Rossmann cz. XXIX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 14:49   #61
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Na fb poszła fama, że od dziś ma być ten zestaw Lovely do ust ala Kylie Jenner.
Czy możecie zerknąć u sibie czy są, jak będziecie? Dziękuję.
Trochę osób już pisze ze pytało i nie ma, nie wiedzą z obsługi i pytać w środę. Coś mi się widzi, ze jednak po promocji wystawią
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 14:56   #62
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dzięki kobity!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 16:49   #63
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie, na żywo różnica między Lovely (środek) a SGGM (po prawej) nie jest tak drastyczna, ale Lovely jest trochę bardziej różowa. Po lewej jest konturówka p2 First Lady.



Gdzieś ty takie info znalazłaś? Widziałam tylko, że ktoś pisał, że w sklepie poinstruowali go, żeby pytać w środę.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
kupiłam w końcu to mydło jeżynowe, wcześniej go u mnie nie widziałam, jest obłędne
A ja tego zapachu nie polubiłam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 16:55   #64
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Po namyśle poszłam jeszcze dziś do roska i dokupiłam:
Laura Conti- Eco Soft różany (różowa kostka) i Vital Lip wingronowy
Sally Hansen Instant Cuticule Remover
balsam peelingujący do ust w szmince Eveline
Patrzyłam na szminki w kredce i szminki w płynie, ale wszystko zmacane równo.
K-lips nie widziałam.
Całe tłumy nastolatek odkręcających wszystko, nawet butelki z lakierami. Patrzyłam na tanie lakiery, ale jak się przyjrzeć to się rozwarstwiają. Albo przegrzały się w szafach albo są nie pierwszej świeżości, więc na to też bym uważała.
Natomiast pielęgnacja paznokci czy balsamy ochronne do ust chyba warto kupić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 16:59   #65
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja probowalam i nalewalam sobie sama tylko pytalam wczesniej obsluge
A jak to "technicznie" wygląda? Idę, biorę to malutkie opakowanie i skąd nalewam (z testera?)? I na kasie płacę za opakowanie + odlewkę?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Podobno można kupić taki słoiczek malutki w Rossmannie -leżą tam gdzie mini-kosmetyki i mnie ipoprosić Panią o odlewkę,Ale nie zawsze patrza na to przychylnie. Ja sama nie probowalam.
Ja też nie ale człowiek się uczy całe życie
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 17:04   #66
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
A ja dziś wyjątkowo nudzę się w pracy i właśnie wydumałam,że chyba jednak kupię dwa podkłady nie jeden,bo ostatnio wykonczylam AA satin a Astor multitude HD wyrzucilam (okropny,może przeterminowany nie wiem kupowałam go rok temu jak był w CND za 8zlotych,ale smierdzial chlorem i mimo sporej ilości prawie nie kryl),więc uznając że mam w zapasie tylko Astor PS (aż się boje otwierać,wcześniej nie miałam ale już dwa podkłady z Astora się u mnie nie sprawdzily)i Revlon CS którego używam rzadko,a w użyciu MF FF i Revlon CS to chyba kupię sobie jeszcze poza MF na zapas jeszcze burzujka123 i zobaczę czy sprawdzi się i mnie tak fajnie jak wówczas gdy miałam cerę tlusta i trądzikowa. A Astora teraz otworzę. No chyba ze Astor sprawnie ma serce wówczas wezmę Astora.

Prawda,ze to dobry powód do zakupienia dwóch podkładów i wszystko brzmi logicznie?

Ps. Jak mama mi nie kupi w godzinach rannych to pewnie żadnego nie wezmę,bo w pracy siedzę całymi dniami,ale będę blagac.

