Zmiana stylu :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 10:14   #31
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Zmiana stylu :D

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
Aj, zmiana stylu to niezly pomysl na zmienie siebie.
Może podsuniecie mi jakis pomysl na extra ubiór?
Jasne - jeans'owe rurki z podwyższonym stanem,do tego biała koszula z kołnierzykiem i bufkami na ramionach i czerwone peep-toe na obcasie

O_o'
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:17   #32
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zmiana stylu :D

Jak to mowia - tylko krowa nie zmienia zdania
Oczywiscie metamorfozy jakie pamietam z liceum (gdy dziewczyny w ciagu miesiaca z grunge zmienily sie w skate itp.) sa smieszne i nie wierze ze taka osoba dalej jest soba w nowym wydaniu. Natomiast stopniowe zmienianie swojego wygladu, ktory dostosowujemy do tego jak sami sie zmieniamy jest normalne.
Ja w liceum bylam wlasnie takim troche glaniastym grungem, na studiach zaczelam przeradzac sie z dziewczyny w kobiete i zaczelam ubierac sie bardziej kobieco, potem zareczylam sie i wyszlam za maz za faceta ktory mial dosc reprezentacyjne stanowsiko (facet jest nadal ale stanowisko inne ) i zaczelam ubierac sie bardziej elegancko. Teraz jestem mloda mama i uwielbiam sportowa, miejska elegancje. Uwazam ze nasz stroj mowi o nas tyle samo co gesty i mimika, wiec to nic dziwnego ze dostosowujemy go do siebie na danym etapie zycia.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:29   #33
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Zmiana stylu :D

Ja ciagle mam nadzieje ,że w końcu odnajde jakiś jeden swój styl, bo jak narazie to różności walają się po mojej szafie, każdy z innej beczki, choć systematycznie robie selekcje Czasem coś kupię i miesiąc później już uznam że to beznadziejne i nie pojmuje jak mogło mi się podobać. Staram się oduczyć takiego kupowania wyjątkowo oryginalnych ciuszków i sezonówek, a zamiast tego stawiać na klasyczne rzeczy dobrej jakości. Poza kilkoma wpadkami trzymam sie już trzeci miesiąc;-)
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:55   #34
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Zmiana stylu :D

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Jak to mowia - tylko krowa nie zmienia zdania
Oczywiscie metamorfozy jakie pamietam z liceum (gdy dziewczyny w ciagu miesiaca z grunge zmienily sie w skate itp.) sa smieszne i nie wierze ze taka osoba dalej jest soba w nowym wydaniu. Natomiast stopniowe zmienianie swojego wygladu, ktory dostosowujemy do tego jak sami sie zmieniamy jest normalne.
Ja w liceum bylam wlasnie takim troche glaniastym grungem, na studiach zaczelam przeradzac sie z dziewczyny w kobiete i zaczelam ubierac sie bardziej kobieco, potem zareczylam sie i wyszlam za maz za faceta ktory mial dosc reprezentacyjne stanowsiko (facet jest nadal ale stanowisko inne ) i zaczelam ubierac sie bardziej elegancko. Teraz jestem mloda mama i uwielbiam sportowa, miejska elegancje. Uwazam ze nasz stroj mowi o nas tyle samo co gesty i mimika, wiec to nic dziwnego ze dostosowujemy go do siebie na danym etapie zycia.
No właśnie...mnie to w sumie troche jakoś irytuje,że po wyglądzie się ocenia.Sama nie mam jakiegoś czystego stylu-skate,dziewczęcy,kobiecy, sportowy,elegancki czy jakikolwiek inny.Raz ubiorę się jak dziecko,które musi mieć na sobie po prostu wygodne jeansy i luźny t-shirt,w których wyglądam dokładnie tak,jak to opisałam,innym razem ubiorę się klasycznie,elegancko i tak pójdę na zajęcia,czy na miasto,bo na to miałam ochotę.I za każdym razem osoby,które mnie mijają za jednym rzutem oka wyrabiają sobie o mnie zdanie,a już niecierpię,gdy jestem mierzona z krzywymi minami.
Ale offtop;}

Co do nagłej zmiany stylu,to tak samo uważam.Nie wierzę,że każda z tych osób,która na drugi dzień po wielkim 'HALO' na temat emo przyszła z czarną grzywką na pół twarzy czy ci,co po filmah hamerykańskich założyli szerokie spodnie,zrobiła to dlatego,bo zobaczyła ten styl i wiedziała,że to jest właśnie to,czego szukała.Imo to strzelanie na ślepo - coś jest modne,może się w tym znajdę,a dodatkowo zrobię wrażenie i zwrócę na siebie uwagę.

