Mieszkanie na studiach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 20:27   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

Mieszkanie na studiach


Zbliża się matura, a potem przeprowadzka do miasta na studia. Celuję w Kraków. Nie mam kogo zapytać, więc pytam Was. Kiedy szukać mieszkania? Zaraz po wynikach matury? We wrześniu? Czy jak po wynikach matury klepnę sobie mieszkanie, to będę musiała płacić czynsz w wakacje, jakbym tam mieszkała? Kiedy najlepiej szukać? Poradźcie, bo nie mam kogo zapytać...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:33   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mieszkanie na studiach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:54   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Zbliża się matura, a potem przeprowadzka do miasta na studia. Celuję w Kraków. Nie mam kogo zapytać, więc pytam Was. Kiedy szukać mieszkania? Zaraz po wynikach matury? We wrześniu? Czy jak po wynikach matury klepnę sobie mieszkanie, to będę musiała płacić czynsz w wakacje, jakbym tam mieszkała? Kiedy najlepiej szukać? Poradźcie, bo nie mam kogo zapytać...
najlepiej szukac jak tylko dostaniesz sie na studia. za wakacje placi sie czynsz, a wrzesien to za pozno na szukanie mieszkania. zostaja wtedy najdrozsze mieszkania wtedy zostaja.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a co jesli np. sie nie dostanie? bo wiesz, roznie moze byc.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:04   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mieszkanie na studiach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:57   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale wiesz... jest duzo przedmiotow, ktorych wynikow nie mozna przewidziec, chociazby jezyki czy biologia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:00   #6
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Mieszkanie na studiach

Kraków, mówisz. Ja zawsze w Krk szukam od połowy września i zawsze coś znajduję fajnego ; ) generalnie opcje są dwie: ludzie albo szukają wcześniej, w wakacje i płacą za wakacje (często nieco mniej niż w roku akademickim)i mają pewne mieszkanie lub szukają tak, jak ja - dopiero we wrześniu, jak kto woli.
Przede wszystkim szukaj wtedy, kiedy bedziesz miala pewność, gdzie i co studiujesz tj, czy sie dostałaś. Od tego zależy region poszukiwań. Bez sensu szukać w centrum, jak się okaże, że wylądujesz np. na Kampusie UJ na końcu Krakowa i będziesz dojeżdzać 40min w godzinach szczytu ; ) wiadomo, im dalej od centrum, tym mniejszy czynsz, ale średnio za dwójkę trzeba wydać od 400 do 500 zł + media, a za jedynkę od 600 wzwyż.
Gdybyś chciała się zorientować, z ciekawości w ofertach mieszkań, to polecam portal krakow.gumtree.pl

Jak coś to pytaj, co rok od 4 lat szukam mieszkania w Krk, pozdrawiam :- )
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:42   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mieszkanie na studiach

wrzesień jest dla mnie ryzykowny. są wtedy dwie możliwości:
1) najlepsze miejscówki będą już zajęte, a właściciele będą podnosić ceny bo będą wiedzieć, że jeśli ktoś teraz szuka mieszkania to wynajmie ostatecznie każde i za jakąkolwiek cenę byleby mieć dach nad głową - czyli przypadek studenta desperata
2) właściciele którym nie udało się wynająć mieszkania wcześniej, obniżą ceny, byleby mieć jakikolwiek zysk z mieszkania - czyli przypadek właściciela desperata

ja częściej spotykam się z pierwszym przypadkiem...

najlepiej szukać zaraz po wynikach. niestety będzie się płaciło przez wakacje, ale można się dogadać o niższą stawkę przez ten czas.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-03-24 o 23:27
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 23:11   #8
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ale wiesz... jest duzo przedmiotow, ktorych wynikow nie mozna przewidziec, chociazby jezyki czy biologia.
Oj no, nie ma się co czepiać - nie znamy sytuacji dziewczyny, może jest laureatką olimpiady i wie, że na pewno będzie studiować w Krakowie? Poza tym, to nie jest tak, że wyników nie da się przewidzieć - no błagam, w pewnym zakresie się da. Wiadomo, że jak ktoś jest do matury naprawdę dobrze przygotowany to napisze ją w granicach co najmniej tych 70%. A jak ktoś nie jest, to 90 nie dostanie, żeby nie wiem co. Matura to nie ruletka bądź co bądź (chociaż rzeczywiscie sposób oceniania bywa tragiczny).

Moim zdaniem lipiec to najlepszy termin - czyli po tym, jak dostaniesz się na studia. Sierpień też od biedy przejdzie, ale absolutnie nie wrzesień, bo wtedy to już naprawdę są wyższe ceny i zostają resztki. Lipiec to okres największych przetasowań - dużo studentów po zakończonym roku zmienia mieszkania etc. - ale tak, zazwyczaj trzeba przez wakacje płacić.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:36   #9
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mieszkanie na studiach

Ja też w tym roku planuję dostać się na studia do Krakowa i myślałam o szukaniu mieszkania w lipcu - kiedy będę pewna, że się dostałam.

