Indyjskie makijaże - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 00:45   #1741
Ravia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 41
Dot.: Indyjskie makijaże

Witam Was serdecznie
Jestem na Wizażu od niedawna i na ten wątek wpadłam dziś hmm no właściwie to wczoraj bo już jest wpół do drugiej w nocy ale po prostu przebrnięcie przez cały wątek zabrało mi kilka godzin (lepsze to niż uczenie się na zajęcia na uczelni ). Oczywiście zaraziłyście mnie chęcią posiadania własnego kohla Tu zwracam sie do Rocky - chętnie kupię sobie jeden razem z Tobą na ebayu z tym że ja bym chciała ten z linku nr 5 bo on wygląda jak ten który polecała Pomadka i nie jest taki drogi.
A ten z linku 6 to jest w sztyfcie - kiedyś któras z wizażanek z USA taki sobie kupiła i pisała że ten jej był wyłącznie z ziół przyrządzony, ale w sumie to nie wiem jakie dawał efekty, może nie doczytałam. Nie jestem teraz pewna nicka ale chyba CzarnyElf.
A co do pytania livdragon to z tego co wyczytałam dziewczyny które noszą soczewki używają kohla i nie mają problemów i nawet nakładają go już po założeniu soczewek.
A tu dwa zdjęcia z ładnym makijażem choć to drugie to nie jestem pewna czy oczy pokolowane czy pofotoshopowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bipasha04.jpg (16,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna.jpg (11,1 KB, 118 załadowań)
Ravia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 06:09   #1742
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Ravia
Witam Was serdecznie
Jestem na Wizażu od niedawna i na ten wątek wpadłam dziś hmm no właściwie to wczoraj bo już jest wpół do drugiej w nocy ale po prostu przebrnięcie przez cały wątek zabrało mi kilka godzin (lepsze to niż uczenie się na zajęcia na uczelni ).
Podziwiam wytrwałość ja próbowałam przeczytać już 3 razy ... i wkoncu sobie odpuściłam
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 08:52   #1743
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Indyjskie makijaże

Stanęło na nr5 albo 8 - reszta nie jest sypka. Teraz czekam na odpowiedź co do kosztów przesyłki. Na razie odpowiedziała babka z nr8 - ile nie zamówimy, płacimy 3,60 euro za wszystkie (jeśli zrozumiałam jej sfrancuziały angielski ). jak dostanę odpowiedź z numeru 5, od razu wam napiszę. a, i wtedy proszę o ostateczne sprecyzowanie się, kto kupuje, a kto nie... bo w końcu nic nie kupimy do wakacji
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:14   #1744
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Indyjskie makijaże

Dostałam już informację - za 4 khole nr 5 płacimy 2,10 euro za przesyłkę - czyli całkowity koszt to 3,50 + 0,50 = 4 euro od osoby (czyli 16zł) + pewnie coś koło 5zł żebym mogła wam je porozsyłać. Jeśli chętnych będzie więcej osób, to przesyłka będzie jeszcze tańsza...

Jak rozumiem, na razie na pewno chętne są:

1. ja
2. livdragon
3. ravia ?
4. angi74 ?
5. fifcia ?

Tak więc zgłaszajcie się do mnie szybciutko, bo ja już nie mogę się doczekać, żeby zalicytować i jak najszybciej dostać mojego khola
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:57   #1745
Ravia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 41
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez rocki
Dostałam już informację - za 4 khole nr 5 płacimy 2,10 euro za przesyłkę - czyli całkowity koszt to 3,50 + 0,50 = 4 euro od osoby (czyli 16zł) + pewnie coś koło 5zł żebym mogła wam je porozsyłać. Jeśli chętnych będzie więcej osób, to przesyłka będzie jeszcze tańsza...

Jak rozumiem, na razie na pewno chętne są:

1. ja
2. livdragon
3. ravia ?
4. angi74 ?
5. fifcia ?

Tak więc zgłaszajcie się do mnie szybciutko, bo ja już nie mogę się doczekać, żeby zalicytować i jak najszybciej dostać mojego khola
Tak ja potwierdzam że jestem chętna na kupno kohla nr 5
Ravia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:22   #1746
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczyny, ja bym pewnie była chętna na kupno khola, może nawet ze dwóch, ale nie mam siły przebrnąć przez ten wątek. Czy mogłaby mi któraś podrzucić linka skąd wybieracie i jakie dokładnie koszty?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 15:51   #1747
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Indyjskie makijaże

jeszcze ja ja bosz jak pragne khola!!!!
przebrnelam przez caly watek i z kazdym postem chce bardziej
chetnie sie dolacze do zamowienia
pozdrawiam
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 16:01   #1748
Ravia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 41
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Dziewczyny, ja bym pewnie była chętna na kupno khola, może nawet ze dwóch, ale nie mam siły przebrnąć przez ten wątek. Czy mogłaby mi któraś podrzucić linka skąd wybieracie i jakie dokładnie koszty?
Kohle docierały do wizażanek z przeróżnych miejsc Z krajów arabskich, z Paryża, ze sklepu w W-wie i z Allegro. Teraz Rocki chce kupić kohle na ebayu i podzielić koszty przesyłki na wszystkie chętne do posiadania własnego kohla. W poście 1744 napisała ile to będzie kosztować. Kohl będzie wyglądał tak jak na zdjęciu. Więc jak chcesz się przyłączyć to zgłoś się do Rocki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1f_1_sbol.JPG (37,4 KB, 222 załadowań)
Ravia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:05   #1749
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Indyjskie makijaże

to może i ja się zastanowię ? jeszcze jeden nie zawadzi...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:37   #1750
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez rocki
Dostałam już informację - za 4 khole nr 5 płacimy 2,10 euro za przesyłkę - czyli całkowity koszt to 3,50 + 0,50 = 4 euro od osoby (czyli 16zł) + pewnie coś koło 5zł żebym mogła wam je porozsyłać. Jeśli chętnych będzie więcej osób, to przesyłka będzie jeszcze tańsza...

Jak rozumiem, na razie na pewno chętne są:

1. ja
2. livdragon
3. ravia ?
4. angi74 ?
5. fifcia ?

Tak więc zgłaszajcie się do mnie szybciutko, bo ja już nie mogę się doczekać, żeby zalicytować i jak najszybciej dostać mojego khola
potwierdzam poprosze o jeden czarny for Me
dzikuje kochana jesteś
a jesli ktoraś z was jst z łodzi i ja otrzymam od "Rocki"khola to przeciez zeby zaoszczedzic na wysyłkach moge sie z wami drogie panie jakos umówić i poprostu wam dać te khole a wl;asnie Rocki jestes z okolic łodzi czy zupełnie inna częśc Polski??
trzeba sobie pomagać co nie buuuziunie
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 16:58   #1751
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczęta!
Ponieważ wątek osiągnął już niebotyczne rozmiary - 1750 wpisów, prawie 81 tys. odwiedzin, zamykam go, a w jego miejsce zakładam nowy. Link do nowego zamieszczę w '100...' jako wskazanie na kontynuację.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.