rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-21, 07:03   #1
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652

rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki


Witam Beatko,
mam kilka pytań ( mam cere mieszana ze sklonnoscia do wrazliwej,lekko zszarzala,zmeczona ,brak jej blasku mam prawie 25 lat)
1) Od jakiegos 1,5roku ... wiecej -na policzkach zaczal mi sie tworzyc taki rumień w ksztalcie koleczka(placuszek)b.leci utko wglebiony w skore, zwlaszcza na prawym policzku,w srodku ma kolorek rozowawy , nic nie swedzi, nic sie w nim nie dzieje,zadnych innych niepokojacych objawow.Bylam z tym u kosmetyczek (ale nie wiedza dokladnie co to jest, napewno nie tradzik rozowaty-bo sie obawialam!) Dermatolog - to samo stwierdzil.Sama juz nie wiem.Maskuje sobie"to" makijazem,ale ponoc widac.Gdzie z tym moge sie udac do zbadania?a moze to niec groznego?
2) Jak to jest z tymi katalogowymi kosmetykami pielegnacyjnymi? Zdania sa bardzo podzielone,w wiekszosci odradzaja.Ja uzywam sporo z AVONU ( i jestem zadowolona, zadnych reakcji,problemow)a o to chyba chodzi.
3) jakich kosmetykow uzywac pod oczy (nie mam zadnych problemow z nimi,nosze tylko okulary)
4) Jakich kremow uzywac na szyje?
Podam moj obecny zestaw,ktory uzywam (moze cos w nim zmienic)
- krem matujacy VICHY Thermal s MAT ( na dzien)
- krem nawilzajacy z AVONU (miod+mleko) na noc
(wczesniej kompleks witaminowy)
- z tej samej serii maseczka miod+mleko(czesto)
- krem pod oczy z wyciagiemn ze swietlika (Dax Cosmet)
- z AVONU maseczka sciagajaca pory,i ta super nawilzajaca w 1 min ( nie pamietam nazwy)
- zel do mycia twarzy z drobinkami scierajacymi J&J
Za wszelka pomoc bardzo dziekuje.
POZDRAWIAM.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-21, 07:03   #2
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

Witam Beatko,
mam kilka pytań ( mam cere mieszana ze sklonnoscia do wrazliwej,lekko zszarzala,zmeczona ,brak jej blasku mam prawie 25 lat)
1) Od jakiegos 1,5roku ... wiecej -na policzkach zaczal mi sie tworzyc taki rumień w ksztalcie koleczka(placuszek)b.leci utko wglebiony w skore, zwlaszcza na prawym policzku,w srodku ma kolorek rozowawy , nic nie swedzi, nic sie w nim nie dzieje,zadnych innych niepokojacych objawow.Bylam z tym u kosmetyczek (ale nie wiedza dokladnie co to jest, napewno nie tradzik rozowaty-bo sie obawialam!) Dermatolog - to samo stwierdzil.Sama juz nie wiem.Maskuje sobie"to" makijazem,ale ponoc widac.Gdzie z tym moge sie udac do zbadania?a moze to niec groznego?
2) Jak to jest z tymi katalogowymi kosmetykami pielegnacyjnymi? Zdania sa bardzo podzielone,w wiekszosci odradzaja.Ja uzywam sporo z AVONU ( i jestem zadowolona, zadnych reakcji,problemow)a o to chyba chodzi.
3) jakich kosmetykow uzywac pod oczy (nie mam zadnych problemow z nimi,nosze tylko okulary)
4) Jakich kremow uzywac na szyje?
Podam moj obecny zestaw,ktory uzywam (moze cos w nim zmienic)
- krem matujacy VICHY Thermal s MAT ( na dzien)
- krem nawilzajacy z AVONU (miod+mleko) na noc
(wczesniej kompleks witaminowy)
- z tej samej serii maseczka miod+mleko(czesto)
- krem pod oczy z wyciagiemn ze swietlika (Dax Cosmet)
- z AVONU maseczka sciagajaca pory,i ta super nawilzajaca w 1 min ( nie pamietam nazwy)
- zel do mycia twarzy z drobinkami scierajacymi J&J
Za wszelka pomoc bardzo dziekuje.
POZDRAWIAM.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-26, 18:12   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

