Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 14:26   #301
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Ja bardzo sobie chwalę olej z pestek malin Doszło do tego, że nieraz nakładam sam żel HA zmieszany z olejem i nie stosuję już makijażu (tylko skrobię do zmatowienia) bo skóra wygląda tak dobrze! Moja koleżanka zauważyła większe błyszczenie twarzy przy tym oleju, ale może to kwestia proporcji? Oleju z pestek malin używam ja (20 lat), koleżanka 30+ i moja mama 45+ i w każdym przypadku spisuje się znakomicie.

Czy w BU można znaleźć coś na ślady po krostkach? Zostało mi kilka dosyć wyraźnych, które całkiem długo się trzymają (najgorsze są po podskórnych gulach) i przebijają się nawet kiedy nałożę podkład
Mają chyba jakieś serum na przebarwienia, zobacz w kategorii 'serum', a poza tym możesz wypróbować olej z kocanki - ma właściwości rozjaśniające i nie pachnie tak okropnie jak hydrolat (dla mnie zapach hydrolatu z kocanki był nie do zniesienia, nie byłam w stanie zużyć buteleczki 50ml nawet, za to ten olej ma dużo znośniejszy zapach i mniej trwały).
Co do zapachu oleju z malin, dla mnie on naprawdę ładnie pachnie, ale mój mąż i córcia twierdzą, że śmierdzi, więc jestem w mniejszości. Ja go tak lubię, że smaruję sobie wierzch dłoni i wącham co jakiś czas.

Muszę napisać, że poki co jestem coraz bardziej zadowolona z kremu anty-oksydacyjnego. Przy stosowaniu na niego podkładu mineralnego plus pudru z BU (dziś diamentowy), skóra długo pozostaje matowa i makijaż ładnie się trzyma! Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T, ale nawet na czole jest ok po paru godzinach . No i, odpukać, po 3 dniach używania, nie zaobserwowałam zapychania .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:48   #302
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
nowość - peeling perłowy drobnoziarnisty
chyba znajdzie się w moim następnym zamówieniu, bo Mother of Pearl z NP dodawana na noc do oleju, HA, masła shea lipobazy jest świetna
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:58   #303
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
chyba znajdzie się w moim następnym zamówieniu, bo Mother of Pearl z NP dodawana na noc do oleju, HA, masła shea lipobazy jest świetna
tego mother of pearl to już chyba nie ma na NP, ja nie widzę...
sunsister - no to super ten krem sie zapowiada, aż mam ochotę wypróbować
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:00   #304
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość

Muszę napisać, że poki co jestem coraz bardziej zadowolona z kremu anty-oksydacyjnego. Przy stosowaniu na niego podkładu mineralnego plus pudru z BU (dziś diamentowy), skóra długo pozostaje matowa i makijaż ładnie się trzyma! Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T, ale nawet na czole jest ok po paru godzinach . No i, odpukać, po 3 dniach używania, nie zaobserwowałam zapychania .
Super A jak wygląda twarz przed nałożeniem podkładu i pudru, błyszczenie jest duże?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:25   #305
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

O oleju z kocanki poczytam, a czy ktoś tutaj ma doświadczenie z olejem z owoców rokitnika? Jego opis jest bardzo zachęcający Zastanawiam się czy nic nie stoi na przeszkodzie żeby używać dwóch olejów z żelem HA na zmianę? Nowy peeling także mnie zainteresował i dorzucę go do następnego zamówienia choć ten z bromelainą jest moim hitem Bursztynowy średnio przypadł mi do gustu i widzę, że zniknął z oferty.
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:50   #306
Kalina17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane dziewczynki ,
Proszę o poradę , które artykuły z BU lub też ZSK nadają się do pielęgnacji włosów. Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
Kalina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 21:03   #307
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kalina17 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczynki ,
Proszę o poradę , które artykuły z BU lub też ZSK nadają się do pielęgnacji włosów. Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
Przy BU masz osobną kategorię "Produkty do włosów"
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-hair.html
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 21:33   #308
Emela
Raczkowanie
 
Avatar Emela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość

Czy w BU można znaleźć coś na ślady po krostkach? Zostało mi kilka dosyć wyraźnych, które całkiem długo się trzymają (najgorsze są po podskórnych gulach) i przebijają się nawet kiedy nałożę podkład
Ja też męczę się z takimi śladami po podskórnych gulach, koleżanka poleciła mi tonik z kwasami AHA/BHA 10% z BU, ponoć jest skuteczny.Właśnie zastanawiam się nad jego zakupem.

