Wieczór panieński - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-27, 13:39   #1
Saito09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 10

Wieczór panieński


Hejka

Przygotowania do ślubu powoli sie toczą, większość najbardziej stresujących spraw jest załatwiona. Zostaje w zasadzie problem mojego wieczoru panieńskiego. Kogo zaprosić? Najbliższe koleżanki, ale kto jeszcze? Z siostrą narzeczonego mam fajny kontakt, jest naszą świadkową i będzie organizować mój wieczor panieński. Problem pojawia się przy dziewczynie ich brata. Wredna królewna. Nikogo nie lubi, jej też nikt nie lubi. W zasadzie myślę, że jakby została zaproszona to i tak by nie przyszła, ale chyba boje sie ryzykować ;p obraza majestatu na pewno będzie, ale specjalnie się nią nie przejmuję. No to jak, kogo wy zapraszacie na swój panieński?
Saito09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 20:48   #2
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wieczór panieński

Na wieczór panieński powinno się zaprosić bliskie sobie dziewczyny Nie ma jakiegoś szczególnego klucza. Ja byłam zapraszana na wieczory panieńskie np. koleżanek z pracy. Nie zapraszały mnie na wesele, ale na wieczorze panieńskim bawiłyśmy się razem i było fajnie Nie byłam natomiast zapraszana na wieczory panieńskie kuzynek, z którymi nie utrzymuję kontaktu. Z kolei wiem, że one zapraszały swoje koleżanki bliższe czy dalsze.

Uważam, że nie masz żadnego obowiązku aby zapraszać jakąś dziewczynę tylko dlatego, że jest dziewczyną brata narzeczonego. Jeżeli nie jest Twoją koleżanką to nie masz takiego obowiązku. Zaproś bliskie sobie osoby I pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie by na tę imprezę zaprosić dziewczyny, które bardzo lubisz, które zawiadomisz o ślubie, ale z jakichś przyczyn nie będą zaproszone na wesele W ten sposób na pewno pokażesz im, że też są dla Ciebie ważne i darzysz je sympatią Ja tak się zawsze czułam

I zaproś te dziewczyny, z którymi faktycznie masz super kontakt. Z pozostałymi zobaczysz się na weselu tak czy siak
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 22:57   #3
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez Saito09 Pokaż wiadomość
Hejka

Przygotowania do ślubu powoli sie toczą, większość najbardziej stresujących spraw jest załatwiona. Zostaje w zasadzie problem mojego wieczoru panieńskiego. Kogo zaprosić? Najbliższe koleżanki, ale kto jeszcze? Z siostrą narzeczonego mam fajny kontakt, jest naszą świadkową i będzie organizować mój wieczor panieński. Problem pojawia się przy dziewczynie ich brata. Wredna królewna. Nikogo nie lubi, jej też nikt nie lubi. W zasadzie myślę, że jakby została zaproszona to i tak by nie przyszła, ale chyba boje sie ryzykować ;p obraza majestatu na pewno będzie, ale specjalnie się nią nie przejmuję. No to jak, kogo wy zapraszacie na swój panieński?
Po co niby masz ja zapraszac, skoro jej nie lubisz?
Ja zapraszalam swoje kolezanki, w zyciu by mi nie przyszlo do glowy zaprosic dziewczyne brata mojego chlopa, bo ona mi wisi i powiewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:08   #4
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez Saito09 Pokaż wiadomość
obraza majestatu na pewno będzie, ale specjalnie się nią nie przejmuję.
No to w ogóle po co pytasz? Nie przejmujesz się, nie zapraszasz i po sprawie

Mnie nawet przez myśl nie przeszło, żeby zapraszać pannę brata narzeczonego na wesele. Zresztą całe szczęście, bo już się rozstali
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:13   #5
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Mnie nawet przez myśl nie przeszło, żeby zapraszać pannę brata narzeczonego na wesele. Zresztą całe szczęście, bo już się rozstali
Na wesele czy na wieczór panieński?