[quote=Mycha;7030616Ja ciagle mam nadzieje ,że w końcu odnajde jakiś jeden swój styl, bo jak narazie to różności walają się po mojej szafie, każdy z innej beczki, choć systematycznie robie selekcje Czasem coś kupię i miesiąc później już uznam że to beznadziejne i nie pojmuje jak mogło mi się podobać. Staram się oduczyć takiego kupowania wyjątkowo oryginalnych ciuszków i sezonówek, a zamiast tego stawiać na klasyczne rzeczy dobrej jakości. Poza kilkoma wpadkami trzymam sie już trzeci miesiąc;-)[/quote]
Mam iiidentycznie.Właśnie spoglądałam na sweterek,w którym pomykałam pół zimy i byłam w nim zakochana,a teraz zastanawiam się co z nim zrobić,bo wyrzucić to żal
Również stawiam na klasykę...ale przez to mam trzy pary czarnych bucików na wiosnę;}
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:27   #35
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: Zmiana stylu :D

Cytat:
Napisane przez katrina_ Pokaż wiadomość
Hmm w sumie nie znalazłam siebie jeszcze w żadnym stylu raz jestem strasznie kobieca raz sportowo , a jeszcze innym czymś hmm wymieszanym ? Ubieram się w to co mi pasuje w czym czuje się dobrze i chyba tak wyglądam . Nie wiem jaki mam styl , więc nie mam na jaki zmieniać na razie jako, że nikt nie wymaga ode mnie niczego oprócz nie pokazywania dużej ilości gołego ciała w szkole to mogę ubierać się jak sobie chcę . Zdaję sobie jednak sprawę , że jak pójdę do pracy może to ulec zmianie ... A szkoda Pozdrawiam
to tak jak ja
no i ciągle nie mogę się zdecydować, w którą stronę iść
jednego dnia podobają mi się luźne, sportowe ciuszki, a zaraz wszystko mi się zmienia i z chęcią założyłabym jakieś sukienki, spódnice mam nadzieję, że mi minie
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:35   #36
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zmiana stylu :D

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
No właśnie...mnie to w sumie troche jakoś irytuje,że po wyglądzie się ocenia.Sama nie mam jakiegoś czystego stylu-skate,dziewczęcy,kobiecy, sportowy,elegancki czy jakikolwiek inny.Raz ubiorę się jak dziecko,które musi mieć na sobie po prostu wygodne jeansy i luźny t-shirt,w których wyglądam dokładnie tak,jak to opisałam,innym razem ubiorę się klasycznie,elegancko i tak pójdę na zajęcia,czy na miasto,bo na to miałam ochotę.I za każdym razem osoby,które mnie mijają za jednym rzutem oka wyrabiają sobie o mnie zdanie,a już niecierpię,gdy jestem mierzona z krzywymi minami.
Ale offtop;}

Co do nagłej zmiany stylu,to tak samo uważam.Nie wierzę,że każda z tych osób,która na drugi dzień po wielkim 'HALO' na temat emo przyszła z czarną grzywką na pół twarzy czy ci,co po filmah hamerykańskich założyli szerokie spodnie,zrobiła to dlatego,bo zobaczyła ten styl i wiedziała,że to jest właśnie to,czego szukała.Imo to strzelanie na ślepo - coś jest modne,może się w tym znajdę,a dodatkowo zrobię wrażenie i zwrócę na siebie uwagę.


Mam iiidentycznie.Właśnie spoglądałam na sweterek,w którym pomykałam pół zimy i byłam w nim zakochana,a teraz zastanawiam się co z nim zrobić,bo wyrzucić to żal
Również stawiam na klasykę...ale przez to mam trzy pary czarnych bucików na wiosnę;}
Wiesz, moze cie to irytowac albo nie, ale tak juz jest swiat zbudowany ze decyduje pierwsze wrazenie W koncu po to sa mundury policjantow, fartuchy lekarzy, mundurki subkultur zeby odrozniac od siebie ludzi i grupy. Polecam troche poczytac na ten temat (np. Aronsona), myslenie stereotypowe i ocenianie po pierwszym wrazeniu to podstawowe mechanizmy psychologiczne. Mozesz z tym walczyc tylko po co? Nie sadzisz ze ubior cos jednak wyraza? Mowi o nas? Moze skoro jednego dnia ubierasz sie kobieco to dlatego ze chcesz sie wtedy podobac, a innego dnia chcesz byc wyluzowana i tak wlasnie chcesz sie czuc w swoich ciuchach...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:08   #37
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Zmiana stylu :D

a według mnie styl to różnorodność... a nie latanie ciągle we wszystkim 'na jedno kopyto'... bo co to za styl, gdy mamy na sobie ciągle to samo - 10 par podobnych spodni, tysiąc prawie że identycznych tunik i 10 grubych pasków, nie mówiąc o 5 parach balerinek i 15 legginsach ...
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 15:17   #38
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Zmiana stylu :D

