Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-25, 21:22   #571
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Ja na razie wstrzymam się z tym metalem.
A ja juz sie umowilam z przedstawicielem.... Wzielabym zamiast tego moze jakis kolor np ten bim bam bom.... No ale dylemaaaat....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:54   #572
deaklime
Raczkowanie
 
Avatar deaklime
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 136
GG do deaklime
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Powiedz mi na co go kładłaś? Bo jutro go będę miała i teraz nie wiem czy w końcu na hybrydę czy na żel? A ten taki ładny granacik obok różowej syrenki to co?



:
Na zdjęciu jest położony na top, próbowałam też na sugar i wyszła dużo ładniejsza tafla, ale pojawiły się dziwne prześwity. Muszę popróbować na co najlepiej kłaść
a ten granat to pyłek z allegro
http://allegro.pl/brokaty-do-zdobien...970100146.html JCA02 z tego co pamiętam
__________________
pazurki

fotografia

instagram
deaklime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:56   #573
marzenka538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Jest tu dobra dusza co powie mi że jak kładę se hybryde ( jestem w tym od niedawna ) to po kilku dniach mogę ściągnąć lakier jak naklejkę; ( robię wszystko po koleji kosmetyki 1 firmy i już 2 raz to samo ... może muszę bardziej zmatowic płytkę paznokcia ?
marzenka538 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:15   #574
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez marzenka538 Pokaż wiadomość
Jest tu dobra dusza co powie mi że jak kładę se hybryde ( jestem w tym od niedawna ) to po kilku dniach mogę ściągnąć lakier jak naklejkę; ( robię wszystko po koleji kosmetyki 1 firmy i już 2 raz to samo ... może muszę bardziej zmatowic płytkę paznokcia ?
Dobrze odtluszczasz?


Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 05:51   #575
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Dobrze odtluszczasz?


Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Może to po prostu urok twojej płytki? Ja nie matowię , a raz nawet zapomniałam odtłuścić . Myślałam ,że mi odpadnie po 2 dniach i basenie, ale mija juz 2 tyg. i gdyby nie odrost to pewnie by się dalej trzymało.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 07:48   #576
marzenka538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Średnio po tygodniu mi zaczynają odchodzić wczoraj robiłam nowe starałam się jak najcienisze kładę bazę 2 w 1 hard 2 razy lakier i top ten 2 w 1 semilac . Oczywiście matowie i przemywam odtluszczaczem jak robiłam u kogoś to wytrzymały 2 tygodnie i niektóre też tak robiły
marzenka538 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 07:57   #577
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Semilac ma baze top 2w1?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 07:59   #578
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

taaaaaaa mają.

marzenka- Jak już ktoś pisał wczoraj- jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Produkty 2w1 nie są dobre. Kup dobrą bazę a tą 2w1 najwyżej wykorzystaj jako top. Wczoraj też pisałyśmy co może powodować odpadanie/nietrzymanie się lakieru. Cofnij się do tych postów.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 08:03   #579
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

marzenka538 coś mi się jeszcze przypomniało. Mi kiedyś wszystko odlazilo jak miałam źle doczyszczoną płytkę paznokcia z błonek

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 08:18   #580
marzenka538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja kupiłam zestaw z lampa i tam już była ta baza 2 w 1 . To może kupię nowa bazę. Czytałam o tym żelu bo śledzę forum tylko ja kiedyś chodziłam na paznokcie żelowe to kojarzy mi się że kosmetyczka kładzie ten żel i go piluje potem to chodzi o ten ?
marzenka538 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 08:31   #581
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Nie,tu chodzi o bazę do hybrydy.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 08:41   #582
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez deaklime Pokaż wiadomość
Na zdjęciu jest położony na top, próbowałam też na sugar i wyszła dużo ładniejsza tafla, ale pojawiły się dziwne prześwity. Muszę popróbować na co najlepiej kłaść
a ten granat to pyłek z allegro
http://allegro.pl/brokaty-do-zdobien...970100146.html JCA02 z tego co pamiętam
Osz Ty... no po co mi to pokazałaś hahaha mogłaś napisać nie pokażę i koniec :P Wezme ten metalik z Indigo bo jestem taka ciekawa.... ale z drugiej strony już sama nie ogarniam co mam.... i zanim przyjdzie klientka to wyciągam i wyciągam... a jeszcze glass effect nie ogarnęłam na wzorniki
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:06   #583
zosiaa1991
Przyczajenie
 
