Ubranie podczas seksu :| - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 22:44   #31
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

A czy kiedykolwiek gdy się kochaliście ty sama zdjęłaś koszulkę a on zrobił "Aaaaaaaaaaa" i uciekł? Wątpię w to, więc jak dla mnie nie masz się co martwić że nie podobasz mu się. Może po prostu leniuszek Ci się trafił.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 23:34   #32
to_tylko_ja_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
A czy kiedykolwiek gdy się kochaliście ty sama zdjęłaś koszulkę a on zrobił "Aaaaaaaaaaa" i uciekł? Wątpię w to, więc jak dla mnie nie masz się co martwić że nie podobasz mu się. Może po prostu leniuszek Ci się trafił.

Faktycznie, nigdy tak nie zrobiłam ... I nie będę próbować, chyba zbyt nieśmiała jestem. Z resztą na początku on nawet swojej nie zdejmował. choć teraz to ja mu ściągam od razu ;/ Ale wyczaję sytuację i zapytam się o to prosto z mostu. Aż ciekawa jestem co powie ... Mam nadzieję że jak już usłyszę odpowiedź to nie spalę się ze wstydu ;/ Niby tak głupia sprawa a zrobiłam z tego jakiś dziwny problem ;/
to_tylko_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 23:35   #33
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

jak już porozmawiasz z partnerem to daj znać czy wszystko okej i gdzie leży problem
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 23:38   #34
to_tylko_ja_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
jak już porozmawiasz z partnerem to daj znać czy wszystko okej i gdzie leży problem
Na pewno dam znać, ale nie będzie to zbyt szybko ;/ bo spotkamy się dopiero za tydzień albo 2 ;/ a nie jest to rozmowa na telefon albo gg (chyba) ;/
to_tylko_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 23:44   #35
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

najważniejsze, by na spokojnie porozmawiać gdzieś, gdzie będziecie sami. otwarta rozmowa to pierwszy i najważniejszy krok do rozwiązania każdego problemu w związku. powodzenia
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 00:41   #36
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Jak można nie potrafić rozmawiać z osobą, której pokazuje się krocze i pozwala się je penetrować?

Ja bym sama zdjęła koszulkę, w czym problem? Przecież nie trzeba jak księżniczka czekać, aż się zostanie rozebraną.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 00:54   #37
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

ja tez nie rozumiem czemu sama nie zdejmiesz koszulki? to sie trzeba nawzajem rozbierac? jesli go zapytasz to pewnie powod bedzie blahy, nie pomyslal i moze pomyslal ze jak sama nie zdejmujesz to moze nie chcesz aby on to zrobil bo moze czegos sie wstydzisz czy cus..
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 02:09   #38
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

a czemu ma sama zdejmowac skoro on nigdy nie sciagnal?

to jemu powinno zależeć po co ma sie dziewczyna narzucać.



moze jego byla wstydzila sie piersi i mial zakaz sciagania bluzki, moze jest przyzwyczajony do starych nawykow?;p
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 06:52   #39
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez to_tylko_ja_ Pokaż wiadomość
Faktycznie, nigdy tak nie zrobiłam ... I nie będę próbować, chyba zbyt nieśmiała jestem.
No nie żartuj nawet... Nie jesteś nieśmiała żeby uprawiać sex a wstydzisz się zdjąć bluzki?
Przecież nie ma obowiązku rozbierać się nawzajem. Idziecie do łóżka, zaczyna się robić coraz ciekawiej, ty ściągasz bluzkę i po sprawie.
Równie dobrze, w trakcie uniesień możesz szepnąć mu "rozbierz mnie, chcę być naga".
Na prawdę nie przejmuj się aż tak takim drobiazgiem, nie analizuj tyle, bo powód z pewnością jest błachy a ty się niepotrzenie zadręczasz.


Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 06:55   #40
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

możesz zdjąć z siebie bluzkę (nie powinno Cię to krepować, skoro sypiacie ze sobą) i zobaczysz jego reakcję.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 07:59   #41
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Zapytaj wprost, dlaczego kocha się z Tobą w ten sposób.

