Malutkie siniaczki na udach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 09:53   #1
Hemoglobina80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4

Malutkie siniaczki na udach


Witam, mam małe pytanie. Mam 26 lat i od dwóch lat mam siedzącą pracę.. staram się ruszać jak najwięcej ale przez 8 godzin dziennie muszę siedzieć za biurkiem z małymi przerwami. Od jakiegoś czasu na moich udach - szczególnie po wewnętrznej stronie pojawiaja się cała masa malutkich sinaczków. Jest ich mnóstwo - jakby ktoś rozsypał bordowy mak.. Problem pojawia się na całych nogach i nie mam pojęcia co z tym zrobić - po pracy się ruszam, jem witaminę C, noszę wygodnie w miarę luźne ubrania i staram sie codziennie masować nóżki. Jestem dość szczupła - przy 160 cm ważę 48 kg. Nie mam pojęcia co jest przyczyną i jak walczyć z tym problemem i pomyślałam, że może jakiś masaż coś da... do tego pojawił się u mnie cellulit. Jeśli ktokolwiek ma podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić to będę wdzięczna za wskazówki...
Hemoglobina80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 13:40   #2
Miyaka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 132
Dot.: Malutkie siniaczki na udach

Mam chyba podobny problem :/ jakis czas temu tez zauwazylam cos niepokojacego na moich nogach, otóż są to jakby piegi, takie kropeczki wielkosci ziarenka maku, są koloru czerwonego. Nie mam pojęcia co to jest, nie opalałam się bardzo długo więc to nie może być skutek uboczny opalenizny. Więc co to może być?
Miyaka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.