Jaki żel wybrać? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 20:52   #361
milou28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki żel??

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
nigdy w życiu nie miałam do czynienia z tą firmą. Żel się nie utwardził, czy zostaje na nim lepka warstwa? I gdzie kupiłaś lampę/żarówki?


Na Wizażu jest regulamin, nie uczymy przedłużania paznokci i koniec.
Jeśli masz z kimś problem, to napisz do niego PW, mam nadzieję, że nie uda Ci się nikogo tu sprowokować do pyskówki nie na temat
Tu nie chodzi o naukę tylko o sposoby wypowiedzi co poniektórych osób .Czy regulamin pozwala na ośmieszanie i wyśmiewanie się z innych ??
ps. to wcale nie jest prowokacja wyraziłam tylko swoja opinie na to w jaki sposób niektórzy odowiadają na pytania .I wcale nie proszę aby mi ktoś odpisywał .a skoro jest nie na temat to może założyć nowy wątek o tym co ludzie tutaj sądzą o pomocy i wypowiedziach innych .Po przejżeniu innych postów mogę z czystym sumieniem stwierdzić że niektóre osoby cierpią na przerost formy nad treścią . I co z takimi ??Pozdrawiam

Edytowane przez milou28
Czas edycji: 2008-02-07 o 22:32
milou28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 21:27   #362
Deity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

No więc "nigdy w życiu nie miałam do czynienia z tą firmą. Żel się nie utwardził, czy zostaje na nim lepka warstwa? I gdzie kupiłaś lampę/żarówki?"

Zel pozostawia po sobie lepką warstę i zastyga ale dopiero po okolo 8 minutach i to bardzo cieńka warstwa. Biały zmywa się i zastyga po okolo 10 min ;/ lampę kupilam na allegro, i teraz mam problem nie wiem czy chodzi o lampe czy o żele , wydaje mi sie że to zele takie lipne. Nie znam się wiec pytam . Kurcze wydawalo mi sie że jak lampa to lampa każda taka sama bo żele to wiadomo ze są lepsze i gorsze.
No ale juz nic nie poradze narazie.
Pozdrawiam
Deity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 07:31   #363
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Jaki żel wybrać?

miałam te zele i się bezproblemowo utwrdzały więc może to cos z lampą, tyle że tą lepką warstwe przyemywasz cleanerem pod koniec przed piłowaniem i nabłyszczaniem
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 09:58   #364
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Cytat:
Napisane przez milou28 Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o naukę tylko o sposoby wypowiedzi co poniektórych osób .Czy regulamin pozwala na ośmieszanie i wyśmiewanie się z innych ??
ps. to wcale nie jest prowokacja wyraziłam tylko swoja opinie na to w jaki sposób niektórzy odowiadają na pytania .I wcale nie proszę aby mi ktoś odpisywał .a skoro jest nie na temat to może założyć nowy wątek o tym co ludzie tutaj sądzą o pomocy i wypowiedziach innych .Po przejżeniu innych postów mogę z czystym sumieniem stwierdzić że niektóre osoby cierpią na przerost formy nad treścią . I co z takimi ??Pozdrawiam
Regulamin nie pozwala na wyśmiewanie i ośmieszanie innych osób.
Posty które przytoczyłaś, to stare kawałki, nie byłam tu jeszcze moderatorem, kiedy się pojawiły, nikt już o nich nie pamięta(ł). Jeśli znajdziesz jakieś inne, nowsze przykłady, które wg Ciebie są ośmieszaniem/wyśmiewaniem użytkowników, zgłoś "Złego Posta".

Cytat:
Napisane przez Deity Pokaż wiadomość
No więc "nigdy w życiu nie miałam do czynienia z tą firmą. Żel się nie utwardził, czy zostaje na nim lepka warstwa? I gdzie kupiłaś lampę/żarówki?"

Zel pozostawia po sobie lepką warstę i zastyga ale dopiero po okolo 8 minutach i to bardzo cieńka warstwa. Biały zmywa się i zastyga po okolo 10 min ;/ lampę kupilam na allegro, i teraz mam problem nie wiem czy chodzi o lampe czy o żele , wydaje mi sie że to zele takie lipne. Nie znam się wiec pytam . Kurcze wydawalo mi sie że jak lampa to lampa każda taka sama bo żele to wiadomo ze są lepsze i gorsze.
No ale juz nic nie poradze narazie.
Pozdrawiam
Jeśli możesz, to sprawdź te żele u kogoś w innej lampie, albo sprawdź inne żele w Twojej lampie. .Jak / Ile białego żelu kładziesz? Skończyłaś kurs przedłużania?

