Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 14:29   #3511
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Do Lorenco
ja rozjasniam i mi akurat Pani Alina robi na Welli ...i moje naprawde ciezkie do rozjasniania wlosy super wychodzą
Pani Alina też dobra jest...narzekać nie mogłam, ale nie pasowały mi te wellowe popiele, mało popielate były
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:48   #3512
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Pani Alina też dobra jest...narzekać nie mogłam, ale nie pasowały mi te wellowe popiele, mało popielate były
no mi wlasnie wychodzi taki popielaty jak lubie bez zolci, bez zniszczenia...naprawde za taka cene narzekać nie moge
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:58   #3513
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
no mi wlasnie wychodzi taki popielaty jak lubie bez zolci, bez zniszczenia...naprawde za taka cene narzekać nie moge
oj, to Twoje włosy muszą się rozjaśniać łatwiej niż moje, skoro z Welli jesteś zadowolona. Zresztą, najważniejsze, że jesteś zadowolona, ja nie byłam...mimo szczerych chęci Pani Alinki, moje włosy po pierwszym myciu zaczynały nabierać tej ohydnej żółci.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:03   #3514
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
oj, to Twoje włosy muszą się rozjaśniać łatwiej niż moje, skoro z Welli jesteś zadowolona. Zresztą, najważniejsze, że jesteś zadowolona, ja nie byłam...mimo szczerych chęci Pani Alinki, moje włosy po pierwszym myciu zaczynały nabierać tej ohydnej żółci.
Fakt po kilku myciach trochę nabieraja zolci... ale nie jest zle

A po Joico tak nie masz? Czy z innej koloryzacji korzystasz?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:26   #3515
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Fakt po kilku myciach trochę nabieraja zolci... ale nie jest zle

A po Joico tak nie masz? Czy z innej koloryzacji korzystasz?
Ania nakłada mi z joico farbę, nie szampon, trzyma się pięknie, bo też i rozjaśnione są mocno - prawie do bieli Dodaje mi też intensyfikatory, trochę szarego i ostatnio trochę różu - kolor jest cud miód malina przez pełne 2 miesiące. Oczywiście nie mówię, że nic tam się nie wypłukuje, bo bym kłamała, ale koniec końców kolor pozostaje popielaty do następnego farbowania i z tego jestem ogromnie zadowolona
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:59   #3516
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

znacie jakiegoś fryzjera, który obcina brzytwą?
Wiem, że pojawiał się ten temat w wątku (nawet z moją wypowiedzią) ale to już paręlat temu i pewnie wiele się od tego czasu zmieniło
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 17:46   #3517
Neim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kiedy raz byłam u p. Aliny w Lorenco to między innymi obcinała mnie brzytwą .
A kontynuując temat Lorenco to byłam tam na strzyżeniu i sama fryzura to był raczej efekt niezrozumienia mojego pomysłu na siebie, ale mniejsza z tym - patrząc na to, jak p. Alina mnie ścinała (chyba na 3 różne sposoby) to przynajmniej myślałam, że nie będę miała problemów z ich układaniem. Kiedy p. Alina skończyła strzyżenie, to tłumaczyła, że z użyciem prostownicy to moja fryzura będzie och-ach itd. - gdy rzuciłam jej wymowne spojrzenie sugerujące, że prostownicy nie używam (mam raczej włosy-druty, więc nie czuję potrzeby ich prostowania), to zmieszała się, zanim udzieliła mi odpowiedzi nawiązującej do tego drażliwego tematu . I fakt, gdy mi włosy odrosły to jeszcze jak cię mogę, ale parę dni po ścięciu bardzo klęłam, gdy przyszło mi je układać. Fajnie, że p. Alina ma wiele pozytywnych opinii, bo to bardzo miła osoba, która zna się na tym co robi, ale niestety nie jest dla mnie .

