Scent Bar XIV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 21:08   #31
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zmysłowość, upór, bezwzględność, pamiętliwość, zazdrość. Kobiety skomplikowane w wymaganiach seksualnych. Trudne do zaspokojenia tak ilościowo, jak i jakościowo.


Robi się coraz lepiej...

i dalej:

Księżyc w Skorpionie - Typ kobiety 'wampa' o działaniu destrukcyjnym, typ 'modliszki', kobiety masochistki, która szuka autodestrukcji w miłości lub po prostu kobiety erotycznej.

I jeszcze ( Gryczany się ucieszy):

Nadmierna kochliwość może być przyczyną niewierności. Możliwość podejmowania prób odbicia cudzych partnerów.





Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
To mnie zabiło. Po tym się już psychicznie nie podniosę:

Mąż często dużo starszy. Pani Rak rzadko kiedy jest bezdzietna.


---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

To teraz proszę sobie zamontować jakieś psychodeliczne avki

ooo..to jestec pani rak jak ja
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:10   #32
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ooo..to jestec pani rak jak ja
Jestem Lwicą, ten Rak to w Księżycu czy ki diabeł

Dostałam kataru - nagle. Siedziałam w domu i nagle zaczęłam kichać, smarkać, leje się jak z kranu. I teraz nie wiem czy to alergia czy przeziębienie. Na alergię za wcześnie a przeziębiona się nie czuję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:14   #33
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
I jeszcze mi się coś przypomniało - dziewczyny warszawskie, nie przymierza się któraś do zamówienia na BU? Hydrolat mi się kończy, a nie opłaca mi się zamawiać samego, bo za kuriera wyjdzie drugie tyle. Chyba że od razu zamówię cały zapas 300 ml butli.
Planowałyśmy wspólne zamówienie z Aragonte, przyłączysz się?

Co do matte i semi-matte, wyjątkowo w tych formułach różnicy nie widzę. Fakt, Intensive rzeczywiście jest makabrycznie mocno kryjący, a Original Glo ma rozświetlające [rozjarzające ] drobinki, ale maty... Sama nie wiem.
Miałam rozejrzeć się za innymi minerałami niż EdM, ale mnie też przeraża wybór.

A Sandy Fair jest jaśniejszy od Olive Fair, za to dość świnkowo różowy ;]
Chociaż mogę być na tym punkcie wyjątkowo przeczulona, bo chłodnych odcieni muszę unikać jak ognia.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:22   #34
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jestem Lwicą, ten Rak to w Księżycu czy ki diabeł

Dostałam kataru - nagle. Siedziałam w domu i nagle zaczęłam kichać, smarkać, leje się jak z kranu. I teraz nie wiem czy to alergia czy przeziębienie. Na alergię za wcześnie a przeziębiona się nie czuję
acha...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:29   #35
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Planowałyśmy wspólne zamówienie z Aragonte, przyłączysz się?
Oooo super Ja bym w sumie chciała tylko hydrolat oczarowy.

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Co do matte i semi-matte, wyjątkowo w tych formułach różnicy nie widzę. Fakt, Intensive rzeczywiście jest makabrycznie mocno kryjący, a Original Glo ma rozświetlające [rozjarzające ] drobinki, ale maty... Sama nie wiem.
Miałam rozejrzeć się za innymi minerałami niż EdM, ale mnie też przeraża wybór.
No to nie ma rady - muszę sama popróbować.
Też mnie przeraża. Mnie nawet wybór edm przeraża

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
A Sandy Fair jest jaśniejszy od Olive Fair, za to dość świnkowo różowy ;]
Chociaż mogę być na tym punkcie wyjątkowo przeczulona, bo chłodnych odcieni muszę unikać jak ognia.
A to dobrze, że mówisz, jak różowy, to dla mnie też się nie nadaje. W takim razie muszę porównać Golden Fair z Olive Fair.