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
a według mnie styl to różnorodność... a nie latanie ciągle we wszystkim 'na jedno kopyto'... bo co to za styl, gdy mamy na sobie ciągle to samo - 10 par podobnych spodni, tysiąc prawie że identycznych tunik i 10 grubych pasków, nie mówiąc o 5 parach balerinek i 15 legginsach ...
Tak sobie myślę o tej różnorodności... w swojej szafie... Może masz racje, bo jednak coś nami kieruje że wybieramy takie a nie inne ubrania. I skoro całe życie ciągnęło mnie do tego co oryginalne, ekscentryczne,niebanalne to ta klasyka którą teraz na siłe wprowadzam "nosi mi się sztucznie";-) Chyba, że dorzuce do niej coś bardziej "swojego";-) Jakby na to nie patrzeć nie czuję się sobą ubrana w elegancki uniform.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:19   #39
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Zmiana stylu :D

styl to nie tylko ciuchy, ja wierze ze to cos wiecej. mozna byc ubranym modnie a stylu nie miec.

a ze pierwsze wrazenie duzo mowi o czlowieku to akurat jest bardzo czesto prawda, w koncu ciuchy i cala reszta jakos nas charakteryzuja, no i sama aparycja i mimika to tez czesc wizerunku, ale trezba tez umiec nieraz dopuscic do siebie mysl ze pod tym jednak jest cos wiecej
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:50   #40
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Zmiana stylu :D

wg mnie styl to nie ciuchy, tylko sposob w jakim te ciuchy sa noszone.

np pani w garsonce, wymodelowana, wypacykowana a zgarbiona i z kaczym chodem w 10 cm szpilkach nie jest milym widokiem i jakos burzy moj poglad na estetyke niby jest ladnie 'wymodelowana' ale to nie to.
i chce sie zgodzic, co do pierwszego wrazenia. pierwsze wrazenie jest dlatego takie wazne, bo jest pierwsze jak swiat stary tak bylo i bedzie, tego sie nie zmieni.

a co do zmiany stylu. czy raczej zmiany szafy. jest to potrzebne i sama przechodze metamorfoze z byle-nie-wiem-czego na 'miejska elegancje', ktora mi pasuje, poniewaz moge przeplatac ciuchy z mojego starego 'stylu' z tym nowym. w sumie to taka mala ewolucja mi sie w szafie zrobila.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:05   #41
oleczka220
Raczkowanie
 
Avatar oleczka220
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 320
Dot.: Zmiana stylu :D

Ehhh Super temat!

Dołącze się do dyskusji!

Ja też w swojej szafie mam swoją ''mała dżungle'' tz sukienki, spódnice... Ale i sportowe dresiki... obcisłe topy i luźne..
I wszystko zaleźy od naastroju..

Ale też ostatnio chcialam coś ''dodać'' do swojego stylu''...
Myśłałam o np. old schoolowych bluzkach... Mam takich mało.. I takich z fajnymi motywami... Bochomazy
POzdrawiam x
__________________
Nie posiadam polskich znakow

Ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=557855
oleczka220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 20:27   #42
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Zmiana stylu :D

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Wiesz, moze cie to irytowac albo nie, ale tak juz jest swiat zbudowany ze decyduje pierwsze wrazenie W koncu po to sa mundury policjantow, fartuchy lekarzy, mundurki subkultur zeby odrozniac od siebie ludzi i grupy. Polecam troche poczytac na ten temat (np. Aronsona), myslenie stereotypowe i ocenianie po pierwszym wrazeniu to podstawowe mechanizmy psychologiczne. Mozesz z tym walczyc tylko po co? Nie sadzisz ze ubior cos jednak wyraza? Mowi o nas? Moze skoro jednego dnia ubierasz sie kobieco to dlatego ze chcesz sie wtedy podobac, a innego dnia chcesz byc wyluzowana i tak wlasnie chcesz sie czuc w swoich ciuchach...
Nie nie,walczyć nie będęA że mnie rytuje,to może troche za dużo...chociż nie,irytuje mnie,gdy ktoś bierze to zbyt poważnie.Gdy na podstawie ubioru i pierwszego wrażenia modeluje sobie większą część zdania o osobie.Wiem również,że większość ludzi tak ma.
Aronson,no cóż...jak Wojciszke,jest moją lekturą obowiązkową;D no a ostatnie zdanie,bez dwóch zdań,tak po prostu jest

