Jaki żel wybrać? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 06:40   #421
kotka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Perelka19902 Pokaż wiadomość
z tego co widzialam to piszecie tu o zelach sun flower i LF... wiec sorry widocznie nie znalazlam ze sie pytam. I napsialm juz kilka postow jest chodzi o future nail, nail company i nikt nie odpowiada!!! no ale coz moze nikt na tych zelach nie pracuje.
hej Ja używam żeli nails company i są super jak dla mnie ale każdy musi sam sprubować cena tez niejest znów taka wygurowana więc mozna sie skusić.
__________________
kotka1982
kotka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:17   #422
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez kotka1982 Pokaż wiadomość
hej Ja używam żeli nails company i są super jak dla mnie ale każdy musi sam sprubować cena tez niejest znów taka wygurowana więc mozna sie skusić.
Dzieki wielkie za wyrażenie opinii. Pozdr
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:08   #423
marzena82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki żel wybrać?

WITAM WAS KOCHANE! Mam pytanie i mam nadzieje że któraś zlituje się nade mną i odpowie ;-)
Chodzi mi o żele ELARTO ,jestem w trakcie zamówienia ich, ale mam wątpliwości ponieważ znalazłam na tym forum jedynie jedną pozytywną opinię na ich temat i nic więcej.Bardzo byłabym wdzięczna za odp.Jaka jest ich gęstość,i najważniejsze czy dobrze trzymają sie pazurka?
marzena82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:01   #424
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

HEJ DZIEWCZYNY Mam pytanie w sprawie żeli SPN, przeczytalam caly watek i widze wiele pozytywów na ich temat, wiec postanowilam je zakupic do gabinetu tym bardziej ze nie sa drogie. czy próbowalyscie żelu do naturalnej plytki natural Nail Gel? czy rzeczywiscie dobrze wspolpracuje z płytką? można go bez problemu laczyc z frenchem i czy wymaga dodatkowego nablyszczania? i jeszcze jedno a propos żelu do frencha który lepszy snow white gel czy soft white gel? mam zamiar kupic sobie do budowania ultra blush rózowy mleczny który w tym przypadku bedzie ladniej wygladał snow czy soft? z góry dziekuje za odp.
ps. do tej pory pracowalam na żelach activ(na którym robilam kurs), creative i NBS. slyszalyscie o tej ostatniej firmie?
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 08:36   #425
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Natural nail sam slicznie się błyszczy i nie potrzebuje dodatkowego wybłyszczania. Dodatkowe wybłyszczenie np glossem byłoby wrecz szkodliwe, bo Natural Nail jest elastyczny i współpracuje z płytka paznokcia, a gloss nie i dość szybko by popekał.

Hanka co do białego, to trudno cos radzić, bo to kwestia, Twojego gustu i sposobu pracy- snow white jest rzadki i nadaja sie do "malowania" frencha, soft white, to żel sredniogęstyi nim formujemy frencha pędzelkiem. Snow white ma intensywniejszy odcień bieli (bardziej kredowy), soft- delikatniejszy, cieplejszy. Oba beda dobrze wyglądały przy ultra blushu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:24   #426
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

Albertynko bardzo dziekuje za odpowiedz jeszcze tylko jedno male pytanko czy potrzebuje przy ultra blushu i natural nail uzyć primera? jesli tak, to czy nie zaszkodzi użyc z innej firmy, mam jeszcze cala buteleczke primera z creative a żelu juz nie bede kupowala wiec sie zastanawiam czy nie będa sie klócic z "obcym" primerem?
aha i czy żele SPN pieką w lampce, tzn czy sa kwasowe? na opisie znalazlam tylko o jednym z nich, ze nie piecze a pozostale jak?
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 22:26   #427
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

up! podbijam watek
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 08:42   #428
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Hanko, kwasowośc, czy bezkwasowośc nie ma nic wspólnego z pieczeniem w lampie, gdyż jes ono uzależnione od ilości fotoinicjatorów- tzn od tego jak szybko zel utwardzi sie w lampie. Ultra blush nie piecze- oczywiście jezeli połozymy odpowiednio cienka warstewke
Pod wszystkie nasze żele trzeba stosowac zaróno odtłuszczacz (Clean and prep), jak i primer (nie ważne, czy kwasowy, czy bezkwasowy).
Najlepiej jest miec wszystkie produkty jednej marki- primer innej moze, choc nie musi "gryźć" sie z produktami SPN i nie powodowac leszej przyczepności.
Wielokrotnie już łyszałam o problemach z przyczepnościa żelu/akrylu, które kończyły sie po zmianie odłuszcacza i primera na preperaty danej firmy.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:17   #429
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

ok dzieki juz dostalam paczke z żelikami i zauwazylam ze natural nail jest bardzo rzadki i stosuje sie go tylko jedna warstewką. dotad robilam naturalne paznokietki metoda żel cieniutko, nastepnie french i jeszcze jedna grubsza warstwa budujaca czyli tak jak na tipsie. czy w przypadku natural nail nie potrzebna jest grubsza warstwa?
i jeszcze a propos ultra blusha: czy mocno zakrywa biala koncówke? lepiej jest tutaj tworzyc frencha na koncu i pokrywac samym glossem czy moge go zrobic wczesniej i przykryc ultra blushem rózem?
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:26   #430
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Natural Naila nie stosuje się jedna warstą! Potrzebne są 2-3 Budujesz paznokietka standardowo warstwami.

