ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 08:05   #1
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26

ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex


Kochane ! Potrzebuje Waszej pomocy. Jestem z moim facetem miesiąc. On jest ideałem, którego baaardzo długo szukałam. Mam 20 lat on 22. Na początku naszej znajomości on zaznaczył, że "nie myśli penisem". podobało mi się to bardzo, ale z czasem przestało... Poznaliśmy się przez serwis randkowy, co nie jest w moim stylu, ale udało się. Pisaliśmy bardzo dużo, zanim się spotkaliśmy. Wysyłał mi smsy o zbereźnych treściach itd. Gdy się spotkaliśmy, on został na noc, próbowaliśmy uprawiać sex, ale nie wyszło. Tłumaczył to tym, że ma wrażenie jakby mnie wykorzystywał a tego nie chce. No i tak przeleciał miesiąc , uprawialiśmy sex co jakiś czas. Teraz pojawił się problem. Ja mam ciągle na niego ochotę a on nie. Wiem, że może przesadzam, bo chce mi się wszędzie.... Wczoraj usłyszałam, że go to irytuje. I, że wszystko co robimy musi kończyć się sexem. CO ROBIĆ ?
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 10:00   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Zauważyłam ostatnio na forum dużo kobiet, które na to narzekają...
Sama zawsze mam ochotę na seks, raz usłyszałam od partnera, że on nie jest maszynką do seksu
Może twój też tak się czuje?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 10:46   #3
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

I jesteście ze sobą od miesiąca? Może chłopak potrzebuje uczuć, żeby mieć satysfakcję z seksu? Albo ma po prostu taki temperament? Skoro już stwierdził, że go to irytuje to musisz być dość nachalna, przez co on czuje presje, wiec pewnie tym bardziej mu jakakolwiek ochota na seks mija. U mnie to właśnie tak działa, może u niego też. Po prostu odpuść na jakiś czas.

PS. Mając 20 lat faktycznie baaaardzo długo tego ideału szukałaś

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2013-02-16 o 10:47
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 11:35   #4
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Kochane ! Potrzebuje Waszej pomocy. Jestem z moim facetem miesiąc. On jest ideałem, którego baaardzo długo szukałam. Mam 20 lat on 22. Na początku naszej znajomości on zaznaczył, że "nie myśli penisem". podobało mi się to bardzo, ale z czasem przestało... Poznaliśmy się przez serwis randkowy, co nie jest w moim stylu, ale udało się. Pisaliśmy bardzo dużo, zanim się spotkaliśmy. Wysyłał mi smsy o zbereźnych treściach itd. Gdy się spotkaliśmy, on został na noc, próbowaliśmy uprawiać sex, ale nie wyszło. Tłumaczył to tym, że ma wrażenie jakby mnie wykorzystywał a tego nie chce. No i tak przeleciał miesiąc , uprawialiśmy sex co jakiś czas. Teraz pojawił się problem. Ja mam ciągle na niego ochotę a on nie. Wiem, że może przesadzam, bo chce mi się wszędzie.... Wczoraj usłyszałam, że go to irytuje. I, że wszystko co robimy musi kończyć się sexem. CO ROBIĆ ?
Jak on nie chce tak często jak Ty, a dla Ciebie jest to najistotniejsza część tej znajomości, to nie pozostaje Ci co innego jak poszukać sobie kogoś innego, kto będzie Cię zaspokajał, kiedy tylko będziesz miała na niego ochotę i w dodatku w każdym miejscu.

Jak by to pisała 30-latka, to jeszcze bym uwierzyła, bo facet może być przemęczony pracą itd., ale 20-latka będąca z 22-letnim chłopakiem? Mam wątpliwości.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-16 o 12:10
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 12:33   #5
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Jak on nie chce tak często jak Ty, a dla Ciebie jest to najistotniejsza część tej znajomości, to nie pozostaje Ci co innego jak poszukać sobie kogoś innego, kto będzie Cię zaspokajał, kiedy tylko będziesz miała na niego ochotę i w dodatku w każdym miejscu.