I ciągnąc temat moich wrażeń dotyczących fryzjerów we Wrocławiu (takie podsumowanie, bo w tym miesiącu przenoszę się do Warszawy ) - jeśli komuś zależy na dobrze obciętych krótkich włosach to mnie bardzo pasowało cięcie p. Eli z salonu Innowacja na Ołtaszynie(i chyba nawet lubi ciąć na krótko, bo była chyba trochę rozczarowana, gdy powiedziałam, że zapuszczam włosy ). Tyle że p. Ela jest bardzo gadatliwa i chyba nawet zbyt konkretna, przez co może się wydawać, że jest opryskliwa . Jeśli ktoś lubi pogadać z fryzjerem, to trafi idealnie (ja akurat bardziej sobie cenię święty spokój i dlatego poprzestałam na chyba 4 wizytach), a ceny też nie są jakieś wygórowane - za samo strzyżenie krótkich włosów płaciłam coś ok. 45 zł.

Poza tym dobrze pamiętam moją wizytę w Redoksie w Pasażu Grunwaldzkim 2 lata temu, gdzie dałam 60 zł (zniżka studencka) za to, że fryzjer właściwie nic nie zrobił z moimi włosami xD. Kobieta przy kasie niemal wcisnęła mi paragon do ręki - była najwyraźniej pewna, że będę to reklamować, ale nie należę do osób konfliktowych, więc dałam spokój .

Zaliczyłam też Qualite na Więziennej, Carlo Biani na Biskupiej (z różnym skutkiem, w zależności na jakiego fryzjera trafiłam) i pewnie jeszcze inne miejsca, których sobie teraz nie przypomnę.


A może ktoś wie, gdzie teraz pracuje p. Kasia Tarkowska? Znalazłam gdzieś, że w Denique - jeśli tak to w którym? Kiedyś przypadkiem wpadłam w jej ręce i miło wspominam efekt końcowy .
Jeśli nie uda mi się tego dowiedzieć to pewnie pójdę w najbliższym czasie do Hair & Body Factory - moja znajoma była tam bodajże u p. Jarka i wygląda naprawdę fajnie .

Edytowane przez Neim
Czas edycji: 2012-08-02 o 17:52
Neim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 18:42   #3518
effa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
fryzjerka Dorota z Willi Parkowej we Wrocławiu

Od paru miesięcy usiłuję odszukać fryzjerkę Dorotę z Willi Parkowej we Wrocławiu. Trafiłam do niej praktycznie przez przypadek i okazało się, że cudem trafiłam na fryzjerkę, która wreszcie poradziła sobie z moimi włosami. Niestety nagle przestała pracować w Willi Parkowej i nikt nie chce powiedzieć, ani gdzie się przeniosła, ani nawet jak się nazywała. Próbowałam uzyskać informację kilka razy, zupełnie bez skutku. Może któraś z Was wie, gdzie teraz można znaleźć tą fryzjerkę? Jak się nazywa? Pomóżcie!
effa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:05   #3519
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, hej dziewczyny.
Byłam u Ani na Kwiskiej (Kwiska 26 - salon w domku, nie mylić z tą budką naprzeciwko szkoły). Blond robiłyśmy tym razem ciut ciemniejszy, ale kobity - zrobiłam sobie fuksję na podgolonym boku. Fuksja tak mnie urzekła, że 6 dni później, czyli wczoraj byłam podgolić drugi bok i zrobić to samo z drugiej strony. Farby oczywiście Joico - włosy gładkie, śliskie, miłe w dotyku.
Ania zamówiła z Joico farby Vero Color Intense (załącznik) kolory są piękne, intensywne, żywe, a włosy błyszczące. Ja jestem absolutnie zauroczona. I zdecydowanie polecam Anię

Aaaa i dodam, że pierwszy bok jest po 4 myciach i kolor nadal jest intensywny - nie wymywa sie jak np. Riche, które ponoć są jednymi z lepszych pigmentów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joico_vero_color_intense__04119_zoom.jpg (37,7 KB, 54 załadowań)
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2012-08-10 o 09:08
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:06   #3520
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: fryzjerka Dorota z Willi Parkowej we Wrocławiu

