bardzo geste gladkie biale uplawy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 16:30   #1
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Question

bardzo geste gladkie biale uplawy ?


co oznaczaja bardzo geste gladkie biale uplawy ?
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:36   #2
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez nitkaO_o Pokaż wiadomość
co oznaczaja bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Czy ty naprawdę musisz na każda swoją wątpliwość zakładać nowy wątek?
Pisz w wątku o grzybicy.
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:42   #3
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Dziewczyno, ja mam do Ciebie jedno bardzo ważne pytanie: czy korzystanie z wyszukiwarki i pomyślenie nad tym czy podobny temat (jak ten Twój założony) już istnieje - tak bardzo Cię boli?

Ty non stop zakładasz bezsensowne tematy, które już na forum były, do których możesz się dopisać. Ale nie, co chwila wyskakujesz z jakimiś rewelacjami.

Tym bardziej, że Ty piszesz w tematach o grzybicy pochwy i takie tematy zakładasz. Weź się ogarnij wreszcie i pisz w jednym temacie, a nie przeskakujesz od jednego do drugiego, a po drodze zakładasz kolejne.
Z czego niektóre NISZCZYSZ, bo USUWASZ z nich POSTY.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 21:35   #4
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Question Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

I po co sie tak denerwowac
szukalam i nie moglam znalezc - wszedzie co innego pisze
i dla mnie moje pytania nie sa bezsensowne
i nie czulam potrzeby zeby wpisywac to do owego watku ktory podaliscie za przyklad - moze nie wiedzialam do czego go zamiescic ?
a usuwac sobie moge , a skad wiecie czy czasem np. bledu nie zrobilam i chcialam go poprawic ?
Nie jestem z tych co sie beda tu wyklucac







Edytowane przez nitkaO_o
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:46
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:01   #5
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Skoro Twoje dolegliwości są związane z jednym problemem to przynajmniej zadawaj pytania w jednym swoim wątku (skoro nie chcesz pisać w zbiorczym), a nie zakładaj kolejnych, dla mnie to bezsensowne

A odnośnie kasowania postów i pisania na priv do osób które się wypowiedziały żeby tez to zrobiły, to nie jestem pewna czy tak można robić.
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:11   #6
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez sunny_me Pokaż wiadomość
Skoro Twoje dolegliwości są związane z jednym problemem to przynajmniej zadawaj pytania w jednym swoim wątku (skoro nie chcesz pisać w zbiorczym), a nie zakładaj kolejnych, dla mnie to bezsensowne

A odnośnie kasowania postów i pisania na priv do osób które się wypowiedziały żeby tez to zrobiły, to nie jestem pewna czy tak można robić.
Bo wlasnie nie wiem z jakim problemem sa one zwiazane
Dla tego nie wiem gdzie co wpisac :/
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:16   #7
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

To ja Ci podpowiem - infekcja miejsc intymnych?
Chodzi mi o to że jak będziesz zadawała pytania dot pojedynczych objawów wyrwanych z kontekstu to nawet przy najszerszych chęciach nie bardzo będzie można cokolwiek doradzić. Jak będziesz trzymała się jednego wątku to będzie to bardziej zrozumiałe.
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 22:55   #8
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez nitkaO_o Pokaż wiadomość
a usuwac sobie moge , a skad wiecie czy czasem np. bledu nie zrobilam i chcialam go poprawic ?
Nie jestem z tych co sie beda tu wykucac
No właśnie usuwać sobie nie możesz, za to są ostrzeżenia. Od kiedy kasowanie całego posta, zalicza się do poprawiania błędu?

Nie wiem czy jesteś tak dziecinna czy niekulturalna.

p.s. skoro tak dbasz o poprawność językową, to uprzejmie informuję, że nie pisze się "WYKUCAĆ" (bo to można zrobić w lesie, pod krzakiem), tylko WYKŁÓCAĆ.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 04:05   #9
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
p.s. skoro tak dbasz o poprawność językową, to uprzejmie informuję, że nie pisze się "WYKUCAĆ" (bo to można zrobić w lesie, pod krzakiem), tylko WYKŁÓCAĆ.
Hmm jak już jesteśmy przy regulaminie:

5. Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika, chyba, że w rażący sposób złamał punkt 1 i 2. w regulaminie forum.


9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.

Więc tak sumując Ty złamałaś już 2 punkty regulaminu...

A tak na marginesie może i wyszukiwarka nie gryzie, ale powiem szczerze, że czasami i ja (a jestem tu już sporo czasu) mam problem z obsługą tego szukaja.. dla mnie jest nieprzejrzysty.



A co do usuwania postów, zdjęć itp.:
7. Usunięcie z wątku treści, które powodują jego zniszczenie (kluczowej treści, zdjęć na temat których toczy się dyskusja itp...) jest równoznaczne z otrzymaniem bana tymczasowego. Usuwanie treści i zdjęć o mniejszym znaczeniu, grozi punktem karnym. Punkty karne są sumowane w zależności od ilości zniszczeń. Czyli:
Bana tymczasowy na 14 dni za:
- usunięcie pierwszego posta
- usunięcie wszystkich wypowiedzi w wątku (wielokrotne usunięcie treści)
- usunięcie zdjęć, jeśli były one przedmiotem pytania/dyskusji.