Jak by to pisała 30-latka, to jeszcze bym uwierzyła, bo facet może być przemęczony pracą itd., ale 20-latka będąca z 22-letnim chłopakiem? Mam wątpliwości.
Nic dodać, nic ująć.
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:53   #6
dominika405
Zadomowienie
 
Avatar dominika405
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 357
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Ja też jestem typem młodej kobiety,która ma wieczną ochotę na seks.Mój TŻ jest o wiele mniej chętny do takich częstych igraszek.To typ naukowca,który myśli aż nadto logicznie-matematycznie-praktycznie,więc nie ma w życiu miejsca na ciągły seks Ja to rozumiem i nie naciskam.Seks uprawiamy dosyć często,zawsze kończy się kilkoma moimi orgazmami,więc problem nie leży ani w jakości ani w ilości stosunków.Ot mam taki temperament. Teraz więcej daje żyć TŻ'owi, bo mam dwie wibrujące zabawki.
__________________

loading...


7/11
dominika405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:15   #7
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez dominika405 Pokaż wiadomość
Ja też jestem typem młodej kobiety,która ma wieczną ochotę na seks.Mój TŻ jest o wiele mniej chętny do takich częstych igraszek.To typ naukowca,który myśli aż nadto logicznie-matematycznie-praktycznie,więc nie ma w życiu miejsca na ciągły seks Ja to rozumiem i nie naciskam.Seks uprawiamy dosyć często,zawsze kończy się kilkoma moimi orgazmami,więc problem nie leży ani w jakości ani w ilości stosunków.Ot mam taki temperament. Teraz więcej daje żyć TŻ'owi, bo mam dwie wibrujące zabawki.
To też jest jakieś rozwiązanie.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-16 o 20:22
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 23:06   #8
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Kochane ! Potrzebuje Waszej pomocy. Jestem z moim facetem miesiąc. On jest ideałem, którego baaardzo długo szukałam. Mam 20 lat on 22. Na początku naszej znajomości on zaznaczył, że "nie myśli penisem". podobało mi się to bardzo, ale z czasem przestało... Poznaliśmy się przez serwis randkowy, co nie jest w moim stylu, ale udało się. Pisaliśmy bardzo dużo, zanim się spotkaliśmy. Wysyłał mi smsy o zbereźnych treściach itd. Gdy się spotkaliśmy, on został na noc, próbowaliśmy uprawiać sex, ale nie wyszło. Tłumaczył to tym, że ma wrażenie jakby mnie wykorzystywał a tego nie chce. No i tak przeleciał miesiąc , uprawialiśmy sex co jakiś czas. Teraz pojawił się problem. Ja mam ciągle na niego ochotę a on nie. Wiem, że może przesadzam, bo chce mi się wszędzie.... Wczoraj usłyszałam, że go to irytuje. I, że wszystko co robimy musi kończyć się sexem. CO ROBIĆ ?
Hmmmm... a moze to nie jest to ze on ma taki temperament tylko moze on na jakies problemy ze staniem na wysokosci zadania. A nie chce sie przyznac bo sie tego wstydzi.. tak tylko gdybam.. zreszta znam osobe ktora ma 24lata a jest impotentem . Wiec wszystko jest mozliwe

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 23:26   #9
dagmarakuban
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

A pytałaś go jak wyglądał jego życie erotyczne przed Tobą?
dagmarakuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:38   #10
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Uważam, że przesadzasz. Jesteście z sobą ledwie miesiąc więc nawet nie ma mowy o jakimś trwałym uczuciu zapewne, to na razie zauroczenie. Może on potrzebuje czasu? Chce też po prostu Cię poznać, zobaczyć jaka jesteś, spędzić z Tobą czas, zobaczyć,czy macie jakieś wspólne pasje a Ty to uniemożliwiasz skoro jak sama twierdzisz "chce Ci się wszędzie" i "wszystko musi kończyć się seksem" Wyluzuj.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:58   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Może jestem nimfomanką, ale dla mnie na początku wątku taki chłód ze strony faceta jest dziwny Ok, może chce ją poznać, boi się, że może jej zależeć tylko na seksie, no ale bez przesady
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 14:05   #12
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Jak on nie chce tak często jak Ty, a dla Ciebie jest to najistotniejsza część tej znajomości, to nie pozostaje Ci co innego jak poszukać sobie kogoś innego, kto będzie Cię zaspokajał, kiedy tylko będziesz miała na niego ochotę i w dodatku w każdym miejscu.

