Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 19:56   #91
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Gasiłam świeczkę. I trochę zbyt mocno i ze zbyt małej odległości ją zdmuchnęłam. A że miałam rzęsy pomalowane (tusz jest łatwopalny), to tylko poczułam taki gorący podmuch i okropne wrażenie, że rzęsy mi się kurczą... Zawsze miałam beznadziejne rzęsiska, ale w ogóle JAKIEŚ miałam. A teraz, szkoda gadać...
nie martw się! Moja mama też kiedyś sobie spaliła i odrosły jej dłuższe i grubsze! Serio, było widać różnicę, bo spaliła tylko w jendym oku
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:36   #92
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Gasiłam świeczkę. I trochę zbyt mocno i ze zbyt małej odległości ją zdmuchnęłam. A że miałam rzęsy pomalowane (tusz jest łatwopalny), to tylko poczułam taki gorący podmuch i okropne wrażenie, że rzęsy mi się kurczą... Zawsze miałam beznadziejne rzęsiska, ale w ogóle JAKIEŚ miałam. A teraz, szkoda gadać...
O rany....ale pech ale to wiesz rzesy podobno szybko odrastaja sama mam taka dziure miedzy rzesami pusta nie wiem nawet dlaczego i smaruje olejkiem rycynowym i juz prawie znika szybciutko odrosna! ja Ci to mowie! zobaczylam to w swojej szklanej kuli dobrze bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:27   #93
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
nie martw się! Moja mama też kiedyś sobie spaliła i odrosły jej dłuższe i grubsze! Serio, było widać różnicę, bo spaliła tylko w jendym oku
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
O rany....ale pech ale to wiesz rzesy podobno szybko odrastaja sama mam taka dziure miedzy rzesami pusta nie wiem nawet dlaczego i smaruje olejkiem rycynowym i juz prawie znika szybciutko odrosna! ja Ci to mowie! zobaczylam to w swojej szklanej kuli dobrze bedzie
Dziękuję, Dziewczyny
I mam nadzieję, że się nie mylicie. Staram się nie panikować póki co. Chyba kupię też ten olejek rycynowy, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może coś da.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:29   #94
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dziękuję, Dziewczyny
I mam nadzieję, że się nie mylicie. Staram się nie panikować póki co. Chyba kupię też ten olejek rycynowy, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może coś da.
eee my jak wyrocznie nie mozemy sie mylic! kup kup nie jest drogi a duzo dziala moja kolezanka wogole rzes nie miala na dole i po miesiecu uzwania ma takie ladne i dlugieszybko urosna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:07   #95
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

poszłam do rossmana kupić ten tusz, ale nie było - wszystkie wykupione! Więc kupiłam 2000 kcal. Jak ktoś wrzuci zdjęcia rzęs przed i po l'orealu to wrzucę przed i po 200 kcal, i porównamy
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:13   #96
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
poszłam do rossmana kupić ten tusz, ale nie było - wszystkie wykupione! Więc kupiłam 2000 kcal. Jak ktoś wrzuci zdjęcia rzęs przed i po l'orealu to wrzucę przed i po 200 kcal, i porównamy
W Rossmannie nie kupisz ;D ja przeszukałam 3 w Krakowie ;p dopiero w jakieś mniej uczęszczanej drogerii znalazłam
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:27   #97
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Ja też szukałam w rossmanie ale wszystkie były wykupione Znalazłam dopiero w drogerii w galerii krakowskiej
Używam już tydzień i muszę powiedzieć że to naprawdę jeden z lepiej wydłużających tuszów jakie miałam, jest naprawdę super. A przy tym najtańszy wcześniej używałam zazwyczaj l'oreal ale ten naprawdę jest dużo lepszy Nie wiem czy to kwestia szczoteczki - bo pierwszy raz mam tusz z taką plastikową (gumową) ale naprawdę rzęsy są bardzo wydłużone , pogrubione i rozdzielone Po pierwszym użyciu efekt był taki sobie ale już za kolejnym razem super
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 11:42   #98
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
W Rossmannie nie kupisz ;D ja przeszukałam 3 w Krakowie ;p dopiero w jakieś mniej uczęszczanej drogerii znalazłam
u mnie znowu sa w naturze
Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Ja też szukałam w rossmanie ale wszystkie były wykupione Znalazłam dopiero w drogerii w galerii krakowskiej
Używam już tydzień i muszę powiedzieć że to naprawdę jeden z lepiej wydłużających tuszów jakie miałam, jest naprawdę super. A przy tym najtańszy wcześniej używałam zazwyczaj l'oreal ale ten naprawdę jest dużo lepszy Nie wiem czy to kwestia szczoteczki - bo pierwszy raz mam tusz z taką plastikową (gumową) ale naprawdę rzęsy są bardzo wydłużone , pogrubione i rozdzielone Po pierwszym użyciu efekt był taki sobie ale już za kolejnym razem super
heh ja bym sobie go chetnie kupilam ale boje sie ze u mnie bedzie dawal taki naturalny efekt a chcialabym cos mocniejszego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:59   #99
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