Czy burzuj jest może jakoś zaklejony /zafoliowany? Dawno go miałam i nie pamiętam. a jesli tak to sprobowalabym zamowic online.
MF się bardzo opłaca. Z krjących/long-lasting to ja mam jeszcze L'oreal True Match z tych promocji i moim zdaniem on się opłaca jeśli komuś pasuje do typu cery oraz jeśli pasuje odcień.
Bourjois 123 ma zabezpieczenie w formie plomby-naklejki. Gdyby była naruszona można go od razu reklamować. Przy zamówieniu on line w paczce jest formularz zwrotu.
Revlon CS to jeden z lepszych, drogeryjnych, więc też można zachomikować.
Na Astora to bym nawet nie patrzyła. Jak chcesz tani podkład to już prędzej brałabym coś z AA albo z Rimmel.
Dobry pretekst do zakupu podkładu to sezon jesień-zima. Wtedy powinniśmy mieć inny odcień podkładu, jaśniejszy z większą ilością różowych tonów, a nie żółtych. No i jak ktoś potrzebuje i krycia i zmatowienia to najlepiej kupić bazę i podkład z tej samej serii i ewentualnie puder pod kolor podkładu.
Na pewno można zrobić taki zestaw z Rimmel i z Max Factor bez problemu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-10-04 o 17:07
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 17:10   #67
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Trochę osób już pisze ze pytało i nie ma, nie wiedzą z obsługi i pytać w środę. Coś mi się widzi, ze jednak po promocji wystawią
Ja coś podobnego zauważyłam przy promocji na produkty Taft - drugi produkt miał być dużo tańszy. Chciałam kupić 2 pianki, ale pianki znikły! Spytałam i dowiedziałam się, że ostatnio pianek nie ma. W sobotę byłam w tym samym Rossku - pianki are back...
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 17:18   #68
rururu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
A jak to "technicznie" wygląda? Idę, biorę to malutkie opakowanie i skąd nalewam (z testera?)? I na kasie płacę za opakowanie + odlewkę?
U mnie wystarczy powiedzieć komuś z obsługi, że chciałabyś wypróbować podkład. Wracają z małym opakowaniem i wlewają do niego podkład, który sobie zażyczysz, ale z testera, więc musisz zwrócić uwagę czy aby na pewno ten tester jest na półce. Kosz to bodajże 25 groszy

(odradzam braniu kilka na raz, przed promocją testowałam dwa podkłady z max factora i jeden z revlon, do tej pory nie mam pojęcia który jest który, następnym razem wezmę ze sobą marker)

Edytowane przez rururu
Czas edycji: 2016-10-04 o 17:26
rururu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 17:28   #69
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
kupiłam w końcu to mydło jeżynowe, wcześniej go u mnie nie widziałam, jest obłędne
ja uwielbiam limonkowe i nowy żel limonka bazylia, tylko rychło w czas bo w październiku, a w niemieckich rossach był duuużo wcześniej.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 17:29   #70
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez rururu Pokaż wiadomość
U mnie wystarczy powiedzieć komuś z obsługi, że chciałabyś wypróbować podkład. Wracają z małym opakowaniem i wlewają do niego podkład, który sobie zażyczysz, ale z testera, więc musisz zwrócić uwagę czy aby na pewno ten tester jest na półce. Kosz to bodajże 25 groszy