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
a według mnie styl to różnorodność... a nie latanie ciągle we wszystkim 'na jedno kopyto'... bo co to za styl, gdy mamy na sobie ciągle to samo - 10 par podobnych spodni, tysiąc prawie że identycznych tunik i 10 grubych pasków, nie mówiąc o 5 parach balerinek i 15 legginsach ...
Hm,no co kto lubi chyba.Obie 'definicje' dotyczą stylu.Jedni mają różnorodny styl inni są w stylu stali
Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
styl to nie tylko ciuchy, ja wierze ze to cos wiecej. mozna byc ubranym modnie a stylu nie miec.

a ze pierwsze wrazenie duzo mowi o czlowieku to akurat jest bardzo czesto prawda, w koncu ciuchy i cala reszta jakos nas charakteryzuja, no i sama aparycja i mimika to tez czesc wizerunku, ale trezba tez umiec nieraz dopuscic do siebie mysl ze pod tym jednak jest cos wiecej
No właśnie...szkoda,że tak mało osób dopuszcza tą myśl...
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:20   #43
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Zmiana stylu :D

a ja jestem w trakcie zmieniania stylu ze sportowego,luznego... na bardziej kobiecy...
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:10   #44
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Zmiana stylu :D

zycze powodzenia
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:03   #45
TheHeartBroken
Raczkowanie
 
Avatar TheHeartBroken
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 220
Dot.: Zmiana stylu :D

Może pokażesz nam swoje ciuszki ?;>
TheHeartBroken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 14:58   #46
fistaszek atakuje
Przyczajenie
 
Avatar fistaszek atakuje
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana stylu :D

Oj, chętnie zobaczymy Twoją metamorfozę
Ja mam 15 lat, ale mój styl uległ ogromnej zmianie. Wiadomo, dziewczynki w wieku 11-12 lat nie mają tak naprawdę `swojego stylu`. Nadszedł bunt, czarny z czarnym (koleżanki wyżej pisały ), te włosy, te buty. Teraz? Zakładam raz hippie kieckę (w szkole wołają na mnie `babcia!`), raz rurki z trampkami, bo mi wygodnie, a teraz chcę spełnić swoje marzenie - zafundować sobie glany. Wcześniej mama była raczej przeciwna.
Uważam, że sukienki, spódnice i wszystko co kobiece może być również wygodne. Cieszę się, że nie zapominamy o tym, że kobieta to kobieta i kiedyś do tego dojrzewamy.
__________________
Zobaczysz, uciekniemy stąd,
znikniemy między-pomiędzy gdzieś...
fistaszek atakuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:52   #47
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Zmiana stylu :D

a moj problem polega na tym, ze mi moich ciuchow szkoda!
strasznie onie dbam..
w ogole zal mi w czyms wyjsc. kupie sobie cos nowego, potem to lezy w szafie tydzien i stwierdzam: "no dobra bluzeczko dzisiaj jest Twoj pierwszy raz"
jak sie tego pozbyc ? zeby mi nie bylo szkoda tych ciuchow..
bo to bluzka powinna byc dla mnie, a nie ja dla bluzki
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 11:50   #48
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Zmiana stylu :D

Również jestem w trakcie metamorfozy mojego stylu na początku technikum dbałam o siebie trochę chodziłam jak laleczka słodko później adidasy i bluza byle sie nie wyróżniać a pod koniec szkoły próbowała dodawać coś do swojej szafy choćby korale czy jakieś kolorowe bluzki jednak mi sie to nie udawało teraz kilka miesięcy po zakończeniu szkoły zaczynam chodzić ubrana tak jak lubię i zauważyłam ze nie chodzi tu o zmianę ubrań ale o zmianę podejścia do siebie i do ludzi wyluzowania sie i odwagi.Czasami na ulicy spotykam sie z przyjaznym uśmiechem czasami z wścibskim wzrokiem odpicowanych lasek kiedyś bym sie tym przejmowała a teraz idę dumna z siebie bo czuje sie dobrze z tym jak wyglądam.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:09   #49
niezainteresowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zmiana stylu :D

świetny wątek, aż poczułam potrzebe podzielenia się swoją historią.