Edytowane przez Emela
Czas edycji: 2011-08-30 o 14:17
Emela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 21:52   #309
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Super A jak wygląda twarz przed nałożeniem podkładu i pudru, błyszczenie jest duże?
Rano, gdy nakładam go na twarz przetarta tylko płynem micelarnym (własnej produkcji ), to się błyszczy dość mocno i trochę lepi. Co ciekawe jednak, gdy wczoraj nałożyłam go na noc po peelingu z bromelainą, to po kilkunastu minutach się idealnie wchłonął praktycznie do matu! Czyli na pewno zależy od stopnia wysuszenia cery .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:22   #310
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja odstawiłam na razie nawet krem azelo tonik PHA stosuję tylko na nos, czoło i górne partie policzków (2 razy w tygodniu) i od 4 dniach stosuję acnefan na te bolące gule i muszę powiedzieć że jestem zadowolona z efektów oby tak dalej mi je goił. Jeszcze coś tam wyłazi ale to są pojedyncze rzeczy które już raczej głęboko były pod skórą a nowe raczej się już nie pojawiają. Będę musiała się niestety chyba pozbyć kremu azelo bo mi nie służy.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:32   #311
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja odstawiłam na razie nawet krem azelo tonik PHA stosuję tylko na nos, czoło i górne partie policzków (2 razy w tygodniu) i od 4 dniach stosuję acnefan na te bolące gule i muszę powiedzieć że jestem zadowolona z efektów oby tak dalej mi je goił. Jeszcze coś tam wyłazi ale to są pojedyncze rzeczy które już raczej głęboko były pod skórą a nowe raczej się już nie pojawiają. Będę musiała się niestety chyba pozbyć kremu azelo bo mi nie służy.
O, a czemu tonik PHA nei na całą twarz?? To on nie jest taki łagodny jak piszą na stronie? U mnie on czeka w kolejce, nie chcę wprowadzać nowych produktów częściej niż co tydzień, ale myślałam, że ten tonik jest delikatny Możesz napisać coś więcej o jego działaniu??
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 11:35   #312
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
O, a czemu tonik PHA nei na całą twarz?? To on nie jest taki łagodny jak piszą na stronie? U mnie on czeka w kolejce, nie chcę wprowadzać nowych produktów częściej niż co tydzień, ale myślałam, że ten tonik jest delikatny Możesz napisać coś więcej o jego działaniu??
Sunsister ja kupiłam sobie serum lemon, krem azelo i tonik PHA i zaczęłam używać wszystko na raz przez co mam teraz masakrę na twarzy nie wiedziałam co mi zrobiło takie kuku więc odstawiłam wszystko na tydzień po czym zaczęłam wprowadzać powoli produkty-najpierw serum lemon i po nim miałam pogorszenie stanu mojej skóry więc się go pozbyłam.Później po jakimś tygodniu zaczęłam naprzemiennie co 2-3 dni używać tonik PHA i krem azelo i nadal gule się pojawiały więc odstawiłam krem azelo a teraz leczę się acnefanem polecanym przez pseudofeministkę i chcę to zaleczyć dlatego z przezorności omijam miejsca gdzie mam te problemy i tonik kładę tylko na te partie twarzy o których pisałam Ale się nie martw - to chyba ja mam taką dziwną skórę która tak reaguje jak już się zaleczę to spróbuję ten tonik na całą twarz (jeśli się odważę )
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:47   #313