Edit:
Czasami i mnie ponosi, jak po raz setny ktoś pyta, czy można kupić perfumy Chanel 100ml za 100zł i czy jest szansa aby to był oryginał. Jeżeli mam gorszy dzień, to po prostu nie odpowiadam, żeby kogoś nie urazić, a nie wyżywam się na forum na kimś za to, że spytał.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-12-02 o 04:09
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 09:05   #10
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Hmm jak już jesteśmy przy regulaminie:

5. Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika, chyba, że w rażący sposób złamał punkt 1 i 2. w regulaminie forum.


9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.

Więc tak sumując Ty złamałaś już 2 punkty regulaminu...
Nie chcę być niemiła, ale na forum technicznym toczy się dyskusja na ten temat (zwracanie uwagi na błędy) biorą w niej udział forumowiczki, moderatorzy i administrator.

Co do podpunktu 5 - widziałaś wszystkie wątki NitkaO_o? Radzę przeczytać. Wiele razy miała zwracaną uwagę, że mogła się dopisać do tematu o grzybicy pochwy (i bywało, że dopisywała się). Bywało również, że wymyśliła sobie jakieś nowe pytanie, które musi zadać i zakładała nowy temat, tak jak teraz. Chyba nie powiesz, że ktoś kto pisał już w temacie, który go interesuje, nagle nie mógł się tam dopisać? Albo stracił orientację?

Poza tym ona NIE JEST NOWĄ użytkowniczką. Zarejestrowała się w maju, mamy grudzień. 7 miesięcy to chyba sporo czasu.

Zaś co do punktu 9 - nie wytknęłam jej w sposób prześmiewczy błędu. Napisałam to jak najbardziej kulturalnie. Nie ośmieszyłam jej, tylko podałam znaczenie wyrazu, który napisała (inne od tego, które miała na myśli). I żeby nie było, spotkałam się naprawdę z takim określeniem. Na mazurach. Tam "wykucać" w miejscowości, w której bywam na wakacjach, oznacza załatwienie się pod krzaczkiem

Szkoda, że nie przyczepiasz się do dziewczyny, która bezczelnie usuwa swoje posty (w wątkach przez siebie założonych), namawia inne użytkowniczki do zrobienia tego samego (wypowiedź sunny_me), a potem pisze, że jej wolno, bo skąd wiemy, że ona błędów nie poprawia? I robi za chwilę straszny błąd ortograficzny...

Poza tym jakby nie patrzył, Ty również zwracasz mi uwagę (fakt, że nie na błędy, ale zwracasz), prowokujesz mnie do dalszej dyskusji, która nie będzie na temat.

Pozdrawiam.

p.s. ja się nie kłócę, żeby nie było. Dla mnie to jest jak najbardziej normalna dyskusja, nie traktuję tego jako "przepychanki".

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-12-02 o 09:07
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:07   #11
Samara888
Raczkowanie
 
Avatar Samara888
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

To ja sie wtrące ale dla odmiany napisze na temat wątku bo też mam takie upławy, byłam u ginekologa i powiedział mi że jestem zdrowa, nie pytałam go wtedy co oznaczają takie upławy, bo jak juz mi powiedział że wszystko jest oki to o tym zapomnialam Może na forum sie dowiem czegoś no ten temat
__________________


Samara888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 17:57   #12
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Nie chcę być niemiła, ale na forum technicznym toczy się dyskusja na ten temat (zwracanie uwagi na błędy) biorą w niej udział forumowiczki, moderatorzy i administrator.
To, że toczy się dyskusja, to nie znaczy jeszcze, że regulamin może zostać zmieniony, na razie funkcjonuje w takiej, a nie innej i obowiązuje każdego i młodego i starego stażem bycia na forum.
Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Zaś co do punktu 9 - nie wytknęłam jej w sposób prześmiewczy błędu. Napisałam to jak najbardziej kulturalnie. Nie ośmieszyłam jej, tylko podałam znaczenie wyrazu, który napisała (inne od tego, które miała na myśli). I żeby nie było, spotkałam się naprawdę z takim określeniem. Na mazurach. Tam "wykucać" w miejscowości, w której bywam na wakacjach, oznacza załatwienie się pod krzaczkiem
Słownik pwn nie zna słowa "wykucać" , więc chyba jakieś marne to Twoje tłumaczenie.
Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie przyczepiasz się do dziewczyny, która bezczelnie usuwa swoje posty (w wątkach przez siebie założonych), namawia inne użytkowniczki do zrobienia tego samego (wypowiedź sunny_me), a potem pisze, że jej wolno, bo skąd wiemy, że ona błędów nie poprawia? I robi za chwilę straszny błąd ortograficzny...
Ja nikogo nie czepiam się, zwracam tylko uwagę na to, że w sposób niekulturalny zwracasz się do innego użytkownika i zwracasz na błędy, co jest niezgodne z regulaminem.
Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Poza tym jakby nie patrzył, Ty również zwracasz mi uwagę (fakt, że nie na błędy, ale zwracasz), prowokujesz mnie do dalszej dyskusji, która nie będzie na temat.
Owszem jest na temat, bo białe upławy nie zawsze świadczą chyba o grzybicy pochwy, każdy ma prawo taki temat założyć, o ile nie ma co do przekonania, że to jest akurat grzybica. Może być to np. zakażenie bakteryjne, co z grzybicą ma niewiele wspólnego, tak?

