Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda keratynowa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 18:57   #1
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260

Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda keratynowa.


Dziewczyny, uzyskałam zgodę moderatora na wydzielenie z wątku zbiorczego o przedłużaniu włosów nowego wątku - o microringach, metodzie keratynowej i ultradźwiękach. W wątku zbiorczym troszkę się to wszystko poplątało z informacjami o "clipach", metodzie "kanapkowej", włosach na taśmie, itp. Osoby, kóre potrzebowały informacji o przedłużaniu włosów metodami pasemkowymi musiały niepotrzebnie przebijać się przez gąszcz postów, dotyczących np. weryfikacji aukcji allegro z zestawami clip-in, i tak dalej. Tak więc dla porządku, zakładam niniejszy wątek.

Jutro będę przedłużać włosy metodą ultradźwiękową, włosami europejskimi do długości ok. 55 cm. Wkleję fotki przed i po zabiegu.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:32   #2
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

moim zdaniem tamten wątek stanowczo wystarczał, wszystko było w jednym miejscu, być może tutaj dziewczyny będą się wypowiadać tylko i ringach i znów "keratyńczanki" założą nowy wątek tylko o keratynie ? :/

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:34
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 12:41   #3
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat


Wreszcie jest watek tylko i wylacznie o przedluzaniu na stale
Tylko moglby byc o wszystkich metodach na stale a nie tylko paru, zeby uniknac kolejnych watkow o innych metodach.
Tamten watek byl glownie o clipach.

Tez zastanawiam sie nad przedluzaniem na ultradzwieki. Podziel sie swoja opinia i zdjeciami
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:48   #4
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Moim zamiarem było stworzenie wątku o metodach na stałe. Moim zdaniem clipy mają więcej wspólnego z treskami i perukami i razem z nimi powinny być opisywane, a nie z metodami na stałe. Wymieniłam metody w tytule wątku, po to żeby wyszukiwarka "google'ała" ten wątek.

Poniżej moje włoski przed i po zabiegu przedłużania metodą ultradźwiekową. 100 pasemek włosów europejskich o długości 55 cm.

Jestem baardzo zadowolona. Jutro napiszę więcej. Teraz już zasypiam.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 09:57   #5
a_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

a moglabys napisac czy rzeczywiscie nie widac zlaczen?
a_aaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 10:32   #6
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Cytat:
Napisane przez a_aaa Pokaż wiadomość
a moglabys napisac czy rzeczywiscie nie widac zlaczen?
Nie iwdać kompletnie! Nawet jeśli patrzy się na przyczepione pasemko. TRzeba tylko dobrze dobrać kolory. Ja mam zmieszane dwa odcienie brązu. Mam niefarbowane nigdy włosy, więc wyglada to baaaardzo naturalnie. Co tu ukrywać, 10 lat mi ubyło Mam 31.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:07   #7
a_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

super a moglabys napisac gdzie przedluzalas wlosy? a i czy orientujesz sie jaki jest mniej wiecej koszt przedluzania pasemek do 20cm?
a_aaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 09:58   #8
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Ścieniowałam trochę moje włosy i ściełam. Tamte były stanowczo za długie i za ciężkie i teraz jest super
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 12:09   #9
a_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

sicily a moglabys napisac gdzie je rzedluzalas?:P bo tez bym chciala a twoje wygladaja super no i jaki jest mniej wiecej koszt wlosow europejskich ale krotszych niz twoje??;D
a_aaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:38   #10
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

ja też chce przedłużyć sobie włosy na stałe i żeby naprawde długo wyglądały ładnie na mojej głowie. Powiem tak mam swoje włosy gdzieś tak do karku i nie chce też przegiąć z długościa! wystarczyły by mi gdzies tak długość 30-35cm!
nie chce syntetyków i nie chce czuć łączeń! Bardzo bym chciała naturalne ale nie wiem jakie wybrać i wogóle jaką metodę wybrać (naprade nie chce czuć tych nie wiem zgrzewów), może wy mi doradzicie najlepsze włosy i metodę??