Jak by to pisała 30-latka, to jeszcze bym uwierzyła, bo facet może być przemęczony pracą itd., ale 20-latka będąca z 22-letnim chłopakiem? Mam wątpliwości.
Nie jest to najistotniejsza część , jest to problem, jedyny jaki mamy tak na prawdę, dogadujemy się super, rozumiemy się, poziom intelektualny podobny, wszystko gra jak ulał. Tylko ta sfera...
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:08   #13
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Jego życie erotyczne przede mną to 5 różnych dziewczyn. Ostatnio powiedział mi że "swoje już widział" Ja po takim tekście poczułam się beznadziejnie. Mam wrażenie, że w ogóle go nie pociągam, chociaż on mi to okazuje na każdym kroku.

Do tego, czasem jest tak że nie staje na wysokości zadania, ale nie jest to impotencja. Jest to związane ze stresem, że np. są moi współlokatorzy w mieszkaniu itd. Ale jak juz stanie na wysokości, to jest świetnie.

Moj problem pojawił się dlatego, że wcześniejsi moi faceci mnie nie zaspakajali. Zawsze to oni kończyli 1 , a ja albo w ogóle, albo bardzo rzadko. A on jest zupełnie inny. Za każdym razem mam po 10 orgazmów i to dlatego mam ciągłą ochotę.....
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:16   #14
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Z seksem jest jak z jedzeniem, powinno się jeść 5 razy dziennie, ale jeśli ma się ciągle ochotę, to nie jest to w porządku. Ja się nie dziwię, że Ci odmawia. Znacie się miesiąc, TYLKO miesiąc, a Ty ciągle o jednym. Widocznie bardziej ceni Twoją osobowość i czasami wolałby z Tobą rozmawiać, niż ciągle tylko seks. Poza tym wspominasz o atmosferze wśród współlokatorów. U mnie facet też nie stawał na wysokości zadania, gdy za drzwiami siedzieli jego współlokatorzy, czułam, że go to spina, denerwuje.
Rozumiem, że jesteś podekscytowana bo masz orgazm za orgazmem, ale nie zapominaj, że seks to dodatek, a nie związek ;]
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:33   #15
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Jego życie erotyczne przede mną to 5 różnych dziewczyn. Ostatnio powiedział mi że "swoje już widział" Ja po takim tekście poczułam się beznadziejnie. Mam wrażenie, że w ogóle go nie pociągam, chociaż on mi to okazuje na każdym kroku.

Do tego, czasem jest tak że nie staje na wysokości zadania, ale nie jest to impotencja. Jest to związane ze stresem, że np. są moi współlokatorzy w mieszkaniu itd. Ale jak juz stanie na wysokości, to jest świetnie.

Moj problem pojawił się dlatego, że wcześniejsi moi faceci mnie nie zaspakajali. Zawsze to oni kończyli 1 , a ja albo w ogóle, albo bardzo rzadko. A on jest zupełnie inny. Za każdym razem mam po 10 orgazmów i to dlatego mam ciągłą ochotę.....
Znacie się krótko, po jakimś czasie regularnego współżycia, powinno Ci trochę przejść.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:17   #16
kaczormiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć.
zgadzam się w 100%
kaczormiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:40   #17
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Znacie się krótko, po jakimś czasie regularnego współżycia, powinno Ci trochę przejść.
Może, ale niekoniecznie. Mnie nie przeszło.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:41   #18
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