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-08 o 09:58 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania :D
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:20   #365
Marmurkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 23
Exclamation Dot.: Jaki żel??

Cytat:
Napisane przez milou28 Pokaż wiadomość
Wiecie co jesteście żałosne .Nigdy sie tutaj nie udzielałam i jest to moja pierwsza wypowiedz .Wiem rownież ze mineło juz poł roku od Waszych kpinnych wypowiedzi .Ale czytam to i nie mogę sie nadziwić jakimi wyrachowanymi osobami jesteście jak , jak Was bawi nieiwedza innych , normalnie jakbyście z tego czerpały swoją energię . Porażka to mają być stylistki współczuję waszym klientką bo potem pewnie i tak trafią na wasze jęzory .Kursy , kursy jedyne co potrafiie doradzić .Ile z Was zanim posżło na kurs bawiło sie żelem na własną rękę ?Chyba jedna druga czy dziesiąta Pani stylistka , zapewne powiecie mi ze zadna , to sie normalnie szczerze ubawię .Ile przepiłowałyście paznokci , ile spartaczyłyście tipsów ??I co wszystko za te opłacone kursy ? Ile macie certyfikatów ?? Jeden , dwa a moze dziesięc .I co z tego ??Do czego to wam potrzebne ?Do podbijania ceny .A niejedna taka "zielona " potrafi więcej od Was i to bez żadnych kursów i takich tam .Na innych forach na takie pytania pada prosta odpowiedz tu albo tu zobacz tam moze tm , a tutaj szkoda gadać .Bo wizażowe Panie stylistki wyżej s... niż d... mają .Tyle
ps. uważam ze koniec jest tak samo dobry jak szpachla niejakiej Pauli .Jeśli chce poszukam jej linka w jakich przyslowiach to znajdzie .
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam !!! Jak to mówią; Szacuneczek ! Gorąco pozdrawiam !
Marmurkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:36   #366
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jaki żel??

Cytat:
Napisane przez milou28 Pokaż wiadomość
Wiecie co jesteście żałosne .Nigdy sie tutaj nie udzielałam i jest to moja pierwsza wypowiedz .Wiem rownież ze mineło juz poł roku od Waszych kpinnych wypowiedzi .Ale czytam to i nie mogę sie nadziwić jakimi wyrachowanymi osobami jesteście jak , jak Was bawi nieiwedza innych , normalnie jakbyście z tego czerpały swoją energię . Porażka to mają być stylistki współczuję waszym klientką bo potem pewnie i tak trafią na wasze jęzory .Kursy , kursy jedyne co potrafiie doradzić .Ile z Was zanim posżło na kurs bawiło sie żelem na własną rękę ?Chyba jedna druga czy dziesiąta Pani stylistka , zapewne powiecie mi ze zadna , to sie normalnie szczerze ubawię .Ile przepiłowałyście paznokci , ile spartaczyłyście tipsów ??I co wszystko za te opłacone kursy ? Ile macie certyfikatów ?? Jeden , dwa a moze dziesięc .I co z tego ??Do czego to wam potrzebne ?Do podbijania ceny .A niejedna taka "zielona " potrafi więcej od Was i to bez żadnych kursów i takich tam .Na innych forach na takie pytania pada prosta odpowiedz tu albo tu zobacz tam moze tm , a tutaj szkoda gadać .Bo wizażowe Panie stylistki wyżej s... niż d... mają .Tyle
ps. uważam ze koniec jest tak samo dobry jak szpachla niejakiej Pauli .Jeśli chce poszukam jej linka w jakich przyslowiach to znajdzie .
Podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisałaś. Mam nadzieję, że moderatorzy zauważą w końcu problem.
jolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:22   #367
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez jolax Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że moderatorzy zauważą w końcu problem.
Właśnie takie odpowiedzi są zazwyczaj problemem:

Cytat:
Napisane przez milou28 Pokaż wiadomość
Wiecie co jesteście żałosne .Nigdy sie tutaj nie udzielałam i jest to moja pierwsza wypowiedz .Wiem rownież ze mineło juz poł roku od Waszych kpinnych wypowiedzi .Ale czytam to i nie mogę sie nadziwić jakimi wyrachowanymi osobami jesteście jak , jak Was bawi nieiwedza innych , normalnie jakbyście z tego czerpały swoją energię . Porażka to mają być stylistki współczuję waszym klientką bo potem pewnie i tak trafią na wasze jęzory .Kursy , kursy jedyne co potrafiie doradzić .Ile z Was zanim posżło na kurs bawiło sie żelem na własną rękę ?Chyba jedna druga czy dziesiąta Pani stylistka , zapewne powiecie mi ze zadna , to sie normalnie szczerze ubawię .Ile przepiłowałyście paznokci , ile spartaczyłyście tipsów ??I co wszystko za te opłacone kursy ? Ile macie certyfikatów ?? Jeden , dwa a moze dziesięc .I co z tego ??Do czego to wam potrzebne ?Do podbijania ceny .A niejedna taka "zielona " potrafi więcej od Was i to bez żadnych kursów i takich tam .Na innych forach na takie pytania pada prosta odpowiedz tu albo tu zobacz tam moze tm , a tutaj szkoda gadać .Bo wizażowe Panie stylistki wyżej s... niż d... mają .Tyle
ps. uważam ze koniec jest tak samo dobry jak szpachla niejakiej Pauli .Jeśli chce poszukam jej linka w jakich przyslowiach to znajdzie .
Cóż za sympatyczne powitanie Ile w Tobie jadu i kąśliwości... KAŻDY WIDZI, TO CO CHCE WIDZIEĆ
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 01:12   #368
milou28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki żel wybrać?

do ...::blabobla:::...
Witaj uwierz ze jestem bardzo spokojna osobą i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi ( chyba nauczyłam się cierpliwości wychowując trójkę moich dzieci ) ale po tym co przeczytałam normalnie oczom nie wierzyłam , jaka tutaj panuje atmosfera .Chyba najbardziej opanowego wyprowadziłoby z równowagi .Twierdzisz ze ja jestem " kąsliwa " ??cofnij sie o pare stronek do przodu i poczytaj to co pisałyście i dopiero wtedy wyciągaj wnioski kto tutaj jest kąsliwy i niech bedzie że "jadowity".W jednym sie z Tobą zgadzam piszesz że KAŻDY WIDZI, TO CO CHCE WIDZIEĆ szkoda tylko że tyle osób ma tu problemy "okulistyczne" .Brak słów
milou28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 07:49   #369
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

A ja proszę o niewyciąganie kwiatków sprzed paru miesięcy.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:42   #370
milou28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki żel wybrać?

Oczywiscie , wiecej osobiscie na ten temat nic nie dodam
milou28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 12:31   #371
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez milou28 Pokaż wiadomość
do ...:: oblabobla:::...
Witaj uwierz ze jestem bardzo spokojna osobą i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi ( chyba nauczyłam się cierpliwości wychowując trójkę moich dzieci ) ale po tym co przeczytałam normalnie oczom nie wierzyłam , jaka tutaj panuje atmosfera .Chyba najbardziej opanowego wyprowadziłoby z równowagi .Twierdzisz ze ja jestem " kąsliwa " ??cofnij sie o pare stronek do przodu i poczytaj to co pisałyście i dopiero wtedy wyciągaj wnioski kto tutaj jest kąsliwy i niech bedzie że "jadowity". W jednym sie z Tobą zgadzam piszesz że KAŻDY WIDZI, TO CO CHCE WIDZIEĆ szkoda tylko że tyle osób ma tu problemy "okulistyczne" .Brak słów

Niestety nie zauważyłaś, że na tym forum obrażanie innych nie jest mile widziane chociaż skoro tyle czasu buszujesz tutaj, powinnaś natknąc się na regulamin.
Oprócz tego jest taki magiczny przycisk "ZGŁOŚ DO MODERATORA" i służy on do tego, żeby nie bluzgac po wszystkich - jak leci, tylko zgłosic niemiłe zachowanie wobec innych
Cóż z tego, że uważasz się za osobę opanowaną, skoro Twoje hmm... wszystkie posty świadczą inaczej NADINTERPRETUJESZ NIEKTÓRE WYPOWIEDZI (ale to już Twój problem).
To że niektórzy mają taki, a nie inny sposób żartowania, to niczyja wina
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 13:04   #372
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki żel wybrać?