A nie orientujecie się jaki jest koszt przedłużania 30-35cm włosów z pocieniowaniem??
sonk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 16:08   #11
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

hej Ja tez od dlugiego czasu mysle o przedluzaniu. Swoje aktualnie mam krotkie (nie zaslaniaja nawet szyi), takze czekam az troszke podrosna. Ja osobiscie rozwazam przedluzanie na ultradzwieki lub laserem. Laczenia sa malo widoczne, to w sam raz dla moich cienkich wlosow.
Kazdy chwali sobie inna metode. Takze musisz rozwazyc to indywidualnie. Najwazniejsze jest zebys wybrala profesjonalistke, nie pseudo profesionalistke. Duzo wlasnie zalezy od osoby ktora przedluza nam wlosy. Z wypowiedzi innych dziewczyn wiem ze najlepsze wlosy sa slowianskie. Mozna je nosic naprawde dlugo. Zaraz po slowianskich sa o ile sie nie myle to europejskie. Raz widzialam na zdjeciach fotki osoby ktora przedluza wlosy wlosami slowianskimi polskimi, ale nie wiem jakie sa opinie.
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 20:16   #12
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

hej wszystkim Niech ktoś mi odpowie jak to jest z tym myciem włosów po przedłużniu metodą keratynową? słyszałam ze długo trzeba suszyc?
Chce sobie przedłużyć tą metodą ale zaczynam się wahać bo swoje włosy myję codziennie i teraz mam dylemat czy dla mnie lepszą metodą okazały by się jednak klipy?
Doradźcie coś

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

A microringi odradzam kolezanka miała co prawda koleżanka jej robiła(moze to nie to samo co salon) ale jak dla mnie efekt średni... pozatym sporo przejrzałam wątków na ów temat i b. rzadko trafiłam na pozytywne opinie
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 19:37   #13
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Cytat:
Napisane przez justynaa178 Pokaż wiadomość

A microringi odradzam kolezanka miała co prawda koleżanka jej robiła(moze to nie to samo co salon) ale jak dla mnie efekt średni... pozatym sporo przejrzałam wątków na ów temat i b. rzadko trafiłam na pozytywne opinie

KAŻDA metoda nieumiejętnie założona wygląda iepsko microringi i keratyna wygląda tak samo jezeli chodzi o wygląd całości, ponieważ w tych samych miejscach się robi łączenia więc nie ma różnicy.
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:59   #14
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Jest bo sa to inne laczenia
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:13   #15
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Cytat:
Napisane przez justynaa178 Pokaż wiadomość
Jest bo sa to inne laczenia

to oczywiste że są INNE ŁĄCZENIA ale zakładane są w tych samych miejsach w obu metodach

Pisząc "wygląd całości" nie miałam na myśli rodzaju łączeń bo to logiczne, że karatyna to keratyna a ringi to ringi lecz pisałam o EFEKCIE po przedłużaniu, efekcie wizualnym, zewnętrznym, czyli jak wygląda fryzura PO a nie łączenia...............

więc jezeli zakłada Ci keratyne czy ringi osoba wykwalifikowana która zna się na rzeczy, uzyska taki sam efekt końcowy fryzury przy jednej jak i drugiej metodzie więc różnicy NIE MA no chyba że Twojej koleżance założyła osoba nie mająca o tym zielonego pojęcia, to czy by jej założyła ringi czy keratyne to i tak i tak efekt będzie kiepski w obu przypadkach pozdrawiam

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:17
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 13:41   #16
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Wiadomo że jest to oczywiste że są to inne łączenia i dlatego efekt jest inny (inaczej nie byłoby 2 takich metod tylko jedna) i nie mówie TYLKO o efekcie wizualnym bo taki też możesz uzyskać zwykłymi klipsami.Mi chodziło o wygląd łączeń na ringi mi osobiście sie niepodobało i tylko tyle.
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:36   #17
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Czy możecie napisać coś o kosztach takiego przedłużania?
adajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:26   #18
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Cytat:
Napisane przez justynaa178 Pokaż wiadomość
Wiadomo że jest to oczywiste że są to inne łączenia i dlatego efekt jest inny (inaczej nie byłoby 2 takich metod tylko jedna) i nie mówie TYLKO o efekcie wizualnym bo taki też możesz uzyskać zwykłymi klipsami.Mi chodziło o wygląd łączeń na ringi mi osobiście sie niepodobało i tylko tyle.

