na głowę większość dotychczas przeze mnie odwiedzanych.
2/ Na miejscu pracują stomatolodzy, chirurdzy, ortodonci, protetycy.
3/ Na miejscu nowoczesny sprzęt do RTG (które jest wykonywane przed i po każdym leczeniu kanałowym!
4/ Leczenie odbywa się na leżąco (mnie to akurat nie odpowiada, ale to kwestia przyzwyczajenia).
5/ Można słuchać muzyki, oglądać film (na życzenie) - nigdy z tego nie korzystałam.
6/ Dzień po ekstrakcji dzwonią do pacjenta z kliniki zapytać o samopoczucie.
7/ Dają gwarancję na piśmie na 2 lata!
8/ Szalenie miła obsługa.
9/ Znieczulenie jest wykonywane za pomocą automatu pompującego maleńką igiełką lek po kropelce. W ogóle nie boli, kidyś siedziałam (bo wtedy się jeszcze siedzi) i czekałam aż pani dr mi to znieczulenie w końcu wpuści a ona składa sprzęt i mówi, że już po !!!
10/ Oczywiście zrobiono mi ten ubytek bez żadnego problemu, tzryma się do dziś !!!
11/ Ceny wbrew pozorom NORMALNE!!!

Ja akurat trafiłam do dr Gustołek i ją mogę polecić, u dr xxx (nie pamiętam) byłam raz na konsultacji, ale wiem, że lekarza można w każdej chwili zmienić.

Przepraszam, za chaotyczną wypowiedź i te moje opowieści o moich problemach, ale opisałam je po to, by uświadomić zainteresowanemu, że naprawdę sporo przeszłam w tym względzie (opowieści hardcorowe zostawiłam dla siebie, choć na specjalne życzenie...

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego leczenia ząbków.
maganr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:57   #4
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

dzieki dziewczyny za odpowiedzi
hmm a orientuje sie moze ktos jak wyglada leczenie pod narkoza?
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:59   #5
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Toxi,

A ja polece Ci naprawde szczerze klinike Dr Marcinkowskiego. Sama znalazlam ja kilka lat temu na portalu trojmiasta i miala b dobre opinie
http://www.trojmiasto.pl/Klinika-Sto...na-o13216.html
Sama mialam tzw dentystofobie ale calkowicie sie z niej wyleczylam, ja osobiscie chodze do dr Wioletty i calkowicie jej ufam, naprawde dlugie i zmudne bylo moje dochodzenie do ladnych i zdrowych zabkow a teraz sama chodze z usmiechem na przeglady co pol roku i nikt mnie do tego zmuszac nie musi. Zapewniaja kompleksowe uslugi, od zwyklych plombek, poprzez zdjecia rtg, obowiazkowo je robia kazdemu zabkowi podczas leczenia kanalowego po implanty i chirurga. Polecam szczerze

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2009-03-30 o 16:01
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:14   #6
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Toxi,

A ja polece Ci naprawde szczerze klinike Dr Marcinkowskiego. Sama znalazlam ja kilka lat temu na portalu trojmiasta i miala b dobre opinie
http://www.trojmiasto.pl/Klinika-Sto...na-o13216.html
Sama mialam tzw dentystofobie ale calkowicie sie z niej wyleczylam, ja osobiscie chodze do dr Wioletty i calkowicie jej ufam, naprawde dlugie i zmudne bylo moje dochodzenie do ladnych i zdrowych zabkow a teraz sama chodze z usmiechem na przeglady co pol roku i nikt mnie do tego zmuszac nie musi. Zapewniaja kompleksowe uslugi, od zwyklych plombek, poprzez zdjecia rtg, obowiazkowo je robia kazdemu zabkowi podczas leczenia kanalowego po implanty i chirurga. Polecam szczerze
dzieki wielkie odwiedzilam stronke tego przybytku dobrej pomocy
czy mozesz mi tak mniej wiecej okreslic ceny? bo niestety cennika tam nie ma
ile pierwsza wizyta?konsultacja?i co poniektore zabiegi?

no i jak dlugo sie czeka na tzw ruszenie sprawy

ze tak zapytam..jak dlugo, jakim kosztem i jak wiele musialas naprawic u siebie?
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66