to chyba nic dziwnego jedni potrzebuja wiecej inni mniej ja niestety w ostatnim zwiazku bylam z facetem, ktory sie bardzo przeze mnie meczyl bo ja tylko chcialam raz na tydzien
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:04   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez pasarolka Pokaż wiadomość
to chyba nic dziwnego jedni potrzebuja wiecej inni mniej ja niestety w ostatnim zwiazku bylam z facetem, ktory sie bardzo przeze mnie meczyl bo ja tylko chcialam raz na tydzien
chciałabym tak chcieć, ja chcę codziennie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 18:44   #20
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Też miałam identyczny problem w tym wieku. Facet twierdził, że za bardzo mu zależy. Faktycznie, był typem romantyka. Wytrzymałam pół roku. Okazało się, że jest alkoholikiem i jednak to było główną przyczyną jego 'niemożności'...
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:21   #21
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

22 lata u zdrowego polskiego chłopaka i brak ochoty na sex i to jeszcze na samym początku świeżuteńkiego związku to dla mnie na prawdę mega mega dziwne
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 17:57   #22
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

nie straszcie mnie... z tego co wiem miał bardzo dużo problemów w życiu, choroba mamy, wszystkim on się musi zajmować itd. Do tego za niedługo będzie miał operację związaną z okolicami intymnymi, myślę, że tego też się wstydzi...
__________________
Przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują.
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:09   #23
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Wczoraj usłyszałam, że go to irytuje. I, że wszystko co robimy musi kończyć się sexem.
Jakbym słyszała mojego eks.....i ego " czy my zawsze musimy uprawiać seks jak sie spotykamy?!" No spoko, spotykaliśmy sie 2-3 w tygodniu więc dla mnie jet to normalne, że jeśli sie widzimy to oznacza seks. Rozstaliśmy się po 2óch latach bo mnie to już męczyło i wpływało na wszystko dookoła.

Teraz mam super faceta, który nie myśli penisem, ale 5 razy na dzień to dla niego nie problem i moje ogólne zadowolenie z życia wzrosło. Oboje mamy te same temperamenty i podobny styl życia tzn. dużo seksu w związku, ale jeżeli nei jesteśmy z kimś związani to wtedy 0 seksu.

Nigdy przenigdy nie chciałabym wchodzić do tej samej wody bo to tylko powodowało narastającą irytację i moją słabnącą satysfakcje z życia.
Moja rada- może nie naciskaj na niego z seksem, zobacz ile wytrzymuje. Może naprawdę przeszkadzają mu Twoi wpołlokatorzy, ale bardzo niskie libido u 22- latka by mnie zastanawiało.

Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Do tego za niedługo będzie miał operację związaną z okolicami intymnymi, myślę, że tego też się wstydzi...
i tu może byc pies pogrzebany. Może właśnie o to chodzi.
Nie chcę być wścibska, ale o jaką operację chodzi? Bo jeżeli to jakiś defekt wizualny to facet może po prostu wstydzić się obnażać itp. A jeżeli go to obciera/ boli to po prostu może mu być nie na rękę erekcja/ seks.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:44   #24
mynia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Niektóre kobitki taką właśnie sytuacje mają... Ja jestem także wśród nich, jestem młoda (22 lata) i z moim Tż mogłabym robić to codziennie, a nawet dwa razy dziennie, pracuję ciężko, mam dwie prace, uczelnie ale i tak dla niego zawsze bym znalazła czas.... ale niestety, mój Tż ma ochotę raz na tydzień, także pracuje ale także uwielbia spać, więc gdy wraca z pracy chcę po prosto iść spać.... na sex mogę liczyć tylko w weekend,
....bardzo irytujące, ... rozumiem Twoją sytuację doskonale,
Ja bym chciała częściej, spontanicznie , w różnych miejscach, a nie tylko raz na tydzień *bądź dwa, ) i tylko wtedy gdy ON TEGO CHCE... w przeciągu roku byłam spławiona ojej .... tysiąc razy... " Kotku nie dziś, chce spać"
.........Irytująca sytuacja,,,, .... często obiecuje sobie że nie "dam mu" gdy teraz będzie chciał, że pokaże mu że nie może mieć mnie kiedy chce, ale ... jakoś nigdy nie wychodzi... bo brak mi seksu po prostu... mam zabawkę swoją ale mimo że codziennie się bawie, nadal mam ochote na seks z nim...
...co mogę doradzić... szczerze ... nic nie doradzę,, może jedynie-przestań mu o ty mówić, truć mu że mało seksu jest w waszym związku,
w moim przypadku rozmowa nie pomogła, nie było żadnej zmiany...mimo powiedziałam mu co czuje , nic się nie zmieniło....
jedynie kłótnia, Powiedział krótko" że nie ma ochoty tak często na seks jak ja, bo jest po prostu zmęczony"....
.....nie wiem jak potoczy się nasza sytuacja, Kocham go on mnie także, ale jak w przyszłości będzie, obawiam się...
mynia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:33   #25
KalaNON
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Niestety mam ten sam problem To ja zawsze inicjuję jakiekolwiek igraszki, i na dodatek moje namowy nie zawsze skutkują seksem, mój TŻcik w ogóle nie ma na mnie ochoty, co ja mam zrobić?
KalaNON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 09:19   #26
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