Więc się nie zrozumiałyśmy, bo z Twojej wiadomości można wywnioskować, że mówisz o efekcie wizualnym, że nie wygląda fajnie.

Tak, są to inne łączenia, ale EFEKT jest identyczny, gdybyś u jednej osoby założyła ringi czy keratyne, bo w tych samych miejscach robi się łączenia, czy to na ringi czy keratyne, a ja nigdzie nie napisałam, że to są TAKIE SAME ŁĄCZENIA , bot o chyba logiczne, że ich wygląd się różni(metod,nie efektu końcowego samych w sobie włosów) , bo są to dwie różne metody.... . no chyba, ze osoba wykonująca zamiast ładnych zgrzewów robi kluski to wiadomo, że mogą być ewentualnie bardziej widoczne przy np. rozwianiu włosów.

I po to są dwie różne, bo np. osoba uczulona na nikiel nie powinna mieć microringów, i alternatywą dla takiej osoby jest keratyna także uważam, ze w stwierdzeniu "Wiadomo że jest to oczywiste że są to inne łączenia i dlatego efekt jest inny (inaczej nie byłoby 2 takich metod tylko jedna)" nie masz racji, mam prawo mieć takie zdanie

pozdrawiam

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2010-07-18 o 13:28
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:18   #19
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Oczywiście że masz prawo mieć swoje zdanie - ja mam swoje
Ale nie istotne pisałam o wyglądzie łączeń a nie na ten temat chciałam się czegoś dowiedzieć... wiec pytanie do dziewczyn które myją codziennie przedłużone włosy jakie jest wasze zdanie dużo trzeba sie namęczyć z ich myciem czy nie lepiej zainwestować w klipy?


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez adajula Pokaż wiadomość
Czy możecie napisać coś o kosztach takiego przedłużania?
Musiałabyś określić metodę o którą Ci chodzi i czy w salonie czy u jakiejś znajomej bo różnica w cenie jest wielka dużo już było pisane na ten temat.Pozdrawiam
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 11:42   #20
yennefer999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Justynaa178 o keratynie mogę napisac sporo, bo przedluzam wlosy - z niedługimi przerwami - od 8 lat. Pierwszy raz spróbowałam jak w warszawie salony proponujące tę usługę można było zliczyc na palcach jednej ręki.
Poza pierwszymi kilkoma razami, gdzie włosy mialam zaplatane za pomocą warkoczyków na cztery ręce zawsze przedłużałam przy pomocy zgrzewów keratynowych. Róznica była tylko w osobie wykonującej usługę, rodzaju i długości włosów. I z doswiadczenia powiem ci, ze bardzo duzo zalezy od tego kto przedluza wlosy. Zgrzew musi być zrobiony dokladnie, musi byc malutki ale mocny. Raz zdarzyło mi się ze keratyna wykruszała mi się i odpadala razem z doczepianymi pasmami. Innym razem zgrzewy były duże i nieestetyczne (moze na pierwszy rzut oka to niezauwazalne ale jak sienosi takie wloski 2-3miesiace to lepiej miec je wykonane dobrze i starannie) Druga rzecz to włosy - jakosc ich jest bardzo wazna. Raz mialam zalozone wlosy ktorych nie mogłam rozczesac po myciu. Kołtuniły się tak strasznie, że po kilku dniach ze łzami w oczach ściągałam je sama przez pół nocy.
Dwa razy odwazylam się samodzielnie przedlużyc wlosy mojej siostrze. Raz na microringi, drugi raz na keratynę. I pomijając przy keratynie problem kiepskiej jakosci wlosow, ktore kupilysmy to efekt był ok. Ringi natomiast są dosyc spore i wyczuwalne - nie dla mnie. Choc siostra była z koncowego efektu bardzo zadowolona.