Wieczór panieński to nie wesele i tutaj zapraszasz dziewczyny, które lubisz i z którymi masz kontakt. Jak pisałam - całą resztę zapraszasz na wesele. Co do wieczoru panieńskiego - Twój wybór.
A ta dziewczyna w ogóle nie powinna się obrażać, bo tak jest i tyle. Podejrzewam, że na swój wieczór panieński też zaprosi tylko swoje koleżanki czy inne bliskie jej dziewczyny. Nie przejmuj się i zaproś tylko swoje dziewczyny
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 15:32   #6
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Na wesele czy na wieczór panieński?
Tfu, na wieczór panieński oczywiście Na weselu była oczywiście jako osoba towarzysząca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 22:50   #7
_balance
Raczkowanie
 
Avatar _balance
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 324
Dot.: Wieczór panieński

Ja zastanawiam się nad wspólnym wieczorem. Uczestniczyłam w kilku panieńskich i głównie kończyło się to źle dla młodej, którą inne panny upijały a ja nie chcę kolejnego dnia umierać z bólu głowy. Poza tym, znajomi zorganizowali wieczór panieńsko-kawalerski i wszyscy świetnie bawili się.
_balance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 06:16   #8
Saito09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wieczór panieński

To super
Dzięki, dziewczyny
Królewny nie będzie na panieńskim
Saito09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 16:20   #9
nocotymowisz
Przyczajenie
 
Avatar nocotymowisz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez _balance Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad wspólnym wieczorem. Uczestniczyłam w kilku panieńskich i głównie kończyło się to źle dla młodej, którą inne panny upijały a ja nie chcę kolejnego dnia umierać z bólu głowy. Poza tym, znajomi zorganizowali wieczór panieńsko-kawalerski i wszyscy świetnie bawili się.
A masz jakiś pomysł na wspólny wieczór? I jak wyglądał ten znajomych?
Też się nad tym zastanawiam ale nie wiem jak to ugryźć.
A dla tych, które miały swój panieński: jak one wyglądały? Ja na miejscu nie mam zbyt wiele koleżanek więc nie bardzo wiem jak miałoby to wyglądać...
nocotymowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 09:46   #10
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wieczór panieński

Ja też nieśmiało zaproponowałam u nas wspólny wieczór i o ile dziewczyny były jak najbardziej za, o tyle mój narzeczony od razu się skrzywił i powiedział, że to bez sensu
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:38   #11
nocotymowisz
Przyczajenie
 
Avatar nocotymowisz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Ja też nieśmiało zaproponowałam u nas wspólny wieczór i o ile dziewczyny były jak najbardziej za, o tyle mój narzeczony od razu się skrzywił i powiedział, że to bez sensu
Pewnie się chce z kolegami wybawić Niech szaleje, nic na siłę wg mnie
nocotymowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 17:27   #12
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez nocotymowisz Pokaż wiadomość
A masz jakiś pomysł na wspólny wieczór? I jak wyglądał ten znajomych?
Też się nad tym zastanawiam ale nie wiem jak to ugryźć.
A dla tych, które miały swój panieński: jak one wyglądały? Ja na miejscu nie mam zbyt wiele koleżanek więc nie bardzo wiem jak miałoby to wyglądać...
Ja swojego jeszcze nie miałam.. ale byłam na 2.
Jeden zaczął się u świadkowej w domu, jakieś sushi, alkohol itp. potem limuzyna i jazda po mieście a na koniec loża w klubie i tańczenie. Był fajny, ale chyba nie koniecznie taki chce.

Drugi zaczął się u młodej w domu, jakieś przekąski, zabawy w lepienie penisów z masy solnej alkohol. Potem przyszedł striptizer i zrobił pokaz. W sumie okazało się, że jest znajomym siostry młodej i zaprosił nas na striptiz swojej grupy do klubu (spontanicznie bo plan był inny). Potem wsiadłyśmy w pociąg i wylądowałyśmy na Helu (z Wawy). Było bardzo dużo emocji

Niemniej ja chyba chciałabym spokojny wieczór, tzn. babską nasiadówę z alkoholem i tysiącem tematów do przegadania. Nie potrzebuję żadnych super atrakcji No, ale jak będzie - to już zależy od świadkowej

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2017-01-19 o 17:28
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 18:32   #13
staramalenka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 70
Dot.: Wieczór panieński

A to nie świadkowa powinna organizować?
Generalnie zaproś te dziewczyny, które lubisz a nie które wypada. To Twja szalona noc masz się czuć dobrze
staramalenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:07   #14
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez staramalenka86 Pokaż wiadomość
A to nie świadkowa powinna organizować?
No ale listę gości przecież robi młoda. W życiu nie spotkałam sie z tym, żeby świadkowa decydowała, kogo zaprosić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 21:27   #15
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
No ale listę gości przecież robi młoda. W życiu nie spotkałam sie z tym, żeby świadkowa decydowała, kogo zaprosić.
Racja, też nie słyszałam, żeby świadkowa sama decydowała o liście.
Świadkowa decyduje o przebiegu
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 13:18   #16
_balance
Raczkowanie
 