Ja niestety odpowiedzi nie znam, ale mieść ten post w wątku o dobrych fryzjerach wrocławskich -tam na pewno zajrzy więcej osób, a może akurat ktoś będzie wiedział

edit: po połaczeniu - post brzmi idiotycznie Jest to odpowiedź do https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3522
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2012-08-13 o 12:43
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:36   #3521
dream awake
Raczkowanie
 
Avatar dream awake
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 198
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

cześć dziewczyny,
planuję zmienić kolorek włosów, mam aktualnie taki średni brąz, nie jest bardzo ciemny, ma nawet trochę miodowych refleksów, a chciałabym mieć coś pod blond , tego typu jak na zdjęciach.
mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego fryzjera, który temu podoła?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5dc06f1700083b1750234e73.jpg (25,7 KB, 52 załadowań)
__________________

czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój .


  • uczę się francuskiego
  • zapuszczam włosy
  • dbam o paznokcie







dream awake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 08:46   #3522
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Był ktoś u Wojciecha Cieplaka z la Grand??? Proszę o opinie.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:26   #3523
noutmeg
Przyczajenie
 
Avatar noutmeg
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

obiecałam napisać post o Malwinie z Berendowicza i Kublina kilka dni po cięciu, ale jak to wyszło... jestem już po miesiącu od cięcia i widzę, że następna wizyta kroi się na dniach...
gdyż tak, z własnego wyboru pójdę tam po raz drugi, aby dokończyć zaczętego dzieła.

jeśli chodzi o samą Malwinę, nie pasuje ona kompletnie do typu osób, które znajdują się w moim bliskim otoczeniu, ale polubiłam ją i w dodatku jest moim zdaniem bardzo kompetentna, a oba te czynniki jak wiadomo, są ważne.

na początku przeprowadziła ze mną rozmowę jak zachowują się moje włosy, obejrzała je i doradziła sposób koloryzacji. chociaż właściwie wybrała, ciężko mówić o poradzie udzielonej samej sobie - w końcu ona jest specjalistką i to w jej rękach były moje włosy

sam kolor jest ok, mimo że dalej nie jest to TEN kolor. jednak wiem, że w moim przypadku ten wymarzony kolor trzeba osiągnąć etapami, i to co mam właśnie na głowie, jest jednym z etapów. na szczęście już bliżej niż dalej do zaplanowanego efektu.

i cięcie, jest bardzo dobrze powtórzonym cięciem z salonu Just Pretty z czasów jeszcze przedmaturalnych (pisałam już o saloniku i o cięciu w swoim wywodzie stronę temu ). nie zmienia to faktu, że już zmieniłam zdanie, i chcę mieć wszystkie końcówki proste

zatem ogólnie jestem zadowolona i tak jak napisałam wyżej, wrócę tam w najbliższym czasie, aby moje włosy były pod kontrolą specjalisty!
pozdrawiam!
__________________
noutmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:11   #3524
Stupido
Przyczajenie
 