Edytowane przez Toxi
Czas edycji: 2009-04-05 o 22:15
Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 10:10   #7
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Dr Szumska - Tyrzyk...rewelacyjny specjalista, cudowny człowiek. Uratowała moje zęby, przez lata hodowałam torbiel na podniebiemu o czy nie mowił mi moj dentysta, przez przypadek trafiłam do dr Szumskiej-Tyrzyk. Wszystko potoczyło się szybko i lawinowa...dzięki niej mam zeby na miejscu. Od trzech lat chodze tylko i wyłącznie do niej i nie planuje zmienic stomatologa
Dr Szumska przyjmuje w Gdyni
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 17:58   #8
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Hej,
nie wiem czy jeszcze szukasz ale ja polecam Curodental w Gdańsku kolo LOT-u. Zanim tam trafilam myslalam ze tylko narkoza jest w stanie mnie wybawic jednak obylo sie bez tego. Mialam leczenie zwykłe kanałowe oraz wyrywanie zeba. Panie baaardzo mile...fachowe i szybkie. Dzien przed wizyta dzownia i przypominaja co jak dla mnie z powodu zabiegania bardzo pomocne.
Ceny ok (mozna placic karta- dla niekotrych istotne)
pozdrowionka
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:37   #9
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Cytat:
Napisane przez Toxi Pokaż wiadomość
dzieki wielkie odwiedzilam stronke tego przybytku dobrej pomocy
czy mozesz mi tak mniej wiecej okreslic ceny? bo niestety cennika tam nie ma
ile pierwsza wizyta?konsultacja?i co poniektore zabiegi?

no i jak dlugo sie czeka na tzw ruszenie sprawy

ze tak zapytam..jak dlugo, jakim kosztem i jak wiele musialas naprawic u siebie?
Sa do nich duze kolejki, wiec na kilka tygodni wporzod warto zamawiac wizyty, a tym bardziej do marcinkowskiego, do niego na konsultacje sie czeka kilka miechow
Ja z racji ze nie mieszkam w kraju od kilku lat, leczylam sie na raty okolo roku, tzn hurtowo podczas kilku wizyt....ceny podobne jak w innych klinikach, za jedna powierzchnie zyczyli sobie 60 zl wiec jesli zabek b zniszczony to mozna okolo 200zl zaplacic jesli zniszczony z kazdej strony, plus za kanaly itp jesli masz duze zniszczenia....ceny naprawde przystepne ja mysle, duzo mnie to kosztowalo wszytsko, bo zaniedbalam sie, mialam traume po latach leczenia sie u pseudo dentystow i unikalam jak ognia. Dodatkowo robilam protetyke u Marcinkowskiego, min, jeden mostek bo brakowalo mi zabka w dolnej 6ce bodajze i koronki 2 na zniszczonych zabkach na wlasnych korzeniach + licowka na szara 1nke, mam to wsio od 2 lat i nie mam zadnych problemow, chodze na kontrole, usowam regularnie kamien i juz nie placze z powodu bolu zebow
Lekarz ktorys Cie obejzy i jakos rozplanuje sobie po kolei 'plan pracy' i odbudowy jesli rowniez masz sporo ubytkow, i co najbardziej cenne bez zbednych komentarzy i oceniania i komentowania pacjenta....a co do kosztow to to naprawde zalezy co i ile masz do robienia, jesi nie pojdziesz na wizyte to sie nie dowiesz, a nawet w zwyklych przychodniach placi sie podobne ceny za swiatloytwardzalne plomby a nie oszukumy sie ze warto zainwestowac w siebie i swoje zabki uhh ale sie rozpisalam
Pozdrawiam
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:45   #10
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi oczywiscie jesli ktos cos jeszcze gdzies...to czekam na info..a na ten czas zaczynam przegladanie wirtualne poleconych przez was miejsc
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 20:52   #11
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Ja z kolei polecam ASDENT, gdynia chylonia mieści się w domu towarowym na samym dole
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 10:45   #12
shirgin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Witam wszystkich!
Widze ze duzo osob cierpi na ta dentystofobie brr ja rowniez i to bardzo u dentysty juz nie bylam bardzo dlugo a gdy tylko poczuje zapach z gabinetu to od razu na wymioty mi sie zbiera i mysle ze najlepiej by mi bylo wybrac sie na zabieg wykonywany pod narkoza bo moje zeby nie sa juz w dobrym stanie i boje sie ze niedlugo znienacka zlapie mnie bol ze bede lazic po scianachjakby ktos mogl mi pomoc bylabym bardzo wdzieczna i prosze mnie nie przekonywac ze nie konieczna jest narkoza ja wiem ze jest.Jesli ktos by znal adresy klinik na terenie trojmiasta ktore wykonuja takie zabiegi pod narkoza to bardzo bym prosila o kontakt najlepiej na maila shirgin@wp.pl z góry wszystkim dziękujei pozdrawiam
shirgin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:28   #13
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

polecam ci kliniczke DENTICARE na Przymorzu i dr.Jowite ...miejsca w sam raz dla dentofobow..i odejda od ciebie mysli o narkozie
uwierz mi i zaryzykuj
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 21:35   #14
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

a ja polece klinike AN MED w Gdyni Orłowie na Architektów, gabinet przyjazny pacjentom
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 07:43   #15
mietowa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