Co do ultra blusha, to jest onm w 50% kryjący. Nie musisz go pokrywac rózowym.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:01   #431
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

tak myslalam, ze jedna warstwa to za malo wydawalo mi sie to troche dziwne

źle sie wyrazilam chodzilo mi o to, czy frencha moge zrobic na poczatku i nastepnie pokryc dwiema warstwami ultra blusha. czy wtedy jak tak zrobie czy french bedzie ladnie wygladal, czy lepiej zrobic go na koncu pokrywajac samym glossem. szczerze mowiac do tej pory pracowalam ciagle na clearze wiec nie mialam tego typu watpliwosci.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 20:16   #432
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ninini, nie pokrywaj białegi ultra blushe, bo zgasisz cała biel (no, chyba, ze o taki efekt Ci chodzi ).
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:10   #433
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

dzieki wiec rozumiem, ze najpierw cieniutka warstwa ultra blusha na caly pazurek, potem budujaca do linii usmiechu, na koncu french i calosc pokryc wykanczajacym tak? jesli bym mogla prosic napisz Albertynko dokladnie jak wykonujesz frencha z uzyciem ultra blusha i przepraszam ze tak zawracam glowe
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 09:48   #434
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki żel wybrać?

Chciałam troche po doradzac ale widze ze Albertynka juz mnie uprzedzila hihi brawo dla Ciebie za to wspaniala wiedzę.
Hanka20 zgadzam sie z Albertyna we wszystkim w 100%
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:14   #435
Villkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie żele i kleje są najlepsze do metody żelowej?

Wiecie może dziewczyny czy żele SNC są dobre? Bo słyszałam ze są okej.
Villkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:32   #436
mia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 14
Question Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam. Musze powiedzieć ze ten wątek okazał sie mi bardzo przydatny bo też miałam dylemat którą firmę żeli wybrać. Nie jestem jeszcze zdecydowana na żadną konkretną ale przynajmniej mnie ukierunkowałyście w tej chwili mam ESN i właśnie mi się kończy. Musze też powiedzieć że zauważyłam tu dużo złośliwości wobec początkujących stylistek i stylistek bez kursu (sama taką jestem ale już za miesiąc idę na kurs). Ja rozumiem że takie domowe robienie paznokci bez kursu to ryzyko ale nas nie potępiajacie ;p spokojnie, powoli, na każdą przyjdzie czas. Przecież wiadomo że nie robimy tych paznokci na skale masową, nasze klientki (no przynajmniej moje) to znajome, sąsiadki których po prostu nie stać na paznokcie w salonie. Dobra starczy pierdół na koniec mam tylko pytanie: czy żele SPN są rzeczywiście TYLKO to paznokci naturalnych? Nie nadają się np na przedłużane na szablonie??
mia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:55   #437
mia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dobra, pospieszyłam sie z tym pytaniem - juz doczytałam na stronie. Ale mam inne: czy któraś z was poradziłaby mi jak najlepiej zrobic pazurki żelem różowym ale zeby frencz miał kolor czystej bieli?? Bo z tego co zauważyłam to jest kilka metod i oczywiscie różne żele do tego...
mia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:57   #438
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki żel wybrać?

hej Mia ja wlasnie dzis po raz pierwszy robilam frencha rozowym(polprzezroczystym )żelem i zrobilam go tak: najpierw ciniutka warstwa rózu na caly paznokiec - do lampki, potem warstwa budujaca do linii stresu, zostawiajac miejsce na frencha - do lampki. teraz wypelniam "pusta" koncówke bialym zelikiem - do lampki. na koniec cieniutka warstewka rózewgo zeliku w miejsce laczenia sie bialego z rózem, rozprowadzajac go na frenchu az do konca pazurka - znów do lampki. nastepnie przemywam calosc, opilowuje ksztalt, matuje i pokrywam glossem. z tym ze tą metoda nie wyjdzie Ci calkiem czysta biel, tylko lekko mleczna bardzo fajny efekt pozdrawiam
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 16:42   #439
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: żele uv!!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
IBD - jedna z najlepszych firm.
Do dostania w renomowanych hurtowniach za okazaniem certyfikatu.

Hmm a ciekawe to to jest? Czy to nie są te żele sprzedawane bez certyfikatu http://www.allegro.pl/search.php?str...ania%3C%2Fi%3E.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 20:54   #440
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: żele uv!!!!

Nie wiem czy nie popełniłam błędu.
Kupiłam 2 rodzaje żelów dobrej firmy, ale one są kolorowe.

http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10 http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10

Martwie się, żę żle zrobiłam , wydawały mi się takie naturalne, ale chyba powinnam dokupić przezroczyste. Czy mogę je nakładać bezpośrednio na płytkę. Pomóżcie proszę.