Avatar _balance
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 324
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez nocotymowisz Pokaż wiadomość
A masz jakiś pomysł na wspólny wieczór? I jak wyglądał ten znajomych?
Też się nad tym zastanawiam ale nie wiem jak to ugryźć.
A dla tych, które miały swój panieński: jak one wyglądały? Ja na miejscu nie mam zbyt wiele koleżanek więc nie bardzo wiem jak miałoby to wyglądać...
Dla mnie miałoby to charakter po prostu grilla dla znajomych. Jakoś nie bawią mnie striptizerzy/striptizerki, picie do upadłego, torty w kształcie penisów. A jeśli mam być w 100% szczera to wolałabym w ogóle tej imprezy nie mieć.

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Ja też nieśmiało zaproponowałam u nas wspólny wieczór i o ile dziewczyny były jak najbardziej za, o tyle mój narzeczony od razu się skrzywił i powiedział, że to bez sensu
Pewnie marzy mu się szaleństwo z kolegami, a nie spokojna impreza pod okiem narzeczonej.
_balance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 16:18   #17
kawowa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wieczór panieński

Witam dziewczyny. Mam ogromny problem, pierwszy raz będę organizować wieczór panienski i nie wiem jak się za to zabrać. Nie znam dziewczyn które maja byc na tym wieczorze, mieszkam jakies 500km od miejsca wieczoru panienskego.. co proponujecie? oprocz klubu wieczorem, jaka atrakcje można zorganizowac? budżet jakes 300zł za osobę, a bedzie nas 8 dziewczyn.
kawowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:51   #18
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez kawowa88 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mam ogromny problem, pierwszy raz będę organizować wieczór panienski i nie wiem jak się za to zabrać. Nie znam dziewczyn które maja byc na tym wieczorze, mieszkam jakies 500km od miejsca wieczoru panienskego.. co proponujecie? oprocz klubu wieczorem, jaka atrakcje można zorganizowac? budżet jakes 300zł za osobę, a bedzie nas 8 dziewczyn.
Zaczęłabym od stworzenia prywatnego wydarzenia na fb i dowiedziała się, kto jak może wesprzeć organizację
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:03   #19
Madzkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wieczór panieński

Dziewczyny, przede mną również organizacja panienskiego -okolice majówki.. I tak jak kiedyś miałam milion pomysłów, tak teraz pustka w głowie.. Nie znam reszty dziewczyn, planuję założyć grupę na fb, ale nie wiem czy to nie za szybko, a poza tym zakładając taką grupę chciałabym mieć już jakiś plan/pomysły co by im przedstawić. Problem polega na tym, że jesteśmy z młodą z małego miasta (te dziewczyny z okolic), jeden klub, fakt - dużo jezior, lasów. Ale szczerze mówiąc średnio wiem jak pozytywnie to wykorzystać. Myślałam może o nocowaniu w doku poza miastem, no ale co tam robić, aby się nie nudzić? Ona nie chce żadnych gier/zadań. Z kolei zostać w mieście i iść do klubu wieczorem - trzeba robić coś fajnego przed, a takie posiadówki domowe nie wydają się być ciekawe. Będzie nas ok 6 +młoda, myślałam, aby składka nie przekraczała 150/os. Pomocy chciałabym aby naprawdę czuła się super i czuła, że to taki typowy babski ostatni wieczór "na wolności"
Madzkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 15:28   #20
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Wieczór panieński

ostatnio moja kuzynka miala robiony wiczór panieniski na działce z domkiem - super to wyszło! Była fotobudka, dużo pysznego jedzenia i piękne drinki
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 09:25   #21
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wieczór panieński

Ja też polecam opcję z wynajęciem domku i wyjazdem na weekend. Mój panieński tak wyglądał i bardzo mi się podobało. Na miejscu można zorganizować jakieś dodatkowe atrakcje
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 08:43   #22
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Wieczór panieński

Dokładnie Ja też bym wolała mieć panieński gdzieś w wynajętym domku nad jeziorem, niż w jakimś drogim klubie. Tak naprawdę w klubie później wszystko się tak jakby "rozchodzi" i z wieczoru panieńskiego robi się po prostu najzwyklejsza impreza...
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-09 09:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.