A jak ogarnę podkłady, to zainteresuję się różami i rozświetlaczami
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:38   #36
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XIV

witam w wieczorku tematycznym sajko baru

ktoś się nieźle musiał napalać tworząc te horoskopowe elaboraty ciekawe czy to kobieta czy facet ( ze facet to wiadomo ale te teksty o odbijaniu chlopów, modlishkach to juz pewnie kobitka się produkowała )

Madzik ładne otwarcie - Bale grywał psycho facetów więc czyniłaś honory niczym hostessa ( czyt: gospodyni)

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dochodze do wniosku, ze jestem, bylam i umre jakos osoba lekko pierdyknieta w mozg (w moim wypadku musk).

Wiosna idzie i wscik macziczny mam i zostaje mi window shopping heh.

No ale, ze pociaga mnie 51letni facet to chyba nawet na mnie przegiecie bagiety.
czemu przegięcie ( i czemu bagiety ? przecież oni som pociągający no co ty biedna na to poradzisz, patrz ciacha z półki u Madzika, pan z NCIS (serial ) ten siwy of kors mniam no można by tak mnożyc i mnożyc

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-03-17 o 21:40
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:42   #37
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Witam!

Komu jeszcze "zboczenia seksualne" wyszły, przyznawać się prędko
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 21:57   #38
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Z szefem i drugim szefem zawsze sobie zartujemy a cala nasza magiczna trojka potrafi zrobic seksualna (z)aluzje z praktycznie niczego. Wiec dzis sobie tak zaluzjami rzucalismy caly dzien, wymiennie ze zlosliwosciami.
I w pewnym momencie mowie do niego 'Co twoja zona w Tobie widziala?'
On mina i rozmawia z moja kolezanka o jakiejs fakturze czy czym tam i rzuca 'A. masz linijke?'
Na co ja na cale biuro 'i TY mowisz, ze to ja jestem filthy'
On 'co? i ... nie, ja nie mialem tego na mysli ...'
ja 'oh.'
Biuro w ryk.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
O, a skąd zamawiasz?

Całkiem mi przypadły do gustu te minerały i też bym chętnie zgłębiła temat, ale jak sobie pomyślę, że tego jest milion marek, odcieni i formuł... chyba do końca życia musiałabym to testować Nie wiem, chyba zacznę od edm po prostu. Golden Fair, który dostałam od agnyski niby jest super, ale chyba się nie będę od razu porywać na biga, bo skąd mam wiedzieć, czy sandy fair albo olive fair nie będzie lepszy. No trzeba testować. A poza tym - czy naprawdę jest taka wielka różnica między np. matte a semi-matte? Kurczę, forum mineralne nadal mnie przeraża
Ponieważ jest milion marek i też się w tym gubię, poleciałam na czuja. Chciałam z Pixie zamówić flat top to przy okazji wzięłam parę próbek, z Allegro zamówiłam trochę EDM, a szukając metalowego grzebyka do rzęs natrafiłam na Adorned with Grace no i tam też parę próbek w oczy mi wpadło. I pędzle oczywiście. Chciałam coś wybrać z About Face ale okazało się, że są discontinued i pozostały marne resztki..
Ogólnie to poruszam się po omacku jak ślepy i kulawy kot we mgle, nie wiem nawet jakich odcieni mam szukać. Na razie wybierają mi się róże i beże, w dodatku jasne, ale jak przyjdą to chyba dojdzie do dość dziwnej konfrontacji marzeń z rzeczywistością, mam takie wrażenie..
Czy ja coś bełkocę?
Cytat:
I jeszcze mi się coś przypomniało - dziewczyny warszawskie, nie przymierza się któraś do zamówienia na BU? Hydrolat mi się kończy, a nie opłaca mi się zamawiać samego, bo za kuriera wyjdzie drugie tyle. Chyba że od razu zamówię cały zapas 300 ml butli.
Przymierzać to się przymierzam, ale to przymierzanie już trwa dłuuuuugo.... i chyba na tym etapie pozostanę..