(odradzam braniu kilka na raz, przed promocją testowałam dwa podkłady z max factora i jeden z revlon, do tej pory nie mam pojęcia który jest który)
Ooo, takiej ceny się nie spodziewałam Tylko tak myślę czy się czymś zarazić nie można od testera
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 17:32   #71
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
MF się bardzo opłaca. Z krjących/long-lasting to ja mam jeszcze L'oreal True Match z tych promocji i moim zdaniem on się opłaca jeśli komuś pasuje do typu cery oraz jeśli pasuje odcień.
Bourjois 123 ma zabezpieczenie w formie plomby-naklejki. Gdyby była naruszona można go od razu reklamować. Przy zamówieniu on line w paczce jest formularz zwrotu.
Revlon CS to jeden z lepszych, drogeryjnych, więc też można zachomikować.
Na Astora to bym nawet nie patrzyła. Jak chcesz tani podkład to już prędzej brałabym coś z AA albo z Rimmel.
Dobry pretekst do zakupu podkładu to sezon jesień-zima. Wtedy powinniśmy mieć inny odcień podkładu, jaśniejszy z większą ilością różowych tonów, a nie żółtych. No i jak ktoś potrzebuje i krycia i zmatowienia to najlepiej kupić bazę i podkład z tej samej serii i ewentualnie puder pod kolor podkładu.
Na pewno można zrobić taki zestaw z Rimmel i z Max Factor bez problemu.
a jak max factor long lasting wypada kolorystycznie są jakieś beże/żółtki
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 17:48   #72
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cześć! Czy któraś z Was już gdzieś widziała lakiery holo i lustrzane Wibo? Chciałam capnąć całą kolekcję w czasie promocji, ale nigdzie nie ma
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 18:05   #73
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Kupiłam lakier Wibo Inredible Gel nr 7 i muszę przyznać, że na moich paznokciach wygląda wyjątkowo paskudnie, kompletnie nie gra z kolorem mojej skóry.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 18:13   #74
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupiłam lakier Wibo Inredible Gel nr 7 i muszę przyznać, że na moich paznokciach wygląda wyjątkowo paskudnie, kompletnie nie gra z kolorem mojej skóry.
Nie wiem jaką masz karnację, ale na moje oko on jest mocno różowy jak na nude.
Może Maybelline Rose Poudre byłoby lepsze?
Ja mam cerę oliwkową i u mnie to jest właśnie idealny nude. Ma sporo beżowych, a nie różowych tonów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 18:22   #75
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
ja uwielbiam limonkowe i nowy żel limonka bazylia, tylko rychło w czas bo w październiku, a w niemieckich rossach był duuużo wcześniej.
Limonkowe też jest świetne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 18:28   #76
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
A jak to "technicznie" wygląda? Idę, biorę to malutkie opakowanie i skąd nalewam (z testera?)? I na kasie płacę za opakowanie + odlewkę?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



Ja też nie ale człowiek się uczy całe życie
Też jak masz jakiś swój pojemniczek np. po wazelince do ust czy nawet plastkowe jajeczko po kinder niespodziance XD i pytasz obsługi czy możesz odlewkę zrobić podkładu który Cię interesuję
Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Tak przeglądam ten wątek i jestem naprawdę pod wrażeniem Waszej wiedzy i zorientowania w tych wszystkich kosmetykach, składach, itp. Poradzicie coś dla mnie? Szukam podkładu do cery mieszanej i naczynkowej z rumieńcem. Żeby nie podkreślał zmarszczek i nie zbierał się w nich. Średnio kryjący. Najlepiej żeby zmatowił (o ile to możliwe) twarz.
A propo -49% na kosmetyki do makijażu oczu czy w to wchodzą też odżywki do rzęs?
Tak jak MissChievousTess pisze może dobry być zestaw baza+podkład+puder skoro promocja

Z AA taka nowa baza jest
http://www.rossmann.pl/Produkt/AA-Be...ml,390063,7172

i do tego np podkład Filler ponoć w zmarszczki nie wchodzi http://www.rossmann.pl/Produkt/AA-Ma...ml,350575,7166


lub Lirene też nowość http://www.rossmann.pl/Produkt/Liren...ml,392239,7172
i podkład City Matt http://www.rossmann.pl/Produkt/Liren...ml,116725,7166
trochę zapomniany i nikt o nim nie pisze, ale ja go lubiłam

To już sobie kolorystycznie dopasuj który lepszy. City Matt ma matowić, ale jakby za mało matu było to puder transparentny z Rimmela Stay Matt i powinno grać

Z Eveine np. wchodziły bo je kupowałam jako bazę pod tusz .