No i właśnie, czynsz w wakacje będzie trzeba płacić. Ale lepiej już zapłacić i mieć zaklepane mieszkanie, niż zaoszczędzić kilka złotych i nie mieć dachu nad głową.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:08   #10
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mieszkanie na studiach

ja bym radziła szukać juz w lipcu. Planowałam przeprowadzkę po ubiegłym roku akademickim i znalezienie odpowiedniego mieszkania w dobrej cenie zajęło mi ponad 3 miesiące (mój przypadek-Warszawa). Być moze w Krakowie jest trochę taniej i łatwiej cos znalezc ale mimo wszystko lepiej nie zostawiac sobie tego na wrzesniowe resztki
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:56   #11
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja bym radziła szukać juz w lipcu. Planowałam przeprowadzkę po ubiegłym roku akademickim i znalezienie odpowiedniego mieszkania w dobrej cenie zajęło mi ponad 3 miesiące (mój przypadek-Warszawa). Być moze w Krakowie jest trochę taniej i łatwiej cos znalezc ale mimo wszystko lepiej nie zostawiac sobie tego na wrzesniowe resztki
Wow, ja szukałam 3 dni A tak z ciekawości - jakiego mieszkania szukałaś? Tzn. w jakiej cenie i mniej więcej gdzie? Bo od wielu osób już słyszałam, że bardzo długo zajęło im szukanie etc. i nie wiem czy ja po prostu mam takie szczęście czy jakieś inne wymagania niż większość ludzkości ;P
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 13:02   #12
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mieszkanie na studiach

mnie szukanie mieszkania schodzi tak do miesiąca.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:06   #13
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Mieszkanie na studiach

Ja moge co najwyzej sie wypowiedziec z perspektywy osoby ktora szuka lokatorow do mieszkań - max tydzien i sie ktos znajduje. Bez znaczenia o jakiej porze roku.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:20   #14
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Wow, ja szukałam 3 dni A tak z ciekawości - jakiego mieszkania szukałaś? Tzn. w jakiej cenie i mniej więcej gdzie? Bo od wielu osób już słyszałam, że bardzo długo zajęło im szukanie etc. i nie wiem czy ja po prostu mam takie szczęście czy jakieś inne wymagania niż większość ludzkości ;P
szukałam sporego, przestronnego mieszkania dla 4 osob, lub gdyby sie trafiło jakies mniejsze w dobrej cenie to dla 3. Szukałam 2-pokojowego, na bemowie, cena ok. 600zł + opłaty

Znalazłam duuuże 70m^2, 3 pokoje, 550 + opłaty, lokalizacja doskonała

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Ja moge co najwyzej sie wypowiedziec z perspektywy osoby ktora szuka lokatorow do mieszkań - max tydzien i sie ktos znajduje. Bez znaczenia o jakiej porze roku.
jesli chodzi o znajdowanie lokatorów to szukalam 2 razy, zajęło mi to za kazdym razem 1 dzien
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:44   #15
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Mieszkanie na studiach

najlepiej szukaj mieszkania w sierpniu/ wrzesniu, wtedy mozesz ewentualnie zaplacic tylko za miesiac, jak bedziesz wynajmowala od czerwca, to zaplacisz za cale wakacje, cala sume, badz jak sie dogadasz to polowe tylko oplaty za mieszkanie zreszta niektorzy szukaja nawet w pazdzierniku, wiec nie ma reguly
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:31   #16
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
szukałam sporego, przestronnego mieszkania dla 4 osob, lub gdyby sie trafiło jakies mniejsze w dobrej cenie to dla 3. Szukałam 2-pokojowego, na bemowie, cena ok. 600zł + opłaty

Znalazłam duuuże 70m^2, 3 pokoje, 550 + opłaty, lokalizacja doskonała



jesli chodzi o znajdowanie lokatorów to szukalam 2 razy, zajęło mi to za kazdym razem 1 dzien
550 za pokój, tak? Czyli za całe mieszkanie 1650+opłaty? To rzeczywiście bardzo fajnie No i to tłumaczy czemu tak długo szukałaś - dzięki za odpowiedź
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:43   #17
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
550 za pokój, tak? Czyli za całe mieszkanie 1650+opłaty? To rzeczywiście bardzo fajnie No i to tłumaczy czemu tak długo szukałaś - dzięki za odpowiedź
nie nie, za osobę, ale wychodzi wtedy 2200 za mieszkanie więc tez cenowo fajnie, bo w tej cenie widywałam tylko mieszkania ok 50m^2, często juz zniszczone. Raz mi się trafiło mieszkanie, mniejsze i tansze ale wynajmująca je Pani nawet nie była laskawa wyniesc okropnej mebloscianki, ani jakis niepotrzebnych stolików i dziwnych przedmiotów więc od razu podziękowalam, zresztą bylo w kiepskim stanie

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

wynalazłam tez fajne mieszkanie, miało chyba 50m^2 lub ciut więcej, ładne, dobrze utrzymane, chyba 1800zł tylko kosztowało ale mnie ktoś ubiegł i wynajął je w czasie kiedy wlasnie dzwonilam do wlasciciela, niestety bylo zajęte, a potem się dowiedzialam dlaczego hehe.