Zdecydowanie bełkot
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2010-03-17 o 21:59
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 22:15   #39
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Z szefem i drugim szefem zawsze sobie zartujemy a cala nasza magiczna trojka potrafi zrobic seksualna (z)aluzje z praktycznie niczego. Wiec dzis sobie tak zaluzjami rzucalismy caly dzien, wymiennie ze zlosliwosciami.
I w pewnym momencie mowie do niego 'Co twoja zona w Tobie widziala?'
On mina i rozmawia z moja kolezanka o jakiejs fakturze czy czym tam i rzuca 'A. masz linijke?'
Na co ja na cale biuro 'i TY mowisz, ze to ja jestem filthy'
On 'co? i ... nie, ja nie mialem tego na mysli ...'
ja 'oh.'
Biuro w ryk.

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym Sajko Barze i idę dalej tracić kasę na próbki minerałów
też ostatnio myślałam o minerałach, ale jak zobaczyła wybór odcieni to zwątpiłam ze uda mi się wymyślić który będzie dla mnie
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Witam!

Komu jeszcze "zboczenia seksualne" wyszły, przyznawać się prędko
mnie nic nie wyszło, chyba ze bokiem (nie mylić ze zbokiem )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 22:58   #40
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
...a szukając metalowego grzebyka do rzęs ...
A na co komu "grzebyk do rzęs"?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 23:06   #41
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


też ostatnio myślałam o minerałach, ale jak zobaczyła wybór odcieni to zwątpiłam ze uda mi się wymyślić który będzie dla mnie
ja to bym tak chciała wejść i kupić/ kliknąć za jednym zamachem kompact, fluid , sypaniec, krem, roż, tusz, i cienie i koniec - mieć po prostu swój niezastąpiony zestaw must have i lać sikiem prostym ( zboczenie ???????) na resztę asortymentu

jak przychodzi co do czego ze jest za duzy wybór to przeraża mnie nie tyle ilosc ale czas i fatyga na to zeby sie rozeznac i drogą eliminacji coś wybrać
ile czasu się marnuje nad ślęczeniema nad dywagowaniem a czy fair a czy olive a czy buff a czy sraaaf

niby mam tam swoje takie bazowe musz miecie ale nie ma lekko
ja jestem minimalista we wszystkim poza jedzeniem ( i piciem) wiec chyba sobie daruje drogę krzyżową po mineraly, ale może wiele trace no coż

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A na co komu "grzebyk do rzęs"?
ha, panie freud, taki znawca natury kobiecej i nie wie ?

phi,

żeby rozdzielić / rozczesac rzęsy sklejone tuszem coby nie trzepotac owadzimi nózkami tylko wachlarzami - widziałam laski robiące to szpilką - nie tą od buta
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 23:14   #42
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
...lać sikiem prostym ( zboczenie ???????)
Hoho, dostrzegam zaczątek jakichś "genitalnych kompleksów"

Cytat:
ile czasu się marnuje nad ślęczeniema nad dywagowaniem a czy fair a czy olive a czy buff a czy sraaaf


Dzięki Bogu jestem wolny od tego rodzaju zgryzot

Cytat:
ha, panie freud, taki znawca natury kobiecej i nie wie ?

phi,

żeby rozdzielić / rozczesac rzęsy sklejone tuszem coby nie trzepotac owadzimi nózkami tylko wachlarzami - widziałam laski robiące to szpilką - nie tą od buta
Trza sobie porządną masakrę kupić, co nie skleja
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 23:25   #43
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
A Sandy Fair jest jaśniejszy od Olive Fair, za to dość świnkowo różowy ;]
Chociaż mogę być na tym punkcie wyjątkowo przeczulona, bo chłodnych odcieni muszę unikać jak ognia.
[/SIZE]
tró, tró, myślę ze to po prostu słuszne wyczulenie - nie mam doświadczenia z EdM ale z doświadczenia wiem że wszelkie "sandy" są w tonacji świnkowo różowej - przepraszam lubiące je wizażanki ale ja też unikam jak ognia różowych tonacji - w sumei nie mam pojęcia czemu odcienie sand czyli piaskowe wpadają w te róże no ale wpadają i basta

dlatego wybieram wszystko co na "o" - ochre, olive, i inne buffy goldy - zero różu

