Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-10, 23:11   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay


Potrzebuje trwalego matującego podkładu. Prawie zawsze cały dzień jestem poza domem, na uczelni wiec nie mam czasu na poprawki makijażu. Mam cerę z tendencją do błyszczenia, zaskórników i często wyskakuja mi na buzi jakies niespodzianki Miałam próbkę i podkład okazał się być świetny pod względem krycia i matowienia (a z tym u mnie trudno) Mam tylko pytanie: czy przez to, że jest on taki kryjący i trwały nie powoduje on, ze powstają zaskórniki i inne takie...? Generalnie jakie ma minusy? Czytałam na KWC ale może cos jeszcze sie dowiem. Proszę podzielcie się opinią bo jak dla mnie podkład nie jest tani i nie chciałabym się zawieść po zakupie. Pozdrawiam!
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 07:45   #2
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

Używałam tego podkładu ( starsza wersja ) przez cały miniony rok. Mam podobną cerę do Ciebie...błyszczenie, zaskórniki i pojawiaające się od czasu do czasu niespodzianki. Jak dla mnie był to bardzo dobry podkład. Spełniał moje wymagania, czyli ładnie matowił, ukrywał niedoskonałości cery, a przy tym nie czułam żeby tworzył maskę. Nie zauważyłam też jakiegoś pogorszenia cery po jego stosowaniu. Obecnie jednak przeszłam na podkład Estee Lauder - Double Wear Stay in-place. Moim zdaniem jest porównywalny właśniwościami do revlona a nawet lepszy, ale zarazem droższy.Z czystym sumieniem moge polecić Ci zakup Colorstay tylko dobrze dobierz kolorek żeby nie był zbyt za ciemny a powinien spełnić Twoje oczekiwania)))Ja pewnie jeszcze do niego wróce, ale w lato bo mam właśnie kolorek troche przyciemny jak na zime.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 09:39   #3
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

Monia dzięki za radę. Podkład jest drogi, ale teraz widziałam w jakiejś gazecie ze będzie promocja i będzie kosztował jakieś 54zł a nie 70 Myślę, żę to okazja wiec chyba sobie go w końcu kupię Pozdrawiam!
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 09:47   #4
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

moniu czy revlon colorstay ma jasniejsze kolory od 01 fresco double wear EL?,ja używam właśnie tego i jestem zadowolona ale z checia wypróbowalabym jakis jaśniejszy

starsza wersja to colorstay a ta nowasza to colorstay natual?
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:21   #5
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Tak, dokładnie cattt. Starsza wersja to colorstay a nowa colorstay natural.
Co do kolorów. Nie wiem dokładnie jakie ma Revlon, też mam obecnie z Estee Lauder odcień 1-fresco i bardzo mi pasuje. Z revlonu miałam kolor 7-true beigne i był troszke za ciemny, choć na lato w sam raz.Ale wydaje mi się że Revlon ma jaśniejsze kolory od Estee Lauder w swojej ofercie, ale najlepiej będzie jakbyś sama sprawdziła w drogeri;-)))
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:24   #6
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

To fajnie jak robią taką promocje, rzeczywiście opłaca się kupić za tą cenę
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:34   #7
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Dziekuje bardzo za szybka odpowiedź,jak narazie zostane przy naszym ELbo mam do niego slabośc,ale kto wie może i siegnę po colorstay
a jeszcze jedno pytanko:jakiego używasz kremu pod EL?ja Nivea visage ale mam wrażenie ze jest za cieżki pod ten podklad.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-11, 10:38   #8
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

Sprostowanie dziewczyny. Podkład Colorstay to jeden a podkład Colorstay Natural to drugie. Ten pierwszy to ten b.kryjący i super trwały jest w słoiczku, ten drugi jest w mniiejszym opakowaniu z pompką i jest chyba lżejszy, mniej kryjący no taki bardziej naturalny efekt daje. Tak przypuszczam bo go nie próbowałam. Wiem tylko że to są dwa różne podkłady i oba są dostępne w sklepach.
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:44   #9
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

Jest dokładnie tak jak piszesz Nora ja oczywiscie mówiłam o tym starszym podkładzie czyli Colorstay w słoiczku bez pompki.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:44   #10
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

dzieki Nora
ja właśnie nie miałam o tym zielonego pojecia
czyli ta wersja w słoiczku bez pompki jest lepiej kryjąca i to właśnie ona jest tak "wychwalana pod niebiosa" przez wiele wizażanek
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:48   #11
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Ja miałam ogromny dylemat co do kremu jaki stosowac pod ten podkładzik - Estee Lauder. W sumie za wiele ich nie stosowałam bo tylko dwa,ale najbardziej zadowolona jestem z kremu Erisa Lirene- delikatny krem nawilzająco ochronnybo ładnie nawilza buźke i podkład tez dobrze się na nim rozprowadza i jest lekki.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-11, 10:49   #12
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Ja miałam ogromny dylemat co do kremu jaki stosowac pod ten podkładzik - Estee Lauder. W sumie za wiele ich nie stosowałam bo tylko dwa,ale najbardziej zadowolona jestem z kremu Erisa Lirene- delikatny krem nawilzająco ochronnybo ładnie nawilza buźke i podkład tez dobrze się na nim rozprowadza i jest lekki.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 11:02   #13
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

cattt napisał(a):
> czy revlon colorstay ma jasniejsze kolory od 01 fresco double wear EL?

tak. colorstay "stary" ma bardzo jasny odcień 01 ivory. colorstay natural ("nowy", z pompką) zaczyna się od odcienia 02 Buff, króty też wygląda na jaśniejszy od Fresco.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 11:04   #14
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Thank You
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:20   #15
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Kupiłam niedawno podkład Revlon Colorstay, właśnie tą starszą wersję w słoiczku,nr 02 Buff,jestem z niego zadowolona.Super kryje,nie tworzy maski,tylko trzeba nabrać wprawy w jego nakładanie,bo u mnie początki były żałosne Używałam kremu Rosaliac La Roche i strasznie się wałkował z tym podkładem, podstawą jest dobry krem raczej nawilżający(odradzam matujące),żeby był dobry poślizg przy rozprowadzaniu podkładu, i nie należy go nakładać punktowo,bo bardzo szybko zastyga i tworzy smugi.
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:30   #16
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay-do moni

Aruniu a czy np.zalegał on w porach??niewiem czy wiesz co mam na myśli, ostatnio próbowałam clinigua superbalanced i osadzał sie w porach i było widac takie kropki, niestety to sa uroki podkładów matujących, takie same doświadczenia miałam z diorem, czy ten też cos takiego robi????
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 20:26   #17
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Re: Do posiadaczek podkładu Revlon, Colorstay

Tak właśnie tu chodzi o starszą wersję podkładu bez pompki,ma znacznie lepsze właściwości kryjące niż Colorstay Natural.A czy nie wchodzi w pory? To chyba kwestia indywidualna,ja nie mam z tym akurat problemu.
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.