kto cwiczyl z plytami - jakie efekty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-30, 13:21   #1
suz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 38

kto cwiczyl z plytami - jakie efekty?


Witam
zakladam nowy watek, zeby zebrac wszystko razem. otoz - w watku filmiki z cwiczeniami - bylo na pewno wiele informacji, ale dosyc porozrzucanych. wiele z Was na pewno cwiczylo regularnie przy niektorych plytkach - prosze, podzielcie sie wrazeniami - jak dlugo cwiczylyscie, z jaka plyta, kiedy bylo widac efekty, czy stosowalyscie diete w tym czasie itd.

ja dopiero zaczynam - slim in 6 - start it up! - dzis drugi dzien. cwiczenia maja 25 minut, ale po wczorajszych mam dzis ogromne zakwasy a wydawalo mi sie ze wytrenowana jestem - w kazdym razie na pierwszy rzut oka to lekkie cwiczonka, a po 25 minutach.... ale fajne sa, ponoc trzeba cwiczyc 6 dni w tygodniu, pierwszy tydzien start it up, potem przez 2 tygodnie ramp it up, potem przez 3 tygodnie burn it up. tak wiec za 6 tygodni zamelduje

pozdrawiam i czekam na Wasze relacje
suz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 11:28   #2
Slim_777
Raczkowanie
 
Avatar Slim_777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 33
Dot.: kto cwiczyl z plytami - jakie efekty?

Witaj,
ćwiczenie z płytami pomaga, potrzeba tylko chęci i zapałau. Ja zawsze wracam do Pilatesu. Kiedyś kupiłam gazetkę z płytką, sprawdzę w domu, z kim sa ćwiczenia, ale to nie jest wydanie z ostatniego roku, tylko o wiele starsze. Mój sposób to wybranie z 4 serii tylko 2. Jak się rozćwiczę to wykonuję też te trudniejsze i razem mam 3 serie. W ten sposób nie nudzę sie ćwiczeniami, nie zmuszam i mam chęć do nich wrócić.
Efekty po miesiącu w zeszłym roku były takie, że idąc w krótkiej spódniczce obce osoby pogratulowasły mi wyglądu, i to nie jakies oblesne gwizdy, tylko kulturalny komentarz. Dlatego polecam.
W tym roku mam inny problem (cellulit), ale to nie problem tego wątku.
Pozdrawiam i zachecam do ćwiczeń - równiez siebie
__________________

Slim_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:03   #3
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: kto cwiczyl z plytami - jakie efekty?

Jest już taki wątek. Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia 2 - tak sie nazywa.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.