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Hoho, dostrzegam zaczątek jakichś "genitalnych kompleksów"

się nie dziwię, ciągnie wilka do lasu - sie ma własne się wyczuwa u innych

ksiądz co się w psychoanalityka przeistoczył - toż to Moda na sukces made in Poland ( a moze dalej jest ksiedzem )




właśnie się dowiedziałam ( z tv ) że zjadłam dziś minimum 5000 kalorii w tym 1500 w serniku

bosssssszz i po co to komu, ta wiedza, byłabym szcześliwsza bez tego ale na tvn style zapodali statystyki - no ale co tam sernik jest the best nie będę płakać przez sernik przecież ale szok przez tą tv bo nigdy nie wiedziałam ze to moze być az tyle ( na swięta dni 2 zjadam pół sernika to ejst norma bo pieke 3 blachy dla rodziny więc moze jak im powiem ile to ma kaloriii to im sie odechce i bede miec mniej roboty ?

ale obawiam się że moja rodzina sie chyba nie boi kalorii i wiem ze powiedzą mi gdzie je mają i to nie będzie brzuch

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-03-17 o 23:38
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 23:47   #44
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
się nie dziwię, ciągnie wilka do lasu - sie ma własne się wyczuwa u innych
Mnie tam wystarczą moje anale

Cytat:
właśnie się dowiedziałam ( z tv ) że zjadłam dziś minimum 5000 kalorii w tym 1500 w serniku
Było jeść od razu pół blachy?

Nieee... tutaj dochodzi do głosu nieuświadomiona, wyparta "fiksacja oralna"
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 23:54   #45
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XIV

I ja się melduję!!!
Na otwarcie przypomniała mi się historyjka taka.

Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 00:11   #46
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I ja się melduję!!!
Na otwarcie przypomniała mi się historyjka taka.

Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."


piękne i jakie prawdziwe jak humor angielski

patrzcie na tvn 24 odszkodowanie 100.000 dolców odszkodowania za nadmierne uzytkowanie perfum w pracy of kors in the USA - nie powiedzieli jakich perfum uzywał współpracownik

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie tam wystarczą moje anale



Było jeść od razu pół blachy?

Nieee... tutaj dochodzi do głosu nieuświadomiona, wyparta "fiksacja oralna"
nie mogę się nie zgodzic i oralna, i fiksacja - hmm jestem Shakirą!

ale na moją własną obronę dodam 2 dni święta trwały i do kazdej kawy po 2 kawałki moim zdaniem nic nadzwyczajnego - ale liczby sieją PSYCHOZĘ


nie no ja jednak ubóstwiam tv - normalnie nie oglądam ale jak wąłczę to spadam pod biurko
" kandydat na kandydata"

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-03-18 o 00:19
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 00:44   #47
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I ja się melduję!!!
Na otwarcie przypomniała mi się historyjka taka.

Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."
Cudowna historia!

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
nie mogę się nie zgodzic i oralna, i fiksacja - hmm jestem Shakirą!


Cytat:
ale na moją własną obronę dodam 2 dni święta trwały i do kazdej kawy po 2 kawałki moim zdaniem nic nadzwyczajnego - ale liczby sieją PSYCHOZĘ
O jakich świętach mowa? Bo ja tylko w rzymsko-katolickich rozeznany

Cytat:
nie no ja jednak ubóstwiam tv - normalnie nie oglądam ale jak wąłczę to spadam pod biurko
" kandydat na kandydata"
A ja z zeberki wracam, też fajne njusy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 01:10   #48
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XIV

Za chwilę wybuchnę!
Nie mogę za Chiny podłączyć wrzucić zdjęć z telefonu na komputer- USB włączone, wyskakuje mi jakiś głupi PC Suite, w którym nie ma żadnego okienka ze zdjęciami, a jak włączam meneger plików, to mi pisze, że telefon jest nie w trybie telefon
Jednocześnie w Moim Komputerze nie ma opcji kabel usb, a na telefonie się wyświetla, że jest połączony.
Niech mi ktoś pomoże, bo zwariuję!!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 01:13   #49
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XIV

I wkleję coś
Załącznik 2958154
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 01:36   #50
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Coś czuję, że w tych zielonkawych wodach czai się płaszczka

---

Dobranoc
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 01:41   #51
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar XIV

Powitać kolejny Sajko Bar

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."

