Taka, siaka, nijaka:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-22, 17:23   #1
Matara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
GG do Matara

Taka, siaka, nijaka:(


wzięłam głęboki oddech i zaczynam:
Witam wszystkich!
to mój pierwszy post na wizażu (chociaż czytelniczką jestem zaciekłą i będąc pod wrażeniem zaprezentowanych tu treści oraz życzliwości Wizażanek odważyłam się poprosić o radę (będzie mocno szczerze):
mam 35 lat i zero stylu, cieniutkie włosy z blond pasemkami, bladoburaczkową cerę z mnóstwem naczynek, mizerne osiągi w makijażu i tendencje do ubierania się "wygodnie" czyli nijak (dżiny, koszule itp). Jedyne co mnie ratuje to to, że podobno fajnie się uśmiecham (nieumalowanymi usteczkami zresztą. Chciałabym coś zmienić, być bardziej wyrazista, kobieca, ale nie bardzo wiem jakPomóżcie proszę..Co by się pogrążyć załączam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg T1.jpg (34,2 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja_X.jpg (6,2 KB, 143 załadowań)
Matara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:11   #2
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Z wyglądu przypominasz mi Renee Zellweger co do kwestii makijażu jeśli masz naczynkową cerę to powinnaś " pajączki" tuszować zielonym korektorem , podkreśl delikatnie brwii , nałoż jasny cień ( beże) w wewnętrznym kąciku oczka a na wewnętzrnym ciemniejsz (brązowy) - dzięki temu oczka staną się większe ; pamiętaj aby rozetrzeć doladnie granice tych cieni na usta błyszczyk moze na wyjście szminka i na policzki róz jak masz wolny czas to baw się makijażem a może odkryjesz że w jakims kolorku Ci ładnie no i na pewno polepszysz swoje umiejętności co do ubioru to może powinnaś zacząć się ubierać bardziej kobieco np. sukienki , spódniczki no i do tego jakieś fajne dodatki pozdrawiam
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:40   #3
Ester =]
Raczkowanie
 
Avatar Ester =]
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

hej nie jestem w tym temacie specjalistką,więc rady pozostawię dla reszty wizażanek Ale moim zdaneim powinnas przede wszystkim być pewniejsza siebie
__________________
"No dalej,nabijajcie się ze mnie,krytykujcie,śmiejcie się ale potem przyjdźcie i porozmawiajcie ze mną za pięć lat"

23.04 - 62,5 kg (start)
Ester =] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:58   #4
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Wyglądasz bardzo młodo
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:44   #5
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Na poczatku zapuscilabym wlosy.Pozniej wizyta u fryzjera i jakis balejazyk albo farba np. miodowa

Co do ubran-myslalas kiedys na kompletem?
Jakis ladny zakiecik+spodnie+ladna bizuteria (to do pracy lub szczegolne okazje) W ciemnych kolorach.Moze nie czarny, ale szary z czerwonymi wstawkami(sama taki piekny widzialam ), brazowy..W jakich kolorach sie dobrze czujesz Ale obowiazkowo spodnica!! Jesli chcesz kobieco
Ładne buciki na szpilce i juz pewnosc siebie masz gwarantowana
Teraz proponowalabym eleganckie rybaczki(ktore sa modne zreszta teraz) i do tego kozaki kowbojki.

Stroj na co dzien?
W spodniach dzinsowych mozna wygladac kobieco tylko trzeba dobrac choc jeden dodatek A naprawde nawet sam pasek wiele daje.
Ale jesli chcesz zmienic dziny, to sa spodnie materialowe.Sztruksy raczej odradzam..sa takie..hm, nijakie i nieladne(tak uwazam).
Cos na gore.. np.koszule-ale nie biale,granatowe tylko w kwiatowe wzory,fajne kolory
Jest teraz wiele ladnych bluzek materialowych ktore nie sa na jakies swieta, ale naprawde dodaja uroku i kobiecosci Do tego kup ladna kurteczke typu dzinsowa ale niekoniecznie musi byc z tego materialu

Matara-mam nadzieje, ze chociaz troszke pomoglam.Ale oczywiscie mozesz sie ze mna nie zgodzic, bo w koncu mam tylko 17 lat heh no nic-pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:54   #6
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Z wyglądu przypominasz mi Renee Zellweger
To samo pomyślałam, jak zobaczyłam drugą fotkę Poza tym - nie wyglądasz na 35 lat, dałabym Ci jakieś 10 mniej
Jeżeli chodzi o włoski to najpierw radziłabym zająć się ich odżywianiem. No i może trochę zapuścić?
A styl - poprzeglądaj forum dotyczące mody. Możesz pooglądać, co noszą inne dziewczyny, co Ci się podoba i wybrać to, w czym będziesz dobrze się czuła.
Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 09:38   #7
Matara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
GG do Matara
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Bardzo dziękuję za rady - przyznam, że troche się ich obawiałam..Generalnie mam świadomośc tego, że powinnam się zmienić, ale wiecie jak to jest - od pomysłu do czynu z reguły dłuuga droga..Zaskoczyły mnie trochę sugestie odnośnie zapuszczania włosów, bo szczerze przyznam, że chciałam zrobic cos zupełnie odwrotnego czyli je obciąć (właśnie ze względu na ich "cieniznę"). Koleżanki z pracy silnie namawiają mnie również do zafarbowania włosów na ciemniejszy kolor (padły propozycje miedzianego brązu), ale rozdarta jestem - taka jakaś bladoróżowa buzia do ciemnych włosów..Sama nie wiem..mam co prawda brązowe oczy i ciemną oprawę, ale zawsze myślałam, że ciepłe kolory są absolutnie nie dla mnie. Co gorsza - umówiłam się już na sobotę do fryzjera i pewnie będę musiała mu coś powiedzieć tylko CO?Chcę zacząć zmiany, ale ja się kompletnie na tym wszystkim nie znam (aż dziwne, że dożyłam swojego wieku, prawda?))
Buuzie
Matara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 15:41   #8
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Ja bym Cie raczej tez widziała w dluższych włoskach co do kolorku to raczej się na tym nie znam a wiec poczekaj na rady innych Wizażanek
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:54   #9
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Taka, siaka, nijaka:(

Zapusc wlosy i zrob balejaz.
Jak nie to farbe-cieply braz, miodowy!
tymbardziej jak idziesz do fryzjera to ci pomoze.
Zycze powodzenia i wklej zdjecie po..
3mam qciuki
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.