Przestrzegam przed salą weselną. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 04:40   #1
Kalo78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2

Przestrzegam przed salą weselną.


Cześć wszystkim. Chciałam się przywitać bo całkiem niedawno trafiłam na to forum i bardzo mi się tu spodobało.
Jeżeli post jest w złym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Byłam w ubiegłą sobotę na weselu u kuzynki w Wodzisławiu na sali Premium. I przed tym domem weselnym chciałam was przestrzec. podczas wesela było wszystko w miarę normalnie, ale problemy zaczęły się pojawiać ok godz 19. Napierw zepsuła się klimatyzacja co przy tych upałach było jak morderstwo. Potem zaczęły przychodzić letnie posiłki ale to już dało się przeżyć. Najgorsze jednaj było.... Brak prądu na ok 2 godz. Poprostu jakaś masakra. Całe wesele stanęło i już było to gwoździem do trumny. Szef nawet się nie pokazał gdy kuzynka prosiła o kontakt. Załatwili aumulator (dosłownie) który miał temu zaradzić ale ten nawet się nie włączył bo zapomnieli naładować.
Wg mnie lokal który tak sie reklamuje powinien jednak mieć jakąś opcję na takie awarie. Było duszno gorąco, ciemno i tak aż Pan mlody postanowił na ich koszt zamówić agregat. Naraz znalazł się jakiś i można było w miarę kontynuować zabawę. Naprawdę żenada.
Jedynym pusem całej imprezy był świetny DJ który nie tylko ratował sytuację jak mógł. Całe wesele dzięki niemu zaliczone jest jednak do udanych bo gość miał naprawdę poukładane w głowie i mogę go polecić z czystym sumieniem każdemu.
Proponuje jeśli szukacie sali na wesele w okolicach wodzisławia to albo tą omijać albo zabezpieczyc sie wczesniej umową własnie o prąd w razie awarii.

To tyle Dziękuję
Kalo78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 05:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.