Powodów może być wiele, np. podnieca go kochanie się z kobietą w staniku/bluzeczce, sądzi, że Tobie się to bardziej podoba (skoro nigdy dotąd sama się nie rozebrałaś) itp. To, że Twojego chłopaka nie podniecają Twoje piersi, jest akurat najmniej prawdopodobnym wyjaśnieniem - gdyby nie uważał Cię za atrakcyjną, to by z Tobą nie był.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 08:14   #42
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

a zdejmij sama
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 08:42   #43
to_tylko_ja_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Jak można nie potrafić rozmawiać z osobą, której pokazuje się krocze i pozwala się je penetrować?

Ja bym sama zdjęła koszulkę, w czym problem? Przecież nie trzeba jak księżniczka czekać, aż się zostanie rozebraną.

A kto powiedział, że ja nie potrafię z nim rozmawiać ??? Więc bardzo proszę bez takich uwag

Edytowane przez to_tylko_ja_
Czas edycji: 2011-02-14 o 08:43
to_tylko_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:03   #44
_Malinowa_Mamba_
Przyczajenie
 
Avatar _Malinowa_Mamba_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

ja myśle ze nie boi sie ze bedzie mial problemy z odpieciem stanika i nie chce sie osmieszyc
_Malinowa_Mamba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:06   #45
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez to_tylko_ja_ Pokaż wiadomość
A kto powiedział, że ja nie potrtafię z nim rozmawiać ??? Więc bardzo proszę bez takich uwag
Może uwaga ston3d była trochę zbyt...obrazowa, ale ma rację. Gdybyś potrafiła z nim porozmawiać to nie byłoby tego wątku, bo zwyczajnie potrafiłabyś go o to zapytać.
Nie ma co się denerwować. Przy najlbiższej okazji zrób to co ci wizażanki poradziły i problem się rozwiąże

Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:27   #46
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez to_tylko_ja_ Pokaż wiadomość
A kto powiedział, że ja nie potrafię z nim rozmawiać ??? Więc bardzo proszę bez takich uwag
Gdybyś potrafiła z nim rozmawiać, to najpierw byś skonsultowała swoje wątpliwości z nim, a nie na internetowym forum. Z nim powinnaś się dzielić przemyśleniami na temat waszego życia seksualnego, bo to Wy je tworzycie. To Tobie ma być dobrze w łóżku, a nie nam- więc jak źle Ci z tą koszulką to pogadaj z facetem o tym. Przecież mogłaś trafić na internetowe wielbicielki noszenia koszulek podczas seksu które by Ci powiedziały, że to normalne- i co wtedy, robiłabyś to wbrew sobie? Jak Ci coś nie pasuje, to się mówi to od razu. Facet może mieć wręcz pretensje, że dopiero po czasie dowiaduje się o tym, że zrobił coś źle, bo ciągle był przekonany że Ciebie to kręci.
I założę się, że powód nie ściągania tej koszulki okaże się bardzo błahy.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 11:07   #47
to_tylko_ja_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Gdybyś potrafiła z nim rozmawiać, to najpierw byś skonsultowała swoje wątpliwości z nim, a nie na internetowym forum. Z nim powinnaś się dzielić przemyśleniami na temat waszego życia seksualnego, bo to Wy je tworzycie. To Tobie ma być dobrze w łóżku, a nie nam- więc jak źle Ci z tą koszulką to pogadaj z facetem o tym. Przecież mogłaś trafić na internetowe wielbicielki noszenia koszulek podczas seksu które by Ci powiedziały, że to normalne- i co wtedy, robiłabyś to wbrew sobie? Jak Ci coś nie pasuje, to się mówi to od razu. Facet może mieć wręcz pretensje, że dopiero po czasie dowiaduje się o tym, że zrobił coś źle, bo ciągle był przekonany że Ciebie to kręci.
I założę się, że powód nie ściągania tej koszulki okaże się bardzo błahy.