ja właśnie jestem po wizycie u wspaniałego lekarza z Zielonej Góry! Chorkou Ibrahim z Den Med. Wiem, że temat nieświey ale tak długo nie chodziłam do dentysty, że od wczoraj po prostu wszędzie gdzie mogę to się chwalę... wiem, że jest dużo osób takich jak ja i że to jest poważny problem.
Ja nie chodziłam do dentysty bo kiedyś jedna jędza mi przejechała wiertłem po policzku i od tamtej pory to tylko siłą.....
a teraz jestem już większą dziewczyną i wiadomo....z mamą nie pójdę więc trzeba samemu. No i trochę się naczytałam o dentofobii - znalazłam w swoim mieście tą przychodnię, i poszłam.....
http://www.stomatologiadenmed.pl/lec...ow-dentofobia/ - ten artykuł dobrze mnie przekonał do tego, że o mnie tam w odpowiedni sposób zadbają... i co się okazało? że wcale nie było tak strasznie jak się spodziewałam, że będzie...

Dlatego też polecam wszystkim bojącym się - warto się odważyć. ja się przełamałam i teraz będę regularnie odwiedzać stomatologa żeby zadba o swoje ząbki
mietowa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 13:52   #16
rob84
Przyczajenie
 
Avatar rob84
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 25
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Odkopuję wątek. Przez dwa miesiące jestem teraz w Gdańsku, nie do końca znam miasto, potrzebuję więc Waszej pomocy.

W nocy zaczął boleć mnie ząb. Od razu pomyślałem - kierunek: dentysta. Tylko nie chcę do byle jakiego. Chcę dobrego. Znajomy powiedział, że on chodzi do Nawrockiego. Wolałbym jednak dopytać. Kogoś polecacie w trójmieście?
(do siebie nie mogę jechać, dobre 300 km, nie wytrzymam z bólu za kółkiem )
rob84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 07:40   #17
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Cytat:
Napisane przez rob84 Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek. Przez dwa miesiące jestem teraz w Gdańsku, nie do końca znam miasto, potrzebuję więc Waszej pomocy.

W nocy zaczął boleć mnie ząb. Od razu pomyślałem - kierunek: dentysta. Tylko nie chcę do byle jakiego. Chcę dobrego. Znajomy powiedział, że on chodzi do Nawrockiego. Wolałbym jednak dopytać. Kogoś polecacie w trójmieście?
(do siebie nie mogę jechać, dobre 300 km, nie wytrzymam z bólu za kółkiem )
A czemu od razu do mnie nie zadzwoniłeś Teraz to już pewnie masz wszystko zrobione - ale potwierdzam, miałeś dobre informacje. To dobry gabinet
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 09:58   #18
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Przepraszam za odkop, ale nie ma sensu tworzyc nowego tematu - czy ktos z was robil moze implant w trójmiescie (najlepiej okolice Wrzeszcza albo Gdanska glownego) i moze polecic? Bede tez z gory wdzieczna za powiedzenie jaki to byl rodzaj implantu i ile skasował za niego stomatolog :P
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 18:44   #19
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
Przepraszam za odkop, ale nie ma sensu tworzyc nowego tematu - czy ktos z was robil moze implant w trójmiescie (najlepiej okolice Wrzeszcza albo Gdanska glownego) i moze polecic? Bede tez z gory wdzieczna za powiedzenie jaki to byl rodzaj implantu i ile skasował za niego stomatolog :P
Jezeli nadal szukasz to na Wrzeszczu masz kolo Browaru implantologa, K2Dental albo jakos tak.

Edytowane przez Shady_Lady
Czas edycji: 2020-07-30 o 12:43
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 10:01   #20
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Exclamation Dot.: Gdansk lub cale 3miasto-poszukiwana dobra klinika,przychodnia stomatologiczna

hej , odkopuję po latach swój własny temat



Szukam miejsca, w którym ze spokojną głową, można oddać się w ręce doświadczonego lekarza stomatologii, w celu ogarnięcia dość sporej ilości braku uzębienia ( z tego co mi wiadomo 14 zębów niestety nie ma ) i wyprowadzenia tego do stanu sprzed straty uzębienia.


Osoba młoda ale niestety nie chce bazować na samych implantach z przyczyn finansowych. Więc pewnie jakieś mosty i tym podobne rozwiązania wejdą w grę.


Może znajdzie się ktoś chętny do podzielnia opinią, doświadczeniami i efektami pracy takiej kliniki i zostawi namiary.
Oczywiście szukamy ogólnie z Gdańsku jednak jeśli będzie to miejsce bliskie dzielnic - Jasień, Chełm, Orunia, Morena i ich okolic bylo by genialnie .


Dzięki wielkie
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-16 17:19:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.