Avatar Stupido
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam wszystkie Wizażanki,
mam do Was prośbę- właściwe to już prawie zdecydowałam, ale chciałabym usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.
To może zacznę od początku- już od dawna noszę dość mocno pocieniowane włosy, najdłuższe są prawie po pas, natomiast najkrótsze w tej chwili gdzieś w okolicy brody(może trochę dłuższe). Od prawie roku je zapuszczam, ale niestety im są dłuższe tym gorzej wyglądają - te krótkie są takie jakby "ciężkie", strasznie się odcinają od całości itp. Dlatego chciałabym by fryzjer mi coś z nimi zrobił, tzn by nie rzucały się one tak w oczy, ale z drugiej strony by mnie znów nie "opitolił" na łyso, by ten rok zapuszczania nie poszedł na marne. Po prostu tak mi je podciął/ pocieniował bym mogła je dalej zapuszczać, już bez tego efektu hełmu.
Druga rzecz to grzywka. Otóż od zawsze noszę długą grzywkę(jeśli można jeszcze to nazwać grzywką), a marzy mi się krótka, może trochę na skos. Ale właśnie tu mi zależy na fryzjerze który potrafi dobrać grzywkę do kształtu twarzy, powie mi jaka mi pasuje, czy w ogóle pasuje i umiejętnie ją stworzy na mych włosach.
Plus oczywiście podcięcie końcówek, ale tylko tyle ile trzeba, tzn na taką długość na jaką są rozdwojone a nie od razu 30 cm :/
także moje ostateczne pytanie brzmi: czy pani Alina z Lorenco sobie z tymi problemami poradzi? Czy mogę do niej iść bez obaw, że przez następne pół roku będę chodzić w związanych włosach? Przede wszystkim chodzi mi tu o tą grzywkę oraz zrobienie porządku z tymi pocieniowanymi włosami. Zdecydowałam się na nią ponieważ wątek ten śledzę od dawna i jak na razie najbardziej mi przypadły "do gustu" opinie o niej i jej pracy. Jeśli nie ona to kto inny byłby lepszy od niej w tych kwestiach?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i mam nadzieję, że mój dylemat szybko się rozwiąże gdyż po prostu muszę w przeciągu najbliższych 2- 3 tygodni odwiedzić w końcu fryzjera
Stupido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:40   #3525
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Stupido Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki,
mam do Was prośbę- właściwe to już prawie zdecydowałam, ale chciałabym usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.
To może zacznę od początku- już od dawna noszę dość mocno pocieniowane włosy, najdłuższe są prawie po pas, natomiast najkrótsze w tej chwili gdzieś w okolicy brody(może trochę dłuższe). Od prawie roku je zapuszczam, ale niestety im są dłuższe tym gorzej wyglądają - te krótkie są takie jakby "ciężkie", strasznie się odcinają od całości itp. Dlatego chciałabym by fryzjer mi coś z nimi zrobił, tzn by nie rzucały się one tak w oczy, ale z drugiej strony by mnie znów nie "opitolił" na łyso, by ten rok zapuszczania nie poszedł na marne. Po prostu tak mi je podciął/ pocieniował bym mogła je dalej zapuszczać, już bez tego efektu hełmu.
Druga rzecz to grzywka. Otóż od zawsze noszę długą grzywkę(jeśli można jeszcze to nazwać grzywką), a marzy mi się krótka, może trochę na skos. Ale właśnie tu mi zależy na fryzjerze który potrafi dobrać grzywkę do kształtu twarzy, powie mi jaka mi pasuje, czy w ogóle pasuje i umiejętnie ją stworzy na mych włosach.
Plus oczywiście podcięcie końcówek, ale tylko tyle ile trzeba, tzn na taką długość na jaką są rozdwojone a nie od razu 30 cm :/
także moje ostateczne pytanie brzmi: czy pani Alina z Lorenco sobie z tymi problemami poradzi? Czy mogę do niej iść bez obaw, że przez następne pół roku będę chodzić w związanych włosach? Przede wszystkim chodzi mi tu o tą grzywkę oraz zrobienie porządku z tymi pocieniowanymi włosami. Zdecydowałam się na nią ponieważ wątek ten śledzę od dawna i jak na razie najbardziej mi przypadły "do gustu" opinie o niej i jej pracy. Jeśli nie ona to kto inny byłby lepszy od niej w tych kwestiach?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i mam nadzieję, że mój dylemat szybko się rozwiąże gdyż po prostu muszę w przeciągu najbliższych 2- 3 tygodni odwiedzić w końcu fryzjera
Ja myślę, że p. Alina sobie poradzi. Ona właśnie nie należy do tych fryzjerów, którzy nie kumają co to jest 5 cm i ścinają 10. Ja też poszłam z długimi włsoami do niej i powiedziałam, że chca ściąć najmniej jak się da (miałam zniszczone) i faktycznie podcięła tylko tyle, ile trzeba i wciąż były długie Tylko jak się będziesz umawiać, to powiedz koniecznie, że chcesz to p. Aliny bo tam inne dziewczyny też ścinają - ale o nich nic nie wiem.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:42   #3526
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Stupido Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki,
mam do Was prośbę- właściwe to już prawie zdecydowałam, ale chciałabym usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.
To może zacznę od początku- już od dawna noszę dość mocno pocieniowane włosy, najdłuższe są prawie po pas, natomiast najkrótsze w tej chwili gdzieś w okolicy brody(może trochę dłuższe). Od prawie roku je zapuszczam, ale niestety im są dłuższe tym gorzej wyglądają - te krótkie są takie jakby "ciężkie", strasznie się odcinają od całości itp. Dlatego chciałabym by fryzjer mi coś z nimi zrobił, tzn by nie rzucały się one tak w oczy, ale z drugiej strony by mnie znów nie "opitolił" na łyso, by ten rok zapuszczania nie poszedł na marne. Po prostu tak mi je podciął/ pocieniował bym mogła je dalej zapuszczać, już bez tego efektu hełmu.
Druga rzecz to grzywka. Otóż od zawsze noszę długą grzywkę(jeśli można jeszcze to nazwać grzywką), a marzy mi się krótka, może trochę na skos. Ale właśnie tu mi zależy na fryzjerze który potrafi dobrać grzywkę do kształtu twarzy, powie mi jaka mi pasuje, czy w ogóle pasuje i umiejętnie ją stworzy na mych włosach.
Plus oczywiście podcięcie końcówek, ale tylko tyle ile trzeba, tzn na taką długość na jaką są rozdwojone a nie od razu 30 cm :/
także moje ostateczne pytanie brzmi: czy pani Alina z Lorenco sobie z tymi problemami poradzi? Czy mogę do niej iść bez obaw, że przez następne pół roku będę chodzić w związanych włosach? Przede wszystkim chodzi mi tu o tą grzywkę oraz zrobienie porządku z tymi pocieniowanymi włosami. Zdecydowałam się na nią ponieważ wątek ten śledzę od dawna i jak na razie najbardziej mi przypadły "do gustu" opinie o niej i jej pracy. Jeśli nie ona to kto inny byłby lepszy od niej w tych kwestiach?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i mam nadzieję, że mój dylemat szybko się rozwiąże gdyż po prostu muszę w przeciągu najbliższych 2- 3 tygodni odwiedzić w końcu fryzjera
Pytanie brzmi, czy Ty sobie poradzisz z tą fryzurą, bo o ile dobrze rozumiem - wychodzi mi, że chciałabyś podciąć jedynie rozdwojone końce, a jednocześnie zniwelować różnicę między najdłuższymi a najkrótszymi pasmami. No to cóż...albo rybki, albo akwarium...jak to mówią ;P
Żeby zniwelować różnicę w długości, to jednak sporo trzeba będzie podciąć tych najdłuższych, nie mówię, że od razu do łopatek, ale myślę, że lekko z 10cm pójdzie. Inaczej nadal będziesz miała mocno pocieniowane włosy