Nie lubię tipsów ze zdobieniami, zależało mi na naturalnych. No cóż najwyżej je sprzedam ;(

Bardzo proszę o poradę.

Pozdrawiam Agnieszka.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:02   #441
moniija19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki żel wybrać?

Czesc dziewczyny juz od jakiegoś czasu przedłuzam paznokcie. Kurs robiłam w alessandro i od tamtej pory pracuje tylko na tych żelach. Jednak doszłam do wniosku że ceny tych zeli są kosmiczne i musze je zmienić. Czy znacie jakąś dobra firmę która jest do nich porównywalna ale troszke tańsza. Słyszałam że bardzo fajne są żele LCN czy któraś z was na nich pracuje i może mi cos o nich napisac??
moniija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 15:24   #442
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Perelka19902 Pokaż wiadomość
Piszecie o różnych żelach ale nigdzie nie mogę znaleźć o cosmo nail... Co o nich myślicie? Proszę o szybką odp., bo zaniedlugo jade je kupić i nie wiem czy się opłaca. Jeden ksoztuje coś kolo 80zl.
Ostatnio przyszła do mnie dziewczyna na uzupełnienie i właśnie miała położony ten żel cosmo ... I po odroście jaki miała uwazam ze zel sie trzyma rewelacyjnie podkreślam ze miała pięciotygodniowy odrost i zaden paznokiec nie byl zapowietrzony ani polamany miała cały komplet i duzy odrost. Co do konsystencji to nie wiem jaką mają bo nie stety nie miałam przyjemnosci ich wprobować . Ja działam od nie dawna na sun flower i na razie sie do nich przekonuje bo coś mi nie gra-podchodzą powietrzem co wczesniej mi sie zdazało na zelach glamour .
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:09   #443
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jaki żel na forme a jaki na tipsa.

A dziewczyny o co chodzi z tym kruszenie się żelu Activ podczas odnowy? Ja kiedyś u stylistki nim miałam paznokcie robione, ładnie się trzymał i nic się nie kruszyło, normalnie był piłowany.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:22   #444
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja obstaje za zelami jednofazowymi (ekonomiczne) samopoziomujące, średnio geste z duża zawartościa elastolanu(drogi komponent)....wytrzymałe, elastyczne, o wysokim połysku.
I wlasnie na takich szkolimy.
A troszke zelikow przez te wszystkie lata pracy na polskim rynku poznalam Wazna tez jego cena, ktora powinna byc adekwatna do ceny naszych wykonywanych uslug.
Czyli kalkulacja , wycena uslugi.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:35   #445
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Każdy woli co innego. Jak dla mnie jako cos jest do wszystkiego, zazwyczaj jest... do niczego Ja osobiście najczęsciej pracuję trójfazowo- mam osobno baze by miec pewnośc dobrej przycepności, osobno zel, którym buduję paznokciec i osobno żel wybłyszczający...
Wiem, że zwolennicy zeli jedofazowych argumentóują, że nie muszą mieć 3 zeli na stoliku i że tak bardziej "ekonomicznie", choc akurat ten argument mnie nie przekonuje, bo pracując trójfazowo wymieniam co jakiś czas żel budujacy, natomiast gloss i baza starczają na baaaaardzo długo.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 22:15   #446
OLCIA.D
Raczkowanie
 
Avatar OLCIA.D
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 87
Dot.: Jaki żel wybrać?

a ja mam pytanko do znawczyń żelów.
mianowicie są zele ktore nazywają się chyba es, ale nie wiem na pewno.
na pojemniczku na niebieskim tle jest czerwony napis es chyba.
Wiecie Może co to są za żele i ile kosztują?
OLCIA.D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:37   #447
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Czy chodzi Ci o ESN?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 17:19   #448
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja też się głowiłam, ale nie wygłowiłam nic

ESN mają białe słoiczki z niebieskim napisem, SPN są różowe, żeli ES nie znam. Nic z podobnymi literkami nie przychodzi mi do głowy
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:06   #449
sandrin1989
Raczkowanie
 
Avatar sandrin1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 260
GG do sandrin1989
Dot.: Jaki żel wybrać?

konkretne pytanie! active clear czy sun flower twardy ?!?!?!?! była bym wdzięczna jakby choć 1 osoba odpisała na temat.
!!!!!!!! prosze o to juz chyba 3 raz...
pozdrawiam
sandrin1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 11:32   #450
pauli999
Przyczajenie
 
Avatar pauli999
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
GG do pauli999
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja mam active clear ale wg. mnie coś ostatno średni jest ten żel (uzywam go tylko do ostatniej warstwy żeby nabłyszczyć pazurka) i zmieniłam na taki http://www.golden-nails.pl/index.php...lear-gesty-15g
super jest i polecam, a o sun flower też słyszałam dobre opinie ale osobiście nie używałam.
pauli999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.