Avatar zosiaa1991
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9
GG do zosiaa1991 Send a message via Skype™ to zosiaa1991
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

a czy któraś z Was miała lakiery z <reklama>? widziałam mają fajne lakiery zmieniające kolor wraz ze zmaną temperatury, ciekawa jestem jak działają hmm.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-04-26 o 20:53
zosiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:20   #584
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny poratujcie mnie radą. Nie mam już siły do topu eco. Próbowałam dać więcej topu i niestety zalewalam skorki wiec próbowałam dać druga warste topu. Czekam z przetarciem po wyjęciu z lampą itp. Przez pierwsze dwa dni mi się połysk podoba ale potem pojawiają się ryski drobne i całe końcówki paznokcia matowieja dosłownie jak po matującym topie czy ktoś miał taki problem (wiem, że sporo mialo) i sobie z nim jakoś poradził? Oprócz tego Lubie ten top bo rzadka konsystencja mi pasuje, ma filtr i świetnie się odmacza.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:40   #585
deaklime
Raczkowanie
 
Avatar deaklime
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 136
GG do deaklime
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Osz Ty... no po co mi to pokazałaś hahaha mogłaś napisać nie pokażę i koniec :P Wezme ten metalik z Indigo bo jestem taka ciekawa.... ale z drugiej strony już sama nie ogarniam co mam.... i zanim przyjdzie klientka to wyciągam i wyciągam... a jeszcze glass effect nie ogarnęłam na wzorniki
mam to samo, nakupowałam nowości, pyłków i innych pierdół i nie mam kiedy tego na wzorniki położyć
__________________
pazurki

fotografia

instagram
deaklime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:40   #586
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4



Ja juz mam

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:42   #587
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Bim bam bom też kupiłaś?
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 21:00   #588
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez zosiaa1991 Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was miała lakiery z <reklama>? widziałam mają fajne lakiery zmieniające kolor wraz ze zmaną temperatury, ciekawa jestem jak działają hmm.
Jesli jeszcze raz zobacze gdziekolwiek na paznokciowym reklame tej firmy banuje bez ostrzezenia!


Ja sie teraz napaliłam na ta nową baze z Indigo tylko nie pasi mi za bardzo koszt wysylki 15zeta
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 21:24   #589
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ta firma poki co, robi sobie antyreklame. Kazdy widzi, ze to spam i promocja marki na sile. Popieram pomysl bana bez ostrzezenia.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 21:26   #590
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Jesli jeszcze raz zobacze gdziekolwiek na paznokciowym reklame tej firmy banuje bez ostrzezenia!


Ja sie teraz napaliłam na ta nową baze z Indigo tylko nie pasi mi za bardzo koszt wysylki 15zeta
Organizuj zbiorówkę pewnie znajdzie się sporo osób co się na coś skusi i koszty wysyłki będą niewielkie jak będziecie mieć duże zamówienie
Sama z pewnością się na coś skuszę
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 21:35   #591
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Bim bam bom też kupiłaś?
Nie kupilam bo pytalam o taki testowy lakier zeby sprawdzic jak sie nimi pracuje i chyba beda takie jak otworza sklep albo bedzie mozna na żywo zobaczyc. Punkt Indigo juz pieknie remontowany . Bylam tam odebrac pylek od przedstawiciela i bedzie pieknie . Otwarcie na dniach

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 22:03   #592
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Jesli jeszcze raz zobacze gdziekolwiek na paznokciowym reklame tej firmy banuje bez ostrzezenia!


Ja sie teraz napaliłam na ta nową baze z Indigo tylko nie pasi mi za bardzo koszt wysylki 15zeta


Czuszka, a co to za nowa baza?

Edit: już wiem! Też się nad nią zastanawiam! rozważałam jeszcze keratin base ale szkoda, że się nie odmacza, a ta właśnie się spełnia wszystkie cechy, które chcę
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.




Edytowane przez Paratrophy
Czas edycji: 2016-04-26 o 22:06
Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 22:14   #593
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez deaklime Pokaż wiadomość
mam to samo, nakupowałam nowości, pyłków i innych pierdół i nie mam kiedy tego na wzorniki położyć
Ja nie mam kiedy zdjec nowości powstawiac... Potem przychodza klientki i zaskoczenie jeszcze większe

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 04:20   #594
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie mnie radą. Nie mam już siły do topu eco. Próbowałam dać więcej topu i niestety zalewalam skorki wiec próbowałam dać druga warste topu. Czekam z przetarciem po wyjęciu z lampą itp. Przez pierwsze dwa dni mi się połysk podoba ale potem pojawiają się ryski drobne i całe końcówki paznokcia matowieja dosłownie jak po matującym topie czy ktoś miał taki problem (wiem, że sporo mialo) i sobie z nim jakoś poradził? Oprócz tego Lubie ten top bo rzadka konsystencja mi pasuje, ma filtr i świetnie się odmacza.
Może spróbuj innych cleanerem przecierać? Albo zwykłym spirytusem. Mi czasem też sie zmatowi, ale z reguły jeden paznokieć który był trzymany w lampie tuż pod ledami i się nie doświetlił. Może w tym jest problem - masz za słabą lampe i/lub zużyte żarówki.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:18   #595
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Organizuj zbiorówkę pewnie znajdzie się sporo osób co się na coś skusi i koszty wysyłki będą niewielkie jak będziecie mieć duże zamówienie
Sama z pewnością się na coś skuszę
oki, to piszę w tym watku- jak któraś chętna to meldować się, otworzę watek dedykowany