No a teraz mieszkam dokladnie w bloku naprzeciwko tego mieszkania
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 18:38   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Oj no, nie ma się co czepiać - nie znamy sytuacji dziewczyny, może jest laureatką olimpiady i wie, że na pewno będzie studiować w Krakowie? Poza tym, to nie jest tak, że wyników nie da się przewidzieć - no błagam, w pewnym zakresie się da. Wiadomo, że jak ktoś jest do matury naprawdę dobrze przygotowany to napisze ją w granicach co najmniej tych 70%. A jak ktoś nie jest, to 90 nie dostanie, żeby nie wiem co. Matura to nie ruletka bądź co bądź (chociaż rzeczywiscie sposób oceniania bywa tragiczny).
no sorry, ale nie na wszystkie kierunki wyniki po 70% wystarcza, zeby miec pewne miejsce na uczelni. wyniki matur to jedno, wyniki rekrutacji to drugie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 18:48   #19
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no sorry, ale nie na wszystkie kierunki wyniki po 70% wystarcza, zeby miec pewne miejsce na uczelni. wyniki matur to jedno, wyniki rekrutacji to drugie.
tu niestety muszę się zgodzić. Czasem trzeba sięgnąc nawet 90% albo i przebić.. wszystko zalezy od kierunku i uczelni.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 18:51   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mieszkanie na studiach

więc nie ma co zgadywać i się kłócić póki autorka o tym nie wspomni
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 22:12   #21
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mieszkanie na studiach

Nie roztrząsajmy teraz wyników matur bo i tak wcześniej niż przed wynikami szukać mieszkania raczej nie będę.
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Jeszcze mam pytanie. Chciałabym wynająć z koleżanką mieszkanie, czy jest możliwe znaleźć mieszkanie 2-pokojowe (po 1 osobie na pokój), żeby wydatki na mieszkanie zamykały się w 500zł na głowę? Mam na myśli Kraków.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 22:16   #22
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mieszkanie na studiach

razem z opłatami 1000zł za mieszkanie dwupokojowe? oj, to chyba w śnie. za tyle to może kawalerkę znajdziesz.
dla porównania ja tyle płaciłam z mieszkanie dwupokojowe mieszkając w 4 osoby. co prawda inne miasto, ale wielkich różnic raczej nie ma.

http://krakow.gumtree.pl/f-Nieruchom...Z2QQCatIdZ9070
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-03-25 o 22:20
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 05:52   #23
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Nie roztrząsajmy teraz wyników matur bo i tak wcześniej niż przed wynikami szukać mieszkania raczej nie będę.
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Jeszcze mam pytanie. Chciałabym wynająć z koleżanką mieszkanie, czy jest możliwe znaleźć mieszkanie 2-pokojowe (po 1 osobie na pokój), żeby wydatki na mieszkanie zamykały się w 500zł na głowę? Mam na myśli Kraków.
Małe mieszkania niestety wiązą się ze sporymi kosztami patrząc proporcjonalnie. Takze niestety nie ma takiej mozliwosci.. 1000zł za 2pokojowe mieszkanie to nierealne. Za klitkę kawalerkę niecale 30 metrów to moze.. ale nie wiem

Poszukajcie jeszcze ze 2 osob do wspolnego mieszkania wtedy mozna cos myslec. Ale 500 juz opłatami? to będzie cięzko, tzn nie wiem jak dokladnie wyglada sytuacja w krakowie ale mieszkania są drogie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2012-03-26 o 05:54
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 07:28   #24
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mieszkanie na studiach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 09:47   #25
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Mieszkanie na studiach

No tak, "jedynki" w Krk za 500zł ze wszystkim nie znajdziesz... Jeśli chcecie, by każda miałą własny pokój i chcecie mieszkać w jak najmniejszym składzie, to porponuje szukać mieszkania 3 pok. w bloku (3 jedynki, dokoptujcie sobie 3cią osobę), ale minimalna cena, na którą musicie być przygotowanie to 600zł+media (czyli razem z 700zł), przykro mi.
Albo rezygnując z "jedynki", mieszkając we dwójkę w pokoju z koleżanką, jesteś w stanie za 500zl coś znaleźć, może nawet będą w tym media, jeśli nie mówimy o mieszkaniu w centrum :P
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 10:08   #26
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mieszkanie na studiach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:33   #27
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Mieszkanie na studiach

W Warszawie cena jedynki w śródmieściu to 800zł bez dodatkowych opłat, a np. internet to 40zł na osobę - mieszkania są zdecydowanie baaardzo dorgie.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:21   #28
daliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 456
Dot.: Mieszkanie na studiach

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się dołączę. A w Warszawie do 750-800 z opłatami znajdę jedynkę na dzielnicach typu Ochota, Wola, ewent. Praga?
__________________
Socjologia- IS UW
http://koteria.org.pl/ - Zachęcam do adopcji
"Chciałabym zaoferować swoje wsparcie moralne, ale moja moralność jest dyskusyjna."
daliam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:43   #29
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mieszkanie na studiach

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
znajdziesz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:50
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 15:10   #30
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mieszkanie na studiach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.