1)Przyjrzyj się uważnie w dobrym oświetleniu czy ten rumień w kształcie kółeczka to nie jest przypadkiem siateczka rozszerzonych naczyńek. Spotykam się często z podobnym problemem w gabinecie, klientka myśli ,że to plamka , przebarwienie, a ja pod podświetlaną lupą widzę ,że to naczyńka.
2) i o to właśnie chodzi – jak lubisz i pasują Twojej cerze to używaj
3) możesz wypróbować np. krem z firmy Avon – Głęboko Nawilżający ( w wieku 25 lat koniecznie trzeba stosować kremy pod oczy, nawet jeśli nie ma jeszcze żadnych objawów starzenia się skóry)
4) na szyję możesz stosować krem , który używasz na noc ( wszelkie kremy o działaniu odżywczym i nawilżającym będą dobre dla skóry szyi , możesz także nakładać nawilżające i odżywcze maseczki), nie stosuj na szyję kremu matującego , ani maseczek o ściągającym działaniu
5)do Twojego zestawu dodałabym jeszcze tonik o działaniu nawilżającym , odświeżającym ( i może spróbuj kompletować kosmetyki z jednej firmy – chociaż jeśli te ,które używasz dobrze Ci służą to możesz przez dłuższy czas trzymać się takiego zestawu
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-26, 18:12   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

1)Przyjrzyj się uważnie w dobrym oświetleniu czy ten rumień w kształcie kółeczka to nie jest przypadkiem siateczka rozszerzonych naczyńek. Spotykam się często z podobnym problemem w gabinecie, klientka myśli ,że to plamka , przebarwienie, a ja pod podświetlaną lupą widzę ,że to naczyńka.
2) i o to właśnie chodzi – jak lubisz i pasują Twojej cerze to używaj
3) możesz wypróbować np. krem z firmy Avon – Głęboko Nawilżający ( w wieku 25 lat koniecznie trzeba stosować kremy pod oczy, nawet jeśli nie ma jeszcze żadnych objawów starzenia się skóry)
4) na szyję możesz stosować krem , który używasz na noc ( wszelkie kremy o działaniu odżywczym i nawilżającym będą dobre dla skóry szyi , możesz także nakładać nawilżające i odżywcze maseczki), nie stosuj na szyję kremu matującego , ani maseczek o ściągającym działaniu
5)do Twojego zestawu dodałabym jeszcze tonik o działaniu nawilżającym , odświeżającym ( i może spróbuj kompletować kosmetyki z jednej firmy – chociaż jeśli te ,które używasz dobrze Ci służą to możesz przez dłuższy czas trzymać się takiego zestawu
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-27, 06:09   #5
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

jeszcze jedno pytanie:
czy w moim wieku moge uzywac SERUM z wit C ERIS
(dla skory nadwrazliwej) jak czesto?ile razy dziennie?
PA PA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-27, 06:09   #6
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

jeszcze jedno pytanie:
czy w moim wieku moge uzywac SERUM z wit C ERIS
(dla skory nadwrazliwej) jak czesto?ile razy dziennie?
PA PA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-30, 01:40   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

To jak cera zareaguje na ten kosmetyk to bardzo indywidualna sprawa. Uważam,że możesz spróbować zastosować to serum. Na początek tylko raz dziennie np. na noc. Jeśli zauważysz ,że działanie jest zbyt intensywne to spróbuj używać kosmetyk tylko np. trzy razy w tygodniu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek oznaki uczulenia to odstaw preparat.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2001-12-30, 01:40   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

To jak cera zareaguje na ten kosmetyk to bardzo indywidualna sprawa. Uważam,że możesz spróbować zastosować to serum. Na początek tylko raz dziennie np. na noc. Jeśli zauważysz ,że działanie jest zbyt intensywne to spróbuj używać kosmetyk tylko np. trzy razy w tygodniu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek oznaki uczulenia to odstaw preparat.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 13:20   #9
tolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: rumień ,kosmetyki pielegnacyjne dla 24 latki

czy może ktoś mi powie czy jest jakaś metoda na usunięcie rumienia z tym nie da sie żyć chodzi mi o metode mechaniczną czy jest choc jedna osoba która sobie poradziła z tym problemem,lub choć jeden lekarz który kogoś wyleczył na choćby 90procent.Czy ktoś ma naprawde doświadczenie w tym celu bo mam wrażenie że nie i jeszcze nie znalazłem osoby całkowicie wyleczonej a wiele forów przeglądam,prosze niech ktoś sie odniesie do tego opisu pozdrawiam
tolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.