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

swoją droga Indigo to jedna z nielicznych firm które nie podnoszą ceny z dnia na dzień i nowości wypuszczają w normalnej cenie. Jeśli ta baza się sprawdzi to 15ml kosztuje 55zł a nie jak EB 79zł (na dzień dzisiejszy a nie wiadomo czy za chwile nie podniosą ceny).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:21   #596
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Może spróbuj innych cleanerem przecierać? Albo zwykłym spirytusem. Mi czasem też sie zmatowi, ale z reguły jeden paznokieć który był trzymany w lampie tuż pod ledami i się nie doświetlił. Może w tym jest problem - masz za słabą lampe i/lub zużyte żarówki.
Czekam na nową lampę to zobaczę. Problem w tym, że on się pięknie błyszczy przez dw dni a potem matowieje I robia się ryski. Po przemyciu błyszczy pięknie. Zrobiłam wczoraj jedną rękę eco a drug topem z ali, który używałam wcześniej o był super. Zobacze który dłużej wytrzyma w dobrym stanie chociaż niestety już na pierwszy rzut oka eco ładniej błyszczy ..... tylko co z tego jak to błysk na chwile....

Możecie polecić jakiś top podobny do eco jeśli chodzi o blyszczenie i gęstośc? Nie chce gęstego, wole rzadkie no i przydałby się filtr ale już niekoniecznie.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:43   #597
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Czekam na nową lampę to zobaczę. Problem w tym, że on się pięknie błyszczy przez dw dni a potem matowieje I robia się ryski. Po przemyciu błyszczy pięknie. Zrobiłam wczoraj jedną rękę eco a drug topem z ali, który używałam wcześniej o był super. Zobacze który dłużej wytrzyma w dobrym stanie chociaż niestety już na pierwszy rzut oka eco ładniej błyszczy ..... tylko co z tego jak to błysk na chwile....

Możecie polecić jakiś top podobny do eco jeśli chodzi o blyszczenie i gęstośc? Nie chce gęstego, wole rzadkie no i przydałby się filtr ale już niekoniecznie.
Mam to samo z Eco.. ja nie wiem czemu produkty najbardziej polecane na tym forum służą mi najmniej.. Ja teraz używam topu SPNu, jest rzadki bardzo ladnie błyszczy a opakowanie będę miala na bardzo dlugo
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:46   #598
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Czekam na nową lampę to zobaczę. Problem w tym, że on się pięknie błyszczy przez dw dni a potem matowieje I robia się ryski. Po przemyciu błyszczy pięknie. Zrobiłam wczoraj jedną rękę eco a drug topem z ali, który używałam wcześniej o był super. Zobacze który dłużej wytrzyma w dobrym stanie chociaż niestety już na pierwszy rzut oka eco ładniej błyszczy ..... tylko co z tego jak to błysk na chwile....

Możecie polecić jakiś top podobny do eco jeśli chodzi o blyszczenie i gęstośc? Nie chce gęstego, wole rzadkie no i przydałby się filtr ale już niekoniecznie.
spróbuj ze zmianą cleanera. Dajesz top "na bogato"? ryski mi się na nim małe robią ale połysk do zdjęcia mani jak lustro...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:49   #599
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Mam to samo z Eco.. ja nie wiem czemu produkty najbardziej polecane na tym forum służą mi najmniej.. Ja teraz używam topu SPNu, jest rzadki bardzo ladnie błyszczy a opakowanie będę miala na bardzo dlugo
Ja też go używam, i bardzo jestem zadowolona. Tak jak z kolorowki zrezygnowałam tak z bazy i topu chyba nigdy
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:56   #600
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
spróbuj ze zmianą cleanera. Dajesz top "na bogato"? ryski mi się na nim małe robią ale połysk do zdjęcia mani jak lustro...
Spróbuję. Daje różnie. Raz cienko, raz dwie cienkie warstwy raz na bogto i zawsze jest tak samo. Przy poprzednim topie nie miałam rysek. Zresztą ryski to mniejszy problem w porównaniu do matowienia. Mani robiłam w sobotę a wczoraj musialam położyć top na nowo bo był tk mowy na koncach przy okazji zrobiłam eksperyment i na jedna rękę dłam mój poprzedni top.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Mam to samo z Eco.. ja nie wiem czemu produkty najbardziej polecane na tym forum służą mi najmniej.. Ja teraz używam topu SPNu, jest rzadki bardzo ladnie błyszczy a opakowanie będę miala na bardzo dlugo
Chodzi o top uv laq 12 ml? Podrzuciłabyś mi proszę w wolnej chwili link jeśli to o inny chodzi bo być może czekaja mnie zakupy. Dzieki
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.