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Sunsister ja kupiłam sobie serum lemon, krem azelo i tonik PHA i zaczęłam używać wszystko na raz przez co mam teraz masakrę na twarzy nie wiedziałam co mi zrobiło takie kuku więc odstawiłam wszystko na tydzień po czym zaczęłam wprowadzać powoli produkty-najpierw serum lemon i po nim miałam pogorszenie stanu mojej skóry więc się go pozbyłam.Później po jakimś tygodniu zaczęłam naprzemiennie co 2-3 dni używać tonik PHA i krem azelo i nadal gule się pojawiały więc odstawiłam krem azelo a teraz leczę się acnefanem polecanym przez pseudofeministkę i chcę to zaleczyć dlatego z przezorności omijam miejsca gdzie mam te problemy i tonik kładę tylko na te partie twarzy o których pisałam Ale się nie martw - to chyba ja mam taką dziwną skórę która tak reaguje jak już się zaleczę to spróbuję ten tonik na całą twarz (jeśli się odważę )
OK, dzięki za wyjaśnienie. Ja własnie m.in. po takich doświadczeniach jestem teraz bardzo ostrożna z wprowadzaniem nowym produktów! Chociaż z niecierpliwości przebieram nogami, to tonik PHA i serum z retinolem grzecznie czekają w lodówce, bo testuję krem anty-oksy.
Ciekawe, bo mnie serum lemon i azelo też nie służyło i też cierpię na podskórne gule, których nienawidzę Więc to chyba nie tylko TY masz taką dziwną skórę .
W takiej sytuacji rzeczywiscie najlepiej jest odstawić prawie wszystko na jakiś czas i cierpliwie stosować coś, co jest na pewno ok.. W moim przypadku to serum 3xrose z żelem HA.
Powodzenia i cierpliwości!
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:21   #314
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
OK, dzięki za wyjaśnienie. Ja własnie m.in. po takich doświadczeniach jestem teraz bardzo ostrożna z wprowadzaniem nowym produktów! Chociaż z niecierpliwości przebieram nogami, to tonik PHA i serum z retinolem grzecznie czekają w lodówce, bo testuję krem anty-oksy.
Ciekawe, bo mnie serum lemon i azelo też nie służyło i też cierpię na podskórne gule, których nienawidzę Więc to chyba nie tylko TY masz taką dziwną skórę .
W takiej sytuacji rzeczywiscie najlepiej jest odstawić prawie wszystko na jakiś czas i cierpliwie stosować coś, co jest na pewno ok.. W moim przypadku to serum 3xrose z żelem HA.
Powodzenia i cierpliwości!
Mnie urządził z kolei krem Biodermy z filtrem, polecany mi zresztą w tym temacie, gdy wyszedł temat filtrów. Teraz się leczę i zastanawiam w jakiejś kolejności wprowadzać kosmetyki z BU, które mi niedługo przyjdą. Pewnie na pierwszy rzut pójdzie olej malinowy z HA i tonik PHA. Jak mi krzywdy nie zrobią to albo olejek myjący, albo krem anty-oksydacyjny. Hydrolatów się nie boję, tam raczej krzywdy nie ma co robić. Oczarowy znam, a będę mieć jeszcze kocankę i aloes.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:38   #315
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Sunsister ja kupiłam sobie serum lemon, krem azelo i tonik PHA i zaczęłam używać wszystko na raz przez co mam teraz masakrę na twarzy nie wiedziałam co mi zrobiło takie kuku więc odstawiłam wszystko na tydzień po czym zaczęłam wprowadzać powoli produkty-najpierw serum lemon i po nim miałam pogorszenie stanu mojej skóry więc się go pozbyłam.Później po jakimś tygodniu zaczęłam naprzemiennie co 2-3 dni używać tonik PHA i krem azelo i nadal gule się pojawiały więc odstawiłam krem azelo a teraz leczę się acnefanem polecanym przez pseudofeministkę i chcę to zaleczyć dlatego z przezorności omijam miejsca gdzie mam te problemy i tonik kładę tylko na te partie twarzy o których pisałam Ale się nie martw - to chyba ja mam taką dziwną skórę która tak reaguje jak już się zaleczę to spróbuję ten tonik na całą twarz (jeśli się odważę )
Ciesze sie,ze i Acnefan u Ciebie dziala. U mnie rowniez spisal sie wysmienicie. Jednak olejek herbaciany ma moc Moja skora tez dziala zwykle zapychaniem i gulami gdy jej cos nie odpowiada i nie zdarza sie to jakos rzadko Tak wiec nie jestes odosobniona w tej materii.