A wracając do meritum - p. Alina na pewno sobie poradzi, tylko musisz jej pozwolić podciąć troszkę więcej niż tylko rozdwojone końce POWODZENIA
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:03   #3527
Stupido
Przyczajenie
 
Avatar Stupido
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

lanavera i madziunia80- dziękuję Wam za odpowiedzi, lecz chciałabym się jeszcze dopytać co z doborem grzywki? tzn czy p. Alina potrafi dobierać grzywki do kształtu twarzy, czy będzie potrafiła powiedzieć czy mi ona pasuje, ewentualnie jaka i oczywiście dobrze ją obciąć?
Stupido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:51   #3528
allla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czesc Dziewczyny
pilnie poszukuje Czarka Starczewskiego,pracowal W" Mariposa and my hair" jezeli ktoras z Was ma jakiekolwiek namiary to bardzo prosze o podanie ich!
z gory Dziekuje
allla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:17   #3529
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Stupido Pokaż wiadomość
lanavera i madziunia80- dziękuję Wam za odpowiedzi, lecz chciałabym się jeszcze dopytać co z doborem grzywki? tzn czy p. Alina potrafi dobierać grzywki do kształtu twarzy, czy będzie potrafiła powiedzieć czy mi ona pasuje, ewentualnie jaka i oczywiście dobrze ją obciąć?
tak, potrafi, doradzi też na którą stronę lepiej
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 13:35   #3530
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

cześć dziewczyny, znacie może fryzjerkę co zrobi bardzo naturalny średni bląd z rozjaśnionych wlosòw? chodzi mi o jak najbardziej naturalny efekt blondu popielatego. Byłam juz u Ani z Kwiskiej kilka razy, fakt kolor długo się utrzymywał, włosy błyszczące, sypkie, ale kolor przedziwny wychodził, nawet fioletowo-czerwony.
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 00:35   #3531
Prinz
Raczkowanie
 
