Filologia angielska - problem z rekrutacją na studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 13:09   #1
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14

Filologia angielska - problem z rekrutacją na studia


Jestem w tych sprawach zielona więc mam nadzieję , że mi pomożecie
Chcę się zarekrutować na anglistykę do NKJO przez internet. Lektorat oznacza drugi język po angielskim , którego będę się uczyła ? Bo mam do wyboru angielski i niemiecki więc tutaj chyba chodzi o ten niemiecki na anglistyce ? Póżniej muszę wybrać poziom , niby miałam niemiecki w szkole ale kompletnie nic nie umiem , więc mogę zapisać się do grupy początkowej mimo to ?

Druga sprawa , w drugiej szkole do której chcę składać papiery nie ma rekrutacji internetowej. Jest napisane tylko , że rekrutacja zaczyna się 1 lipca i trwa do 14ego. Jest podany również spis potrzebnych dokumentów. Więc w tym okresie dwóch tygodni muszę po prostu dostarczyć te dokumenty do szkoły ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:26   #2
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filologia angielska - problem z rekrutacją na studia

Cytat:
Napisane przez moment4life Pokaż wiadomość
Jestem w tych sprawach zielona więc mam nadzieję , że mi pomożecie
Chcę się zarekrutować na anglistykę do NKJO przez internet. Lektorat oznacza drugi język po angielskim , którego będę się uczyła ? Bo mam do wyboru angielski i niemiecki więc tutaj chyba chodzi o ten niemiecki na anglistyce ? Póżniej muszę wybrać poziom , niby miałam niemiecki w szkole ale kompletnie nic nie umiem , więc mogę zapisać się do grupy początkowej mimo to ?

Druga sprawa , w drugiej szkole do której chcę składać papiery nie ma rekrutacji internetowej. Jest napisane tylko , że rekrutacja zaczyna się 1 lipca i trwa do 14ego. Jest podany również spis potrzebnych dokumentów. Więc w tym okresie dwóch tygodni muszę po prostu dostarczyć te dokumenty do szkoły ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
http://pl.wiktionary.org/wiki/lektorat to po pierwsze

Na studiach filologicznych jest także nauka od podstaw języka (gramatyka,historia,kultu ra). Jeśli szkoła nie prowadzi rekrutacji internetowej to logiczne,że musisz dostarczyć wymagane papiery (zdjęcia,wyniki z matur etc). Z własnego doświadczenia,wiem że najlepiej jak najszybciej złożyć papiery.
polecam także wątek o filologii angielskiej,dziewczyny Ci pomogą i odpowiedzą na pytania.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=129041
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.