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Cześć! Czy któraś z Was już gdzieś widziała lakiery holo i lustrzane Wibo? Chciałam capnąć całą kolekcję w czasie promocji, ale nigdzie nie ma
Jutro się przejdę porozgladać bo też chciałam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 18:46   #77
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja probowalam i nalewalam sobie sama tylko pytalam wczesniej obsluge
U mnie nigdy panie nie pozwoliły zrobic odlewki z testera.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:00   #78
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
a jak max factor long lasting wypada kolorystycznie są jakieś beże/żółtki
Są żółtki i odcienie neutralne, a ja takie preferuję.
Świnkowy na pewno nie jest bo takich nie kupuję nigdy.
Odcienie obejrzałabym na żywo. Są jakieś swatche w necie, ale nie wszystkich odcieni i niektóre w kiepskim świetle.
Ja bym na zimę brała jasny i neutralny bo żółtek będzie podkreślać ziemistość cery. No chyba, że jesteś mocną oliwkową. Ja oliwka medium i raczej na zimę wybieram odcienie neutralne jednak. I bez filtra UV bo filtry dodają cerze szarości niestety.
Nie wiem jakiej gamy odcieni szukasz. Może jak byś podała kolor jakiegoś podkładu, który zimą/jesienią Ci pasuje to można by lepiej doradzić.
A i ostrzegam przed Bourjois Healthy Mix. Nie wiem czemu, ale mnie popsuł cerę, a skłonności do trądziku nie mam.
Przesuszył mi policzki i jakoś podrażnił. Było widoczne zaczerwienienie. Także cery suche i naczynkowe- uwaga na ten podkład. Ja po odstawieniu i kuracji 2 kremami dopiero teraz widzę, że ten podkład stosowany regularnie potrafi cerze zaszkodzić. Niestety nie wiem jeszcze przez jaki składnik. Muszę dopiero sprawdzić skład pod tym kątem.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

No ta baza AA i ten podkład AA akurat do siebie pasują. Ale lepsze dla cer suchych/mieszanych.
Pamiętajcie, żeby kupować duet baza+ podkład patrząc na pierwsze 6 składników czy są podobne. Żeby sobie np. bazy na bazie wody jak ta AA nie wziąć pod podkład silikonowy. Szczególnie do cery tłustej. Na pewno Rimmel ma bazy i podkłady silikonowe. Max Factor i L'oreal true match chyba też. Najbezpieczniej brać bazę i podkład z jednej linii.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:14   #79
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez rururu Pokaż wiadomość
U mnie wystarczy powiedzieć komuś z obsługi, że chciałabyś wypróbować podkład. Wracają z małym opakowaniem i wlewają do niego podkład, który sobie zażyczysz, ale z testera, więc musisz zwrócić uwagę czy aby na pewno ten tester jest na półce. Kosz to bodajże 25 groszy

(odradzam braniu kilka na raz, przed promocją testowałam dwa podkłady z max factora i jeden z revlon, do tej pory nie mam pojęcia który jest który, następnym razem wezmę ze sobą marker)
Ten pojemniczek na pewno nie kosztuje 25groszy, tylko 1,25 lub 1,29zł
Pozatym nie wiem jak można nie wiedzieć który jest który, przecież w każdym tym pojemniczku jest taki zielony paseczek- naklejka i to się nakleja na wierzch i dziewczyna, która daje odlewke podkładu pisze na tym nazwę lub numer. Przynajmniej u mnie tak jest.
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 19:20   #80
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny , a ja mam pytanie o rozswietlacz. Który lepszy : ten z wino diamond coś, ten z lovely Golden /silver, my Secret, kobo, czy jakiś inny? Tego z wibo i lovely chciałam pomacac, ale zaklejone, to nie otwieralam. Mają one drobinke. Ten z my Secret podobno jakaś drobinke ma. Najfajniejszy mi się ten kobo wydał no ale nie wiem sama. Nie ukrywam , że chce kupić z ciekawości bo nie używałam wcześniej i najlepiej jakby było tanie/niedrogie
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:30   #81
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość

[/COLOR]No ta baza AA i ten podkład AA akurat do siebie pasują. Ale lepsze dla cer suchych/mieszanych.
Pamiętajcie, żeby kupować duet baza+ podkład patrząc na pierwsze 6 składników czy są podobne. Żeby sobie np. bazy na bazie wody jak ta AA nie wziąć pod podkład silikonowy. Szczególnie do cery tłustej. Na pewno Rimmel ma bazy i podkłady silikonowe. Max Factor i L'oreal true match chyba też. Najbezpieczniej brać bazę i podkład z jednej linii.
O czyli przy mojej tłustej jak używam kremu na bazie wody to podkład na bazie silikonu będzie się rozjeżdżał czy co się stanie? Podkład silikonowy to rozumiem taki od silikonu się zaczynający? A jak baza silikonowa i podkład na bazie wody to co się dzieje?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:58   #82
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a ja mam pytanie o rozswietlacz. Który lepszy : ten z wino diamond coś, ten z lovely Golden /silver, my Secret, kobo, czy jakiś inny? Tego z wibo i lovely chciałam pomacac, ale zaklejone, to nie otwieralam. Mają one drobinke. Ten z my Secret podobno jakaś drobinke ma. Najfajniejszy mi się ten kobo wydał no ale nie wiem sama. Nie ukrywam , że chce kupić z ciekawości bo nie używałam wcześniej i najlepiej jakby było tanie/niedrogie
Wibo i Lovely mają dość widoczne drobinki

My Secret jest średnio intensywny, ale pięęęękny i drobno zmielony

Kobo jest bardzo subtelny, najdrobniej zmielony, ale też najmniej widoczny
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:59   #83
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Ten pojemniczek na pewno nie kosztuje 25groszy, tylko 1,25 lub 1,29zł
Pozatym nie wiem jak można nie wiedzieć który jest który, przecież w każdym tym pojemniczku jest taki zielony paseczek- naklejka i to się nakleja na wierzch i dziewczyna, która daje odlewke podkładu pisze na tym nazwę lub numer. Przynajmniej u mnie tak jest.
U ciebie dają odlewki i opisują od razu, u innych dają ale nie opisują, a w jeszcze innym mieście wcale nie dają odlewek. To raczej nie jest standardowa usługa prowadzona przez całą sieć Rossmann.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:23   #84
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też jak masz jakiś swój pojemniczek np. po wazelince do ust czy nawet plastkowe jajeczko po kinder niespodziance XD i pytasz obsługi czy możesz odlewkę zrobić podkładu który Cię interesuję

Tak jak MissChievousTess pisze może dobry być zestaw baza+podkład+puder skoro promocja

Z AA taka nowa baza jest
http://www.rossmann.pl/Produkt/AA-Be...ml,390063,7172

i do tego np podkład Filler ponoć w zmarszczki nie wchodzi http://www.rossmann.pl/Produkt/AA-Ma...ml,350575,7166


lub Lirene też nowość http://www.rossmann.pl/Produkt/Liren...ml,392239,7172
i podkład City Matt http://www.rossmann.pl/Produkt/Liren...ml,116725,7166
trochę zapomniany i nikt o nim nie pisze, ale ja go lubiłam

To już sobie kolorystycznie dopasuj który lepszy. City Matt ma matowić, ale jakby za mało matu było to puder transparentny z Rimmela Stay Matt i powinno grać

Z Eveine np. wchodziły bo je kupowałam jako bazę pod tusz .



Jutro się przejdę porozgladać bo też chciałam

Że tak powiem łooo matko. Im dalej w las tym więcej drzew. Coś mi się zdaje, że mnie czeka dłuuuga wizyta w R.
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:49   #85
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką masz karnację, ale na moje oko on jest mocno różowy jak na nude.
Może Maybelline Rose Poudre byłoby lepsze?
Ja mam cerę oliwkową i u mnie to jest właśnie idealny nude. Ma sporo beżowych, a nie różowych tonów.
Karnację mam jasną i żółtą. Np podkład kupuję HM 51 a mógłby być jeszcze jaśniejszy i żółciejszy. Ale dłonie mam w tym momencie opalone i może dlatego to tak fatalnie wygląda. O tym Rose Poudre też myślałam, nawet miałam go dzisiaj w ręce ale skusiłam się na ten zestaw i żałuję.
No nic, w piątek i tak idę do kosmetyczki na pierwsze w życiu hybrydy. Mam strasznie paskudne paznokcie i nie umiem ich malować, więc mam nadzieję, że ona zrobi z nimi coś co będzie ładnie wyglądało.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:54   #86
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
A jak to "technicznie" wygląda? Idę, biorę to malutkie opakowanie i skąd nalewam (z testera?)? I na kasie płacę za opakowanie + odlewkę?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