Odnosnie stosowania kilku nowych kosmetykow to ja takze dopuscilam sie tego grzechu i to w momencie gdy moja cera poprawila sie do tego stopnia,ze nie musialam nakladac podkladu, a teraz niestety musze powalczyc by jakos wygladala Zaluje bardzo i jednak uswiadomilam sobie,ze trzeba stopniowo, malymi kroczkami wprowadzac nowe kosmetyki,by wiedziec jak skora zareaguje, a nie taka zmasowana serie jej serwowac:P U mnie w kolejsce czeka tonik BHA 2% ,ale wroce do niego dopiero we wrzesniu jak juz slonce troche przestanie palic

Poza tym nie myslalam,ze hydrolat oczarowy mial az takie znaczenie dla mojej cery;d Co tez uswiadomilam gdy go przy mnie nie ma i nie stosuje od kilku tygodni;p

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Mnie urządził z kolei krem Biodermy z filtrem, polecany mi zresztą w tym temacie, gdy wyszedł temat filtrów. Teraz się leczę i zastanawiam w jakiejś kolejności wprowadzać kosmetyki z BU, które mi niedługo przyjdą. Pewnie na pierwszy rzut pójdzie olej malinowy z HA i tonik PHA. Jak mi krzywdy nie zrobią to albo olejek myjący, albo krem anty-oksydacyjny. Hydrolatów się nie boję, tam raczej krzywdy nie ma co robić. Oczarowy znam, a będę mieć jeszcze kocankę i aloes.
Radzilabym Ci NAJPIERW wyprobowac olej z pestek malin w polaczeniu z zelem hialuronowym. Powiem Ci,ze ja od kilku tygodni odstawilam wszelkie kosmetyki,zostalam tylko przy zelu hialuronowym (kwiatowy w dzien, podwojny noca) zmieszanym z zaledwie do dwoch kropli oleju jojoba i mimo ze moja cera uspokoila sie w stosunku do tego co bylo wczesniej to i tak nadal mnie cos zapycha, wiec stawiam ze to albo zele albo olej albo taka mieszanka. Mam teraz detoks kosmetyczny,wiec bede dochodzic

Natomiast olej z pestek malin bardzo lubie Swojego czasu stosowalam i bylam bardzo zadowolona.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:27   #316
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Emela kupiłam przy poprzednim zamówieniu kilka miesięcy temu ten tonik i nie byłam z niego zadowolona Bardzo mnie podrażnił, skóra wyglądała gorzej, być może wynikało to z oczyszczania ale miałam wcześniej tonik PHA i od razu wiedziałam, który jest dla mnie lepszy. Teraz mam 3 buteleczkę toniku PHA i nie chcę już robić eksperymentów z kwasami ale każdy musi przetestować na sobie jak będzie działać kosmetyk
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:46   #317
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane co polecacie pod oczy? Porobiły mi się takie jakby "oczodoły". W zewnętrznych kącikach oczu mam drobne sińce i zagniecenia. Fatalnie to wygląda. Nawet korektor EDM nie maskuje, chyba, że używam złego odcienia.
Mam 27 lat, ale przez te oczyska wyglądam starzej
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:25   #318
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Kochane co polecacie pod oczy? Porobiły mi się takie jakby "oczodoły". W zewnętrznych kącikach oczu mam drobne sińce i zagniecenia. Fatalnie to wygląda. Nawet korektor EDM nie maskuje, chyba, że używam złego odcienia.
Mam 27 lat, ale przez te oczyska wyglądam starzej
Może eliksir winogronowy?? Mi bardzo dobrze służy pod oczy, poczytaj sobie o jego działaniu. Jest przy tym bardzo lekki, nie lepi się, nie wchodzi do oczu i dobrze się wchłania.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 11:09   #319
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Na stronie BU pojawila się kolejna nowosc :hydrolat lipowy dobrze sie zapowiada ciekawe jak w uzyciu... Szkoda tylko,ze az 200 ml za 19.90 , mogli zrobic w mniejszym opakowaniu.

http://www.biochemiaurody.com/sklep/hydrolattilia.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 11:44   #320
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Na stronie BU pojawila się kolejna nowosc :hydrolat lipowy dobrze sie zapowiada ciekawe jak w uzyciu... Szkoda tylko,ze az 200 ml za 19.90 , mogli zrobic w mniejszym opakowaniu.

