rok po anty -brak libido - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-22, 22:54   #1
SilveCat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Unhappy

rok po anty -brak libido


Przez dwa/trzy miesiące brałam antykoncepcje. Przed rozpoczęciem stosowania niewiele wystarczyło mi by się kochać, a w czasie okresu libido wzrastało ogromnie.
Jednak wraz z negatywnymi objawami zażywania anty (bóle głowy, pogorszenie cery itp) pogorszyło mi się okropnie libido, sądząc iż to pierwszym opakowaniu się unormuje wzięłam kolejną serie. Niestety libido spadało coraz bardziej, aż praktycznie stało się nie zauważalne.
Od odstawienia minął już ponad rok, jednak nadal jak nie było tak nie ma większej zmiany z pociągiem, jak i z cerą (Oba uległy znacznemu pogorszeniu od tego czasu i oba nadal są w stanie tragicznym).

U ginekologa byłam, sądząc iż może to się wiązać z czym innym. Nadal bez zmian.
Moje pytanie brzmi: Czy są tutaj osoby, którym przydarzyło się coś podobnego, by miały rady dla mnie?
SilveCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:09   #2
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: rok po anty -brak libido

moze zmiana partnera podziala? ja nie uprawialam za czesto seksu ze swoim - on nie chcial, nie bylo warunkow, nie mialam za bardzo ochoty. w sumie seks to byl raz na miesiac, raz na dwa itp. teraz mam wakacyjny romans i szaleje
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:27   #3
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: rok po anty -brak libido

Nie wiem jaka moze byc tego przyczyna: jedyne co mi przychodzi to brak pociagu do partnera? Ja po odstawieniu anty jakbym dostala skrzydel, libido wzroslo o 100% i mialam odtad wielka ochote na seks
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:50   #4
SilveCat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: rok po anty -brak libido

Gdyby tylko brak pociągu do partnera chodziło..., najbardziej mnie deprymuje fakt ze wcześniej miałam ochotę praktycznie zawsze, a teraz szkoda gadać. ;/
Przyznaje że od jakiegoś czasu korci mnie sprawdzenie tezy "inny partner", lubię kokietować jednak nie chce stracić obecnego.
Myślałam tez o tym ze niechcący mogłam się zablokować psychicznie ale jak z tego wyjść to już pomysłu nie mam.
SilveCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 23:04   #5
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: rok po anty -brak libido

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
moze zmiana partnera podziala? ja nie uprawialam za czesto seksu ze swoim - on nie chcial, nie bylo warunkow, nie mialam za bardzo ochoty. w sumie seks to byl raz na miesiac, raz na dwa itp. teraz mam wakacyjny romans i szaleje

wsumie dziwne to radzić komuś romans


autorko- zapewniam Cię że nie Ty jedna tak masz, aczkolwiek rozwiązania na to nie znam
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 23:12   #6
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: rok po anty -brak libido

Możliwe jest, że zablokowałaś się psychicznie. Pewnie strasznie denerwowałaś się tym brakiem libido, było to dla Ciebie krępujące. Odkąd odstawiłaś, naprawdę nic się nie zmieniło? Nie jest choć odrobinkę lepiej? Porozmawiaj o tym z partnerem, spróbujcie jakichś nowych technik, kusidełek, których dotąd nie próbowaliście .
Ja też miałam ten problem, z tym, że pigułki brałam ponad 3 lata . Odstawiłam niecałe 2 miesiące temu i jest dużo, naprawdę dużo lepiej.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.