Do połowy gimnazujum miałam styl przeciętnej nastolatki, na szczęście niekrzykliwy i stonowany - ot, dzinsy, czarna/biała bluzka i aditasy/trampki. Potem mój wygląd przerodził się w mało oryginalny typowo 'metalowy' - też nic ciekawego. od połowy 3 klasy gimnazum zaczęłam tworzyć i mój styl, pomimo że nadal "czahny, mhroczny" nabrał znamion oryginalności dzięki odkryciu lumpeksów i talentów krawieckich, a także eksperymentom z innymi kolorami niż czerń. Własnoręcznie szyte spódnice, gorseciki, oryginalne buzki i ciekawe dodatki stały się moimi znakami firmowymi, w szafie zaczęło się robić bardziej kobieco, choć wciąż rockowo. Nie wyglądałam źle, ten styl pasował do tego, jak wówczas się czułam - taka inna i taaaaaka fajna; wówczas mi to pasowało.
Teraz mam 18 lat i od zeszłego roku mój styl codzienny stopniowo przeobraził się w elegancki, gustowny i kobiecy, a zarazem oryginalny - nadel sama szyję i kupuje ciuchy w lumpeksach, ale dałam sobie spokój z mhroznym wyglądem - wydoroślałam. Polubiłam także buty na obcasie.
Teraz już nie nosze spódniczek krótszych niż nieco przed kolano, bardzo rzadko koszulki na ramiączkach (a już napewno nie do szkoły), pieszczochy także na ręce od dawna nie miałam, zamiast tego nosze własnoręcznie zrobioną biżuterie, szczegolnie polubilam kolczyki. Zrezygnowałam z farbowania włosów na bardzo ciemny (prawie czarny) brąz i wróciłam do mojego naturalnego słonecznego brązu.
Chce być odbierana jako osoba kompetentna, zrównoważona, a nie nastolatka, którą się już nie czuję.
Mój obecny styl sprawia, ze czuję się ładna, pasuje mi, podkreśla urodę i atuty sylwetki; jest ciekawy, ale nie tak dramatyczny jak niegdyś.
Jak bym go nazwała? po prostu MÓJ. - dopasowane sweterki i bluzki z dekoltem, spodnice i sukienki do kolan, podkreślone wcięcie w talii, zgrabne buciki na obcasie, rozpuszczone włosy, trochę retro i dodatki vintage
Mam świadomość własnej sylwetki, nie podążam ślepo za modą, bo wiem już, co mi pasuje, a co nie, toteż nie noszę supermodnych balerinek i longów, dużych okularów, rurek i infantylnych dodatków.

Na innych bardzo podoba mi się vintage, hippie i luźne klimatyczne ciuchy 'z epoki', ale gdybym sama miała się ubrać w całości w taki zestaw czułabym się (i wyglądałabym) tragicznie.
niezainteresowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 17:04   #50
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Zmiana stylu :D

a ja? hah, śmieję się z siebie, bodo tej pory ubierałam się na sportowo, bo tak wygodniej i to lubie po prostu itd;D;P
tak wiec w tym momencie mam w szafce z butami jedną parę balerinek (super wygodnych!) i 5 par adidasów!! xD Noo ale hmm idę do nowej szkoły, więc chcę wyglądać inaczej, kobieco bardziej, więc już zrobiłam małe porządki w szafie) Mama się przeraziła, ale już jej minęło. Pod koniec wakacji jadę na większe zakupy, planuję w kupnie m.in. jakieś ładne, obcisłe dosyć, spodnie) Rurki zapewne.
W poniedziałek zmierzam do fryzjera. Kupuję też prostownice, bo ta się nie nadaje ^^
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 17:59   #51
MIRACLE33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana stylu :D

...

Edytowane przez MIRACLE33
Czas edycji: 2011-10-07 o 19:09
MIRACLE33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:59   #52
noelka152
Przyczajenie
 
Avatar noelka152
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju :)
Wiadomości: 2
GG do noelka152 Send a message via Skype™ to noelka152
Dot.: Zmiana stylu :D

podobnie jak miracle33 kupuje to co mi się podoba, a potem cóż trzeba troche w szafie poszperac za nim znajdę cały zestawik ;pp
mój styl codzienny to na ogół denimy(jeansy-dla nie wtajemniczonych) bluzka z ciekawym nadrukiem, muchy i trampki converse lub ballerinki oraz jakaś duża workowata torba, dopasowana biżu i jestem gotowa ;PP Ostatnio spodobały mi się sukienki HiPPie...
Moje częste wyjazdy na festiwale wiążą się teżz odpowiednim, luźnym stylem - najczęściej są to wygodne spodnie,t-shirty i kolorowe kalosze oraz saszetka na pasku z mnóstwem przypinek ;P
_________________________ _________________________ _________________________ ______

a propos czy ktoś widział w sklepach nauszniki na zime??? prosze o pomoc
noelka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.