http://www.biochemiaurody.com/sklep/hydrolattilia.html
fajnie ,że go ponownie wprowadzili, bo to chyba mój ulubiony hydrolat
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 11:54   #321
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja się dostałam informację, że moje zamówienie zostało wysłane Czyli tylko 10 dni roboczych czekałam Teraz ubolewam nad tym, bo pewnie jutro dostanę paczkę, a za tydzień mam ważne spotkanie i muszę wyglądać jakoś, więc boję się eksperymentować z nowymi kosmetykami I pewnie ponad tydzień poczekają Chyba że na tonik PHA się skuszę
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:07   #322
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ooo!szybko jak na nich,to może i moją lada dzień wyślą,bo też tyle gdzieś dni roboczych minęło od zaksięgowania wpłaty.
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:11   #323
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zrobiłam wczoraj tonik PHA i zdziwiła mnie ilość mocznika. Wiem, że panikuję, ale czy ten tonik może zapychać?? Coś mi się kojarzy, że mocznik może
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:38   #324
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj tonik PHA i zdziwiła mnie ilość mocznika. Wiem, że panikuję, ale czy ten tonik może zapychać?? Coś mi się kojarzy, że mocznik może

Byly opinie, ze tonik zapycha. Mnie nie zapychal
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:41   #325
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj tonik PHA i zdziwiła mnie ilość mocznika. Wiem, że panikuję, ale czy ten tonik może zapychać?? Coś mi się kojarzy, że mocznik może
Może . Mnie zapchał.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:49   #326
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Byly opinie, ze tonik zapycha. Mnie nie zapychal
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może . Mnie zapchał.
Dzięki!
W takim razie odczekam jeszcze parę dni, żeby mieć pewność najpierw co do kremu anty-oksy
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:35   #327
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
fajnie ,że go ponownie wprowadzili, bo to chyba mój ulubiony hydrolat
O! To wczesniej byl w sprzedazy? Raczej jeszcze nie za moich czasow,wiec myslalam,ze to totalna nowosc. Wiec jak masz juz doswiadczenia z nim to moglabys napisac "co robil"?Bo z opisu jak dla mnie wydaje sie idealny. Porownywalny jest z hydrolatem oczarowym czy jest lepszy? Moze probowalas uzywac go do wlosow?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:37   #328
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może . Mnie zapchał.
A jak często go stosowałas?

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Dzięki!
W takim razie odczekam jeszcze parę dni, żeby mieć pewność najpierw co do kremu anty-oksy
A ja właśnie dostałam moje zamówienie i nie wiem czy coś wypróbowywać. Myślałam o tym toniku z PHA, ale jak on mi przez ten tydzień zrobi krzywdę to się załamie
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:48   #329
amaze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No Po 11 dniach roboczych dostałam informację, że wysłali moje zamówienie. Czyli jutro powinno być w domku.

Na razie używam: hydrolatu z kocanki, żelu HA odżywczego, oleju tamanu, pudru bambusowego z owsem i jedwabiem, toniku PHA (co drugi dzień).
Z nowości przyjdzie: olej z róży rdzawej, serum lemon eko, olejek z drzewa herbacianego, peeling z bromelainą, żel HA z alantoina i pantenolem.
I zastanawiam się nad kolejnością wprowadzania. Największą moją ciekawość (a także największe nadzieje i obawy - czyli generalnie największe emocje) budzi serum lemon. Chyba nie wytrzymam i zaaplikuję je sobie dzisiaj. Zamierzam stosować go na zmianę z tonikiem PHA, ale czy tak dzień w dzień jakiś kwas to nie będzie za dużo? Może zrobić sobie między nimi jakiś dzień przerwy? Jak myślicie?

Drugie moje pytanie dotyczy oleju z róży rdzawej (przebarwienia po trądziku): lepiej używać go na zmianę z olejem tamanu i w połączeniu z żelem HA, czy może codziennie w połączeniu i z olejem tamanu i z żelem (a może bez żelu?)?
amaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:23   #330
Emela
Raczkowanie
 
Avatar Emela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Emela kupiłam przy poprzednim zamówieniu kilka miesięcy temu ten tonik i nie byłam z niego zadowolona Bardzo mnie podrażnił, skóra wyglądała gorzej, być może wynikało to z oczyszczania ale miałam wcześniej tonik PHA i od razu wiedziałam, który jest dla mnie lepszy. Teraz mam 3 buteleczkę toniku PHA i nie chcę już robić eksperymentów z kwasami ale każdy musi przetestować na sobie jak będzie działać kosmetyk

Masz rację, każdy musi przetestować dany kosmetyk na sobie.
Przy następnym zamówieniu kupię ten tonik z kwasami AHA/BHA 10%. Zobaczymy jak sobie poradzi z moimi przebarwieniami.
Emela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.