Przemyślałam sobie kilka spraw i niestety ale chyba masz rację Przecież gdybym faktycznie umiała w 100% z nim rozmawiać o naszych sprawach łóżkowych to nie pisałabym takich głupot na wizażu. Może za szybko to wszystko się potoczyło i powinniśmy przystopować Już sama nie wiem. Na początku bardziej myślałam o tym żeby to jego zadowolić bo ma dużo większe doświadczenie i wciąż zastanawiałam się nad tym jakie może mieć oczekiwania wobec mnie. Jedno jest pewne czeka nas ważna rozmowa ...
to_tylko_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:50   #48
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Zrobiło ci się przykro bo jego byłe miały duży biust? No miały i? Skąd pewność że im też bluzki zdejmował? Seks w ubraniach jest inny, lepszy. Ale nie będę się tutaj uzewnętrzniać:P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:12   #49
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

dziwne,tu juz nie chodzi o to czy go kręcą piersi czy nie ,ja czasem podczas seksu tez nie sciagałam ,ale zeby zawsze??? mysle ze jak sie kocha,to chce sie miec całą osobę ,chce sie czuc cala jej bliskosc ,piescic cale cialo .... nie wiem czy wytrzymałabym ze słabym kochankiem,który jako gre wstepna traktuje tylko pieszczoty pochwy

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

i chyba jesteście młodzi i domysłam sie ,ze dopiero odkrywacie seksualne rozkosze... bo ja bym po prostu zapytała wprost ,albo sama zdjeła tą bluzkę ...
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 15:17   #50
to_tylko_ja_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
dziwne,tu juz nie chodzi o to czy go kręcą piersi czy nie ,ja czasem podczas seksu tez nie sciagałam ,ale zeby zawsze??? mysle ze jak sie kocha,to chce sie miec całą osobę ,chce sie czuc cala jej bliskosc ,piescic cale cialo .... nie wiem czy wytrzymałabym ze słabym kochankiem,który jako gre wstepna traktuje tylko pieszczoty pochwy



i chyba jesteście młodzi i domysłam sie ,ze dopiero odkrywacie seksualne rozkosze... bo ja bym po prostu zapytała wprost ,albo sama zdjeła tą bluzkę ...
Aaaaaa ja już sama nie wiem, pogadam z nim to pewnie dowiem się co jak i dlaczego Może mi jakoś pojaśni sytuację i swój tok rozumowania.
Tacy młodzi to nie jesteśmy, ja może i dopiero odkrywam co to życie seksualne ale On z całą pewnością nie.
to_tylko_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:06   #51
botekslawek
Raczkowanie
 
Avatar botekslawek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 102
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

np ja bardzo lubię ciało TŻ i w pełni je akceptuje, ale czasem mówię żeby nie ściągał koszulki, bo jakoś seks w ubraniach (jakiejś części ) mnie po prostu podnieca. Może Twój TŻ też tak ma? Zapytaj go po prostu
botekslawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:33   #52
katja175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 80
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Zapomniałyście o jednej rzeczy: od jakiegoś czasu mamy zimę, więc chłopak może się obawiać, że mu dziewczyna zmarznie
katja175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:27   #53
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez botekslawek Pokaż wiadomość
np ja bardzo lubię ciało TŻ i w pełni je akceptuje, ale czasem mówię żeby nie ściągał koszulki, bo jakoś seks w ubraniach (jakiejś części ) mnie po prostu podnieca. Może Twój TŻ też tak ma? Zapytaj go po prostu
Faktycznie jest coś fajnego w sexie w ubraniach. Niby wszystko jest normalnie, jesteśmy ubrani, niby nic się nie dzieje, jak w ciągu dnia, a jednak tam niżej dzieją się niesłychane rzeczy
Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:42   #54
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
dziwne,tu juz nie chodzi o to czy go kręcą piersi czy nie ,ja czasem podczas seksu tez nie sciagałam ,ale zeby zawsze??? mysle ze jak sie kocha,to chce sie miec całą osobę ,chce sie czuc cala jej bliskosc ,piescic cale cialo .... nie wiem czy wytrzymałabym ze słabym kochankiem,który jako gre wstepna traktuje tylko pieszczoty pochwyNooo..tez tak pomyslalam..no bo jak by wygladaly pieszczoty np plecow, pocalunkow ponizej brody a wyzej talii? Chyba ze wszystko sie toczy "na chipcika" ale co to za przyjemnosc?

