Makijaż - odmiana. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 10:06   #1
Annikkiteru
Raczkowanie
 
Avatar Annikkiteru
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 39

Makijaż - odmiana.


Mam do Was taką malutką prośbę.
Tyle razy eksperymentowałam z różnymi makijażami,ale ciągle mam wrażenie,że nie znalazłam jeszcze tego "swojego".Przeglądała m różne propozycje,ale jakoś nic do mnie nie przemawiało.Może Wy mi coś doradzicie?

Chciałabym jakiejś odmiany,bo mam wrażenie,że moja twarz jest jakaś bez wyrazu.Chcę podkreślić rysy twarzy.Strasznie ubolewam nad tym,że nie mam uwydatnionych kości policzkowych;(.
Jestem otwarta na wszelkie propozycje

Zdjęcia są,jakie są.Najnowsze,zrobione niedawno jest to w bluzce w gwiazdki,reszta dosyć dawno.Nie mam nic innego obecnie na dysku,a aparat chwilowo w podróży.
Cerę mam jasną, lekko różową. Oczy niebieskie, w kształcie migdałów.

I może macie jakieś własne sposoby,żeby optycznie nos zmniejszyć albo podkreślić?;(

Edytowane przez Annikkiteru
Czas edycji: 2011-09-22 o 20:55
Annikkiteru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:11   #2
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Makijaż - odmiana.

Ten makijaz w bluzce w gwiazdki widac, ale jedyne co to doklejone rzesy i gwiazdki na twarzy i to wszystko.. Pozostale dwa ciezko ocenic, bo dla mnie to zwykly makijaz na codzien, malo rzucajacy sie w oczy, nic specjalnego.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:17   #3
Annikkiteru
Raczkowanie
 
Avatar Annikkiteru
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 39
Dot.: Makijaż - odmiana.

No cóż..Przyznaję,że rzęsy pierwszy raz doklejałam i były za długie i naturalnie to nie wygląda,ale trochę bałam się przycinać,żeby sobie czegoś z okiem nie zrobić. I szczerze mówiąc, chyba jednak zostanę przy tuszu,bo tylko kłopot z tymi sztucznymi,a chcę wyglądać naturalnie.

Właśnie chodzi mi o to, że SZUKAM makijażu dla siebie.Nie wiem,czy jasno się wyraziłam. Krytyka konstruktywna oczywiście mile widziana=).Jestem jeszcze młoda i nie umiem robić profesjonalnego makijażu,a w tych poradach często się gubię,dlatego mam nadzieję,że któraś doświadczona koleżanka mi pomoże wyczarować coś ciekawego. I mam nadzieję,że mnie nie zjecie
Annikkiteru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 11:10   #4
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Powiem szczerze, ze ja sie rzadko maluje, bo... nieumiem A rzesy mi sie podobaja

aha a jak dla mnie, to nie musisz sie specjalnie jakos malowac, bo dobrze ci jest z takim naturalnym... a chyba ze na imprezke
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-28 o 19:22 Powód: post pod postem
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:07   #5
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Makijaż - odmiana.

O jaaa - bardzo ladne z Ciebie dziewcze!
Jestes naturalnie ladna - serio !!! Troche ciezko cokolwiek powiedziec, bo ja np. na tych zdjeciach nie widze tego zebys nie miala kosci policzkowych, bo Ci je burza Twoich loczkow przyslania Ale jezeli jest to dla Ciebie problelem ( dla mnie tez zawsze byl, bo mialam buzie okragla jak ksiezyc w pelni), to nic innego tylko BRONZER - puder brazujacy, ktorym wymodelujesz twarz.
Oczywiscie pelno jest tych zasad - warto zebys sobie o tym gdzies poczytala - dla miejsc, ktore chcemy uwydatnic stosujemy jasniejszy podklad, te ktore chcemy "ukryc" ciemniejszy... Moja rada? Rozszerz bardzo szeroko usta - najszerzej jak sie da i zacisnij zeby - bronzerem zaakcentuj wystajace "czesci" policzkow - bedzie super.
Co do nosa, to masz tak sliczny nosek, ze chyba zwariowalas, ze chcesz go zmniejszac? Ale jezeli juz, to tutaj takze bronzer i ta sama zasada - jezeli chcesz go "zwezic", to boki noska zaakcentuj bronzerem i sam koniuszek...
Co ci jeszcze moge napisac, ze przede wszystkim warto starac sie o ladna cere w kazdym makijazu - dla mnie to podstawa, bo na takiej kazdy makijaz bedzie wygladal pieknie - taka prawda... Ty masz ladna cere z tego co widze na zdjeciach - bez tradziku, przebarwien, itp. - o jaaaa, duzo jest tych rad, ktore chcialabym Ci dac, ale musialabym epopeje napisac )
Ale tak krotko: mysle, ze rozswietlajacy jasny cien (bialy/jasny roz/bez) na cala powieke + mocno rzesy+zalotka + bronzer + ladny blyszczyk i bedzie super...
A te sztuczne rzesy sa super, tyle, ze na impre )

Buziaki i jak masz jeszcze jakies pytania, to smialo
Pozdro
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:35   #6
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Makijaż - odmiana.

poogladaj sobie makijąże dla laleczek gdzies tam były w watku w 100 najczesciej zadawych pytaniach takie bym wybrała na zwykły dzien a na impreze no tu to mozna poszalec ładna buzia plus burza loków oj mozna poszalec z jakimis mocnymi makijazami
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.