Environ/ Babor pod oczy i do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 13:31   #1
niezapominajka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3

Environ/ Babor pod oczy i do twarzy


Mam pytanie dotyczace kosmetykow tych firm. Mam 28 lat pracuje bardzo duzo przy komputerze, mam juz widoczne zmarszki mimiczne wokol oczu oraz wokol ust.
Kosmetyczka poleca mi bardzo Environ, zel pod oczy (OTO jego opis: O działaniu silnie liftingującym i wygładzającym drobne zmarszczki. Zawiera witaminę A i antyutleniacze oraz wyciągi roślinne. Zmniejsza obrzęk powiek i łagodzi podkrążone powieki. ). Mialam rowniez probke kremu firmy Babor
( Oto co fima pisze na jego temat zapobiega przedwczesnemu
tworzeniu się zmarszczek ,poprawia elastyczność i jędrność
skóry, zawiera m. in.: HSR®-Lifting-Komplex i pantenol ).
Miałam już przerózne kremy pod oczy (Clinique, Dior, Matis) i szczerze powiedziawszy nie zauwazylam zadnych rewelacji. Ktory z tych kremow wydaje sie byc lepszy- z antyutleniaczami czy z kompleksem liftingujacym, a moze jakis zupelnie jeszcze inny.
niezapominajka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:33   #2
milcza3j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Environ/ Babor pod oczy i do twarzy

Wod 2 miesiecy jestem w posiadaniu parunastu pozycji kosmetyków BABOR na sprzedaż po okazyjnych cenach( od -35%do-65%). (min. równiez krem i zel BABOR SENSATIONAL EYES GEL, CREAM) Kosmetyki sa nowe, orginalne i świeże... jednak nie mam czasu zając sie ich sprzedażą...więc chce odzyskac choc częśc poniesionych kosztów

głownie sa to kosmetyki kolorowe(podkłady,pomadki , lakiery) jka rowniez kremy...poniżej załączam szczegółowy wykaz produktów wraz z porpozycjami cen( podlegaja negocjajci)

http://milcza3j.fm.interii.pl/BABOR.doc

wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt
milcza3j@poczta.fm
696564742


(posiadma także zdjęcia więksozsci kosmetyków)...istnieje mozliwosc wystaiwenia na allegro(gdzie do niedawna jeszcze sprzedawałm gabinetowe kosmetyki najlepszych marek)

pozdrawiam JUSTYNA
milcza3j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 06:41   #3
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Environ/ Babor pod oczy i do twarzy

Niezapominajko, posiadam HSR Lifting Eye Cream i bardzo go sobie chwalę, fajnie napina - używam go jako serum pod wyjściowy makijaż bo prawdę powiedziawszy akurat problemu ze zmarszczkami woól oczu nie mam, odpukać.
Environu niestety nie znam. Ale witaminy A nie powinno się używać na dzień.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:42   #4
tunatuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Environ/ Babor pod oczy i do twarzy

Bardzo opozniona odpowiedz, ale moze ktos jeszcze przeczyta. Nie znam tych drugich kosmetykow, ale Environ polecam zawsze i wszedzie. Nie ma sobie rownych.
Nie mam zmarszczek praktycznie w ogole w wieku 34 lat ( od 4 lat Environ systematycznie wyzsze dawki wit A). Mam cere naczynkowa z przebarwieniami i uzywam roll-cit z retinolem na noc, na dzien kosmetyki z serii oryginalnej, skore mam naprawde dobra (nie genetycznie tylko wypracowana!).
Wybieram sie w przyszlym miesiacu na IPL po raz pierwszy, zeby absolutnie pozbyc sie resztek naczynek ktore doprowadzaja mnie do szalenstwa (chociaz jest ich duzo mniej i bledsze niz pare lat temu).
Pozdrawiam
tunatuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 13:28   #5
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Environ/ Babor pod oczy i do twarzy

Co sądzicie o podkładzie Environu?
http://environ.etpro.pl/product/Podklad_podklad

Cena taka sama jak podkładów z Sephory, ale czy dla młodej cery ten podkład jest ok? Dla mnie jest wazne, że jest niekomedogenny. Macie jakieś doświadczenia z nim?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 19:08   #6
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: Environ/ Babor pod oczy i do twarzy

odnawiam temat. Czy ktos ma doswiadczenia z firma ENVIRON? zastanawiam sie nad kupnem, ale ceny sa dosyc wysokie i wolalabym najpierw poznac objektywne opinie na temat tych kosmetykow.
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 14:49   #7
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Environ/ Babor pod oczy i do twarzy

Używałam Linii regenerującej WitA Environ , zaczynając od słabszego do najmocniejszego stężenia wit.A

krem Mild
krem Classic
krem Ultra
Powiem tak dość dobre kremy pielęgnacyjne, ale nic rewelacyjnego.

Ponadto stosowałam Retinol 1- ten bym poleciła jako kurację jesienno - zimową, ale może podrażniać mimo, że "1",no i drogi.



45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.