kurde dziewczyny, no mój ma defekt wizualny, ale pogadaliśmy o tym szczerze i wszystko wiem, mysle ze z rozbieraniem moze byc problem ale malutki i nie jest to główny powód. Jak już do czegoś dochodzi i nie ma współlokatorów to jestem zaspakajana baaaaardzo. I tu jest problem, że ten sex na prawdę mi się podoba. We wcześniejszych związkach nie był taki fajny. A teraz jest suuuuper. Ale może jest super bo jest rzadko ? a wczesniej był często i mi się znudził ? nie wiem co robić, tak źle i tak nie dobrze
__________________
Przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują.
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:00   #27
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Ale może jest super bo jest rzadko ? a wczesniej był często i mi się znudził ? nie wiem co robić, tak źle i tak nie dobrze
a tak z ciekawości, rzadko tzn. ile razy?

ogólnie to zazdroszczę że Ci się tak chce u mnie wszystko sterowane jest hormonami i raz mi się nie chce w ogóle a innym razem mam obsesję (i to najczęściej wtedy kiedy tż akurat nie ma )
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:42   #28
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

rzadko to znaczy co 3 dzień średnio myśle.
Ja będąc w poprzednim związku nie miałam ochoty, bo on ciągle miał, teraz jest na odwrót....
__________________
Przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują.
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:43   #29
independent_me
Przyczajenie
 
Avatar independent_me
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ???
Wiadomości: 4
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
chciałabym tak chcieć, ja chcę codziennie
Mam to samo! Widzimy się średnio raz na tydzień, z czego seksu jest mało, chyba, że akurat nikogo nie ma w naszych domach. Czasem potrafie wyegzekwować od niego 4-5 razy w ciągu kilkunastu godzin, ale to chyba dlatego, że rzadko się widujemy, tak by mieć czas na seks.

Jak nie ma go w tygodniu, to o seksie myśle przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Nie wiem dlaczego tak jest, po prostu taka moja natura, taka jestem Ciesze się z jednego, że mój TŻ mnie rozumie i mnie wspiera!
__________________
18.02.2013 znowu w grze

Mój blog

www.belikekimkardashian.b logspot.com


Moja Nelka ma 8 miesięcy <3
independent_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:43   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: ON ma pretensje, że mam ciągłą ochotę na sex

Tak, mam to samo zawsze tak mialam i... przeszkadza mi to bo to jeat smieszne: jak mowie facetowi, ze zawsze mam ochote, na poczatku bardzo sie cieszy, ze jestem "kobieta idealna", a gdy przekonuje sie, ze naprawde chce codziennie, czasem po kilka razy, okazuje sie, ze on tak czesto nie chce.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-12 18:18:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.