KW: pytanie do Wysokiej Komisji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-16, 10:02   #1
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a

KW: pytanie do Wysokiej Komisji


Witam

Ostatnio pojawiaja sie zgloszenia kosmetykow z limitowanych serii, ktore zglaszajaca od razu wklada do kategorii "Zapomniane kosmetyki".

Nie jestem do konca pewien, czy mam to zatwierdzac, czy takie zgloszenie odrzucac. Co o tym myslicie?

Linki:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4453
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4452

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 10:15   #2
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: pytanie do Wysokiej Komisji

Maga pisała, że przez serie limitowane zaśmieca się KW, a ja myślę, że limity też są ważne (sama kilka zgłosiłam :P ), tylko ta kategoria nie pasuje do nich.
Może by tak nową utworzyć ? "Serie limitowane" czy coś w ten deseń (hehe, wiem, już niektórym na nowe kategorie niedobrze się robi).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 10:17   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: KW: pytanie do Wysokiej Komisji

Chcialam powiedzieć - ze Zgalaszjąca chyba nie do konca zapoznala sie z tym do czego sluży kategoria Zapomniane kosmetyki. Bo zglasza i ocenia tam - bez sensu (moze chciala nam po prostu o tych kosmetykach przypomnieć? ). KW to nie jest Historia Kosmetykow (Oriflame )

Przy okazji udalo sie jej zglosic dubla...
zgloszenie dzieczyny:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4450

a chodzi o ten krem:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3562

czy on rzeczywiscie zostal wycofany - trudno powiedziec.

W kazdym razie jestem przeciwko przyjmowaniu zgloszen od razu do zapomnianych kosmetykow. To zupelnie niczemu nie sluzy a wprowadza tylko zamieszanie

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 14:18   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: KW: pytanie do Wysokiej Komisji

Te kosmetyki są nadal w ofercie na ich stronie www.oriflame.com.pl (znalazłam tam fotki)

Seria limitowana u Oriflame'a to najwyraźniej bajerek

Skoro sa w ofercie - powinny znaleźć się chyba w normalnych kategoriach?

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 14:33   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: pytanie do Wysokiej Komisji

Dla mnie "seria limitowana" oznacza kilka rzeczy, sposrod ktorych wymienie tylko te:
- przepakowanie starego w nowe (czytaj: podejrzenie, ze gdzies te sama maz do buziakow juz mamy w KW, ale inaczej sie nazywa)
- za miesiac dwa: wedrowka ludow spowrotem do Zapomnianych

Stad tez pytalem, czy w ogole te zabawe rozpoczynac

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 18:08   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: KW: pytanie do Wysokiej Komisji

Wydaje mi się, że tworzenie kategorii "w poprzek" struktury KW jest niemożliwe;
natomiast co do zgłaszania kosmetyków z serii limitowanych, to nadal uważam, że:

1. nie ma to większego sensu w przypadku kosmetyków pielęgnacyjnych (np. świąteczne, czy wakacyjne wydania płynów do kąpieli, mydeł itp. gadżetów w których celują takie firmy jak Oriflame i Avon) - te produkty znikają z rynku szybciej niż mozna je zużyć, więc komu miałaby służyć opinia kilku użytkowniczek ?

2. w ogóle nie powinny być zgłaszane limitowane linie kosmetyków kolorowych, które wyróżniają sie tylko paletą sezonowo modnych kolorów (np. cienie, szminki, lakiery itp.) i które są tylko odmianą produktu dostępnego w stałej ofercie firmy - na temat "wariacji barwnych" zawsze można wypowiedzieć się recenzując zgłoszenie postawowego produktu.

3. można zastanawiać się nad przyjmowaniem produktów z sezonowych kolekcji, które różnią się właściwościami od dostępnych w stałej ofercie - np. w jesiennej kolekcji Pupa sprzedawała cienie w kremie i prasowane w postaci mozaiki, których normalnie nie ma (sama coś takiego kupiłam i zglosiłam do KW sądząc, że nowa kolekcja służy promocji nowych produktów, które na stałe rozszerzą asortyment firmy - ale teraz widzę, że nie miało to sensu, bo te produkty juz nie są dostępne, czyli takie zgłoszenie tylko utrudnia przeglądanie katalogu dziewczynom, które chcą wybrać coś dla siebie
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.