W Super Pharmie ten tusz kosztuje teraz 17 zl Zastanawiam sie nad nim,ale skoro piszecie,ze wydluzajacy i z gumowa szczoteczka,to chyba sie wstrzymam

A propos olejku rycynowego,to staralam sie go stosowac,ale bardzo mnie po nim pieka oczka Staram sie smarowac tak,zeby nie dostal sie do oczu,ale jesli klade sie z nim spac,to nie daje rady A Wy jak nakladacie?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:44   #100
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
W Super Pharmie ten tusz kosztuje teraz 17 zl Zastanawiam sie nad nim,ale skoro piszecie,ze wydluzajacy i z gumowa szczoteczka,to chyba sie wstrzymam

A propos olejku rycynowego,to staralam sie go stosowac,ale bardzo mnie po nim pieka oczka Staram sie smarowac tak,zeby nie dostal sie do oczu,ale jesli klade sie z nim spac,to nie daje rady A Wy jak nakladacie?
no ja ciagle sie krece i krece kolo tego tuszu i caly czas nie wiem czy go chce czy nie!

ja mialam kiedys odzywke normalna do rzes i po prostu przelalam tam ten olejek i uzywam do jego nakladania normalnej szczoteczki ale jak masz taka zwykla szczoteczke od tuszu to juz masz jak go nakladac musi byc tylko czysta bo jak jest jeszcze tusz na niej to takie grudki moga sie czasami zrobic w polaczeniu z olejkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:14   #101
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja ciagle sie krece i krece kolo tego tuszu i caly czas nie wiem czy go chce czy nie!

ja mialam kiedys odzywke normalna do rzes i po prostu przelalam tam ten olejek i uzywam do jego nakladania normalnej szczoteczki ale jak masz taka zwykla szczoteczke od tuszu to juz masz jak go nakladac musi byc tylko czysta bo jak jest jeszcze tusz na niej to takie grudki moga sie czasami zrobic w polaczeniu z olejkiem
Mam przelany olejek do opakowania po odzywce,ale i tak mnie oczy pieka,bo chyba za duzo go nakladam
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 19:09   #102
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mam przelany olejek do opakowania po odzywce,ale i tak mnie oczy pieka,bo chyba za duzo go nakladam
Na pewno za dużo Mnie właśnie tak piekły oczy jak nakładałam za dużo i wtedy łatwo dostawał się do oczu A teraz po prostu "zmruguję" olejek z palca i wydaje mi się, ze to bardzo ekonomiczny i wygodny sposób
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:22   #103
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

kupiłam wczoraj w rossmanie za 19,90

jako że wczoraj byłam już pomalowana i nie chciało mi się zmywać tusz testowała mój 13 letni brat on ma maleńkie, krótkie rzęsy ale to co zrobił z nimi ten tusz super



na prawdę rozdziela rzęsy wydłuża i podkręca

jednak jakiegoś szokującego pogrubienia nie zauważyłam

suma summarum polecam bardzoooo i ta cena marzenie :P
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:24   #104
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Ja kupilam w promocji w Astorze wczoraj za 14,99 Dopiero raz sie nim pomalowalam, ale poki co wrazenia pozytywne Fajna ma szczoteczke i moje rzesy raczej pogrubil, wydluzenia specjalnego nie zauwazylam, bede testowac dalej.
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.