Gumiś co urósł na hasło: "mam mały biust" ?

Właśnie się okazało, że facet którego kumpela skreśliła za to że jest skąpy, jednak stawia... tzn mnie cały wieczór ubiegał z płaceniem.... czyli przygód dentystycznych ciąg dalszy... i załatwiam dla potrzebujących znajomych zniżki na porcelanę...

Dwa i pół raza obejrzałam Lord Of The Dance, a dalej było "koło Jana, koło Jana; Tam dziewczęta się schodziły; Sobie ogień nałożyły, Tam ich północ ciemna naszła; Nocel mała, kopiel moja; Tam dziewczęta się schodziły; Sobie ogień nałożyły, Tam ich północ ciemna naszła....

A znacie ballady Chyły?
http://www.youtube.com/watch?v=Z54oS3pKVDE
http://www.youtube.com/watch?v=p7a62QEVdCA
__________________
today's rain is tomorrow's whisky

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2010-03-18 o 01:57
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 05:28   #52
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym Sajko Barze i idę dalej tracić kasę na próbki minerałów
warto. Ale najtaniej wyjdzie Ci ze stron producentów

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
O, a skąd zamawiasz?

Całkiem mi przypadły do gustu te minerały i też bym chętnie zgłębiła temat, ale jak sobie pomyślę, że tego jest milion marek, odcieni i formuł... chyba do końca życia musiałabym to testować Nie wiem, chyba zacznę od edm po prostu. Golden Fair, który dostałam od agnyski niby jest super, ale chyba się nie będę od razu porywać na biga, bo skąd mam wiedzieć, czy sandy fair albo olive fair nie będzie lepszy. No trzeba testować. A poza tym - czy naprawdę jest taka wielka różnica między np. matte a semi-matte? Kurczę, forum mineralne nadal mnie przeraża
Uwielbiam minerały. W tej chwili to jedyna opcja. Nawet malować trochę się zaczęłam dzięki nim
A zapas różu mam chyba do emerytury
W przyszłym miesiącu planuję zrobić duże zamówienie w EDM, jakby co to będę mogła coś komuś dokupić

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jestem Lwicą, ten Rak to w Księżycu czy ki diabeł

Dostałam kataru - nagle. Siedziałam w domu i nagle zaczęłam kichać, smarkać, leje się jak z kranu. I teraz nie wiem czy to alergia czy przeziębienie. Na alergię za wcześnie a przeziębiona się nie czuję
my naprawdę mamy podobnie Wczoraj w pracy w ciągu 15 minut dostałam takiego kataru,że zeszły 4 paczki chusteczek

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I ja się melduję!!!
Na otwarcie przypomniała mi się historyjka taka.

Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."
cudowne


Idę się przemęczyć w pracy Coś nie mam w tym tygodniu zapału.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 06:46   #53
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Dosyć świętości, dajmy wreszcie upust tłumionym zboczeniom i dewiacjom!
Maju, to Ty się kiedyś hamowałaś?

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Całkiem mi przypadły do gustu te minerały i też bym chętnie zgłębiła temat (...) Kurczę, forum mineralne nadal mnie przeraża
No to fajnie, bo mi jednak zapał oklapł chyba zupełnie - za suche mi one.
A co do drugiego - zauważyłam właśnie, że mnie przerażają wszystkie pozostałe wizażowe fora, oprócz Perfum Nawet Targowisko mnie przeraża - parę razy usiłowałam wrócić po dłuższej przerwie i odpadłam

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Oooo super Ja bym w sumie chciała tylko hydrolat oczarowy.
Mam go właśnie teraz i jego zapach to dla mnie Echt Koelnische Wasser tak jakby

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Komu jeszcze "zboczenia seksualne" wyszły, przyznawać się prędko
Mi nie, a chciałabym Ja to tylko taka "platoniczna" (czyli chyba coś jak erotoman-gawędziarz)...