Przestaniecie wkońcu baby!!!!...

bo bedzie klaps od Bebooczka i bedzie spokoj :p
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:31   #373
lila86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 23
GG do lila86
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja jestem zadowolona z Sun Flower,jednofazowy....
lila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:03   #374
pauli999
Przyczajenie
 
Avatar pauli999
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
GG do pauli999
Talking Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja pracuję na żelach firmy Activ i jestem bardzo zadowolona
pauli999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:46   #375
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Jaki żel wybrać?

a jak jest watek o zelu to i ja cos napisze..

zawsze bylam zrazona do zeli tanszych badz tych z nizszej pulki, przez caly czas uzywalam Christrio i Creative (jeden za zadki drugi za gesty) i ostatnio w moje rece wpadla seria zeli 3fazowych Ra Nails zele te sa bardzo tanie bo 60ml kosztuje tylko 105zl ale szczerze powiem sa rewelacyjne, nie za zadkie jak w przypadku Christrio i nie za geste.

Bardzo sie do nich przekonalam, no i zaczynam prace na tej firmie puki nie znajde jakiejs lepszej
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 16:50   #376
beata[p]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja mam pytanko do ...::blabobla:::... bo widzę,że jesteś jedną z osób które są najlepiej skojarzone w temacie,. W jakim czasie powinno sie zużyć żel po otwarciu, czasami sie zastanawiam czy nikt nie przyjdzie z odpryskującym żelem z pazurków, a ja jestm świerzo po kursie i dopiero sie uczę, wieć nie chcę nikomu krzywdy zrobić
beata[p] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:02   #377
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja, co prawda nie Oblabobla, ale odpwiiem
Żele strarczaja na parę lat i nic im sie nie stanie jezeli bedziesz je przechwywała w zamknietym pudełeczku
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:23   #378
Deity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

Słuchajcie powiedzcie mi czym różnią się żele SUN FLOWER od np ibd pomijając cenę. Chodzi mi o konkrety np czy ciężej sie piłują czy szybciej odchodzą, czy może właśnie nie są wcale takie złe. Osobiście pracuje na SPN nie nażekam ale wiadomo chciaabym cos innego. Może pracujecie na Sun Flower to prosze o jakieś opinie na temat ego żelu. Moje gg 8131990
Deity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:07   #379
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Żele moga róznić się od siebie (poza kolorem, bo to chybajasne ) konsystencja, czasem utwardzania, tym, czy potrzebny jest do nich primer, czy nie....
Oczywiście jakośc piłowania- niekrtóre zele piłują sie twardo niemalże jak akryl inne jak masełko, sposoboem poziomowania sie- jedna szybciorkiem inne powolutki itp...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 08:16   #380
Deity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

Albertyna a powiedz mi mogą różnić się też jakością? Jeden szybciej odchodzi drugi trzyma sie lepiej cholerka i tu mam dylemat czy kupowac Sun Flower czy tez nie. A slyszalas w ogole o tych zelacho ktorych piszę?
Deity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:21   #381
Deity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
a jak jest watek o zelu to i ja cos napisze..

zawsze bylam zrazona do zeli tanszych badz tych z nizszej pulki, przez caly czas uzywalam Christrio i Creative (jeden za zadki drugi za gesty) i ostatnio w moje rece wpadla seria zeli 3fazowych Ra Nails zele te sa bardzo tanie bo 60ml kosztuje tylko 105zl ale szczerze powiem sa rewelacyjne, nie za zadkie jak w przypadku Christrio i nie za geste.

Bardzo sie do nich przekonalam, no i zaczynam prace na tej firmie puki nie znajde jakiejs lepszej


I jak te żele? Trzymają się dobrze i wciąż jesteś zadowolona ?
Deity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:32   #382
Deity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

A jeszcze jedno pytanie. Żele ibd są jednofazowe?
Deity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 02:35   #383
Patrycja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki żel UV?

dziewczyny , a co myślicie o żelach rendezvous? ja kiedy kupowałam swój pierwszy żel to niestety trafiłam na La Femme. nie znam się jeszcze za bardzo a tym (dopiero wybieram się a kurs) i tak doradziła mi pani w sklepie twierdząc , że jest on naprawdę dobry... teraz wiem , że nie miała na te temat pojęcia. na tipsach trzyma się nawet ok ale z paznokci szybko odpryskuje.teraz chcę kupić naprawdę dobry produkt i zastanawiam się właśnie między IBD a Redezvous. tego drugiego używa moja koleżanka i jest zadowolona, w dodatku jest dużo tańszy od IBD. wcześniej myślałam, że cena świadczy o jakości ale a przykładzie La Femme okazało się , że nie zawsze.A przy okazji jakie tipsy polecacie?
Patrycja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 11:27   #384
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja pracuję na Sun Flower - przetestowałam chyba większość żeli tej firmy i jestem bardzo zadowolona - łatwe w obróbce i korzystne cenowo. Bardzo fajny jest różowy kamuflażyk i french ecru (moj faworyt).