Avatar Prinz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

iuHej dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera we Wroclaw, który będzie umiał się zaopiekować męskimi dłuższymi włosami i zafarbuje je na udany odcień jaśniejszego blondu nie robiąc ze mnie chłopca z bazaru.
Polecacie kogoś?
Prinz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:53   #3532
joutsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Drogie wizażystki Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem przefarbowania swoich włosów na blond. Teraz mam taki jasno brązowo- złocisto- rudy , 77 kolorów na głowie jednym słowem sraka :p

Czy mogłybyście mi polecić dobrego fryzjera, który zajął by się moimi włosami (są długie, prawie do pasa) ? I ile taka przyjemność mniej wiecej by mnie kosztowała?
joutsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 23:52   #3533
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez VEra13 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, znacie może fryzjerkę co zrobi bardzo naturalny średni bląd z rozjaśnionych wlosòw? chodzi mi o jak najbardziej naturalny efekt blondu popielatego. Byłam juz u Ani z Kwiskiej kilka razy, fakt kolor długo się utrzymywał, włosy błyszczące, sypkie, ale kolor przedziwny wychodził, nawet fioletowo-czerwony.
Cytat:
Napisane przez Prinz Pokaż wiadomość
iuHej dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera we Wroclaw, który będzie umiał się zaopiekować męskimi dłuższymi włosami i zafarbuje je na udany odcień jaśniejszego blondu nie robiąc ze mnie chłopca z bazaru.
Polecacie kogoś?
Cytat:
Napisane przez joutsen Pokaż wiadomość
Drogie wizażystki Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem przefarbowania swoich włosów na blond. Teraz mam taki jasno brązowo- złocisto- rudy , 77 kolorów na głowie jednym słowem sraka :p

Czy mogłybyście mi polecić dobrego fryzjera, który zajął by się moimi włosami (są długie, prawie do pasa) ? I ile taka przyjemność mniej wiecej by mnie kosztowała?
Ja osobiście polecam Jean Louis David w Renomie do koloryzacji - dobierają tam rewelacyjnie kolory i wypróbowałam u nich zarówno blond jak i kolory czekolady a sama naturalnie mam bardzo ciemne. Dodatkowo skorzystałam z zabiegu pielęgnującego włosy koloryzowane więc kolor utrzymywał się dłużej a włosy pięknie lśniły.
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 01:53   #3534
ivanesca
Raczkowanie
 
Avatar ivanesca
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Send a message via Skype™ to ivanesca
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Okej, ale jeśli chodzi o modelowanie? Mam okrągłą buzię i mogę wydać do 150 zł - który salon polecacie? bo wśród rekomendacji najczęściej widzę JLD i Brodway.
__________________
67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56
ivanesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:54   #3535
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ivanesca Pokaż wiadomość
Okej, ale jeśli chodzi o modelowanie? Mam okrągłą buzię i mogę wydać do 150 zł - który salon polecacie? bo wśród rekomendacji najczęściej widzę JLD i Brodway.
Ja za kolor płaciłam 105zł do tego robiłam strzyżenie za 75zł, ale na stronie jest możliwość samego modelowania za 35zł. Ja byłam zadowolona i chodzę tam co miesiąc, ogromnym plusem jest to, że nie trzeba czekać na wizytę bo nie mają zapisów.
Włosy bardzo fajnie układały się po strzyżeniu a za każdym razem jak mnie modelowano to miałam super objętość więc byłam bardzo zadowolona.
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:26   #3536
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja też się ścinałam raz u p. Ani z Kwiskiej. Najpierw byłam całkiem zadowolona, ale za jakiś czas trafiłam z polecenia kilku znajomych do Salonu Judyta na Gajowej, gdzie ścięto mnie w podobnym stylu jak p. Ania (znaczy, że na boba), lecz zapłaciłam prawie 3 razy mniej- mycie+ strzyżenie+modelowanie 35 zł- z włosów lekko do ramion do krótkiego boba.
I włosy też mi się lepiej układają niż po cięciu Ani...
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:36
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:51   #3537
Lagaudia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Z ręką na sercu chcę polecić p. Paulinę z Denique w Pasażu Grunwaldzkim, po raz pierwszy od daawien dawna odrastające włosy bardzo ładnie i praktycznie bezproblemowo się układają co jest wynikiem odpowiedniego wycieniowania i podcięcia włosów. Fryzura jaką mi zrobiła to coś a la bob.
Miła, przyjemna babeczka, doradzi co i jak.