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Czy ja coś bełkocę?
Przymierzać to się przymierzam, ale to przymierzanie już trwa dłuuuuugo.... i chyba na tym etapie pozostanę..

Zdecydowanie bełkot
Ale skąd, słodka jesteś

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
i lać sikiem prostym ( zboczenie ???????) na resztę asortymentu

jak przychodzi co do czego ze jest za duzy wybór to przeraża mnie nie tyle ilosc ale czas i fatyga na to zeby sie rozeznac i drogą eliminacji coś wybrać
ile czasu się marnuje nad ślęczeniema nad dywagowaniem a czy fair a czy olive a czy buff a czy sraaaf

niby mam tam swoje takie bazowe musz miecie ale nie ma lekko
ja jestem minimalista we wszystkim poza jedzeniem ( i piciem) wiec chyba sobie daruje drogę krzyżową po mineraly, ale może wiele trace no coż

ha, panie freud, taki znawca natury kobiecej i nie wie ?

phi,

żeby rozdzielić / rozczesac rzęsy sklejone tuszem coby nie trzepotac owadzimi nózkami tylko wachlarzami - widziałam laski robiące to szpilką - nie tą od buta
Rachell, litości Bo mi brzucho pęknie

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."
Mnie by się po haśle "gumiś" chyba odechciało

Vesenko, tyż nie mom weny do roboty w tym tygodniu

Do tego małżon przechodzi jakieś ciężkie chwile (przesilenie wiosenne, czy nasilone lenistwo?), leży tylko i wzdycha, a zmierzłyyy A żeby to jeszcze powiedział, o co chodzi. Nie, będzie wzdychał,. milczał i wysuwał górną wargę (co mnie do szału doprowadza ). I to już ponad tydzień trwa i się nasila
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 07:12   #54
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XIV

Łiiiiiiii, czwartek
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
ha, panie freud, taki znawca natury kobiecej i nie wie ?

phi,

żeby rozdzielić / rozczesac rzęsy sklejone tuszem coby nie trzepotac owadzimi nózkami tylko wachlarzami - widziałam laski robiące to szpilką - nie tą od buta


Nom, dokładnie po to, a po kolejnym plastikowym który mi się popsuł stwierdziłam, że muszę mieć jakiś porządny. Mam nadzieję że na niego oka nie nadzieję
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Trza sobie porządną masakrę kupić, co nie skleja
To nie masakra, mam kompulsywną potrzebę rozczesywania rzęs, jak nie rozczeszę to czuję się nieuczesana, ciekawa jestem co Pan Freud na to?
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
tró, tró, myślę ze to po prostu słuszne wyczulenie - nie mam doświadczenia z EdM ale z doświadczenia wiem że wszelkie "sandy" są w tonacji świnkowo różowej - przepraszam lubiące je wizażanki ale ja też unikam jak ognia różowych tonacji - w sumei nie mam pojęcia czemu odcienie sand czyli piaskowe wpadają w te róże no ale wpadają i basta

dlatego wybieram wszystko co na "o" - ochre, olive, i inne buffy goldy - zero różu
O, to fajnie że sandy są świnkowe, sandy fair EDM zamówiłam próbki w dwóch formułach, może mi któraś podpasuje.. Boję się tej intensive, prawdę mówiąc
Cytat:
ale obawiam się że moja rodzina sie chyba nie boi kalorii i wiem ze powiedzą m
Cytat:
i gdzie je mają i to nie będzie brzuch


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I ja się melduję!!!
Na otwarcie przypomniała mi się historyjka taka.

Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."


Piękna historia..... kocham takie klimaty!

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
warto. Ale najtaniej wyjdzie Ci ze stron producentów
Zależy od kosztów przesyłki.
Cytat:
W przyszłym miesiącu planuję zrobić duże zamówienie w EDM, jakby co to będę mogła coś komuś dokupić .
Bardzo chętnie, do tego czasu pewnie już wyrobię sobie opinię.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A co do drugiego - zauważyłam właśnie, że mnie przerażają wszystkie pozostałe wizażowe fora, oprócz Perfum Nawet Targowisko mnie przeraża - parę razy usiłowałam wrócić po dłuższej przerwie i odpadłam
To chyba już ustalone, że tu siedzi grupa socjofobów?