Hmm jakoś chyba przeoczyłam zapis o niezgodności z regulaminem zwracanie uwagi.
Czy ja prowokuję dyskusję? Wydaj mi się, że nie. Opierasz się o regulamin, to bądź też z nim w zgodzie. Ja tam poczułabym się dotknięta, gdyby ktoś mój błąd językowy rozwinął do teorii załatwiania się pod krzaczkiem.


Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
p.s. ja się nie kłócę, żeby nie było. Dla mnie to jest jak najbardziej normalna dyskusja, nie traktuję tego jako "przepychanki".
Jakoś nie wydaje mi się, ale nie mnie to osądzać, bo nie jestem moderatorem.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Samara888 Pokaż wiadomość
To ja sie wtrące ale dla odmiany napisze na temat wątku bo też mam takie upławy, byłam u ginekologa i powiedział mi że jestem zdrowa, nie pytałam go wtedy co oznaczają takie upławy, bo jak juz mi powiedział że wszystko jest oki to o tym zapomnialam Może na forum sie dowiem czegoś no ten temat
Skoro powiedział Ci, że jesteś zdrowa, to może więcej wiary lekarzowi, no chyba, że masz podstawy mu nie ufać.

A może masz większą ilość wydzieliny, która jest jak najbardziej fizjologiczna. A jakie masz te upławy podczas dni płodnych? Cały cykl są białe?
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:19   #13
Samara888
Raczkowanie
 
Avatar Samara888
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Jak najbardziej mu ufam i wierze że jestem zdrowa tylko od jakiegoś czasu czuje że mi "mokro" nie tylko w czasie dni płodnych ale przez cały cykl i zazwyczaj upławy są właśnie takie białe jak to opisała autorka wątku
__________________


Samara888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:42   #14
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

ja tez mam nie raz takie biale uplawy, a to tylko taka moja sepcyfika w trakcie cyklu. dlaczego najezdzaqcie na nia, ze mogla napsiac w watku o grzybivy? skoro nie wie co to jest, to chyba nie byloby sensu sie podpinac nie? jestes lekjarzem, ze na podstawie 3 przymiotnikow stiwerdzasz, ze to grzybica i wielki raban,, ze napisala osobny post? =|
ogolnie rzecz biorac, zanim zaczniesz wytykac komus bledy, spojrz na siebie. =)

Pytanie co do watku o czym moga swiadczyc takie uplawy? czego byc objawem"?
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:27   #15
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez Samara888 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej mu ufam i wierze że jestem zdrowa tylko od jakiegoś czasu czuje że mi "mokro" nie tylko w czasie dni płodnych ale przez cały cykl i zazwyczaj upławy są właśnie takie białe jak to opisała autorka wątku
Słuchaj, ale to nie jest tak, że wydzielina naturalna jest tylko podczas uprawiania seksu i dni płodnych.

U mnie jest przez cały cykl. Tylko właśnie podczas dni płodnych jest przezroczysty, a w pozostałe dni właśnie białawy.

Ale to też może być specyfika organizmu. To nie muszą być upławy (o nich mówimy wtedy, kiedy jest wydzielina odbiegającego od stanu fizjologicznego), a jeszcze zadam Ci pytanie, czy ta wydzielina ma jakiś nietypowy zapach?
Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
Pytanie co do watku o czym moga swiadczyc takie uplawy? czego byc objawem"?
To nie muszą być upławy wcale. Tak jak pisałaś wcześniej, to może być jak najbardziej fizjologia.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:05   #16
Samara888
Raczkowanie
 
Avatar Samara888
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

U mnie też zawsze była tylko ostatnio jest jej więcej nie wiem właśnie dlaczego, a co do zapachu to nie wiem jak go opisać ale raczej nie jest jakiś dziwny
__________________


Samara888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:39   #17
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez Samara888 Pokaż wiadomość
U mnie też zawsze była tylko ostatnio jest jej więcej nie wiem właśnie dlaczego, a co do zapachu to nie wiem jak go opisać ale raczej nie jest jakiś dziwny
No i odpowiedziałaś sobie sama
A zmiany mogą być spowodowane zmianami hormonalnymi.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:40
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 14:23   #18
Samara888
Raczkowanie
 
Avatar Samara888
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Dzięki za odpowiedzi
__________________


Samara888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.