Autorko watku, Tylko sie nie obraz!

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

i chyba jesteście młodzi i domysłam sie ,ze dopiero odkrywacie seksualne rozkosze... bo ja bym po prostu zapytała wprost ,albo sama zdjeła tą bluzkę ...
Ja tez. I poczula bym sie jakos "pokrzywdzona" ze tylko jedynie o co chlopakowi chodzi to tylko to "jedno" miejsce. No, ale to ja.
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 21:34   #55
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

A ty nie możesz sama sobie zdjąć tej bluzki i stanika ?
Na pewno by mu się spodobało i problemu by nie było, bo być może robił by to potem sam

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez katja175 Pokaż wiadomość
Zapomniałyście o jednej rzeczy: od jakiegoś czasu mamy zimę, więc chłopak może się obawiać, że mu dziewczyna zmarznie
tez o tym pomyślałam
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 10:07   #56
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A ty nie możesz sama sobie zdjąć tej bluzki i stanika ?
Na pewno by mu się spodobało i problemu by nie było, bo być może robił by to potem sam

No właśnie, czemu ty sama nie rozebrałaś się do seksu? Zimno ci w trakcie?

Btw. Mój ex miał zwyczaj uprawiać seks w skarpetkach spytałam go, czy mu zimno w nogi, czy też może stopy ma pokryte łuską? A może ma błony pławne między palcami, i wstydzi się, że to odkryję? Zaprzeczył, zaczął się śmiać i od tamtej pory zdejmował skarpetki
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:06   #57
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez KLAKIER__ Pokaż wiadomość
Dokładnie, nigdy nie zrozumiem tego, jak wiele dziewczyn/kobiet w swoim mniemaniu do uprawiania seksu dorosło, a do rozmawiania na ten temat chyba już nie, bo nogi rozkładają chętnie i bez krępacji, a pogadać się wstydzą. Przepraszam za obrazowe przekazanie moich myśli, ale inaczej tego ująć nie umiem.
Pogadaj z nim i tyle, myślę, że facet może nawet sobie nie zdawać sprawy z tego, że dla Ciebie to jakiś problem. Z drugiej strony dziwne, że sam tego nie robi ochoczo, przecież naga partnerka to najpiękniejszy widok dla faceta...
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:01   #58
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez Penny Ur Pokaż wiadomość


Faktycznie jest coś fajnego w sexie w ubraniach. Niby wszystko jest normalnie, jesteśmy ubrani, niby nic się nie dzieje, jak w ciągu dnia, a jednak tam niżej dzieją się niesłychane rzeczy
Hehe Ja jestem natomiast fanką seksu bez żadnych ubrań, bo lubię się przytulić do faceta wtedy, jest taki ciepły
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:16   #59
Niczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

czytam i czytam i mnie krew zalewa
wydawało mi się zawsze, że spanie z kimś to już jest etap w związku, w którym nie ma się już nic do ukrycia. Jeżeli Ty wstydzisz się powiedzieć, że Ci to nie odpowiada, albo dlaczego tej cholernej bluzki nie ściąga to się zastanów czy potrzebnie z Nim do łóżka w ogóle szłaś....czy to był właściwy czas no nie mogę
Niczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:28   #60
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Ubranie podczas seksu :|

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Hehe Ja jestem natomiast fanką seksu bez żadnych ubrań, bo lubię się przytulić do faceta wtedy, jest taki ciepły
Ja też wolę bez - przytulić się do mojego nagiego faceta...mmm...
Ale od czasu do czasu, szczególnie jeśli warunki są niesprzyjające, sex w ubraniach może być ciekawą odmianą
Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.