Cytat:

Do tego małżon przechodzi jakieś ciężkie chwile (przesilenie wiosenne, czy nasilone lenistwo?), leży tylko i wzdycha, a zmierzłyyy A żeby to jeszcze powiedział, o co chodzi. Nie, będzie wzdychał,. milczał i wysuwał górną wargę (co mnie do szału doprowadza ). I to już ponad tydzień trwa i się nasila
Agnysko, toż to prawdziwie brytyjska stiff upper lip
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 08:01   #55
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jestem Lwicą, ten Rak to w Księżycu czy ki diabeł

Dostałam kataru - nagle. Siedziałam w domu i nagle zaczęłam kichać, smarkać, leje się jak z kranu. I teraz nie wiem czy to alergia czy przeziębienie. Na alergię za wcześnie a przeziębiona się nie czuję
może alergia? podobno jakieś badziewie już pyli...
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Witam!

Komu jeszcze "zboczenia seksualne" wyszły, przyznawać się prędko
jaki avek
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
jak przychodzi co do czego ze jest za duzy wybór to przeraża mnie nie tyle ilosc ale czas i fatyga na to zeby sie rozeznac i drogą eliminacji coś wybrać
ile czasu się marnuje nad ślęczeniema nad dywagowaniem a czy fair a czy olive a czy buff a czy sraaaf
ja nawet ze zwykłymi mam problem i potrafię godzinami dumać w sklpepie nad odcieniami
Ale kolorówki nie lubię kupowac na odległość Jako wzrokowiec i dotykowiec musze na miekscu oblukac, obmacac pudełko itp... Dopóki nie otworzą stacjonarnego sklepu z minerałami, to chyba nic z tego
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
żeby rozdzielić / rozczesac rzęsy sklejone tuszem coby nie trzepotac owadzimi nózkami tylko wachlarzami - widziałam laski robiące to szpilką - nie tą od buta

tez kiedyś miałam taką badziewną, sklejającą szczoteczkę - zmieniłam tusz i jest ok
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Trza sobie porządną masakrę kupić, co nie skleja
masakrę
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
ksiądz co się w psychoanalityka przeistoczył - toż to Moda na sukces made in Poland ( a moze dalej jest ksiedzem )
ksiądz ujawnił swoje zboczenia
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie tam wystarczą moje anale
mi też
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I ja się melduję!!!
Na otwarcie przypomniała mi się historyjka taka.

Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."

gumiś
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I wkleję coś
Załącznik 2958154
płaszczka?
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Maju, to Ty się kiedyś hamowałaś?

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
To chyba już ustalone, że tu siedzi grupa socjofobów?
Kółko Wzajemnej Adoracji Socjofobów
O, czas odnowić Frakcję Hedonistcznych Masochistów
Kameno - cwiczyć!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:02
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:13   #56
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XIV

przyszedł ten przedłuzacz z all...podłączami ....dźwięk jst w jednaj słuchawce ...HELP !!!

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-03-18 o 09:24
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:25   #57
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Całkiem mi przypadły do gustu te minerały i też bym chętnie zgłębiła temat, ale jak sobie pomyślę, że tego jest milion marek, odcieni i formuł... (...)
To samo mnie przeraza tak samo jak strzelanie w "ciemno" koloru.
Jak dotąd trafiłam na takie które mi nie pasują.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Witam! Komu jeszcze "zboczenia seksualne" wyszły, przyznawać się prędko
No mi niestety nie . Co wg. mnie przekreśla te horoskopy jako niewiarygodne.

