Pzyspieszenie okresu/powód opóźnienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 14:35   #1
Chryzantem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2

Pzyspieszenie okresu/powód opóźnienia


Witam. To mój pierwszy wpis, przejdę od razu do rzeczy.

W sobotę/niedzielę powinnam dostać okres. Jest środa i nadal nic. Ciąża wykluczona, nie współżyję od paru miesięcy, a wcześniej miałam okres "regularnie" (po odstawieniu tabletek anty parę lat temu trochę mi cykl ześwirował,ale teraz się uspokoił).
Bolą mnie piersi, mam złe samopoczucie i inne objawy pms, ale to oczekiwanie mnie męczy, zwłaszcza że do końca sierpnia mam wyjechać na parę dni a chciałam to zrobić po miesiączce.
Czy jest jakiś sposób, żeby "przyspieszyć" okres? No i czy takie nagłe opóźnienie nie wiadomo skąd powinno być powodem do zmartwienia?
Chryzantem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:23   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Pzyspieszenie okresu/powód opóźnienia

To dopiero 3 dni, a Ty już panikujesz tego nawet się za spóźnienie nie uznaje, organizm kobiety jest podatny na bardzo wiele czynników. Jeśli miesiączka się nie pojawi, a Ciebie będzie to niepokoić to idź do lekarza. Nie jesteśmy tu wróżkami i nie powiemy Ci co, jak i dlaczego
Dobrą i niemalże niezawodną metodą na przyśpieszenie, a wręcz na wywołanie jest luteina. Jest ona na receptę, więc wizyta u ginekologa byłby niezbędna.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:31   #3
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Pzyspieszenie okresu/powód opóźnienia

Ja okresu kiedyś miesiąc nie miałam a ty się martwisz dla mnie nawet 5 dni to jest normalne przy długim cyklu bo mam co 32- 35 dni. Może się spóźnić jak sie stresowałaś masz jakieś zakażenie itp. Jak wykluczasz ciąże dla pewności test bo moja mama dowiedziała się że jest w ciąży w 3 miesiącu. Ale ja cie nie straszę a okres jak wykluczysz ciąże to nospa gorąca woda i kąpiel a jak nie pomoże to ginekolog i luteina ja dostałam 3 dni i przyszła....
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.