Na kursie szkolono mnie na Diamond Nails, miałam tez okazję spróbować SPN - to były jednorazowe próby, więc trudno mi sie o nich wypowiadać, nie przypominam sobie jednak, znaczącej różnicy w obróbce w porównaniu do SF. Co do Diamonda, na którym miałam kurs - mogę jedynie dodać, że nie zdecydowałam się na te żele, bo jak dla mnie są nieco za gęste - wydaje mi się, że SF są bardziej płynne, co mi bardziej odpowiada (jednak jestem poczatkująca, więc może to jednak tylko moje subiektywne wrażenie ).
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:51   #385
okina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze żele :)

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ścisłość to są 1 i 3 fazowe (dodając do jednofazowego nabłysczający - jakiś seal wtedy jest 2 fazowy )
No a co do żeli to sama musisz próbować i trafić na ten swój jedyny. Na każdym inaczej się pracuje, każdy ma inną gęstość. Jeżeli chodzi o LCN to ja wolę 3 fazowe niż jednofazowe (bondiq).
Dobre są też żele Christrio ( tu Femme wicej Ci powie ) , IBD, Alessadro - ale to naprawdę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich upodobań. A na jakich żelach pracowałaś - co Ci w nich nie odpowiadało?
hej, jestem nowa, zaczynam dopiero przygodę z tipsami i mam pytanko, bo wydaję mi się że IBD są zawsze 3-fazowe a często w opisach sprzedajacych pojawia sie opis że
IBD BUILDER GEL CLEAR
jest to żel budujacy, jednofazowy
proszę o podpowedź czy jest to faktycznie jednofazowy czy tylko budujący
dzięki
okina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:32   #386
darria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam wszystkie Panie Chciałabym prosić o pomoc. Pracowałam na wielu żelach i prawie na wszystkich się zawiodłam Prosiłabym o propozycje jakiej firmy uzywac i jesli to sa 2-fazowe to co po koli robic a jesli to co wtedy... z gory dziekuje.
darria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:17   #387
kotka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam!!! Mam jedno pytanie czy jakiś użytkownik zna jakąś hurtownie w Katowicach w województwie Śląskim gdzie dostane żele IBD. Z góry dziękuje. Pozdrawiam wszystkich.
kotka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:12   #388
ewi.w
Przyczajenie
 
Avatar ewi.w
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam Was serdecznie!
A czy któraś z Was pracowała na zelach firmy Star Nails? Od poczatku pracuje na tym żelu i w zasadzie jestem zadowolona. Zastanawiam sie jaki zel bylby naodpowiedniejszy do wzmocnienia paznokci naturalnych? SN oferuje do naturalnych ale nie probowalam, macie jakies wyprobowane??
ewi.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 07:41   #389
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam!

Swoją przygodę z robieniem paznokci żelowych dopiero zaczynam. Wczoraj dostałam zestaw startowy który kupiłam na allegro
( http://allegro.pl/item317419904_mega...y_itd_hit.html )
i zrobiłam pierwsze tipsy.
Niestety jestem bardzo z nich nie zadowolona. Robiłam wszystko po kolei i tak jak się uczyłam a żel biały który nakładałam aby zrobić końcówki french po wyciągnięciu z lampy i przetarciu cleanerem w niektórych miejscach zaczął od razu schodzić. Tak samo było z kolejnymi warstwami. Za każdym razem kiedy wyciągnełam paznokcie z lampy strasznie sie kleiły i po przemyciu cleanerem kleiły się dalej. po nalożeniu żelu wykańczającego i przetarciu znowu cleanerem wyglądały jak jakieś stare paznokcie. Przecież ta ostatnia warstwa powinna być ślicznie błyszcząca. Co więc robię źle? Czy to wina żeli? Cleanera? czy lampy? czy może ja źle coś nakładam? proszę o jakąś radę
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 08:23   #390
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Klaudziora, zakładam, ze kurs ukończyłas? Jezeli nie- to niestey- tak bedą wygladay Twoje kolejne próy, wbrew pozorom nie jest to łatwe.

Popracuj na gruboscią nakładanych warstw żelu- jezeli sa zbyt grube żel, a zwlaszcza biały, nie utwardzi sie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.