Drugim salonem, który kiedyś był jednym z moich faworytów to Carlo Biani w Rynku nad Pizza Hut niestety ze względu na przeprowadzkę już mnie tam dawno nie było i nie wiem jak się tam teraz sprawy mają?

Natomiast z czystym sumieniem przestrzegam przed salonem fryzjerskim na Psich budach, never ever! Poszłam, bo zależało mi na czasie a nie mogłam się nigdzie indziej dostać. Żałowałam ojj długo!
babeczka przejawiała w ogóle zero zainteresowania klientem, dobrze, że nie wybrałam ścięcia tylko nałożenie farby, a i tak miałam wrażenie, że mało interesowało ją to co dzieje sie u mnie na głowie, przerwa na papieroska, rozmowy z koleżanką etc.
Strasznie traktowała moje włosy, urządziła mi niezłą szarpaninę przy modelowaniu (po wizycie chyba przez godzinę odczuwałam skutki wizyty...)
dodatkowo miałam okazję przyglądać się pracy jej koleżanki, dziewczyna - klientka, młoda wybierała się na wesele - a ta jej urządziła na głowie niby 'modną' fryzurę. Myślę, że klientka sama zrobiłaby to sobie lepiej... prosiła zresztą o fryzurę upiętą mówiąc, że jej ciężkie włosy długo nie trzymają loków i tym podobnych, a ta jej zrobiła pofalowane włosy spięte z jednej strony, przecież jak to zobaczyłam... cieszyłam się, że nie siedzę na miejscu tej biednej dziewczyny...
ok, już więcej się nie wylewam swoich frustracji po prostu przestrzegam!
__________________

„España, sol,toros, guitarras, vino. Everibodi ¡ole!”



Lagaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:43   #3538
kittymint
Raczkowanie
 
Avatar kittymint
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 165
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hejo
Czy mogłybyście mi polecić kogoś kto dobrze i w dość dobrej cenie wykonuje uczesania okolicznościowe ? Salon/dojazd obojętnie
Szukałam na forum ale okazuje się, ze wiele informacji jest już nieaktualnych... dlatego prosiłabym o poradę
kittymint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:48   #3539
Incomprehensible
Rozeznanie
 
Avatar Incomprehensible
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 959
GG do Incomprehensible
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kittymint Pokaż wiadomość
Hejo
Czy mogłybyście mi polecić kogoś kto dobrze i w dość dobrej cenie wykonuje uczesania okolicznościowe ? Salon/dojazd obojętnie
Szukałam na forum ale okazuje się, ze wiele informacji jest już nieaktualnych... dlatego prosiłabym o poradę
Salon Avangarda.
Płaciłam 50zł za fryzurę na swój ślub.
i byłam baaaardzo zadowolona.

http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...083&gal=0&ip=1
__________________



"W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz

....i o rzeczy, które z nimi tworzysz."


Incomprehensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:40   #3540
joutsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A co jeśli chodzi o dekoloryzację? Czy któraś z Was robiła gdzieś i może kogoś polecić w miarę przystępnej cenie?
joutsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.