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Na razie wybierają mi się róże i beże, w dodatku jasne, ale jak przyjdą to chyba dojdzie do dość dziwnej konfrontacji marzeń z rzeczywistością, mam takie wrażenie..
No ja poluje właśnie na jasne beze.
Które nie będą ciemnieć z czasem.
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu, kiedy chwilowo nie byłam mężatką, postanowiłam zjeść po raz pierwszy deser, że tak to ujmę, z moim ówczesnym przystojniakiem, któremu sporo inteligencji dodawały świetnie dobrane okulary
Po ciemku, nieśmiale, położyliśmy się do łóżka, leżymy pod kołderką. On Mówi poważnie "Justyno, tylko muszę Ci coś powiedzieć...Mój gumiś jest bardzo mały...". Powstrzymałam się siłą od powiedzenia czegoś głupiego, wydusiłam tylko "To nic, ja mam bardzo mały biust, to nie ma wielkiego znaczenia". On: "Ale ja żartowałem!" Ja: "Ale ja nie..."
Lubie taki typ humoru
Historyjka jest świetna

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
my naprawdę mamy podobnie Wczoraj w pracy w ciągu 15 minut dostałam takiego kataru,że zeszły 4 paczki chusteczek
Współczuję ja to jestem Smarkulą od poniedziałku. Z tym ze ja mam naprzemiennie zatkany i katarotok

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ja nawet ze zwykłymi mam problem i potrafię godzinami dumać w sklpepie nad odcieniami
Ale kolorówki nie lubię kupowac na odległość Jako wzrokowiec i dotykowiec musze na miekscu oblukac, obmacac pudełko itp... Dopóki nie otworzą stacjonarnego sklepu z minerałami, to chyba nic z tego
Stacjonarnie to:
- Sephora ma Bare Minerals i pod swoja marka
- Marionaud ma IsaDory linie mineralną
(i takie a'la mineralne)
- Natura: essence i Catrice
- inne marki mające jakis kosmetyk np. M. Astor, Bourjois, Rimmel, L'Oreal, MF.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2010-03-18 o 09:29
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:38   #58
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XIV

anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:45   #59
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Vesenko, tyż nie mom weny do roboty w tym tygodniu

Do tego małżon przechodzi jakieś ciężkie chwile (przesilenie wiosenne, czy nasilone lenistwo?), leży tylko i wzdycha, a zmierzłyyy A żeby to jeszcze powiedział, o co chodzi. Nie, będzie wzdychał,. milczał i wysuwał górną wargę (co mnie do szału doprowadza ). I to już ponad tydzień trwa i się nasila
To jeszcze bym zniesła. Mój chuop zaczął marudzić na potęgę: zimno mi/gorąco mi/ boli mnie ręka/ noga/kolano/ ucho/ oko/ ząb/ złamał mi się paznokieć/ wypadają mi włosy/ nie mam siły (niepotrzebne skreślić). i tak już drugi tydzień. Cierpliwość mi się już kończy

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość

Zależy od kosztów przesyłki.
Bardzo chętnie, do tego czasu pewnie już wyrobię sobie opinię.
z EDM to 5 dolarów. I dostajesz chyba 5 próbek w plastikowych pojemniczkach. Bardzo wydajne są.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

Współczuję ja to jestem Smarkulą od poniedziałku. Z tym ze ja mam naprzemiennie zatkany i katarotok
.
aktualnie mam zatkany i kaszel w pakiecie. Nic nie czuję. Współczuję otoczeniu, bo niechcący wylałam na siebie ćwierć fiolki Samsary EDP. Zapach uwielbiam, szkoda,że nic nie czuję. Za to otoczenie cierpi w radioaktywnej chmurze
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:59   #60
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XIV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Mi nie, a chciałabym Ja to tylko taka "platoniczna" (czyli chyba coś jak erotoman-gawędziarz)...
No tak, rozumiem

Cytat:
... będzie wzdychał,. milczał i wysuwał górną wargę
Co z tą wargą robi? Wysuwa?

Może jakieś "dzióbki" ćwiczy?

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
To nie masakra, mam kompulsywną potrzebę rozczesywania rzęs, jak nie rozczeszę to czuję się nieuczesana, ciekawa jestem co Pan Freud na to?
Jeśli kompuls dotyczy tylko i wyłącznie rzęs, świadczy to o patologicznej skłonności do kokieterii i zapędach manipulacyjnych względem płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przyszedł ten przedłuzacz z all...podłączami ....dźwięk jst w jednaj słuchawce ...HELP !!!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.