Ja też nie ale człowiek się uczy całe życie
Odlewka z testera. Nie płacisz za nią.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:55   #87
rururu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Ten pojemniczek na pewno nie kosztuje 25groszy, tylko 1,25 lub 1,29zł
Pozatym nie wiem jak można nie wiedzieć który jest który, przecież w każdym tym pojemniczku jest taki zielony paseczek- naklejka i to się nakleja na wierzch i dziewczyna, która daje odlewke podkładu pisze na tym nazwę lub numer. Przynajmniej u mnie tak jest.
Za trzy opakowania zapłaciłam niecałe dwa złote, więc...

U Ciebie może i tak, ja odlewkę dostałam w okrągłym, przezroczystym opakowaniu, nie było żadnych zielonych paseczków.
rururu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:03   #88
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
O czyli przy mojej tłustej jak używam kremu na bazie wody to podkład na bazie silikonu będzie się rozjeżdżał czy co się stanie? Podkład silikonowy to rozumiem taki od silikonu się zaczynający? A jak baza silikonowa i podkład na bazie wody to co się dzieje?
Silikon spłynie z bazy na bazie wody. Podkład będzie się przemieszczał na skórze już podczas aplikacji, a potem zrobi się taki ciastowaty. Pod koniec spłynie. A silikon do silikonu ładnie się przylepi i zostanie na swoim miejscu. Pół biedy podkład wodny na bazie silikonowej, ale silikon na wodzie przy tłustej bądź mieszanej cerze to tragedia.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Karnację mam jasną i żółtą. Np podkład kupuję HM 51 a mógłby być jeszcze jaśniejszy i żółciejszy. Ale dłonie mam w tym momencie opalone i może dlatego to tak fatalnie wygląda. O tym Rose Poudre też myślałam, nawet miałam go dzisiaj w ręce ale skusiłam się na ten zestaw i żałuję.
No nic, w piątek i tak idę do kosmetyczki na pierwsze w życiu hybrydy. Mam strasznie paskudne paznokcie i nie umiem ich malować, więc mam nadzieję, że ona zrobi z nimi coś co będzie ładnie wyglądało.
No to rose poudre mogłoby ładnie wyglądać u Ciebie. Z hybryd chyba Semilac ma podobny kolor, ale nie pamiętam nazwy czy numerka. Chyba latte w nazwie to miało.
Przy żółtych tonach w karnacji lakiery nude z dużą ilością różowych tonów to porażka. Wiem po sobie. Podobnie ze szminkami nude. Trzeba iść raczej w ciepłe, beżowe tony. Jakieś karmele, latte, jeśli róż to brudny, przełamany ciepłym brązem. Nie martw się, ja miałam masę wpadek z odcieniami nude zanim do tego doszłam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:30   #89
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 132
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Silikon spłynie z bazy na bazie wody. Podkład będzie się przemieszczał na skórze już podczas aplikacji, a potem zrobi się taki ciastowaty. Pod koniec spłynie. A silikon do silikonu ładnie się przylepi i zostanie na swoim miejscu. Pół biedy podkład wodny na bazie silikonowej, ale silikon na wodzie przy tłustej bądź mieszanej cerze to tragedia.[COLOR="Silver"]
to jest ciekawy temat bardzo, już go kiedyś rozgryzałam ale chyba odpuściłam, bo doszłam do wniosku, że nie kojarzę zbyt wielu podkładów na bazie wody (MAC face and body z tych, które używam), więc sobie założyłam, że w takim razie lepiej tego kremu nie ładować na skórę, tylko od razu lecieć z jakąś bazą silikownową (w moim wypadku jakims klejem do porów ). Trochę to zgubna logika, bo jednak czasem po umyciu i stonizowaniu skóry trzeba ją czymś nawilżyć no i co teraz? Jeśli masz jakieś doświadczenia, to pisz, bo to super ciekawe i w sumie mało osób chyba dobrze temat czuje
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:36   #90
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Witam w nowym wątku
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.