Jesli chodzi o mycie to duzo zalezy, jak pisalam od rodzaju wlosow. Jesli są dobrej jakosci to spokojnie mozesz je myc codziennie bez większego wysilku.

Teraz od pewnego czasu zastanawiam się nad wypróbowaniem nowej metody. Chodziło mi po głowie albo przedłużanie ultradzwiękami albo laserem. I ostatecznie wybór padł na przedłużanie laserowe systemem Hairdreams. Widzialam dziewczynę, która miała akurat wsalonie przdłuzane włosy - niesamowite! jakosc włosówi przede wszystkim łaczenia które są praktyczne niewidoczne. Minusem jest cena, ale postanowiłam spróbowac mimo to. Idę we wtorek, po załozeniu zdam relację
__________________

czekam na aparat jak na zbawienie
kończę leczyć ząbki.

Edytowane przez yennefer999
Czas edycji: 2010-07-23 o 11:45
yennefer999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 19:29   #21
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

yennefer999 dzięki za odpowiedź W moim przypadku włosy bedą za 350 zł grube pasemka naturalne remy i włos skierowany w jedną strone zeby się nie plątały - jak uważasz są to włosy dobrej jakości?Czy po właśnie po codziennym myciu one mi sie nie zniszczą (zakładając to że bedą dobrze założone)
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 07:40   #22
yennefer999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Justyna178 a wiesz skąd pochodzą te wloski? (indyjskie, azjatyckie?)najlepiej gdybys podpytala kogoś kto zakladal już w tym miejscu jak się noszą. Dobrze, że to formuła remy - masz pewnosc ze ci się nie poplączą i nie skołtunią tak jak mi
__________________

czekam na aparat jak na zbawienie
kończę leczyć ząbki.
yennefer999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 16:32   #23
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

yennefer999 są to włosy naturalne europejskie.Dziewyna która ma mi zrobić zapewnia że są to bardzo dobrej jakości (ale co innego mogłaby powiedzieć ) dlatego tak właśnie pytam czy rzeczywiście tak jest ... choć na zdjęciach faktycznie ładne takie grube są wiec powinno być ok
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:06   #24
yennefer999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Cytat:
Napisane przez justynaa178 Pokaż wiadomość
yennefer999 są to włosy naturalne europejskie.Dziewyna która ma mi zrobić zapewnia że są to bardzo dobrej jakości (ale co innego mogłaby powiedzieć ) dlatego tak właśnie pytam czy rzeczywiście tak jest ... choć na zdjęciach faktycznie ładne takie grube są wiec powinno być ok
na europejskie to trochę cena za niska moim zdaniem. Wlosy europejskie i slowianskie są drogie bo jest ich nie duzo dostepnych na rynku.
Kiedy się wybierasz do tej pani? ciekawa jestem efektu mam nadzieje ze bedziesz zadowolona. Ja ide dzis przedluzac i juz doczekac sie nie moge
__________________

czekam na aparat jak na zbawienie
kończę leczyć ząbki.
yennefer999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:34   #25
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

miałam zamiar w tym tygodniu ale chyba nie dam rady ale na pewno w najbliższym czasie przedłuże, bo tez nie mogę się doczekać yennefer999 mam nadzieje że się pochwalisz włosami po przedłużeniu
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:34   #26
yennefer999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

Justynaa178 ja juz po efekt bardzo zadowalający, szczegolnie ze swoje wloski mam teraz bardzo krotkie (zapragnęlam boba i nawet bylam zadowolona z fryzury, ale przez bardzo krotki czas )
Martwiłam się jak będą wyglądac przedłuzon wlosy przy tej dlugosci - ale jest ok.
Jesli chodzi o efekt calosci - wlosy wygladają bardzo naturalnie a łączenia są rzeczywiscie malenkie
Fotki dodam jak zrobię - moze dzis wieczorem mi sie uda
__________________

czekam na aparat jak na zbawienie
kończę leczyć ząbki.
yennefer999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 15:16   #27
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów za pomocą pasemek - microringi, ultradźwięki, metoda kerat

yennefer999 to czekamy na fotki bo ciekawa jestem jak wyglądaja włosy po metodzie laserowej
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.